Skocz do zawartości

Liga Europejska 2014/2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Europejska,  grupa L

Spotkanie: Legia Warszawa – Trabzonspor

Typ: over 2.5

Kurs: 2.08

Buk: Pinnacle

Godz. 21:05

Analiza:

W grupie L piłkarskiej Ligi Europejskiej wszystko jest jasne, a mianowicie kto z tego zestawienia awansował, walka toczy się o pierwsze miejsce w grupie a o tym zadecyduje bezpośrednie starcie mistrza Polski z Turecki Trabzonsporem.  Tutaj kurs na over jest bardzo atrakcyjny i w to trzeba wejść.

Zacznijmy od gospodarzy którzy tutaj potrzebują punktu by nie stracić przodownictwa, w taki rozrachunku na pewno Legii nie będzie się spieszyło ani też nie będzie podejmowała zbytniego ryzyka przynajmniej do momentu jak będzie się utrzymywał bezbramkowy remis. Na pewno zespół Berga zagra z kontry a tutaj jest kim straszyć Radović, Kucharczyk, Duda to na pewno zawodnicy tej klasy którym taki styl odpowiada.  Szkoleniowiec mistrzów Polski największy ból głowy z pewnością będzie miał z zestawieniem defensywy. Na boisku nie zobaczymy kontuzjowanych Dossa Junior, Bereszyńskiego  Brzyskiego oraz wykartkowanego Rzeźniczaka. W bloku obronnym zobaczymy więc prawdopodobnie czwórkę Broź-Astiz-Lewczuk-Guilherme czy wygląda to pewnie na 100% nie.

Turcy po nowym dowództwem na ławce trenerskiej wreszcie zaczęli gra na miarę swoich możliwości, co prawda przegrali w ostatniej kolejce z Besiktasem 3:0 ale to nie byli jaki rywal a przecież do tego spotkania mieli świetną serię 10 spotkań bez porażki. Nowy trener obudził w zespole największy potencjał czyli ofensywę a mam tu na myśli głównie Cardozo świetny napastnik który po odblokowaniu strzela jak na zawołanie.  Kolejna groźna broń zespołu to stałe fragmenty gry.

Widziałem także pierwsze spotkanie tych ekip no i Legia wygrała skromnie 0:1 ale wcale lepszą ekipą nie była to goście przeważali tylko marnowali naprawdę świetne okazje a i tak w tamtym okresie nie byli w formie. Obecnie natomiast tak jak wspomniałem są w innym miejscu zdecydowanie lepszym. Nie wydaje mi się żeby tutaj długo było bez bramek a kto tak naprawdę trafi jako pierwszy otworzy i to bardzo to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska 
Spotkanie: Lille - VfL Wolfsburg 
Typ:  VfL Wolfsburg (-1RR EH)
Kurs: 3.50 
Godz: 21:05 
Bukmacher: WilliamHill

Analiza: 
 

Dzisiaj atakuje ten mecz i gram duży kurs który według mnie jest za wyżyno i to mocno. Spotkanie w grupie H Wilki nie mogą tego spotkania jedynie przegrać remis i wygrana deje im awans. Zarówno pierwszy jak i drugi mecz z Evertonem pokazały jak duże problemy ma jeszcze dość mocny zespół Wilków, który nawet w niedawnym spotkaniu z Schalke był faworytem, a po 30 minutach spotkania było już 0:3. Wolfsburg jest zespołem zdecydowanie lepszym od Lille, ale jednak może nie awansować do następnej rundy jeśli znów zmarnuje tyle okazji co ostatnio, a drużyna z Francji znajdzie sposób by wykorzystać swą szanse dlatego wilki myślę że podejdą do tematu poważnie jest to klub prężnie się rozwija obecnie są na 2 miejscu w tabeli bundesligi i są póki co bezpieczni na tej pozycji co innego można powiedzieć o gospodarzach w lidze francuskiej zajmują uwaga 15 pozycje widać że gra w pucharach i zbyt częste granie liga/puchar przeniosła się na formę zespołu. Porównam teraz ostatni pojedynek obu zespołów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1 choć cały czas grę prowadził zespół z Niemiec zdobywając przy tym 11 R na 2RR Lille . Myślę że dzisiaj mecz również będzie pod ich dyktando choć wydaję mi się że będzie im tylko ciężej strzelić gdyż graj na wyjeździe dzięki czemu sądze że nabija dużo RR  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / LE
Steaua Bukareszt vs Dynamo Kijów

Typ - Suma goli / Obydwie druzyny strzela gola

Over 2.5 / Tak

Kurs - 2.20

Bet365

11.12.2014 / 21:05

 

Ostatnie spotkanie ligowe w grupie J.

Sytuacja w grupie wyglada bardzo ciekawie,wciaz nie ma pewnosci,ktora druzyna awansuje z grupy jako druga.

Na prowadzeniu jest ukrainskie Dynamo,ktore wywalczylo 12 punktow i ma juz zapewniony awans do kolejnej rundy.

Nie wiadomo,ktora druzyna awansuje jako druga.

Obecnie w lepszej sytuacji jest Aalborg,ktory ma 9 punktow i mecz wyjazdowy z Rio Ave.

Rumunska Steaua ma 7 punktow na koncie,tak wiec graja o pelna pule,tylko wygrana da im nadzieje na awans,zaden remis czy porazka.

Zarowno Steaua jak i Dynamo lideruja w swoich rozgrykwach krajowych,trzeba zaznaczyc,ze ich przewaga jest dosc spora,glownie,jesli spojrzymy na lige rumunska - tam drugi w tabeli Cluj traci do lidera 9 punktow,natomiast Dynamo ma 5 oczek wiecej od Szachtara.

 

Obydwie ekipy rozgrywaja solidny sezon do tej pory.

Steaua od 16 lipca tego roku rozegrala 32 mecze o punkty,przegrala 5 spotkan,w tym jedno po rzutach karnych w LM z Ludogorets,poza tym dwie porazki w LE i jedna porazka ligowa.

 

Mecze u siebie :

 

W rozgrywkach ligowych na 9 rozegranych spotkan strzelili 22 gole,w LE na 2 mecze potrafili strzelic 8 bramek.

 

Dynamo z kolei od przegranej w superpucharze z Szachtarem 0:2 rozegralo 22 mecze,tylko raz schodzili z boiska pokonani - w meczu wyjazdowym z Aalborg w ramach LE.

 

Mecze wyjazdowe :

 

Liga - 7 meczow/22 gole

 

LE - 2 mecze/3 gole.

 

Podsumowujac,gospodarze zagraja o byc albo nie byc,tak wiec mecz musza wygrac,spodziewam sie wiec przynajmniej jednej bramki z ich strony,a z pewnoscia stac ich na 2 gole.

Dynamo z kolei nie odpusci meczu,a ze forme maja wysoka to rowniez spodziewam sie jakis bramek z ich strony.

W pierwszym meczu Dynamo bylo lepsze i skonczylo sie na wyniku 3:1.

Osobiscie wolalbym,zeby Steaua awansowala kosztem Aalborga,tak wiec zycze im wygranej ale Dynamo to ciezki rywal do ogrania..

