Skocz do zawartości

! BONUS 100 EUR !

BONUS 1500 PLN

BONUS 150 PLN

BEZ RYZYKA 200 PLN

BONUS 400 PLN

BONUS 600 PLN

DWA BONUSY 700 PLN

Betsson

BONUS 150 PLN

! BONUS 1750 PLN !

Dołączona grafika

Ruszamy z nową edycją Ligi Typerów. Kliknij TUTAJ i zapisz się już dziś.

Zdjęcie
- - - - -
!! HOT !!

! Rivalo - 100% do 200 PLN

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

#26 darak   

darak

Zbanowany

• 2192 postów
  • 36 tematów

Napisano 10 marzec 2014 - 19:24

->Rivalo

musisz wysłac zdjęcie cyfrowe tej faktury ;)
  • 0

#27 raidenn   

raidenn

Let's go Mavs!

• 1660 postów
  • 32 tematów

Napisano 10 marzec 2014 - 19:36

Przecież umiem czytać... Zrobiłem zdjęcie i wysłałem. Nie zaakceptowali, spróbuję jeszcze raz.
  • 0

dallas.png

Mówię głośno to co wszyscy myślą. Sorry nie wszyscy, ci którzy myślą szybko.

#28 darak   

darak

Zbanowany

• 2192 postów
  • 36 tematów

Napisano 11 marzec 2014 - 00:25

musisz próbować :afro: ja wysłałem im 6 razy foto tyłu dowodu osobistego jako potwierdzenie adresu aż klepnęli :bz:
  • 0

#29 RivaloSupport   

RivaloSupport

• 15 postów
  • 0 tematów

Napisano 11 marzec 2014 - 09:24

RivaloSupport, a jaki czas na wyrobienie bonusu?

Nie ma limitu czasowego na obót Bonus + Depozyt w promocji bonus powitaly.
  • 0

#30 RivaloSupport   

RivaloSupport

• 15 postów
  • 0 tematów

Napisano 11 marzec 2014 - 09:40

Ok, a więc pierwsze odczucia przy zleceniu wypłaty. Przed wypłatą należy wysłać do Rivalo zdjęcie cyfrowe dokumentu tożsamości oraz rachunek nie starszy niż 3 miesiące potwierdzający adres zamieszkania. Dowód osobisty oczywiście został zaakceptowany, ale mam problem z rachunkiem, wysłałem już prawo jazdy, fakturę vat, rachunek za internet, potwierdzenie wykonania przelewu i każdy z nich został odrzucony. Nie wiem na jakiej podstawie, ponieważ każdy z nich potwierdza mój adres zamieszkania... RivaloSupport, jaki dokument mam wysłać?

Wymagamy, aby przesyłać kolorowe cyfrowe kopie dokumentów.
Potwierdzenie adresu -zdjęcia cyfrowe aktualnego rachunku (z ostatnich 3 miesięcy). Należy pamiętać, że musi to być prawdziwy rachunek (prąd / woda / telefon / gaz / wyciąg bankowy itp. ) Nie powinno to być prawo jazdy, ani faktura ze sklepu spożywczego.
  • 0

#31 RivaloSupport   

RivaloSupport

• 15 postów
  • 0 tematów

Napisano 11 marzec 2014 - 09:44

Przecież umiem czytać... Zrobiłem zdjęcie i wysłałem. Nie zaakceptowali, spróbuję jeszcze raz.

Rivalo wymaga aby było to zdjęcie prawdziwego rachunku. Zdjęcia cyfrowe aktualnego rachunku (z ostatnich 3 miesięcy). Należy pamiętać, że musi to być prawdziwy rachunek (prąd / woda / telefon / wyciag bankowy itp. ) Nie powinno to być prawo jazdy czy rachunek ze sklepu spozywczego.
  • 0

#32 megagracz   

megagracz

• 7 postów
  • 0 tematów

Napisano 11 marzec 2014 - 09:56

Ja wyslalem dowod osobisty plus rachunek za prad i wszystko poszlo ladnie i sprawnie .Dokumenty zostaly bez problemowo zaakceptowane Wyplate potem szybko przelali mi na konto. Na stronie maja podane wymagane dokumenty wiec jak wysylasz im zle to nie licz na cud ze zaakceptuja.
  • 0

#33 raidenn   

raidenn

Let's go Mavs!

• 1660 postów
  • 32 tematów

Napisano 11 marzec 2014 - 18:58

Wyplata poszła naprawdę sprawnie, trochę problemów z weryfikacją adresu, ale bukmachera mogę polecić. :ok:
  • 0

dallas.png

#34 Smerf   

Smerf

• 432 postów
  • 4 tematów

Napisano 12 marzec 2014 - 20:02

Po wysłaniu dokumentów wypłata na Skrill po 4 godzinach. Polecam Rivalo :ok:
  • 0
Pierwsza tania pożyczka bez odsetek!

