Skocz do zawartości

Jak rozpisać system 3 z 12 lub 4 z 14 ?


Jxjack1

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim zapoznasz się z poniższą ofertą, odbierz 2 x 20 PLN za free.

Skorzystaj z dwóch ofert i odbierz darmowe środki. Oferta1 -> kliknij tutaj, Oferta2 -> kliknij tutaj.

Dodatkowo, po skorzystaniu z darmowych środków obie firmy oferują ATRAKCYJNY bonus po pierwszej (i kolejnej) wpłacie.

Obie powyższe firmy oferują GRĘ BEZ RYZYKA po dokonaniu wpłaty  Przegrasz - kasa wraca. Polecamy !

 

=========================================================

 

Witam.

Gdzie mogę znaleźć coś na temat jak dokładnie rozpisać system 3 z 12 lub 4 z 14? u buka są tylko 3 z 8 lub 4 z 8 a mnie interesuje coś więcej. Ile zakładów byłoby w wyżej wymienionej rozpisce?

pozdro dla walczących z bukiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.

Gdzie mogę znaleźć coś na temat jak dokładnie rozpisać system 3 z 12 lub 4 z 14? u buka są tylko 3 z 8 lub 4 z 8 a mnie interesuje coś więcej. Ile zakładów byłoby w wyżej wymienionej rozpisce?

pozdro dla walczących z bukiem :D

 

Co do możliwości grania na jednym kuponie systemami pełnymi, to np. w polskich firmach można do gry systemowej wybierać najwyżej od 12-15 zdarzeń i tak w Totolotku (Totomix) możesz grać systemem max z 12 zdarzeń, choćby 6z12=924 zakłady.

 

W Fortunie i STS max to 13 zdarzeń, więc można zagrać do 1716 kombinacji na kuponie, gdyż 6z13 i 7z13=1716

 

https://www.sts.pl/userdata/files/tabele/tabela-kombinacji.pdf

 

Natomiast firma Milenium umożliwia zawieranie zakładów systemowych z 15 zdarzeń:

 

https://www.milenium.pl/node/53/zaklady-bukmacherskie.html#p_zb_10.1

 

a zatem ew. nawet 6435 kombinacji na 1 kuponie, gdyż zarówno 7z15 i 8z15=6435

 

.............

 

Wracając do Twojego pytania, to podam Ci tak łopatologicznie, jak to się bardzo łatwo i prosto liczy:

 

otóż system 3z12 to w liczniku 3 najwyższe liczby mnożone przez siebie w dół: 12*11*10=1320 oraz w mianowniku 3 najniższe mnożone rosnąco: 1*2*3=6

 

Tak więc 1320/6=220 kombinacji

 

Co do systemu 4z14, to obliczamy to następująco:

 

licznik:14*13*12*11=24024 oraz mianownik:1*2*3*4=24

 

24024/24=1001 kombinacji

 

Wykonasz te obliczenia błyskawicznie przy pomocy tego kalkulatora:

 

http://www.math.edu.pl/narzedzia.php?opcja=kombinacje

 

Natomiast rozpisy kombinacji w obrębie wybranych systemów wykonasz polskimi, bezpłatnymi programami np. MultiPairs 2014 ( Analiza 24 ) , Loto2002 , Multilotto 4.16 - po wpisaniu ich nazw do wyszukiwarki ściągnij i zainstaluj je na swoim komputerze.

 

Lub online:

 

http://www.lotto.win.pl/skrocone.aspx

 

http://mysite.verizon.net/res148h4j/javascript/script_combinations.html

 

( np. n=12 k=3 count=220 listing=wykaz tych 220 kombinacji )

 

http://www.mathsisfun.com/combinatorics/combinations-permutations-calculator-old.html

 

( wpisz swoje wybrane liczby - oddzielając je przecinkami )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest możliwość pytanie do edi bo to niezly kombinator :) w bet 356 rozpisac tak systemy np 2 lub 3 z 10 ewentualnie 11 ale uzyc rozpiski ich 2 lub 3 z osmiu na w podwójnej grze czyli 2 z 8 ale na dwóch kuponach :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest możliwość pytanie do edi bo to niezly kombinator :) w bet 356 rozpisac tak systemy np 2 lub 3 z 10 ewentualnie 11 ale uzyc rozpiski ich 2 lub 3 z osmiu na w podwójnej grze czyli 2 z 8 ale na dwóch kuponach :)?

 

Napisz mi, czy chcesz grać na wyniki tylko po 1 z każdego meczu np. typ: 2 w czasie FT - czy też masz na myśli podwójne typowania typu cover a więc np. typowanie 1 i x w tym samym meczu, ew. typowanie wyniku FT i opcji HT lub under/over 2.5 itp. - bowiem nie wiem, czy Twoje typowania dotyczą tylko jednego wyboru z każdego meczu czy też kilku ( jak choćby HT, FT, HT/FT, BTS, under 2.5 ) a jest to istotne z tego powodu, że przy układaniu systemu należy wtedy uwzględnić to, aby w ramach jednej kombinacji nie spotkały się z sobą typowania z tego samego meczu, bo to jest zabronione jako typy wspierające się.