Licze na dobre widowisko i bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska 
Spotkanie: St.Liege - Feyenoord
Typ: 2
Kurs: 2.12 
Godz: 21:05 
Bukmacher:Betgun

Analiza: 
 

Feyenoord pomimo pewnego awansu podchodzi do tego meczu bardzo poważnie. Trener Holendrów zabiera do Belgii najmocniejszy możliwy skład ponieważ bardzo zależy im na utrzymaniu pierwszego miejsce w grupie o co za tym idzie lepsze rozstawienie w losowaniu w fazie play-off Ligi Europy. Belgowie z kolei grają o nic, już bez szans na cokolwiek w tych rozgrywkach, Według zapowiedzi kilku podstawowych graczy składu Belgów nie wybiegnie w pierwszej jedenastce w również tym najlepszy strzelec drużyny Igor de Camargo (16/7). Trener porotuje trochę składem. bowiem 14 grudnia czeka ich dosyć prestiżowy mecz ligowy z FC Brugge u siebie. Wyjazd Holendrów nie będzie męczący bowiem Liege jest oddalone o zaledwie 2,5 godziny jazdy samochodem z Rotterdamu, będzie to dla nich niczym kolejny mecz ligowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska 

Spotkanie: Legia Warszawa - Trabzonspor
Typ: 1
Kurs: 2,15
Data i godzina: 11.12.2014 21:05
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Ostatni mecz w fazie grupowej Ligi europejskiej, Przed Legią bardzo ciekawy pojedynek o pierwsze miejsce w grupie, szkoda, że nie udało się już z Lokeren zapewnić sobie pierwszej lokaty, ale limit szczęścia w fazie grupowej Legia wykorzystała w pierwszych 4 spotkaniach, gdzie wszystkie wygrała różnicą jednej bramki. Była to sytuacja zdumiewająca, ponieważ dawno żaden polski klub nie wywalczył sobie awansu na 2 kolejki przed końcem. Do tego w lidze Legia też jest liderem z 6 punktami przewagi na drugą drużyną. Pewna wygrana z Górnikiem Zabrze na wyjeździe aż 0-4 pokazała, jak daleko są pozostałe ekipy  w polskiej ekstraklasie za wojskowymi. Wyrosła nam na krajowym podwórku taka potęga. O przebojach i tym, że Legia mogłaby nawet grać w Lidze Mistrzów wie każdy, kto choć trochę interesuje się futbolem. Moim zdaniem gra w Lidze Europy dla Legii wcale nie musi być taka zła. Teraz trochę konkretów, dla Berga zwycięstwo grupy jest bardzo ważne i zapowiada, że piłakrze wyjdą dzisiaj walczyć o cała pulę, Legia wyjdzie na to spotkanie w najmocniejszym składzie, a jak wiemy jest tam paru zawodników którzy grają już na naprawdę wysokim poziomie: Rado, Sa czy Żyro. W pierwszym spotkaniu między tymi ekipami, Legia wygrała na wyjeździe 0-1, więc na łzienkowskiej powinno być jeszcze łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie: Borussia m gladbach- Zurich
Typ: Kto zdobędzie wiecej rożnych?
Kurs: Borussia
Godz:19:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Widząc ten typ nie mogłem odpuścic, Borussia w pierwszym meczu nabiła 8 rożnycha Zurich tylkodwa . Borussia gra u siebie czyli sprzyja im atut Własnego boiska co jest dodatkowym aspktem do mojego typu. W Zurichu niemiecka Ekipa dominowała całe spoktanie lecz skończyło siean 1;:1. Uważam że dzisiaj będzie podobnie czyli to Niemiecki zespół będzie dominował i zodbywał przewage na boisku. Trener Borussi ma cały zespół zdrowy igotowy do meczu wiec nic nie stoi na przeszkodzie by pokazać swoją wyższośc nad rywalem i odnieśc sukces. Zurich na wyjazdach zdobywa mało rożnych ,Uważam że ten typ ma 100% szans na wejście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska 

Spotkanie: Legia Warszawa - Trabzonspor
Typ: ilość RR over 12
Kurs: 3,40
Data i godzina: 11.12.2014 21:05
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Obie drużyny są już przed meczem pewne dalszych występów w pucharze na wiosnę. Dlatego też sądzę, że bez żadnego napięcia może dziś paść sporo RR aczkolwiek niekoniecznie sporo goli. stawką spotkania jest pierwsze miejsce w grupie, punkty do rankingu i gratyfikacje za zwycięstwo. na kibiców legi liczyć nie może bo ich a trybunach nie będzie. warszawianie mają piłkarzy predysponowanych do ataku szybkiego. Poza tym polskie kluby pozycyjnie atakują powiedzmy delikatnie nie za bardzo. turcy również mają szybkich piłkarzy, grożne boki obrony i cardozo do którego z pewnością trafi sporo piłek i mam nadzieje wyjdzie z tego kilka kornerów. nawet jeśli zespoły zagrałyby bez 100% zaangażowania to i tak na rogi można liczyć. jedni o drudzy w poprzednich meczach nie zdobywali zbyt dużo rogów, ale jeszcze wcześniej to i nawet sami pokrywali tego overa. Dziś licze na wyrównane spotkanie i że oba zespoły zdobędą podobną sporą ilość RR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie: Young Boys - Sparta
Typ: 1
Kurs: 2.60
Godz: 21:05
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Sytuacja w grupie I jest jasna. To właśnie bezpośredni mecz pomiędzy szwajcarskim Young Boys i czeską Spartą rozstrzygnie kto awansuje do fazy pucharowej Ligi Europejskiej. Wg bukmacherów nie ma wyraźnego faworyta tego spotkania. Ja jednak skłaniałbym się ku gospodarzom. Przede wszystkim Young Boys u siebie to bardzo groźna ekipa, która może wygrać nawet z teoretycznie silniejszym rywalem. Daleko nie trzeba szukać, wystarczy spojrzeć na ich rezultaty w fazie grupowej - 5:0 ze Slovanem Bratysława i 2:0 z Napoli. Szczególnie wynik z włoską ekipą robi wrażenie. W dodatku forma Szwajcarów w ostatnim czasie jest naprawdę dobra. Wygrali 5 kolejnych spotkań ligowych i po słabym początku sezonu wracają do walki o czołowe lokaty w lidze. Jeśli chodzi o gości z Pragi przyznam szczerze dawno nie widziałem ich meczu. Ostatni mecz z ich udziałem, który przychodzi mi do głowy to dwumecz z Malmoe o Ligę Mistrzów. Wtedy w meczu u siebie zaprezentowali się naprawdę nieźle, wygrywając 4:2, ale zdarzały im się przestoje. Natomiast w rewanżu roztrwonili wypracowaną u siebie przewagę i odpadli z el. LM kosztem Szwedów. Patrząc na wyniki w fazie grupowej LE również można wysnuć wniosek iż u siebie to zupełnie inna ekipa niż na wyjeździe. To głównie dzięki 7 punktom zdobytym na własnym stadionie Sparta liczy się w walce o awans. Dziś jednak czeka ich ciężkie spotkanie wyjazdowe i myślę, że to Szwajcarzy awansują do kolejnej rundy. Potrzebują zwycięstwa i z pewnością będą walczyć o pełną pulę w tym meczu. Remis ich nie może zadowolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna / Liga Europy

Spotkanie: Fiorentina - Dinamo Mińsk

Typ: 1

Kurs: 1,40

Godz: 21:05

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Na zakończenie fazy grupowej Ligi Europy Fiorentina na Stadio Artemio Franchi zagra z Dinamo Mińsk. Obie ekipy nie zmienią już swojego miejsca w grupie. Fiorentina bez względu na wynik spotkania PAOK z Guingamp zajmie 1 miejsce w grupie. Gospodarze zgromadzili po 5 kolejkach 13 punków, odnosząc 4 zwycięstwa i 1 remis. Dinamo z 1 punktem na koncie zajmuję ostatnie miejsce w grupie. Goście tego spotkania strzelili zaledwie 1 bramkę tracąc aż 13. Fiorentina w tym spotkaniu nie wyjdzie w najsilniejszym składzie. Vincenzo Montella da odpocząć nie którym swoim zawodników. Kadra Włochów jednak jest tak mocna i długa, że nie powinie mieć problemu ze zdobyciem 3 punktów zwłaszcza na swoim stadionie. W ostatniej kolejce w Lidze Europy Fiorentina również pojechała do Guingamp nie w najmocniejszym składzie jednak zdołała wygrać 1:2. Kurs na Włochów spadają ale warto łapać u niektórych buków już teraz bo 1,40 wydaję się dość dobrym kursem.