#35 adrian154845   

adrian154845

• 2571 postów
  • 328 tematów

Napisano 13 marzec 2014 - 19:45

wplacilem 80 zeta bonus odrazu po wplacie :)) bonus obrocony :)) do wyplat poszlo 600zl :)) dokumenty werfikacyjne wyslane kolo 16 przed chwila kasa doszla na Skrilla :)) polecam :)
  • 0
"Ludzie wierzą , że aby osiągnąć sukces ,trzeba wstawać rano. Otóz nie - trzeba wstawać w dobrym humorze."

#36 dawmil   

dawmil

• 90 postów
  • 6 tematów

Napisano 14 marzec 2014 - 07:49

Bardzo dobra promocja, jasne i przejrzyste zasady. Obrót widzimy na koncie. Całkiem przyjemna oferta live. Bonus dopisany po chwili. Dokumenty zaapkceptowane po godzinie i po trzech kasa na Skrill. Polecam.
  • 0

#37 saku   

saku

• 260 postów
  • 6 tematów

Napisano 14 marzec 2014 - 11:34

Ze swojej strony polecam Rivalo wczoraj wyplata bez problemow na Skrill. Bonus na zaklady bardzo fajny ale widze ze support tu sie udziela to mam sugetsie: zrobice lepszy bonus w kasynie bo obrot 60x to sporo ;)
  • 0

#38 BePe   

BePe

• 26445 postów
  • 3235 tematów

Napisano 14 marzec 2014 - 11:37

zrobice lepszy bonus w kasynie bo obrot 60x to sporo ;)

Nie jest zły:

Kwota bonusa musi zostać obrócona 60 razy zanim bonus zostanie wypłacony.

Czyli tak jakby normalnie było 30x depo+bonus - w większości kasyn masz 35x ;)
  • 0

Masz problem z bukiem lub kasynem ? Postaramy się pomóc. Kliknij TUTAJ i wyślij zgłoszenie.

pre_1482078207__becik.jpg

#39 saku   

saku

• 260 postów
  • 6 tematów

Napisano 14 marzec 2014 - 11:40

Faktycznie nie doczytałem :D
  • 0

#40 ŻYLETA   

ŻYLETA

• 5780 postów
  • 48 tematów

Napisano 14 marzec 2014 - 12:48

z innej beczki jak jest z ta weryfikacja zakładam konto wplata i jest weryfikacja od razu muszę przesłać dokumenty itp czy jak będę robić wypłatę- ważne bo jestem zagranica i wtedy dokumenty musiałaby zona wysyłać...a promo dobre warto skorzystać.
  • 0
PA PA PA...iti PATATAJ

#41 BePe   

BePe

• 26445 postów
  • 3235 tematów

Napisano 14 marzec 2014 - 12:59

z innej beczki jak jest z ta weryfikacja zakładam konto wplata i jest weryfikacja od razu muszę przesłać dokumenty itp czy jak będę robić wypłatę- ważne bo jestem zagranica i wtedy dokumenty musiałaby zona wysyłać...a promo dobre warto skorzystać- bo zaczynają sie robić afery wielkich graczy z 15 letnim stażem i może niestety buk zrobi poprawę z obrotem itp...

Zazwyczaj przy wypłacie dopiero weryfikacja. Jak ktoś chce mieć spokój to wysyła wszystko od razu po założeniu konta i tyle ;)
  • 0

Masz problem z bukiem lub kasynem ? Postaramy się pomóc. Kliknij TUTAJ i wyślij zgłoszenie.

#42 BePe   

BePe

• 26445 postów
  • 3235 tematów

Napisano 14 marzec 2014 - 13:28

To temat dotyczący promocji. Dyskusje o multikoncie przeniosłem tutaj
  • 0

#43 RivaloSupport   

RivaloSupport

• 15 postów
  • 0 tematów

Napisano 14 marzec 2014 - 16:42

zrobice lepszy bonus w kasynie bo obrot 60x to sporo ;)

Nie jest zły:

Kwota bonusa musi zostać obrócona 60 razy zanim bonus zostanie wypłacony.

Czyli tak jakby normalnie było 30x depo+bonus - w większości kasyn masz 35x ;)

Potwierdzamy. Kwota samego bonusa musi zostać obrócona 60 razy zanim bonus zostanie wypłacony.
  • 0

#44 Arnej   

Arnej

• 201 postów
  • 3 tematów

Napisano 18 marzec 2014 - 16:35

Również polecam Rivalo szybka weryfikacja i wypłata na Skrill. Planujecie jakieś bonusy reload ?
  • 0

#45 RivaloSupport   

RivaloSupport

• 15 postów
  • 0 tematów

Napisano 19 marzec 2014 - 12:03

Również polecam Rivalo szybka weryfikacja i wypłata na Skrill. Planujecie jakieś bonusy reload ?

