Skocz do zawartości

Ciekawa gra z czystym zyskiem!


BlOoW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na bukmacherce nie jestem dość długo, ale zauważyłem, że jest mozliwość grania typów "jakaś drużyna strzeli gola w okresie 00:10, 11:20, 21-30 min - tak dalej". Kursy są na poziomach średnio 3.0-4.0. A grając tym systemem:

 

10 - nie siadło

20 - nie siadło

40 - nie siadło

80 - tu np. siadło (obstawiając od początku meczu tu jest minuta 31-40.

 

I przy kursie 3.0 to przejdźmy do obliczeń:

 

Włożone 150zł

Wygrana: 240 - czyli czystego zysku 90zł!

 

Co o tym myślicie? Jakieś haczyki są tu, że tak mało osób o tym piszę?

 

Wkładu własnego mógłbym mieć z 1000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oraz dodam, ze chętnie bym wszedł z jakąś osobą we współpracę, ponieważ chciałym grać do poziomu 640zł, a później aby wyjśc na zero, lub mały minus i od nowa, a jak wiadomo grałbym w większości przy meczach gdzie na jedną drużynę jest kurs np. 1.20, a na drugą +10, wtedy większe prawdopodobieństwo jest na strzelenie gola :) Pierwsze 3-4dni byly by najgorsze, lecz jak by się odrobiło wsadzoną kase to bym wypłacił, a później grał "tą zarobioną"

 

Jak ktoś chętny zapraszam na tu na PW lub GG 2334738

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak załatwię sobie z 1.000-1.500 zł to zacznę grać i dam tu screeny, ponieważ z 500zł bardzo nie nawojuje, nawet grając do 10-20-40-80-160 i tu następny stawki tylko by wyjść na zero lub bardzo mały minus to 500zł jest bardzo mało, a mając 1500 np już można by było grać dużo raźniej.

 

na początek obstawiał bym mecze, gdzie kurs na jedną drużynę jest bardzo duży, a na drugą jest bardzo mały, wtedy prawdopodobieństwo strzelenia gola jest na poziomie 90-95%, i np. do 70min nikt nie strzela, to wtedy można ładować w inny mecz również z takimi kursami, aż w końcu siadnie i będzie się na plus ;)

 

Jutro masa ciekawych meczy jest, i bym grał jak bym znalazł wspólnika co byłby w stanie dać z 500zł (kwestia do uzgodniednia) i ja tyle samo bym dał i można grać :)

 

 

Screeny dodam jak grałem mając na koncie około 100zł, później dochodziłem do 400zł i wpadłem w szał obstawiania i jakieś izraelskie ligi wpadały co nie strzelały w 1 połowie,a brak kasy na nastepny obstawianie było :/

 

Jak napiszę jeszcze 2 posty dodam screeny trzy jak szybko siadała kasa, bo teraz mam blokadę wstawiania linków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.livesports.pl/mecz/U7QcYyXd/#szczegoly-meczu

 

Rozumiem że podczas takiego meczu po takich kursach jak chciałeś uwaliłbyś kasę tak?

 

 

http://www.livesports.pl/mecz/xYT5WF19/#szczegoly-meczu

 

A podczas tego dopiero po 7 zakładzie by Ci się zwróciło:)?

 

 

Dla mnie bez sensu i jak wyżej pisał Patryk - lepiej grać u/o :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram bardziej znane mecze, gdzie zwycięstwo lub strzał bramek widać i się jest pewnym w 95%, ryzyko jest, jednak kto nie ryzykuje nie żyje :)

 

Ja osobiście zaryzykuje i załatwie z 1.500zł, a screenów nie podam raczej, bo czym mniej osób w to gra tym lepiej bo kursy się dobrze trzymają XD:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...