1:2

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Pilka nozna / LE

Ajax Amsterdam vs Legia Warszawa

Typ - Ajax over 1.5 gola

Kurs - 2

Bet365

19.02.2015 / 21:05

 

Powracaja europejskie puchary,jutro mecz Legii w Amsterdamie.

Murowanym faworytem tego meczu jak i awansu do kolejnej rundy jest Ajax.

Podopieczni de Boera mieli chwilowy kryzys ostatnio,jezeli mozna to tak nazwac w ogole,z pewnoscia mozemy powiedziec,ze druzyna z Amsterdamu obnizyla loty w ostatnich meczach.

Patrzac jednak na rywali to nie byly to ogorki - Feyenoord,Vitesse i AZ Alkmaar - z tymi ekipami nie udalo sie wygrac,ani strzelic nawet jednego gola,potem przyszedl mecz wyjazdowy z Go AHead i pachnialo niespodzianka,bo szczesliwie dla ekipy gosci obreonca zagral do bramkarza a ten nie trafil w pilke,ktora podskoczyla mu przed kopnieciem i takim o to sposobem Ajax wygral 2:1.

Ostatni mecz jednak pokazal,ze wszystko wraca do normy,wygrana 4:2 z Twente z pewnoscia podniols amorale zespolu.

W Eredivisie pewnego juz chyba mistrza ma PSV,Ajax m spore szanse na wicemistrza.

Liga holenderska miala ponad 20 dni pauzy,w tym roku Ajax rozegral juz 6 spotkan o punkty.

 

Liga Polska z kolei nie grala od polowy grudnia i dopiero teraz wznowila rozgrywki,w tym roku Legia rozegrala tylko dwa mecze o stawke i to kiepskie w swoim wykonaniu - remis w pucharze ze Slaskiem 1:1 po fatalnym bledzie obroncy Legia stracila bramke,wiec mogla byc skromna wygrana,natomiast w meczu ligowym z Jaga bylo juz znacznie gorzej - porazka u siebie 1:3.

Tak naprawde forme polskiej druzyny ciezko okreslic,bo tak ja wspomnialem liga pauzowala i dopiero rozgrywki zostaly wznowione.

Nie sadze jednak,zeby Legia stawila opor ofensywie gospodoarzy jutro,ktorzy powinni miec przynajmniej pare dobrych sytuacji bramkowych.

Na Amsterdam Arena gra sie ciezko,od 2 sierpnia 2013 roku na tym stadionie wygrywaly jedynie takie ekipy jak Vitesse,Salzburg,PSV,Barca,Vitesse i Alkmaar.

Od wspomnianego 2 sierpnia 2013 roku Ajax roozegral u siebie az 41 spotkan i przegral jedynie z wyzej wymienionymi druzynami.

 

Moim zdaniem kurs soczysty i warty gry na Ajax,ktory jutro strzeli przynajmniej jedna bramke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna LE
Spotkanie: Ajax-Legia
Typ: 1 /1
Kurs 3.25
buk Betclic
Godz: 21:05
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie w którym Warszawska Legia pojedzie na wyjazdowe spotkanie do zespołu Ajaxu Amsterdam. Naturalnie faworytem do zwycięstwa jak i awansu do kolejnej fazy jest zespoł z Holandii. Legia co prawd lepiej spisywała się w swojej grupie,ale Ajax jest jednak zespołem zdecydowanie bardziej klasowym ,który od lat gra w europejskich pucharach, Legia w tym spotkaniu w takiej formie , jakiej obecnie się znajduję raczej nie ma czego szukać na stadionie w Amsterdamie, który w poprzedniej kolejce rozbił u siebie ekipę Twente. Legia nie dość że słabo spisywała się w sparingach przed sezonowych to jeszcze inauguracją u siebie z zespołem Jagielloni wypadła fatalnie, skład może nie był najlepszy,ale na pewno mistrzowi Polski z poprzedniego sezonu takie spotkania nie przystoją , według mnie w tym spotkaniu gospodarze zwyciężą już pierwszą połowe spotkania, a na koniec meczu okazą się lepsi od zespołu Leggi o jednego gola.Stawiam na wynik 1:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, LE
Spotkanie: Ajax Amsterdam - Legia Warszawa
Typ: X
Kurs: 3,55
Godz: 19.02.2015 21:05
Bukmacher: Marathonbet
Analiza: Widzę tutaj naprawdę spore szanse nie tylko na awans naszej najlepszej drużyny, ale także na sprawienie niespodzianki już w tym pierwszym meczu. Widzę, że koledzy typują na Ajax, ale ja tutaj nie widzę w nich dużego faworyta. Ajax naprawdę teraz jest w niezbyt dobrej formie, robią dziecinnie proste błędy w obronie, które Legia śmiało może wykorzystać. Z przodu jakoś to niby wygląda, ale rewelacji też nie ma. Wszyscy dobrze pamiętamy jak dobrze grała Legia Warszawa w fazie grupowej. Mało kto się spodziewał, że uda im się zdobyć aż 15 punktów w grupie i co ważniejsze wygrać tę grupę. Rywale do łatwych nie należeli, gdyż w grupie mieliśmy Trabzonspor, Metalist i Lokeren, czyli całkiem niexłe zespoły. Wyraźnie widać, że Legii Warszawa bardzo zależy na LE, więc można być pewnym maksymalnego zaangażowania już od pierwszych minut. Ajax Amsterdam naprawdę jest do przejścia i awans Legii Warszawa wcale nie będzie dla mnie zaskoczeniem. Bardzo ważne jest, by nie przegrać tego pierwszego meczu. Na boisku Ajaxu można wywalczyć remis(o zwycięstwo będzie bardzo ciężko mimo formy Ajaxu) i taki wynik dla mnie jest naprawdę mocno prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Spotkanie: Ajax Amsterdam - Legia Warszawa
Typ: 1
Kurs: 2.05
Godz: 21:05
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Sporo się piszę i mówi o tym, że Ajax jest bez formy, że przed tym meczem straszy tylko nazwą (porównuje się nawet do Celticu Glasgow). Cytuje się nawet byłych piłkarzy tego klubu, którzy uważają, że jest to najsłabszy Ajax w ostatnich latach i to Legia jest faworytem. Owszem może to i prawda, Ajax w tym sezonie zawodzi ale skupmy się również na Legii.
Już mecze kontrolne pokazywały, że Legia może mieć wiosną kłopoty - porażki z Qarabag, Zenitem czy Dnipro przyszły pierwsze mecze o stawkę i naprawdę ciężko ogląda się Legię w takiej formie. We Wrocławiu udało się zremisować 1:1, choć Śląsk miał naprawdę sporo sytuacji (nawet grając w osłabieniu), defensywa Legii momentami nie istniała. Później przyszedł mecz z Jagiellonią u siebie i wyglądało to jeszcze gorze (tak wiem rezerwy), nie tylko były błędy w obronie ale całkowita niemoc w poczynaniach ofensywnych - Legia nie miała pomysłu jak zagrozić bramce rywala i zasłużenie przegrała 1:3 (choć wynik mógł być naprawdę wyższy gdyby Jaga wykorzystała jeszcze kilka okazji jakie miała). No cóż Ajax może i jest słaby ale z grą Legii nie wygląda to najlepiej i myślę, że jeżeli dziś zagrają podobnie jak w tych dwóch pierwszych meczach to polegną i to naprawdę wysoko.
Trener Berg co prawda stosuje rotację ale kto wie czy nie wyjdzie ona mu bokiem. Kontuzjowany jest Duda, Radović dopiero co wrócił po kontuzji i potrzebuje ogrania. Wydawało się, że mecz z Jagiellonią jest idealną okazją na to by wystawić taki skład jakim zagramy z Ajaxem zgrać się. Niestety Berg wybrał inaczej wolał oszczędzać zawodników, mimo, że był to de facto drugi mecz o stawkę w tym roku! Legia może więc być nie ograna jeszcze, gdy Ajax gra tydzień w tydzień w lidze i co gorsza ostatnio zaczął wygrywać - 2:1 z G.A. Eagles i 4:2 z Twente.
W kadrze jaką Frank de Boer powołał na ten mecz nie ma Joela Veltmana (22/3), Niki Zimlinga (12/0), Riechedly Bazoer (8/1), Viktora Fischera, Kolbeinna Sigthórssona (19/5) i Kennetha Vermeera (1/0). Wbrew wcześniejszym zapowiedzią w kadrze na ten mecz są Thulani Serero, Ricardo van Rhijn czy Diederik Boer.
Jeśli chodzi o Legię to trener Henning Berg powołał 20 zawodników, wśród nich nie ma Ondreja Dudy (27/9) i Dominika Furmana, a także młodych zawodników, których tak często widzimy w meczach chociażby Ekstraklasy m.in. Szwoch, Jałocha, Kalinkowski czy Ryczkowski.
Podsumowując uważam, że pomysł Berga wyjdzie Legii bokiem i już dziś mogą pożegnać się z myślami o kolejnej rundzie Ligi Europy. Pamiętajmy bowiem, że polskie kluby gdy już grają na wiosnę w europejskich pucharach to przegrywają już pierwszy dwumecz. Dla Ajaxu jak mówią w klubie aktualnie Liga Europy jest priorytetem i chcą zajść w niej jak najdalej. Moja propozycja to wygrana Ajaxu Amsterdam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Spotkanie: PSV Eindhoven - Zenit St. Petersburg
Typ: PSV -1
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365
Godzina: 19:00
Analiza:

W jednym z dzisiejszych meczy Ligi Europejskiej PSV Eindhoven podejmie na własnym boisku rosyjski Zenit St. Petersburg. Drużyna gospodarzy po wznowieniu rozgrywek po przerwie spisuje się znakomicie. Na sześć rozegranych spotkań wygrała wszystkie i pewnie zmierza po mistrzostwo Holandii i zapewne stanie się to już pare kolejek przed końcem, ponieważ przewaga nad drugim zespołem w tabeli wynosi 12 punktów. Co ciekawe ekipa z Eindhoven rozegrała w rozgrywkach ligowych 11 spotkań na własnym boisku i ani razu nie straciła punktu ! Bilans bramkowy u siebie: 35:6. Także widać, że u siebie nie tracą punktów i ciężko jest komukolwiek zawalczyć. Ostatnie trzy spotkania PSV:
Alkmaar - PSV 2-4
PSV - Utrecht 3-1
NAC - PSV 0-2
Natomiast Zenit jest drużyną która zajęła 3. miejsce w swojej grupie w Lidze Mistrzów tym samym kwalifikując się do rozgrywek Ligi Europejskiej. Walczyli do końca jednak przegrywając u siebie w ostatnim meczu z Monako 0-2 pozbawili się szans na awans do fazy pucharowej rozgrywek LM. Nic szczególnego nie można powiedzieć o formie gości, ponieważ nie wznowili jeszcze rundy wiosennej. Rozgrywali wyłącznie sparingi, jednym z nich był mecz z warszawska Legia wygrany 3-2. Ciekawostka: w Rosji kluby poniosą wielką stratę ze względu na bardzo niski kurs rubla. Sukcesem będzie utrzymanie kadry piłkarzy jaka jest obecnie. Może to źle wpłynąć na mentalność zawodników i zaangażowanie w grze.
Podsumowując, patrząc na to jak fantastycznie w tym roku spisuje się drużyna PSV, jakość gry, skuteczność w ataku uważam, że są faworytem tego spotkania. Na korzyść gości wpływa także to, że są w rytmie meczowym bo mają rozegrane w tym roku już 6 spotkań, natomiast goście dopiero rozegrają swoje pierwsze istotne spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Europy, czwartek, 19 lutego, godz. 21:05

 

Ajax Amsterdam – Legia Warszawa, Typ: Ajax wygra, kurs 2.05 Bet365

 

Przed meczem z Ajaxem z obozu Legii do mediów trafiają bojowe hasła i deklaracje, ale nie bez przyczyny to gospodarze będą dziś faworytem. 

 

Kusi, aby – chcąc jak najdłużej w europejskich pucharach oglądać polską drużynę – pójść w stronę wyniku korzystnego dla „Legionistów”, ale kiedy chodzi o inwestowanie własnych środków, zmuszeni jesteśmy zejść na ziemię. A rzeczywistość jest taka, że mistrzowie Polski wciąż drzemią jeszcze po zimowej przerwie, a Ajax w ostatnich dwóch tygodniach zdołał się ogarnąć.

 

Stołecznemu zespołowi kiepsko wychodziły sparingi i równie kiepsko wyszedł mu start rundy wiosennej. Choć remis w pucharowym starciu ze Śląskiem na jego terenie był oczywiście do przełknięcia, to kompromitacja przed własną publicznością i lanie zebrane od Jagiellonii (1:3) mogło już bardzo rozczarować.

 

Taki stan rzeczy można niby zwalić na napięty terminarz (trzy mecze w tydzień) i konieczność rotowania składem, ale my tego nie kupujemy. To nie pierwszy raz, kiedy Legia potrzebuje dodatkowego bodźca na rozruch.

 

Piłkarze i trener mówią, że nie boją się rywali i do Holandii jadą walczyć o zwycięstwo, a atmosfery nie popsuły nawet plotki na temat ewentualnej przeprowadzki Miroslava Radovicia do Chin. To wszystko jest oczywiście bardzo budujące, ale nie możemy zapominać, z kim „Wojskowym” przyjdzie się dziś zmierzyć.

 

Mistrzowie Holandii tytułu mogą nie obronić, bo do PSV tracą już 12 punktów, ale w sam raz na konfrontacją z Legią zdołali otrząsnąć się z chwilowego kryzysu i będą dziś chcieli wypracować solidną zaliczkę przed rewanżem w Warszawie. Choć Frank de Boer może nie mieć dziś do dyspozycji wszystkich najważniejszych piłkarzy, to nadal ma czym grać i strzelać bramki. Tak jak w ostatnim meczu z Twente, wygranym 4:2.

 

Na nieszczęście gości typowanie meczów Ajaxu wychodzi nam ostatnio całkiem dobrze. W zależności od zaistniałej sytuacji potrafiliśmy celnie wytypować wydarzenia w spotkaniach z Willem II, Groningen i Alkmaarem. Wiele wskazuje na to, że również dziś skosimy niezłą wygraną.