W chwili obecnej nie oferujemy bonusu reload dla klientów z Polski. Gdy tylko Bonus będzie dostepny, poinformujemy o tym. Pozdrawiamy!
  • 0

#46 INTELOWIEC   

INTELOWIEC

• 3347 postów
  • 86 tematów

Napisano 22 marzec 2014 - 19:33

Proszę o pomoc - albo kogoś z kolegów na forum, kto ma kontakt z przedstawicielami Rivalo, albo naszego reprezentanta Rivalo. Założyłem u buka konto zgodnie z zasadami i dokonałem depozytu za 200 PLN. Po natychmiastowym otrzymaniu bonusa obstawiłem zakłady za 800 PLN, wychodząc na zero, i zostało mi 1200 do obrotu.

W międzyczasie postanowiłem, jak zalecał BePe, dosłać dokumenty, żeby wcześniej zakończyć proces weryfikacji. Po tym fakcie obstawiłem zakład za 400 PLN na dwa weekendowe mecze. Otrzymałem następnie maila, że moje obydwa dokumenty nie zostały zaakceptowane, a na dodatek... nie mogłem zalogować się na konto!

Po napisaniu do suportu polskiego i angielskiego otrzymałem odpowiedź:

Dział bezpieczeństwa wykrył, że użytkownik naruszył nasze zasady i warunki, które zostały potwierdzone podczas rejestracji. W związku z naruszeniem regulaminu konto zostało zamknięte.

Dodatkowe informacje zgodnie z naszymi zasadami i warunkami, można znaleźć w poniższym linku: https://www.rivalo.c...runki-handlowe/

Pozdrawiamy
Zespół Rivalo

Próbowałem grzecznie zapytać, o co chodzi, i wysłali mi... tą samą odpowiedź. Wygląda więc to tak na daną chwilę, że straciłem swój depozyt, a na dodatek nikt nie udzieli mi informacji, co się stało.

Ci, co znają mnie z forum, wiedzą, że jestem uczciwy i nigdy nic nie kombinuję. Nigdy też nie miałem podobnych problemów w przeszłości. Jestem pewien, że musiało zajść jakieś nieporozumienie i za punkt honoru wziąłem sobie, aby to wyjaśnić. Nie pozwolę sobie, żeby ktoś przywłaszczył sobie moje pieniądze, a tym bardziej, jeśli wejdzie mi zakład weekendowy i będę miał na koncie większą kwotę, którą uczciwie zarobiłem.

Proszę bardzo serdecznie o pomoc tych, którzy mogą mi w jakiś sposób pomóc. W razie potrzeby proszę również o kontakt na priva.

A do czasu wyjaśnienia mojej sytuacji wszystkim radzę potrójną ostrożność z tym bukiem.
  • 0

Buk zapłać :green:

#47 ŻYLETA   

ŻYLETA

• 5780 postów
  • 48 tematów

Napisano 22 marzec 2014 - 20:31

co wy na to...RivaloSupport,
  • 0
PA PA PA...iti PATATAJ

#48 owenzks   

owenzks

• 776 postów
  • 11 tematów

Napisano 22 marzec 2014 - 23:34

Z|pewnoscia na Bet365 czy tego typu stronach takiego problemu by nie było.. Miałem tam wpłacać jutro.. :nie: Mam nadzieje ze wyjasnisz sprawe i odzyskasz co Twoje ! Pisz jak sprawa się potoczy
  • 0

United wróci silniejsze !

#49 raidenn   

raidenn

Let's go Mavs!

• 1660 postów
  • 32 tematów

Napisano 23 marzec 2014 - 00:03

Z|pewnoscia na Bet365 czy tego typu stronach takiego problemu by nie było.. Miałem tam wpłacać jutro.. :nie: Mam nadzieje ze wyjasnisz sprawe i odzyskasz co Twoje ! Pisz jak sprawa się potoczy

Możesz wpłacać bez wahania, żadnych problemów z tym bukiem nie ma. A sprawa Intelowca jest przypadkiem jednym na milion. Zapewne wyjaśni się na dniach.
  • 0

dallas.png

#50 Drizzd91   

Drizzd91

• 1685 postów
  • 40 tematów

Napisano 23 marzec 2014 - 00:22

Możesz wpłacać bez wahania, żadnych problemów z tym bukiem nie ma. A sprawa Intelowca jest przypadkiem jednym na milion. Zapewne wyjaśni się na dniach.

skad taka pewnosc ??? sam przegladalem wiele innych for polskich o tematyce bukmacherskiej w poszukiwaniu opinii o Rivalo i przyklad INTELOWIEC nie jest odosobniony. Nie bez powodu Rivalo nie posiada rekomendacji SBR, dosc duzo walkow mialo miejsce w przeszlosci u tego buka, troche tego na necie mozna znalesc pierwsze z brzegu:
http://forum.sbrforu...tipico-com.html
  • 0

Similar Topics Collapse

Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: !! HOT !!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na forum!
Przeglądasz forum jako gość. Zachęcamy do
---> Rejestracji <---
Posiadając konto na forum uzyskasz dostęp do Shoutboxa oraz ukrytej przed gośćmi zawartości.
Ta strona korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Czytaj więcej o cookies. Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.