Skocz do zawartości

od 100PLN do 300 000 PLN w 30 dni >EASY


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,znalazłe fajny system,tzn. wymyśliłem

Inwestuje 100zł i gram 30poziomów , 1 dzień=1/2 zakłady

Gram najpewniejsze mecze,aby kurs wynosił min.1.30

 

CZYLI

 

100x1.30= 130

130x1.30= 169

169x1.30= 219.70

 

ITD. az do 30 zakładów

 

Po 3 trafionych zakładach mozemy wypłacic 100zł i nie bedziemy stratni.Bardzo łatwy sposob,ale trzeba grac z głową.300 000 możliwe tylko ze mna!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł genialny, kursy z dużą szansą trafienia, jak dobrze pogrzebie się  i nie będzie się grać na mus byle by kupon w grze to jest to realne do osiągnięcia, nawet 15-20 zakładów trafić i jest super kasa z tego :) szok, sam spróbuję tego sposobu, dzięki i życzę powodzenia kolego :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Bardzo łatwy sposob,ale trzeba grac z głową.300 000 możliwe tylko ze mna!!!

 

Praktycznie potem żaden bukmacher nie przyjmie Ci takich stawek wysokich, jedynie jakieś rozbicia w kilku bukach, problemy ze stawką będą przy 20k+

 

 

tak czy siak powodzenia :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś podobnie, ale przyjąłem kurs ok 1,60 aby po pięciu poziomach osiągnąć dziesięciokrotność stawki początkowej. Tak naprawdę  udało mi się chyba tylko raz a prób było wiele. 

W przypadku kursu 1,30 to jest już prędzej do ugrania choć często faworyci lubią robić nam psikusa.

Nie przesadzałbym natomiast z trzydziestoma poziomami bo nawet jeśli będziesz miał dobrą passę, to jak będzie wyglądała Twoja psychika powiedzmy na 16 poziomie gdzie stawiasz już ok 5000 zł.?

Można grać tak powiedzmy do dziesiątego poziomu gdy osiągniesz dziesięciokrotność stawki początkowej.

System łańcuchowy na pewno jest dobry ze względu na to, iż w przypadku niepowodzenia tracisz jedynie pierwszy wkład lecz jak napisałem wyżej, zdecydowanie polecam mniej poziomów choćby nawet na ewentualne blokowanie stawek przez bukmacherów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze narobiłem tu niezłego "wiatru" hehe , powiem Wam ze udalo mi sie 2 tygdonie temu dojsc do 15 poziomu i wypłaciłem pieniadze( 5 000) troche ze strachu,ale takze były mi one potrzebne,teraz gram bardziej dla rozrywki :) Dzięki za rady i wsparcie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...