 

Typ: Ajax wygra, kurs 2.05 Bet365

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - LIGA EUROPEJSKA, 1/16 FINAŁU

Spotkanie: PSV – Zenit Petersburg

Typ: over 3.5

Kurs: 3.25

Buk: Bet365

Godz.  19:00

Analiza:

Tegoroczny etap 1/16 finału w Lidze Europejskiej wygląda naprawdę bardzo fajnie, na papierze kilka spotkań wygląda na świetnie starcia mam nadzieję że takie zobaczymy w Eindhoven gdzie miejscowa ekipa PSV będzie podejmować Rosyjski Zenit Petersburg. PSV na krajowym podwórku w tej chwili robi co chce wygrywając mecz za meczem ich przewaga nad  Ajaxem wzrosła do 12 punktów i wątpię by już to wypuścili z rąk. Tak więc po części mogą się skupić na obecnych rozgrywkach.  Oczywiście tej młodzieży brakuje ogrania na takim etapie rozgrywek ale to w kwestii mojego typu w ogóle mnie nie martwi bo PSV lubi grać do przodu i ci młodzi gracze raczej na taką zabawę jak defensywa nie postawią a już na pewno u siebie, bo jadąc do Rosji gdzie będą ciężkie warunki do gry trzeba mieć zaliczkę.  Na pewno zespół może podobać się w ofensywie gdzie szybkości, kreatywności i młodzieńczej fantazji nie brakuje.  Co do formy to tak jak wspomniałem krocza od zwycięstwa do zwycięstwa, ostatnio mieli taki mały test gdyż mierzyli się na wyjeździe z AZ wygrywając 2:4 to spotkanie idealnie obrazuje jakość w ofensywie i problemy na tyłach gdy grają z kimś kto ma dużo do powiedzenia w ataku. Problemem Cocu na pewno będzie brak dwójki podstawowych stoperów  Rekik 22/1 jest na liście kontuzjowanych a J. Bruma ciągle nie wiadomo czy zagra.   W tym roku mierzyli się z przedstawicielem rosyjskiej ligi przegrywając oba spotkania w fazie grupowej z Dyanmo Moskwa ale wówczas na pewno zespół nie był w takiej formie.  Będą chcieli w pełni wykorzystać fakt że Zenit od grudnia nie grał nic o punkty, swoją formę opierają na grach towarzyskich.  Zeni mimo tego problemu na pewno postawi twarde warunki bo po odpadnięciu z fazy grupowej Ligi Mistrzów a grupy nie mieli trudnej czują ogromny niedosyt i będą się chcieli pokazać w tych rozgrywkach. Podobnie jak gospodarze bardzo pewnie przewodzą na krajowym podwórku.  W każdej formacji mają naprawdę świetnych zawodników zaczynając od obrony gdzie gra Garay, pomoc jeszcze mocniej obsadzona: Javi Garcia, Witsel, Arshavin, Danny atak to duet Rondon – Hulk no i na ławce Villa – Boas, czyli wszystko wygląda naprawdę bardzo solidnie. Ich forma to wielka niewiadoma i sami zdają sobie z tego sprawę celem numer jeden jest zdobycie bramki w Holandii z tą kreatywną drugą linią i mocnym atakiem nie powinno być z tym problemu.  Zobaczymy jak brak czucia piłki odbije się na postawę w defensywie bo w takiej sytuacji właśnie gra w destrukcji jest znaczniej cięższa.  Spotkają się raczej dwie ekipy preferujące grę od przodu a na pewno mające w tych formacjach większą jakoś, wspomniane wyżej problemy obu ekip też raczej lepiej wyglądają dla spotkania z kilkoma bramkami niż na nudny i zamknięty mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:noga:Piłka nożna / Liga Europejska /

Data - 2015.02.19 / godz 21:05

Spotkanie - Ajax : Legia

Typ - :red: czerwona kartka w meczu / tak

Kurs - 4.00

Buk - Unibet

Analiza

 

Analizując ten pojedynek ciągle na myśl przychodzi mi czerwona kartka i po długim zastanawianiu na taki typ się decyduję , miałem okazję oglądać parę spotkań Ajaksu i powiem że jak im nie wychodzi to spora nerwowość wkrada się w ich grę i zaczynają się ostre starcia tak jak to miało miejsce np w meczu tez tu na Amsterdam Arenie kiedy Ajax podejmował AZ i w 61 min gry Moisander musiał opuścić plac gry , Legia natomiast w ostatnim swoim pojedynku przed meczem z Ajaksem grała u siebie z Jagiellonią i jak wiemy przegrali 1:3 a w 85 min gry Lewczuk po drugiej żółtej musiał opuścić boisko tak więc widzę tu także dosyć ostra grę , arbitrem tego meczu jest Szwed Jonas Eriksson który co prawda nie jest skłonny do pokazywania czerwonej kartki jednak w swojej karierze sędziował 11 spotkań w LE i pokazał 46 żółtek 4 czerwone i podyktował 3 karne czyli może i taki nie zły wynik ja liczę na czerwień !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna - Liga Europejska

Data - 2015.02.19 / godz 21:05

Spotkanie - Dnipro    -    Olympiakos

Typ - Under 1.5

Kurs - 2.90

Buk - Sportingbet

Analiza :

 

Według mnie na szczycie w meczu pomiędzy Ukraińskim zespołem Dnipro a mistrzem Grecji Olimpiakosem będzie mniej niż 1,5 bramki w całym meczu. W ostatnich sparingach Dnipro naprawdę solidnie grało w defensywie, tak samo Olimpiakos w swojej lidze nie ma równych. W lidze mistrzów zakończył rywalizację na 3 pozycji stad gra w lidze europejskiej, oglądałem ich ostatni mecz z PAOKIEM który zakończył się wynikiem 0-0 bardzo dobra defensywa i brak skutecznośći. Grecy słyną w bardzo dobrej defensywy która dała im kiedyś mistrzostwo europy co było ich największym sukcesem w piłce narodowej. Olympiakos na pewno ma silniejszy zespół niż Dnipro w którym jedną z największych gwiazd ukraińskiej piłki jest Konopianka o którego biją się największe potęgi piłki angielskiej i nie tylko. Według mnie to będą taktyczne szachy, ukraińcy się będą bronić przed Grekami, posiadają solidną obronę i wsparcie publiczności co już pokazał mecz Szachtaru z Bayernem mówi wiele że mogą pomóc i według mnie w tym meczu nie będzie więcej niż 1 bramka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, LE
Spotkanie: Aalborg (AH +0,5) - Club Brugge
Typ: 1
Kurs: 1,92
Godz: 19.02.2015 19:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: 

Duńczycy jak zwykle niedocenieni przez bukmachera. Wydaje mi się, iż szansa, że nie przegrają dzisiejszego meczu jest dużo większa, niż widzą to bukmacherzy. Wystarczy spojrzeć na rezultaty Aalborga w fazie grupowej. Zdobyli 9 punktów, wszystkie wywalczając na własnym boisku. Pokonali Dynamo Kijów aż 3:0 (dla którego była to jedyna porażka),  Rio Ave i Steauę. Nazwy drużyn być może nie powalają na kolana, jednak komplet zwycięstw w domowych spotkaniach musi budzić respekt. Na dodatek chyba trudno stwierdzić, iż Club Brugge jest zdecydowanie lepszym klubem od tej trójki, Myślę, że Brugia prezentuje podobny poziom do całej trójki, choć również należy docenić, iż potrafili wygrać swoją grupę, wyprzedzając Torino, HJK i Kopenhagę. Dziś jednak jadą na trudny teren i naprawdę czeka ich ciężki mecz. Chyba bramkowy remis wzięliby w ciemno. Trudno się też spodziewać aby Duńczycy rzucili się do skomasowanych ataków. Zapowiada się mecz prowadzony w spokojnym tempie i wg mojej oceny obie drużyny mają takie same szanse na zwycięstwo. Remis również wydaje się całkiem prawdopodobny. Losy tego dwumeczu powinny rozstrzygnąć się dopiero w Belgii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europejska

