Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi


#10 Brooklyn Nets v New York Knick (+9,5) 2 1,50

 

Twitter:

1. The Nets are 5th, may face the Bulls or Raptors, are resting guys possibly to fall to 6th, where they’d face Bulls or Raptors. Got it.

2. The Nets potentially have this rotation tonight: Gutierrez, Teague, Thornton, Kirilenko, Plumlee, Collins, Blatche, Garnett.

 

Gram z hc +9,5, ale odważni mogą pograć nawet bez hc. :))

 

EWK: 1065,186 PLN (Tak, gram za całość. Nie odkładam ani złotówki :loser: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#10 Brooklyn Nets v New York Knick (+9,5) 2 1,50

 

Twitter:

1. The Nets are 5th, may face the Bulls or Raptors, are resting guys possibly to fall to 6th, where they’d face Bulls or Raptors. Got it.

2. The Nets potentially have this rotation tonight: Gutierrez, Teague, Thornton, Kirilenko, Plumlee, Collins, Blatche, Garnett.

 

Gram z hc +9,5, ale odważni mogą pograć nawet bez hc. :))

 

EWK: 1065,186 PLN (Tak, gram za całość. Nie odkładam ani złotówki :loser: )

 

No nie sądziłem, że mam taki odbiór. Nie piszcie już do mnie na PW (nawet fejsie :k: HOW!?) Opiszę to szybko tutaj.

 

NYK już nie ma szans na PO. Mają już koniec sezonu i bez różnicy im czy wygrają ten mecz czy nie. Prawdopodobnie nie zagra Melo. W Nets nie zagra praktycznie cały podstawowy skład. Dlaczego? Ponieważ mają 5 miejsce w tabeli, a to oznacza w dalszej fazie pojedynek z Chicago. Jednak gdy Nets przegrają dziś i jutro, spadną na 6 miejsce i będą grać z Toronto. Proste? Nets potrzebują tej przegranej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#10 Brooklyn Nets v New York Knick (+9,5) 2 1,50

 

Twitter:

1. The Nets are 5th, may face the Bulls or Raptors, are resting guys possibly to fall to 6th, where they’d face Bulls or Raptors. Got it.

2. The Nets potentially have this rotation tonight: Gutierrez, Teague, Thornton, Kirilenko, Plumlee, Collins, Blatche, Garnett.

 

Gram z hc +9,5, ale odważni mogą pograć nawet bez hc. :))

 

EWK: 1065,186 PLN (Tak, gram za całość. Nie odkładam ani złotówki :loser: )

 

tumblr_mszfomdMvA1s6j8veo2_r1_250.gif

 

Stan konta 1065,186 PLN 10/30 :t:

 

:smiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#14 Wawrinka - Almagro 1 1,33

 

Jak dla mnie bardzo pewny typ. Wawrinka jest w tej chwili w niesamowitej formie, rozprawił się wczoraj z Cilic'iem 6/0; 6/2 :szok: Natomiast z drugiej strony mamy Almagro, którego gra nie zachwyca, wczoraj nie miał łatwo na korcie i pierwszego seta udało mu się wygrać z trudem ze względu na Mahuta, który nie potrafił wykorzystać kilku okazji - dziś jestem pewny, że Wawrinka nie odpuści, a Almagro przegra 2:0. Dodam tylko, że Szwajcar przegrał w tym sezonie tylko 3 razy i nie sądzę, aby pożegnał się z nami na tym etapie.

 

Swoje już zarobiłem na temacie, gramy jeszcze chwilkę All In.

EWK: 1653,43 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#14 Wawrinka - Almagro 1 1,33

 

Jak dla mnie bardzo pewny typ. Wawrinka jest w tej chwili w niesamowitej formie, rozprawił się wczoraj z Cilic'iem 6/0; 6/2 :szok: Natomiast z drugiej strony mamy Almagro, którego gra nie zachwyca, wczoraj nie miał łatwo na korcie i pierwszego seta udało mu się wygrać z trudem ze względu na Mahuta, który nie potrafił wykorzystać kilku okazji - dziś jestem pewny, że Wawrinka nie odpuści, a Almagro przegra 2:0. Dodam tylko, że Szwajcar przegrał w tym sezonie tylko 3 razy i nie sądzę, aby pożegnał się z nami na tym etapie.

 

Swoje już zarobiłem na temacie, gramy jeszcze chwilkę All In.

EWK: 1653,43 PLN

 

Zwrot :zdegustowany: Tylko tego meczu dzisiaj byłem pewien, może coś znajdę :smiech:

 

1243,18 PLN 13/30 :t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#15 Dimitrov G. - Ferrer D. 2 1,33

 

Bye, Bye Dimitrov. :bye:

 

EWK: 1653,43 PLN

 

tumblr_mpm3bpRYnn1su4cb8o1_500.gif

 

Stan konta: 1653,43 PLN 15/30 :t:

 

Półmetek, za 100 dni matura! Ciekaw jestem czy dotrwam do tego egzaminu czy nie wyłożę się na jakimś Ferrerze. Nie sądziłem, że dojdę tak daleko. Zakładając temat myślałem, że pożegnamy się po pierwszych typach, ale idzie zajebiście - coś nade mną musi czuwać bo patrząc na te "perełki", które weszły to naprawdę jestem w szoku do teraz.

 

All in jeszcze raz, później kolejne 500 do schowka.

 

Jeszcze raz dzięki za miłe słowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#16 New York Rangers - Philadelphia Flyers 1 (Moneyline) 1,645

 

New York ;))

 

EWK: 2719,89 PLN

 

tumblr_mpr1os44Io1s9od7wo1_500.gif

 

Stan konta 2719,89 PLN 16/30 :t:

 

:k: Nie muszę chyba mówić ze juz od dawna śrubuję swój Personal gest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

a myślałem, że jak ja zagram Twojego typa z nocy to minie szczęście a tu ciągle trwa :)) i niech trwa jak najdłużej :)) trzymam kciuki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie dziękuję za miłe słowa, a co do pershinga to wybieram tę drogę do 30 typów z rzędu:

 

tumblr_n43ftpVVAb1r5xpw1o1_500.gif

 

Sprawa wygląda tak, 2719,89 PLN,

:arrow: wypłacam 700 PLN,

:arrow: 20 PLN przeznaczam na taśmę Wolverhampton, Venlo, Bournemouth, Saint Etienne, Liverpool, Atletico HT @15 Albo inną :wstyd:

:arrow: 2000 PLN przeznaczam na kolejnego singla.

 

@up Chciałem postawić Wawrinke, ale chęć spania była silniejsza :D

 

Małe podsumowanie:

 

Start: 30 PLN

Po 16 typach: 2719,89 PLN + 500 PLN = 3219,89 PLN

 

2000 PLN dalej w grze, wycofane z dalszej gry 500 PLN + 719,89 PLN :t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...