Skocz do zawartości

Smartfon


raidenn

Rekomendowane odpowiedzi

Padła moja Lumia, więc szukam nowego smartfona. Szukając informacji na forach poświęconych technologiom, telefonom, etc. Dowiedziałem się, że w tej chwili najlepszym wyborem w średniej półce cenowej są telefony: Motorola Moto G, Samsung Galaxy S2, LG L7 II, LG L9, Nexus 4, Sony Xperia M oraz Sony Xperia M. Oczywiście zapoznałem się ze specyfikacją każdego telefonu, ale to tylko informacje ogólnodostępne oraz te nabyte z testów na vlogach. A chciałbym mieć także potwierdzone info, od osób które były/są użytkownikami tych telefonów.

 

Chciałbym się was zapytać, który smartfon wy polecacie, niekoniecznie z tych które podałem wyżej. Zależy mi na tym żeby był szybki, nie zacinał się, żeby dało radę komfortowo obejrzeć skróty meczów na YouTube oraz wygodnie przeglądać internet. Windows Phone, Android - bez różnicy.

 

5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja ostatnio kupiłem kruger&matz drive i jestem nim zachwycony. Tani, bateria trzyma w nieskończoność, a śmiga aż miło. Wyleczyłem się już z markowych telefonów, bo drogie jak cholera a nic nie dają w zamian. Luknij jeszcze na xiaomi. Trochę droższe, ale wypas niesamowity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bawię się w wynalazki typu xiaomi bo kupując telefon chce mieć gwarancję na terenie całej Polski. Wybrałem Motorolę Moto G - jestem mega zadowolony. Poza tym nie potrzebowałem telefonu do gier :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę spóźniony wpis ale może komuś się przyda. Używam Nexus'a 4 i naprawdę jest to solidny, szybki telefon, rzekłbym, że nawet lepszy niż Nexus 5, który także mam okazję testować :) Niezawodny, czysty android to jest naprawdę przewaga nad autorskimi nakładkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 1 year later...

Grzybek mam od niedawna J5 i powiem szczerze że jeszcze nie widziałem żeby gdziekolwiek tak bateria trzymała , masakrycznie , jest on idealnie zopytmalizowany ,bateria <==> parametry i trzyma super, aparat 13 mp robi robotę, reszta spoko , nie zacina , nie przycina , polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość Kondoon

Odkopuje. Bo moge. 

 

Przyszedl czas i na mnie. Poczciwa, niezawodna, zawsze stabilna Nokia C2 przejdzie jutro test ostateczny ---> lot z okna z 3 pietra %-) jako ze raczej po tym odmowi juz calkiem poslugi wzialem sie i za ciezko zarobione pieniazki u buka ( rzecz jasna na overkach ht, azjanach ze zwrocikami ;) ) zamowilem se Xperia X Compact.

 

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_x_compact-8292.php

 

Bedzie to moj pierwszy raz :smiech: z telefonem dotykowym i wogole takim fajnym.. zachodzi wiec pytanie bo serio ni huja sie nie znam a nie chce mi sie latac po google jak tu mam przeciez pod nosem specjalistow wszelakich masci ----> Cza jakis firewall instalowac na wejsciu? Sa jakies potrzebne, wazne aplikacje ktore nalezaloby miec?  Ogolnie tipy od androidowych wyjadaczy mile widziane

 

z gory dziekuje.

 

 

ps. prosze uzytkownika crachmel o nie wypowiadanie sie w tym temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Cza jakis firewall instalowac na wejsciu?

 

jak masz choc troche oleju w glowce to nie. Bedziesz korzystac z Androida wiec bedziesz brac najprawdopodobniej rzeczy ze sklepu Google, tam 99% rzeczy jest bezpieczne. Problem pojawia się w momencie kiedy ... sciagasz sobie platne aplikacje i wgrywasz je sobie samemu poprzez kabel USB sciagajac je wczesniej przez torrenta czy jakies inne strony, wtedy mozesz sie napotkac na wirusy. Pytanie jak chcesz korzystac z tego telefonu ,,,

 

Btw odnosnie samego telefonu:

dlaczego majac na rynku zajebisty i mega tani  Xiaomi Redmi kupiles taki szmelc jak Xperia X Compact. ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kondoon

dzieki :5:

 

mialem w lapie, zajebiscie mi podszedl z wygladu, tego jak siedzi itd

 

a co do bebechow, coz, ja tam poza muzyka i normalnymi dzwonieniami i smsami wiele robic nie planuje :bz:

 

+ tez z tego co widzialem po testach to zacna bateria. 

 

 

edit

 

aaaaa no i ja w abo vodafona, oni tam xiaomi nie maja ;)

Edytowane przez Kondoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem DUMNYM posiadaczem 

 

Xiaomi Redmi 3S Pro  http://www.mgsm.pl/pl/katalog/xiaomi/redmi3spro/Xiaomi-Redmi-3S-Pro.html

 

Powiem wam że jeżeli chodzi o jakość to jak dla mnie zajebisty i spełnia moje wszystkie oczekiwania od telefonu. Niby "chinol" a bije o głowę wiele czołowych marek, no i ta cena :)):klask:  Także zgadzam się z @ że zajebisty i mega tani  Xiaomi Redmi  cena około 800zł za mój ale on jest PRO %-)

 

PS. post w celu polecenia komuś, na przyszłość jak by miał ochotę kupić sobie new telefon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...