Spotkanie: Tottenham - Fiorentina

Typ: Over 4 kartki ( AZJAN)

Kurs:1,.8

Godz:21:05

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Zapowiada się "Krawawy mecz" Każdy wie jak gra Tottenham a Fiorentina z pewnoście nie odpuści Angielskiemu zespołowi i będzie sporo walki , sędzią tego spotkania będzie Carlos Velasco jest to sędzie który daje kartki za praktycznie każdy faul pokazuje mnówstwo kartek. Na ostatnie dziesięc spotkań które sędziował tylko tylko raz nie przekroczył tej linii, Tottenham średnio zdobywa 3 kartki na mecz , Fiorentina natomiast około dwóch więc statystyki w razien ie powodzenia pokazują że szansa za zwrot to około 80% myśle że bardzo możliwy jest wynik 4 kartek ale gram over bo wczorajsze spotkania pokazały że sędziowe nie oszczędzają sie w dawaniu kartek i zdrowie zawodników jest dla nich najważniejsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:  Piłka nożna, Liga Europy
Spotkanie: Legia Warszawa - Ajax Amsterdam
Typ: X
Kurs: 3.50
Godz: 19:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Po drugiej połowie w Amsterdamie powiło nieco optymizmem jeśli chodzi o Legię. Co prawda mecz z Ajaxem przegrali (0-1) ale druga połowa pokazała, że podopieczni Henninga Berga są wstanie rywalizować z drużyną holenderską jak równy z równym a momentami nawet przeważać. Czy to jednak przełoży się na mecz rewanżowy i Legia po raz pierwszy od X lat przejdzie pierwszego rywala na wiosnę? Ja osobiście mam tutaj sporo wątpliwości.
Owszem Ajax nic wielkiego nie gra, nie jest również tak mocny jak w poprzednich sezonach ale to co sobą prezentują oraz Jasper Cillessen w bramce wystarczyło by wygrać w pierwszym meczu. W rewanżu Legii wcale łatwo nie będzie bowiem przypomnę, że mecz będzie rozgrywany przy pustych trybunach, więc atut jakim niewątpliwie byłoby wsparcie fanów Legii w tym wypadku nie będzie miał miejsca. Ponadto warto dodać, że Frank de Boer w porównaniu z pierwszym meczem będzie miał do dyspozycji Joela Veltmana i Lucasa Andersena, których brakowało w pierwszym spotkaniu.
Jeśli chodzi o Legię, to nie da się ukryć, że Berg wszystko stawia na Ligę Europy. Oszczędza swoich najlepszych zawodników nawet kosztem rozgrywek ligowych co w przypadku niepowodzenia może się naprawdę źle skończyć. Przypomnę bowiem, że Legia na wiosnę jeszcze nie wygrała: remisy z Śląskiem (PP) i Koroną oraz porażki z Ajaxem i Jagiellonią.
Osobiście w tym meczu stawiam remis (choć nie zdziwię się nawet jeśli Ajax wygra). Legia aktualnie pozbawiana jest atutów z przodu, odszedł Radović nie wiadomo w jakiej dyspozycji jest Duda i to niestety widać w meczach które Legia do tej pory rozgrywała. Ajax w rewanżu może nastawić się na grę z kontrataku (choć jak pokazał pierwszy mecz nie najlepiej się czują w tym elemencie) i wypunktować Legią, która nie może zacząć tak jak w Amsterdamie czyli bojaźliwie i bez wiary we własne umiejętności.
Dodam również, że Legia w ważnych dwumeczach w pucharach ostatnio u siebie co najwyżej remisowała. Pamiętny dwumecz ze Steauą Bukareszt w poprzednim sezonie gdy po pierwszym meczu (0:1) w rewanżu wszyscy byli pełni nadziei, że uda się odrobić straty - skończyło się remisem 2:2. Taki sam wynik padł w meczu LE ze Sportingiem Lizbona również na wiosnę kilka sezonów temu. Kto wie może jutro również padnie taki wynik. Ajax bowiem stać na strzelenie gola/-i natomiast Legia co pokazał w pierwszym meczu również na bramki z Ajaxem może liczyć - musi tylko poprawić skuteczność. Ja tutaj typuję bramkowy remis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna Liga Europy
Spotkanie : Inter-Celtic
Typ: Inter 1 golem
Kurs 3.65
Buk Unibet
Godz: 19:00
Analiza: Witam, już w czwartek o godzinie 19:00 czasu Polskiego odbędzie się rewanżowe spotkanie piłkarskiej Ligi Europy w którym Włoski Inter przed własną publicznoscią podejmował bedzie Szkocki Celtic, w pierwszym spotkaniu rozegranym w Szkocji padł wynik 3:3, Inter był tamtym spotkaniu zespołem zdecydowanie lepszym, lecz nie potrafił wykorzystać swojej przewagi i dwukrotnie pozwalał gospodarzom doprowadzać do remisu, Celtic zdobyl gola w ostatniej minucie spotkania, ta bramka dała Szkotom jeszcze jakiekolwiek szanse w rewanżowym spotkaniu, według mnie to jednak Włosi , którzy obecnie są w bardzo dobrej dyspozycji w tym spotkaniu zwciężą pewnie, pamiętam jak Celtic grał nawet w spotkaniu z Warszawską legią w Warszawie, Legia mogł tam wygrać na prawdę bardzo wysoko wiem że od tamtego czasu trochę się zmieniło,ale gospodarze jutrzejszego spotkania w poprzednich kolejkach wyglądali na prawdę nieźlę, myślę że jutro nic się nie zmieni i to właśnie oni zagrają w dalszej fazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:  Piłka nożna, Liga Europy
Spotkanie: Feyenoord - AS Roma
Typ: 1
Kurs: 2.86
Godz: 21:05

Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Długo zastanawiałem się nad tym typem, ponieważ Feyenoord wcale nie musi wygrać, żeby awansować, ale raczej nie będę ryzykować i grać na 0 z tyłu i 0 z przodu, ponieważ jeden błąd, jedna bramka i to Roma jest w korzystniejszej sytuacji. Sytuacja jest na tyle ciekawa, że Roma jest według mnie w ogromnym kryzysie, ostatnio notują bardzo słabe wyniki w Serie A - remis z Veroną na wyjeździe, remis z Parmą u siebie, wygrana z Cagilari na wyjeździe, remis z Empoli na własnym obiekcie. Kolejnym argumentem, który przekonuje mnie, aby typować dzisiaj w stronę gospodarzy to jest tabela w Serie A. Roma o mistrzostwie może już tylko pomarzyć, ale drugiego miejsca bronić trzeba, a to będzie bardzo trudne zadanie, ponieważ 2 marca podejmują na wyjeździe Juventus, a co za tym idzie prawdopodobnie będzie to strata 3 punktów i Napoli, które w LE już nie musi się spinać po pierwszym dobrym spotkaniu może skupić się na meczu z Torino i dogonić Romę w punktacji - obie drużyny będą miały po 48 punktów. Ciężko powiedzieć, czy Roma jest nadal skupiona na LE, bo przecież mieli u siebie zrobić korzystny wynik i na spokojnie jechać do Holandii po awans, a tutaj wcale nie jest tak łatwo. Feyenoord grał bardzo mądrze w pierwszym spotkaniu, przegrywali 1-0, ale potrafili odrobić na 1-1 i potem trzymać rękę na pulsie. Według mnie wyjazdowy remis 1-1 to jest świetna zaliczka przed meczem u siebie. Ich drużyna w przeciwieństwie do ekipy Romy ma duże ambicje na grę - było to widać w pierwszym spotkaniu, które miałem okazje oglądać. Ta ekipa ma chrapkę na kolejną rundę w LE i według mnie zobaczymy to dzisiaj na boisku. Nie ma szans na nagłe oświecenie Romy  i znalezienie pomysłu na grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:  Piłka nożna, Liga Europy
Spotkanie: Olympiakos Piraeus - Dnipro Dnipropetrovsk

