Skocz do zawartości

! BONUS 100 EUR !

BONUS 1500 PLN

BONUS 150 PLN

BEZ RYZYKA 200 PLN

BONUS 400 PLN

BONUS 600 PLN

DWA BONUSY 700 PLN

Betsson

BONUS 150 PLN

! BONUS 1750 PLN !

Dołączona grafika

Ruszamy z nową edycją Ligi Typerów. Kliknij TUTAJ i zapisz się już dziś.

Zdjęcie
- - - - -
!! HOT !!

! Rivalo - 100% do 200 PLN

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

#51 Drizzd91   

Drizzd91

• 1685 postów
  • 40 tematów

Napisano 23 marzec 2014 - 00:24

->Rivalo

Wiec najlepiej wziasc bonus, obrocic go przy odrobinie szczescia i wypie****** jak najszybciej %-)
  • 0

#52 INTELOWIEC   

INTELOWIEC

• 3347 postów
  • 86 tematów

Napisano 23 marzec 2014 - 00:27

Kupon za 420 PLN z kawałkiem postawiłem na Lecha i Pogoń. W przypadku wygranej na koncie pojawiłoby się ponad 1600 PLN, z czego niecałe 800 pozostałe do obrotu. Lech zwyciężył. Jeśli jutro wygra Pogoń, to sprawa zmieni się z moich 200 PLN na minimum 800, a może i więcej, które bym uczciwie wygrał.

Wysłałem również maila po angielsku na adres helpme@rivalo.com i na razie bez odpowiedzi. Czekam nadal na pomoc... :(
  • 0

Buk zapłać :green:

#53 ŻYLETA   

ŻYLETA

• 5780 postów
  • 48 tematów

Napisano 23 marzec 2014 - 11:25

owenzks, z tym Bet365 to nie przesadzaj bo tez nie raz zabierają pieniądze bonusowe od swoich promocji
  • 0
PA PA PA...iti PATATAJ

#54 RivaloSupport   

RivaloSupport

• 15 postów
  • 0 tematów

Napisano 23 marzec 2014 - 14:14

Kupon za 420 PLN z kawałkiem postawiłem na Lecha i Pogoń. W przypadku wygranej na koncie pojawiłoby się ponad 1600 PLN, z czego niecałe 800 pozostałe do obrotu. Lech zwyciężył. Jeśli jutro wygra Pogoń, to sprawa zmieni się z moich 200 PLN na minimum 800, a może i więcej, które bym uczciwie wygrał.

Wysłałem również maila po angielsku na adres helpme@Rivalo.com i na razie bez odpowiedzi. Czekam nadal na pomoc... :(

Przepraszamy za powstałe niedogodności. Pana konto jest już ponownie aktywne.
Dziękujemy za wybranie Rivalo.com i życzymy powodzenia!
Pozdrawiamy
Zespół Rivalo
  • 0

#55 RivaloSupport   

RivaloSupport

• 15 postów
  • 0 tematów

Napisano 23 marzec 2014 - 14:19

Z|pewnoscia na Bet365 czy tego typu stronach takiego problemu by nie było.. Miałem tam wpłacać jutro.. :nie: Mam nadzieje ze wyjasnisz sprawe i odzyskasz co Twoje ! Pisz jak sprawa się potoczy

Możesz wpłacać bez wahania, żadnych problemów z tym bukiem nie ma. A sprawa Intelowca jest przypadkiem jednym na milion. Zapewne wyjaśni się na dniach.

skad taka pewnosc ??? sam przegladalem wiele innych for polskich o tematyce bukmacherskiej w poszukiwaniu opinii o Rivalo i przyklad INTELOWIEC nie jest odosobniony. Nie bez powodu Rivalo nie posiada rekomendacji SBR, dosc duzo walkow mialo miejsce w przeszlosci u tego buka, troche tego na necie mozna znalesc pierwsze z brzegu:
http://forum.sbrforu...Tipico-com.html

