Skocz do zawartości

[Zamknięty] Piłka ręczna - typy


betboast

Rekomendowane odpowiedzi

1. Vistal Gdynia - SPR Olkusz (p.ręczna kobiet) typ: handicap -8.5 na Vistal

 

Tylko przez chwilę była taka linia więc bardzo zaszalałem bo zaryzykowałem bardzo dużo.

Oczekiwałem lini na poziomie -11.5 lub ewentualnie -10.5 a tutaj tylko -8.5 dali to żal mi było nie skorzystać.

Niestety typ bardzo ryzykowny. Wiadomo wygrana 1 bramką czy dwudziestoma to i tak zwycięstwo za 2pkt.

Vistal w środę przegrał z Koszalinem i tutaj widzę dodatkowy bodziec. Będą chciały szybko się zrehabilitować i wysoko wygrąć. Z drugiej strony grają co 3 dni także może być zmęczenie. Pierwszy mecz na wyjeździe wygrał Vistal 29-13 ale to była pierwsza kolejka więc beniaminek nie był do końca skoncentrowany.

Olkusz to beniaminek i raczej pewniak do spadku choć w ostatniej kolejce powalczyli i udało się remis wywalczyć. Z topowymi drużynami przegrywał znacznie, Z Lublinem u siebie 26-42 a z Zagłebiem na wyjezdzie przegrały 19-28. Ale grając na wyjeżdzie miały też porażki 20-26 z Nowym Sączem czy 21-41 z Pogonią.

Jak Gdynianki zagrają dobrze w obronie i przyzwoicie w ataku powinny ten handicap pokryć i wygrać wysoko.

Bet365 będzie na Live miał ten mecz więc emocje będą ogromne.

post-134777-14150902202119_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...