Typ: Olympiakos Piraeus pierwszy 7 RR 
Kurs: 2.2
Godz: 21:05

Bukmacher: Betano
Analiza:

 
Spotkanie z Ligi Europy. Ukraińcy przyjeżdżają do na stadion Stadio Georgios Karaiskáki zeby zagrać z Olimpiakosem mistrzem Grecji. Dla gospodarzy mecz o wszystko ponieważ muszą odrobić stratę z ostatniego meczu przegranym 2-0. Drużyna Vítora Pereiry na własnym boisku radzi sobie bardzo dobrze nie przegrali spotkania od 10 meczy przy czym zdobywali ogrom RR z tym że nie wszyscy przeciwnicy też  byli z poziomu europejskiego, a więc pierwszy argument dużo RR na własnym boisku. Drugi jest taki że Dnipro ma przewagę 2 goli i raczej ofensywnie nie zagrają zwłaszcza że grają na gorącym terenie gdzie pkt tracił nawet Juve, trzeci ostatnie wyjazdowe spotkania Dniepro ligowe i pucharowe statystycznie na zdobywanie RR pokazują że zdobywali po 1-3 RR tracąc 7-10 RR choć  bywały też i że były mecz 3-3 w RR ale dzisiejszy mecz jest o wysoką stawkę więc według mnie Olympiakos od razu przejdzie do ataku strzelenie nawet gola we wczesnych minutach  nie da im awansu i dalej będą grać ofensywnie i dla tego liczę że zdobędą jak to zazwyczaj robią dużo RR i jako pierwsi. W ich ostatnim spotkaniu który odbył się w Kijowie Olimpiakos zrobił 6 RR Dniepro 4 RR wiec sądzę że na własnym terenie pójdzie im jeszcze łatwiej i pokryją mój pewniak dnia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie: Legia Warszawa - Ajax Amsterdam
Typ: Poniżej 3 goli ( azjan)
Kurs: 1.45
Godz: 19:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Miałem iśc w rożne w tym meczu ale forma obu ekip jest bardzo słaba, Ajax nie gra tego samego co jeszcze miesiąc temu gdy zachwycała swoją grą i skutecznościa. Legia w fazie grupowej ligi europejskiej tylko raz przekroczyła over 2,5 widać że grają bardzo defnsywnie, dodatkowo gwiazda Legii radović odchodzi z klubu i przenosi się do drugiej ligi w Chinach uważam ze to własnie Radović od lat napędzał ten zespół teraz gdy go brakuje widać spadek formy legii. Ajax też obecnie nie zachwyca.. Ostatni mecz po miedzy tymi dwoma zespołami był strasznie nudny i padł tylko jeden gol którego autorem był Arkadiusz Milik . Legia gra u siebie i jest szansa na sporo bramek lecz aktualna dyspozycja ine pozwoli by w tym spotkaniu padło powyżej trzech goli. Gram bezpieczniej i będzie to under 3 azjan.. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina:Piłka nożna Liga Europy
Spotkanie Everton-Dynamo Kijów
Typ: 1 DNB
Kurs 1.62
Godz: 21:05
Buk Bet 365
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy postanowiłem zagrać spotkanie z Ligi Europejskiej, w którym Everton podejmował bedzie przed swoją publicznością ekipę Dynama Kijów. Gościom idą słabo spotkania wyjazdowe w lidze europejskiej porażka w Aalborgu aż 0:3 jeszcze w grupie następnie przegrana w poprzedniej kolejce ze średniakiem francuskiej Ligue one : Guingamp. Teraz pojadą do Evertonu , który w lidzę spisuję się ponizej swoich oczekiwań, ale nie doznaję porażek, po prostu zbyt czesto remisuje . W tym meczu moim faworytem jest ekipa gospodarzy , która w poprzedniej rundzie była zdecydowanie lepsza od Szwajcarskiego Young Boys, w dwumeczu Angielska ekipa wygrała aż 7:2 , Dynamo awansowało dzięki spotkaniu na swoim stadionie, gdzie udało im się wygrać z Francuzami. Myśle ze gospodarze beda od pierwszej do ostatniej minuty dyktować warunki w tym spotkaniu w sumie nie mają nic do stracenia muszą zajść w tym sezonie w lidze europy jak najwyżej ponieważ w przyszłym najprawdopodobniej nie zagrają w żadnych europejskich pucharach, nie wygrały na tym stadionie takie ekipy jak Manchester City, oraz Liverpool , nie wygra tutaj także Ukraińskie Dynamo Kijów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Spotkanie: Villarreal CF - Sevilla FC
Typ:  1
Kurs: 2.10
Godz: 21:05
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Los chciał, że w 1/8 finału Ligi Europy mamy rywalizację hiszpańską (Villarreal - Sevilla) i włoską (Fiorentina - Roma) ja dziś skupię się na tej pierwszej. Sevilla i Villarreal to drużyny, które w ligowej tabeli (Primiera Division) plasują się obok siebie 5-6 miejsce (różnica jednego punktu). Obie ekipy mają nadzieje dogonić jeszcze czy to Atletico czy Valencię i zagrać w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów ale wydaje się, że raczej ta sztuka im się nie uda i jedyną szansą by zagrać w LM w przyszły sezonie jest wygranie Ligi Europy.
Osobiście ciężko mi wskazać faworyta tego dwumeczu ale wydaje mi się, że można się pokusić o pewną teorię. Otóż bardzo ważny mecz będzie ten dzisiejszy, jeżeli Villarreal będzie potrafiło wykorzystać atut własnego boiska i wygrać w miarę wysoko to ich szansę przed rewanżem na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán będą większe. Grunt to jednak (dla Villarreal) wykorzystać dziś atut własnego boiska i wygrać. Osobiście uważam, że są wstanie tego dokonać stąd moja propozycja na zwycięstwo drużyny Marcelino García Torala.
Villarreal u siebie jest naprawdę mocne i ciężko się gra na ich obiekcie rywalom. Dość powiedzieć, że w tym sezonie na  El Madrigal w lidze Villarreal 10 razy wygrało i 3 razy przegrało (nie zanotowali ani jednego remisu) - grają więc bezkompromisowo. Zresztą również w Lidze Europy do tej pory u siebie spisywali się bardzo dobrze - zremisowali tylko z Borussią M'Gladbach, a tak wygrywali z Salzburgiem, Zurychem i Apollonem.
Jeśli chodzi o Sevillę i ich mecze wyjazdowe to tutaj już pojawiają się pewne schody. Ostatnio co prawda w lidze wygrali z Deportivo La Coruna a w Lidze Europy z Borussią M'Gladbach ale wcześniej zanotowali serię 5 meczów przegranych (licząc wszystkie rozgrywki) na wyjazdach. Zresztą w lidze hiszpańskiej ich statystyki meczów wyjazdowych znacząco różnią się od tych domowych (na niekorzyść). Co ciekawe na wyjazdach (w lidze) podobnie jak Villarreal (u siebie) grają do tej pory bezkompromisowo - 6 zwycięstw i 7 porażek. W fazie grupowej Ligi Europy też mecze wyjazdowe były zmorą Sevilli, która zdobyła w nich raptem 2 punkty(remisy z St. Liege i Rijeką, przegrali natomiast z Feyenoordem). Jak więc widzimy statystyki są raczej na korzyść Villarreal, warto również wspomnieć, że w dwóch ostatnich meczach wyjazdowych w których Sevilla wygrywała traciła bramki jednak potrafiła ich zdobyć więcej - z M'Gladbach (3-2) z Deportivo (4-3).
Kogo dziś na boisku nie zobaczymy? W drużynie Unaia Emery'ego nie zagrają Beto, Arribas i Deulofeu. W drużynie gospodarzy jest nieco więcej osłabień, za kartki pauzuje Tomás Pina, a kontuzjowani są Bojan Jokić, Adrian Marín, Eric Bailly i Bruno Soriano. Mimo tych osłabień uważam, że Villarreal jest wstanie w tym meczu wygrać, Sevilla bowiem na wyjazdach sporo traci ze swoich możliwości i nie jest tak mocna jak u siebie. Moja propozycja to zwycięstwo drużyny Villarreal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Liga Europejska, godz. 21:05