Załączony link dotyczy Tipico. Informujemy, że Rivalo.com to oddzielna firma, ktora nie ma nic wspólnego z Tipico. Infomujemy, że sprawa uzykownika INTELOWIEC została już wyjaśniona.
  • 0

#56 RivaloSupport   

RivaloSupport

• 15 postów
  • 0 tematów

Napisano 23 marzec 2014 - 14:51

Proszę o pomoc - albo kogoś z kolegów na forum, kto ma kontakt z przedstawicielami Rivalo, albo naszego reprezentanta Rivalo. Założyłem u buka konto zgodnie z zasadami i dokonałem depozytu za 200 PLN. Po natychmiastowym otrzymaniu bonusa obstawiłem zakłady za 800 PLN, wychodząc na zero, i zostało mi 1200 do obrotu.

W międzyczasie postanowiłem, jak zalecał BePe, dosłać dokumenty, żeby wcześniej zakończyć proces weryfikacji. Po tym fakcie obstawiłem zakład za 400 PLN na dwa weekendowe mecze. Otrzymałem następnie maila, że moje obydwa dokumenty nie zostały zaakceptowane, a na dodatek... nie mogłem zalogować się na konto!

Po napisaniu do suportu polskiego i angielskiego otrzymałem odpowiedź:

Dział bezpieczeństwa wykrył, że użytkownik naruszył nasze zasady i warunki, które zostały potwierdzone podczas rejestracji. W związku z naruszeniem regulaminu konto zostało zamknięte.

Dodatkowe informacje zgodnie z naszymi zasadami i warunkami, można znaleźć w poniższym linku: https://www.Rivalo.c...runki-handlowe/

Pozdrawiamy
Zespół Rivalo

Próbowałem grzecznie zapytać, o co chodzi, i wysłali mi... tą samą odpowiedź. Wygląda więc to tak na daną chwilę, że straciłem swój depozyt, a na dodatek nikt nie udzieli mi informacji, co się stało.

Ci, co znają mnie z forum, wiedzą, że jestem uczciwy i nigdy nic nie kombinuję. Nigdy też nie miałem podobnych problemów w przeszłości. Jestem pewien, że musiało zajść jakieś nieporozumienie i za punkt honoru wziąłem sobie, aby to wyjaśnić. Nie pozwolę sobie, żeby ktoś przywłaszczył sobie moje pieniądze, a tym bardziej, jeśli wejdzie mi zakład weekendowy i będę miał na koncie większą kwotę, którą uczciwie zarobiłem.

Proszę bardzo serdecznie o pomoc tych, którzy mogą mi w jakiś sposób pomóc. W razie potrzeby proszę również o kontakt na priva.

A do czasu wyjaśnienia mojej sytuacji wszystkim radzę potrójną ostrożność z tym bukiem.

Przepraszamy za powstałe niedogodności. Pana konto jest już ponownie aktywne.
Dziękujemy za wybranie Rivalo.com i życzymy powodzenia!
Pozdrawiamy
Zespół Rivalo
  • 0

#57 Drizzd91   

Drizzd91

• 1685 postów
  • 40 tematów

Napisano 23 marzec 2014 - 15:12

Załączony link dotyczy Tipico. Informujemy, że Rivalo.com to oddzielna firma, ktora nie ma nic wspólnego z Tipico. Infomujemy, że sprawa uzykownika INTELOWIEC została już wyjaśniona.

Oddzielne firmy, ale macie wspolnego zewnetrznego providera ;)
Jesli jest pan zbyt leniwy aby wejsc w link to niezbyt dobrze swiadczy to o firmie i kompetencjach jej pracownikow. Załączony link dotyczy Rivalo, nastepnym razem proszę pokwapić się i poświecić kilka minut na przeczytanie ze zrozumieniem zawartości dołączonego linka a nie sugerować się jedynie nazwą/treścią linku.
  • 0

#58 RivaloSupport   

RivaloSupport

• 15 postów
  • 0 tematów

Napisano 23 marzec 2014 - 15:15

Oddzielne firmy, ale macie wspolnego zewnetrznego providera ;)
Jesli jest pan zbyt leniwy aby wejsc w link to niezbyt dobrze swiadczy to o firmie i kompetencjach jej pracownikow. Załączony link dotyczy Rivalo, nastepnym razem proszę pokwapić się i poświecić kilka minut na przeczytanie ze zrozumieniem zawartości dołączonego linka a nie sugerować się jedynie nazwą/treścią linku.

