Skocz do zawartości

Forumowy turniej Haxball - komentarze, opinie, etc.


pershing

Rekomendowane odpowiedzi


Gramy normalne mecze bez dogrywek, w fazie grupowej nie ma 3 spotkań pomiędzy dwoma drużynami. Liczy się wynik spotkania z 5 minut, chyba, że któraś z drużyn wcześniej zdobędzie 5 goli - bo gramy na ustawiania - mecz do bramek na 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o fazę grupową, w przypadku takiej samej ilość punktów - decyduje następująca kolejność:

- bezpośrednie spotkania

- różnica bramek w bezpośrednich spotkaniach

- różnica bramek we wszystkich spotkaniach grupowych

 

Jeżeli te trzy powyższe kryteria będą remisowe - zostanie rozegrane jedno dodatkowe spotkanie - o awans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Grupy A:

Jak ktoś chcę się dzisiaj umówić na spotkanie to zaproponujcie na PW jakąś godzinę grania.

 

Jak chcesz to skontaktuj się z tołdim, ja będę osiągalny około godziny 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramy normalne mecze bez dogrywek, w fazie grupowej nie ma 3 spotkań pomiędzy dwoma drużynami. Liczy się wynik spotkania z 5 minut, chyba, że któraś z drużyn wcześniej zdobędzie 5 goli - bo gramy na ustawiania - mecz do bramek na 5 minut.

 

zmieniles zasady w zapisach inaczej bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Grupy A:

Jak ktoś chcę się dzisiaj umówić na spotkanie to zaproponujcie na PW jakąś godzinę grania.

 

Jak chcesz to skontaktuj się z tołdim, ja będę osiągalny około godziny 19

 

19-19:30 to moja propozycja, ale czekam na odpowiedź goldberga jeszcze :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramy normalne mecze bez dogrywek, w fazie grupowej nie ma 3 spotkań pomiędzy dwoma drużynami. Liczy się wynik spotkania z 5 minut, chyba, że któraś z drużyn wcześniej zdobędzie 5 goli - bo gramy na ustawiania - mecz do bramek na 5 minut.

 

zmieniles zasady w zapisach inaczej bylo

 

 

yyyy, ale w domniemaniu miały być od razu playoffy, bez fazy grupowej, ale zapisało się mnie ekip niż przewidziano, dlatego te zasady moim zdaniem są ok. Natomiast po fazie grupowej gramy na zasadach takich jakie zaproponowano na początku. Myślę, że jest ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem na pw swoje gg to graczy z mojej grupy. Tylko jedna osoba odpisała, która nie ma kontaktu z kolegą z drużyny... Nasuwa się pytanie, czy nie będzie trzeba przedłużać terminu fazy grupowej ? Strach pomyśleć, ile by trwały rozgrywki, gdyby składały się z grup 6-7 drużynowych.

 

Tak jak pisałem Wam na pw, bardziej pasują naszej drużynie mecze w godzinach wieczornych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do wszystkich wysłałem wiadomość a jacek podał gg wiec czekam na odpowiedź ......

a ja Power30 też nie dostałem od ciebie zadnego pw wiec dziwne że nie doszło jak wysłałeś ??

jak się dogadałeś ze swoim to pasuje mi jutro pojutrze od 16 nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...