Spotkanie: Fiorentina - AS Roma 

Typ: Under 2,5

Kurs: 1,69

Buk: Unibet

 

 

 

Analiza:

 

Przed nami pierwsze spotkania 1/8 Ligi Europejskiej. Jest kilka ciekawych meczy i wybrałem jeden z nich. Los tak chciał, że w 1/8 zagrają ze sobą dwa włoskie zespoły. Fiorentina zmierzy się na własnym stadionie z AS Romą. Ciężko jest wskazać faworyta do awansu, jak również rozstrzygnięcie pierwszego meczu. Obie ekipy są w dobrej formie w tym sezonie. W Serie A piłkarze z Rzymu plasują się na miejscu 2 z duża stratą do lidera - Juventusu bo aż 11 punktów. Z kolei gospodarze są na wysokim 5 miejscu ze stratą do lidera 19 punktów ale wciąż z bardzo dużymi szansami na grę w LM w następnym sezonie gdyż strata do miejsca premiowanego to tylko 4 punkty. Od początku roku obie ekipy rzadko przegrywają. Fiorentina przegrała zaledwie 2 spotkania, a Roma tylko 1. Gospodarze zanotowali do tego 9 zwycięstw i 4 remisy, z kolei Roma wygrała tylko 3 razy i zanotowała aż 10 remisów! Przyjezdni mimo że mają w swoim składzie takich zawodników jak Totti, Gervinho czy De Rossi to grają defensywny futbol. W lidze strzelili 38 bramek co plasuje ich na 5 miejscu w lidze pod względem skuteczności. Jednak świetnie prezentują się właśnie w defensywie. Stracili 19  bramek i tylko Juventus stracił mniej bo 14 a kolejna ekipa pod tym względem ma aż o 8 więcej straconych goli. Widać zatem że te dwa zespoły zdecydowanie odstają od reszty pod względem gry w defensywie. Gospodarze z kolei w obronie grają zdecydowanie gorzej jednak w ataku jakoś nie strzelają na potęgę będąc 8 siłą ligi pod względem skuteczności. Fiora to underowa drużyna jeśli gra na własnym obiekcie. W Serie A bilans ich gier to [4-6-2] i 16:11 w 12 meczach. Aż 8 z 12 meczy kończyły się underami 2,5. Podobnie jest AS Romą. Na wyjazdach podobnie jak Fiorentina u siebie bardzo często remisują, ich bilans [6-5-2] i 14:11. Po bilansie widać, że jeśli Roma gra na wyjeździe to pada bardzo mało bramek w tych meczach. W 9 z 13 spotkaniach padł wynik poniżej 2,5 bramki, a co ciekawe w 2 z 4 pozostałych meczach bramki na over padały po 85 minucie. Jest to pierwsze spotkanie 1/8, na pewno żadna z ekip nie będzie chciała mocno się otworzyć już w pierwszy meczu. Bez wątpienia gra będzie toczyła się głównie w środku. Fiorentina nie może sobie pozwolić na stratę bramki, a dobrze by było żeby coś strzelić. Podobnie Roma, żeby w zwiększyć swoje szanse w rewanżu wypadałoby coś strzelić, jednak muszę uważnie grać w defensywnie. Uważam, że w tym spotkaniu padnie bardzo mało bramek a nawet pokusiłbym się o wynik bezbramkowy. Żadna ekipa nie otworzy się za mocno mając na uwadze jeszcze rewanż. DO tego warto dodać, że bezpośrednie mecze pomiędzy ekipami w ostatnich sezonach nie owocowały w duża ilość bramek. W ostatnich 7 meczach tylko raz padł wynik overowy 2:1 dla Romy. Natomiast w spotkaniach na stadionie Fiorentiny w ostatnich 4 meczach ani razu nie padło więcej niż 2 bramki. Ostatnie wyniki to: 1:1, 0:1, 0:1 i 0:0. Dzisiaj stawiam na bezbramkowy remis lub wygraną którejś z ekip 1:0. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna  Liga Europejska 19.00

Spotkanie: Wolfsburg-Inter

Typ: Wolfsburg

Kurs:1.65

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:
 

Dziś odbędzie sie mecz miedzy Wolfsburgiem a Interem Mediolan. Zespół z Wolfsburga jest jak do tej pory w bardzo dobrej formie ( przypomnę ze jako jedyni w lidze pokonali Bayern Monachium) Ostatni raz Wolfsburg gral tak wysoko w 2010 roku wiec w tym roku szansa aby zajsc dalej jest bardzo duza! Zespol z Mediolanu jak kazdy sledzi wie jak gra w kratke u siebie ledwo wymeczone zwyciestwo z Celtikiem ktory gral przez wiekszosc meczu w 10! Lecz udalo im sie ugrac zwyciestwo... Dzis przewidywane sklady obu druzyn sa takie:
 
Wolfsburg :Benaglio; Trasch, Naldo, Knoche, Rodriguez; Gustavo, Guilavogui; Vieirinha, De Bruyne, Schurrle; Dost
 
Inter: Handanovic; Santon, Ranocchia, Juan, D'Ambrosio; Guarin, Medel, Shaqiri, Kovacic; Palacio, Icardi
 
Także dziś pronouje zagrac na Wolfsburg kurs jest calkiem dobry na to spotkanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; EUROPA: Liga Europejska - Play Offy - 1/8-finału

Spotkanie: Fiorentina    -              AS Roma

12.03.2015 21:05

Typ: BTS? Tak

Kurs:  1.95

Bukmacher:  William Hill

Analiza: Dzisiaj o godzinie odbędzie się spotkanie w lidze europejskiej pomiędzy drużynami Fiorentiny i Romy. Gracze Fiorentiny awansowali do 1/8 finału elimunująć Tottenham. Fiorentina pokazała swoją moc w arcytrudnym dwumeczu z Tottenhamem. Podopieczni Montelli zremisowali na wyjeździe, a w rewanżu na swoim terenie nie pozostawili szans rywalowi, wygrywając 2:0. Ekipa Romy natomiast o awans walczyła z Feyenordem. U siebie zremisowali 1:1, lecz wygrana na wyjeździe 2:1 dała Romie awans.Eipa Fiory w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowała  3 zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę. Zawodnicy Romy natomiast zdołali uzyskać 4 remisy i jedno zwycięstwo. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami górą byli ci drudzy wygrywając 25 razy. Jedenaście razy padał remis i 7 razy wygrała Fiorentina., W mojej opinii w dzisiejszym meczu padnie sporo bramek, Oba zespoły zapewne zdecydują się na szaleńcze ataki i może to spowodować że będziemy mieli dużo strzałów na bramkę, a co za tym idzie – wiele goli.. Mój typ to 2:2 po pasjonującym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...