We spoke with Tipico management. Rivalo is a completely separate company. Rivalo gets its odds powered by the same provider as well as their software design but that's the extent of it.
Co oznacza, że to oddzielne firmy. Pozdrawiamy :)
  • 0

#59 raidenn   

raidenn

Let's go Mavs!

• 1660 postów
  • 32 tematów

Napisano 23 marzec 2014 - 15:36

Drizzd91, na siłę szukasz jakiś problemów. Już na samym początku Rivalo wyjaśniało, że to zupełnie inna firma niż Tipico :bz:
  • 0

dallas.png

Mówię głośno to co wszyscy myślą. Sorry nie wszyscy, ci którzy myślą szybko.

#60 Drizzd91   

Drizzd91

• 1685 postów
  • 40 tematów

Napisano 23 marzec 2014 - 17:18

Drizzd91, na siłę szukasz jakiś problemów. Już na samym początku Rivalo wyjaśniało, że to zupełnie inna firma niż Tipico :bz:

Jakich problemów ??? Wkleiłem pierwszy z brzegu link z google, w tym przypadku z zagranicznego cenionego forum( forum sportowego SBR). Wątek z tematu: problemy z nieuzasadnionym blokowaniem kont, utrudnianie weryfikacji ze strony firmy, konfiskata wygranych. To są rzeczywiste problemy z którymi boryka/borykała się (w przeszłości) firma i nie są to odosobnione przypadki, przeglądam sobie polskie i zagraniczne fora i jednak wpisy negatywne się tam pojawiają i nie są to odosobnione(pojedyncze) przypadki.
A odpowiedz supportu na problemy: Rivaldo to nie Tipico, sa to oddzielne 2 firmy. Osobiscie mnie nie obchodzi czy firma X nalezy do firmy Y, czy firma X korzysta z oprogramowania firmy Y, czy korzysta ze wspolnego dostawcy. Czy wlascicicielem firmy jest jakis rosyjski oligarcha ktory jest sciagany listem gonczym na swiecie. Mam to gdzieś.
Mnie obchodzi czy dana firma(w typ przypadku RIVALO) jest stabilna, godna polecenia czy nie robi problemów z wypłatami. W erze dzisiejszej konkurencji, Rivalo nawet w malym stopniu nie dorownuje do piet takim gigantom jak Bet365 , Pinnacle, 5dimes. Jedynym jego atutem na dzien dzisiejszy jest jego bonus od pierwszego depozytu na calkiem niezlych warunkach. Kto chce ten skorzysta, ale niech sobie zdaję sprawę że inni użytkownicy mieli problemy z tą firmą w niedalekiej przeszłości.

edit: lekka edycja ostatniego akapitu z dedykacją dla raidenna
  • 0

#61 raidenn   

raidenn

Let's go Mavs!

• 1660 postów
  • 32 tematów

Napisano 23 marzec 2014 - 18:32

To tak jakby oskarżać Expekt o błędy na stronie Betclica :fp:
  • 0

dallas.png

#62 Drizzd91   

Drizzd91

• 1685 postów
  • 40 tematów

Napisano 23 marzec 2014 - 20:39

:zdziwiony: :zdziwiony: :zdziwiony: raidenn masz aż tak duże problemy z czytaniem ???
Lekko żałuje że podniosłem dość ważny temat odnośnie wiarygodności danego buka ponieważ niektórzy mają elementarne braki w umiejetności czytania ze zrozumieniem. Przeczytaj jeszcze raz raidenn to co napisałem powyżej, zastanów się, jak masz problemy z tym co napisałem, zapytaj kogoś z najbliższego otoczenia o wytłumaczenie ci tego i następnie dodawaj posty wnoszące coś do dyskusji ...
  • 0

