Skocz do zawartości

[Zamknięty] SSM liga Finlandia


Logan13

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka ręczna Finlandia SSM liga

Spotkanie: HIFK - bk 46

Typ: wygrana BK 46

Kurs: 1.90

Godz:18:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Sorry że tak późno ale zamknąłem przeglaarke i musze pisać od nowa...Na Dzisiaj znalazłem cos takiego. Zacznijmy od tego że BK wygrałooba spotkania w tym sezonie, hikf natomiast oba przegrało. Bk 46 ostatnie siedem spotkań przeciwko Hifk wygrało. Żałuje że nie udało mi sie postawić tego typu dziesiec minut wcześnie jbo kurs był ponad 2.20 niestety pewnie jeszcze spadnie. Gra HIFk jest po porstu tragiczna na dwa spotkania zdobyć tylk 39 punktó to tragiczny wynik, lecz mówi sie żę piłka ręczna to gra w której zwyciestwo odnosi sie przez dobra obrone niestety ta również zawodzi straconych 63 bramek to ogromna ilośc jjak an dwa spoktania druzyna bk to całowita odmiana swoich dzisiejszych rywali stracili tylko 43 bramki i rzucili aż 59 można powiedzieć że te dwie ekipy to swoje całkowite przeciwieństwa. na ten typ spodziewałem sie handicapu około -5,5 pkt a tu taki kurs na czyste zwycięstwo polecam gorąco. Szkoda że nie można dać dodatkowego handicapu an to psotkanie bo z chęcią postawił bym -3 na Bk 46.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...