 

W Bet365 w jednym zakładzie systemowym nie może być więcej niż 100 kombinacji.

Tak więc można tak grać np. takie wielosystemy jak ( 1z5)*(1z5)*(1z4)=5*5*4=100

 

a więc robiąc z 14 meczów pogrupowanych w 3 blokach - 100 trebli, gdzie z bloków A i B będzie pobierane po 1z5 wyników a z bloku C po 1z4.

 

W ramach tych max 100 tam akceptowanych kombinacji w grze systemowej, można oczywiście zagrać także (1z10)*(1z10)=10*10=100 a więc utworzyć wtedy 100 dubli z 20 meczów ( 2 grupy po 10 ) typowanych każdy po 1 wyniku.

 

Tak więc bardzo dokładnie napisz mi (ew. na pm) jaki masz pomysł na tę swoją grę i o jakich typowaniach tu myślisz oraz jak oceniasz swoją możliwą/oczekiwaną skuteczność jako ilość trafnych typowań w ramach wszystkich granych zdarzeń - a ja zobaczę co z tym można zrobić...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede grał na jeden wynik FT (zwyciestwo). Teraz zastanawiam sie nad założeniem konta w toto mixie bo tam jest możliwość do 12 zdarzeń. narazie próbuje coś wykminić ciekawego. mam konto nad bet 356 ale nie wiem jak rozpisać te 12 meczy tak żeby wyszło np 2 z 12. kursy mają dobre i nawet najlepsze chyba. Ogólnie jestem zdania ze tylko na sensacjach można coś ugrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ta gra będzie dotyczyła dość wysokich kursów, to rozważ może takie opcje:

 

a/ dwa zakłady w systemie 2z6 każdy z nich, bo 2z6=15 a więc za cenę 2*15j.=30j.

 

01-02-03-04-05-06

07-08-09-10-11-12

 

gdzie przy trafieniu 3z12 masz na 100% wygraną 1 kombinację - choć możesz ją wygrać już i przy trafieniu 2z12, ale wtedy muszą one być na 1z2 kuponów.

 

b/ utwórz 2 bloki po 6 meczów i zagraj je wielosystemem składanym (1z6)*(1z6)=6*6=36

gdzie przy trafieniu po 1z6 typów w każdej grupie, na 100/% wygrasz 1 kombinację.

 

Tak więc dla bycia wygranym w sensie finansowym, należy albo grać i trafić zdarzenia z wysokimi kursami dającymi AKO kombinacji powyżej kosztu gry

- lub też nastawić się na grę nieco mniejszymi kursami ale z oczekiwaniem wejścia kilku z nich, czyli dających trafienie kilku dubli.

Bo gdy w jednej z grup po 6 wejdzie np. 2 a w drugiej 3 - to razem wygrasz 2*3=6 dubli.

 

P.s: systemy pełne o jakie pytałeś w swoim 1. wpisie, czyli 3z12 czy 4z14 bez problemu możesz grać w firmie bet-at-home

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem np 2 z 6 ale zdarzyło się tak że weszło mi po jednym typie i była wtopa niestety 1 z 6 raczej by sie nie zwrócił przy jednym trafieniu:( a jak z toto mixem online? dobrze sie tam gra? a w bet at home ile można wrzucic kombinacji najwięcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Bet-at-home ile można wrzucic kombinacji najwięcej?

 

W grze systemowej w Bet-at-home masz możność zawarcia zakładów z góra 14 zdarzeń, tak więc największa ilość kombinacji może powstać w systemie 7z14=3432

 

P.s: tę informację z łatwością mogłeś przecież uzyskać samodzielnie, wchodząc sobie na stronę tego buka...

W Totomixie jest zdecydowanie uboższa oferta i podatek obrotowy 12% oraz 10% od wygranych ponad 2280zł.

Z mojej strony to wszystko co miałem Ci do przekazania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info czyli toto mix odpada, pytałem dlatego ze na stronce bet at home mogłem jedynie zanzaczyc 2 z 13 a jak dawałem 2 z 14 to cos mi tam wyskakiwało ale to moze przez to ze nie bylem zalogowany. konto zalozylem jakis czas ale nie robilem pierwszej wplaty wiec ciekawe czy bonus mi przysługuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem dlatego ze na stronce Bet-at-home mogłem jedynie zanzaczyc 2 z 13 a jak dawałem 2 z 14 to cos mi tam wyskakiwało ale to moze przez to ze nie bylem zalogowany.

 

Ten w/w problem to na 100% wynik tego, że zaznaczyłeś tylko 13 a nie 14 zdarzeń - bo takie testy co do gry systemowej można robić tam także jako gość, nawet nie mając u nich konta.

Bywa tak, że któreś zdarzenie nie zostanie odpowiednio kliknięte - i planowany co do ilości zdarzeń system bierze w łeb, bo nie ma tam w ich kalkulatorze systemów wprowadzonych tych np. 14 a tylko 13 zdarzeń - a wtedy system nie wykazuje oczywiście ilości zakładów dla gry na 14 zdarzeń.

I to jest najczęstszą przyczyną takich kłopotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...