#63 darak   

darak

Zbanowany

• 2192 postów
  • 36 tematów

Napisano 23 marzec 2014 - 22:47

akurat Expekt i Betclic to aktualnie ta sama firma %-)
  • 0

#64 odrzanski   

odrzanski

• 301 postów
  • 1 tematów

Napisano 23 marzec 2014 - 23:04

raidenn to ogólnie jest obrońca wszystkich bukmacherów i jak napisze jakiś support to on od razu jest po tej stronie "barykady" co buk więc się nie dziwię, że tak mówi, bo to w jego wykonaniu norma, aczkolwiek z tym Expektem dojebał do pieca i to mocno :k:
  • 0

#65 raidenn   

raidenn

Let's go Mavs!

• 1660 postów
  • 32 tematów

Napisano 23 marzec 2014 - 23:14

Nigdy nic złego nie spotkało mnie ze strony buka, więc nie mam powodu ich linczować. Jak to mówią, za darmo nawet w mordę nie dostaniesz, więc jeśli ktoś dostaje bana - z pewnością ma coś na sumieniu.
  • 0

dallas.png

#66 INTELOWIEC   

INTELOWIEC

• 3347 postów
  • 86 tematów

Napisano 23 marzec 2014 - 23:53

Jak na razie potwierdzam - oba dokumenty zostały zaakceptowane, na koncie jest 1623.33 PLN, czyli tyle, ile powinno być po rozliczeniu mojego zakładu i zażyczono, żebym dosłał tył dowodu osobistego. Myślę, że może uda się rozwiązać sprawę po dobroci, ale i tak kosztowało mnie to ogromną ilość stresu :(

Będę informował na forum o postępie sprawy.
  • 0

#67 ŻYLETA   

ŻYLETA

• 5780 postów
  • 48 tematów

Napisano 24 marzec 2014 - 01:57

raidenn, bzdura z tym banem pomyłki sie zdarzają i oby ciebie nigdy o nigdzie nie spotkały- bo wtedy według twojego rozumowania będziesz mial cos na sumieniu,,,
  • 0
PA PA PA...iti PATATAJ

#68 merdalion   

merdalion

• 2776 postów
  • 17 tematów

Napisano 24 marzec 2014 - 04:33

Jakiś czas temu czytałem posty użytkownika, który pisał, że został oszukany przez tego bukmachera. Niemla wszyscy wyzwali go od oszustów mimo, iż nikt nie miał pewności co do niego, a jedynie przypuszczenia. Nie wtrącałem się w tą sprawę, bo skoro tyle osób pisało, że to zapewne oszust, to pewnie tak było, choć dla mnie ta sytuacja jasna nie była. Teraz jednak problemy miał INTELOWIEC, a tego użytkownika znam. Miałem okazję grać z nim w konkursie NBA i powiem tak- uczciwszego i sympatyczniejszego rywala trudno sobie wyobrazić, stąd jeśli on musiał tyle walczyć o swoje, to coś jest nie tak i gdyby nie zawalczył(i gdyby forumowicze go nie bronili), to pewnie by został z niczym. Tym samym mam spore wątpliwości co do uczciwości tego bukmachera i do sprawy tego użytkownika, który został uznany na forum za oszusta. Nie twierdzę, że był on uczciwy, ale nie dałbym sobie ręki uciąć, że był on oszustem, dla mnie ta sprawa jest niejasna.

Właśnie dlatego ja temu bukmacherowi mówię stanowcze NIE. Wpłacając gdzieś pieniądze chcę mieć pewność, że nie zostanę oszukany, a tutaj tej pewności nie mam. Może warto zacząć traktować ludzi po ludzku, a nie od razu zakładać, że każdy jest oszustem? :krzeslo:

Wiem, że wyłudzaczy bonusów w naszym kraju jest mnóstwo, ale nie można o to podejrzewać każdego...
  • 0

#69 INTELOWIEC   

INTELOWIEC

• 3347 postów
  • 86 tematów

Napisano 25 marzec 2014 - 12:59

Jeśli chodzi o moją osobę, to ja jestem już w sieci od wielu, wielu lat i nigdy nikogo nie oszukałem nawet na jednego grosza ani też nie przekroczyłem zasad konkursów/promocji. Zresztą większość kolegów z forum o tym wie i dlatego cieszę się, że parę osób się tu odezwało i dziękuję bardzo za pomoc.

