Skocz do zawartości

Forumowy turniej Haxball - komentarze, opinie, etc.


pershing

Rekomendowane odpowiedzi


Nikt nowy się nie zapisuje, warto by ustalić jakiś termin, np. dzisiaj do północy i od jutra by można zacząć turniej. Zależnie od liczby drużyn jakiś format rozgrywek się wymyśli, nawet przy 10 parach, można zrobić dwie grupy i z każdej dwie najlepsze ekipy wychodzą do półfinału. :) W każdym razie nie ma na co czekać, bo nawet ci zapisani się zniechęcą, a w razie czego zawsze można zrobić kolejne edycje. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby wszyscy tacy chętni a dla mnie do pary nie ma nikogo.Piszę do nich i nawet nie odpisują.

 

Jak ktoś chce być ze mną w teamie proszę o Zapisanie siebie i mnie w Zapisach.

Kto pierwszy ten lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 14 ekip, jak to dzielimy na grupy?

 

4 grupy, z czego 2 grupy po 3 druzyny, a dwie po 4 druzyny? Z grup trzyosobowych wychodza po dwie druzyny, z grup czteroosobowych po 2 - a potem ćwierćfinały

 

Dwie grupy po 7 ekip i z każdej po 4 drużyny, i potem ćwierćfinały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby potem jak jakiś zespół przegra pierwsze trzy mecze to jeszcze miał ochotę rozegrać pozostałe ;) Bo różnie to w konkursach bywa jak ktoś już straci szanse na awans.

 

Dlatego ja bym był za pierwszą opcją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za 4 grupami.Jeszcze mam małą prośbę..Często mnie nie ma na forum a jestem więcej czasu na e-mailu.Prosiłbym o wysyłanie mi terminów moich spotkań na e-maila.

 

Na rozegranie spotkań grupowych będzie tydzień, sami między sobą ustalamy dokładne godziny, etc. poprzez komunikatory, pw czy poprzez ten temat...

 

Znajdę chwilę czasu zrobię ankietę, aktualnie jestem w pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...