Zakończyłem właśnie proces weryfikacji i wszystkie dokumenty zostały już zaakceptowane (adres, przód i tył dowodu, dowód wpłaty do Rivalo i zdjęcie z dowodem w ręku). Teraz pozostaje tylko obrócić brakujące fundusze i zlecić wypłatę. Dam znać, jak wszystko się odbyło.

Z ciekawości wysłałem również maila do nich z prośbą o wytłumaczenie, co takiego się stało, że zamknęli konto:

Thank you for the information.

Would you be able to tell me why my account was closed before? Was it a sort of judgement mistake on your side?

As I said before, I'm an honest man, I've been playing for a long time with different online bookmakers and I've never experienced this kind of a problem before, so I just would like to receive a bit more information to avoid this happening in the future, as it cost me a lot of unnecessary stress.

I greatly appreciate your help here.

Niestety nie mogą udzielić tego typu informacji:

we ask for your kind understanding that we cannot disclose the measure that led to the closure of your account.

Kind regards
the Rivalo team

No nic, najważniejsze, że wszystko jak na razie jest już w porządku...
  • 0

#70 ŻYLETA   

ŻYLETA

• 5780 postów
  • 48 tematów

Napisano 25 marzec 2014 - 13:16

INTELOWIEC, oby zapłacili mila sumka na konto albo gdzie tam wypłacasz- Powodzonka dalej :uwaga:
  • 0
PA PA PA...iti PATATAJ

#71 scorQpion   

scorQpion

• 1259 postów
  • 25 tematów

Napisano 25 marzec 2014 - 16:35

a ja mam pytanie bo będe pewnie zaniedługo zakładał jaki czas jest na przerobienie tego bonusu ??
  • 0

#72 BePe   

BePe

• 26445 postów
  • 3235 tematów

Napisano 25 marzec 2014 - 16:36

Nie ma określonego (było już o tym pisane ;) )
  • 0

Masz problem z bukiem lub kasynem ? Postaramy się pomóc. Kliknij TUTAJ i wyślij zgłoszenie.

pre_1482078207__becik.jpg

#73 hidunk89   

hidunk89

• 72 postów
  • 2 tematów

Napisano 31 marzec 2014 - 11:00

Strona tego buka często jest niedostępna tak jak teraz?
  • 0

#74 pershing   

pershing

lubię ciasne

• 31575 postów
  • 2824 tematów

Napisano 31 marzec 2014 - 11:03

Nie, śmiga wszystko
  • 0

25a33205ae7df65f.jpg

"Rząd jest dobry w ściąganiu podatków, odbieraniu wolności i zabijaniu ludzi. To w sumie wszystko, w czym jest dobry." - Tom Clancy

"Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca, niż przemówić i rozwiać wszelki wątpliwości" - Abraham Lincoln

Nie narzekaj na swój los, pomyśl sobie jestem bos !!
http://www.youtube.c...h?v=ZOZPs4HSl0I
Otwórz oczy !!

#75 hidunk89   

hidunk89

• 72 postów
  • 2 tematów

Napisano 31 marzec 2014 - 11:14

Nie, śmiga wszystko

Dziwne bo u mnie na żadnej przeglądarce nie śmiga ... Wszędzie ten sam komunikat [Strona niedostępna].
  • 0

Similar Topics Collapse

Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: !! HOT !!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na forum!
Przeglądasz forum jako gość. Zachęcamy do
---> Rejestracji <---
Posiadając konto na forum uzyskasz dostęp do Shoutboxa oraz ukrytej przed gośćmi zawartości.
Ta strona korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Czytaj więcej o cookies. Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.