Skocz do zawartości

! BONUS 100 EUR !

BONUS 1500 PLN

BONUS 150 PLN

BEZ RYZYKA 200 PLN

BONUS 400 PLN

BONUS 600 PLN

DWA BONUSY 700 PLN

Betsson

BONUS 150 PLN

! BONUS 1750 PLN !

Dołączona grafika

Ruszamy z nową edycją Ligi Typerów. Kliknij TUTAJ i zapisz się już dziś.

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Mustang wśród maluchów...

mustang wśród maluchów typy bukmacherskie typy pewniaki darmowe typy bukmacherskie forum bukmacherskie pewne typy bukmacherskie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
383 odpowiedzi w tym temacie

#351 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 07 styczeń 2017 - 19:21

-223- Dinamo Riga - SKA St.Petersburg over 4,5 1.62 :t: (1:6)

A ja się bałem over 5,5 dać :p Chociaż po pierwszej tercji było 0:0 i totalna przewaga SKA. Zgodnie z przewidywaniami nie popuścili już tego meczu i wygrali go pewnie. Nawet Dinamo strzeliło bramkę, ale SKA zdołało same pokryć over ;) Dziś dobry dzień w KHL, miejmy nadzieję, że i nocka będzie dobra :ok:

• 1
Wszelkie proby "mojego" kontaktu z userami forum poprzez komunikatory i meile to oszustwo.
Wylacznie PW!! Nie dajcie sie nabrac!!

#352 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 08 styczeń 2017 - 21:17

-224- Carolina Hurricanes - Boston Bruins 1 ML 1.76

Boston b2b, Carolina u siebie - co tu więcej gadać? :) Ciekawe, że 4 ostatnie spotkania h2h to remisy, a trzy z nich po dogrywce lub karnych przesądzała na swoją korzyść drużyna Huraganów. 

-225- Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning J. Schulz zdobędzie punkt 1.70

-226- Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning Pens over 3,5 2.07 (włącznie z dogrywką i karnymi)

Pens pierwszy mecz od noworocznego pojedynku z Montrealem, a Tampa b2b po wczorajszej porażce 2:4 z Lotnikami. Trochę nie wiem co zaprezentują gospodarze, wątpię iż stracą punkty u siebie, ale też ryzykować czystą "1" na nich po dłuższej przerwie jest zwyczajnie nieopłacalne. Jednym z argumentów za graniem goli Pens jest fakt, iż Vasilevskiy zagra dziś prawdopodobnie 3 mecz w ciągu 4 dni, Tampa ma napięty harmonogram ;) Będzie zmęczony, troszkę ospały, potrzeba mu solidnego odpoczynku, a trenerzy nie chcą wystawiać trzeciego bramkarza Wilcoxa, jako że Bishop na chorobowym. Wygląda to na pogrom, jak zagrają swoje to będą 4 bramki jak nic. 

Proponuję jeszcze zagrać tu punkty obrońcy, Schulza. Był podstawowym defensorem Pingwinów odkąd Letang został kontuzjowany, jednak ten od dziś wraca do składu, więc będzie wg mnie w drugiej linii z Malkinem i Hornqvistem, co by nie było z punktującymi zawodnikami. Punktował w ostatnich 4 i w 8 z 10 meczów. 

• 0
Wszelkie proby "mojego" kontaktu z userami forum poprzez komunikatory i meile to oszustwo.

#353 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 09 styczeń 2017 - 07:54

-224- Carolina Hurricanes - Boston Bruins 1 ML 1.76 :t: (4:3 OT)

Kolejny remis i znów w doliczonym czasie wygrywa Carolina ;) Widzę tu pewną regularność. Młody Aho bohaterem Huraganów, strzelił dwie bramki, a ta druga na zwycięstwo. Coraz częściej punktuje, coraz bardziej stawia na niego sztab. Myślę, że niedługo spróbujemy złapać jego punkty, robi się regularny.

-225- Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning J. Schulz zdobędzie punkt 1.70 :t:

-226- Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning Pens over 3,5 2.07 (włącznie z dogrywką i karnymi) :t: (6:2)

No i pogrom :D Tak jak się spodziewałem. Tampa jeszcze grała, walczyła, mieli sytuacje i kilka wykorzystali, ale Vasilevskiy na budzie zdecydowanie słabszy. Schulz asystował przy ostatniej bramce Pens, a już powoli traciłem nadzieję ;) 40-30 w strzałach na bramkę, punktowali niemal wszyscy zawodnicy gospodarzy. Co ciekawe bramki nie strzelił ani Crosby, ani Malkin, za to wypracowali trochę sytuacji kolegom. Siła Pens to właśnie mnogość ustawień, wymienność pozycji, mnóstwo wysokiej klasy zawodników. No i u siebie są bardzo mocni.

• 1

#354 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 09 styczeń 2017 - 12:52

-227- CSKA Moscow - SKA St. Petersburg over 4,5 1.81

Dwie potężne siły, obie po 107 pkt na czele Konferencji Zachodniej w KHL. Mecz o dominację, mecz o wyższość. Wyczuwam tu batalię na śmierć i życie. SKA długo liderowało z solidną przewagą, dziś może stracić fotel lidera na korzyść rywali z Moskwy. Kursy na zwycięstwo są równe, wg mnie faworytami są hokeiści CSKA, grają u siebie i są równiejsi w ostatnich meczach. Ale 1x2 odpuszczam, liczę na dobre widowisko z duża ilością goli i sytuacji.

-228- Medvescak Zagreb - Cherepovets 1 ML 1.80

Obie ekipy dzielą 3 pkt w tabeli, obie z teoretycznymi szansami na playoffy. Gospodarze u siebie zdecydowanie silniejsi (4 wygrane w 5 meczach, w tym z Magnitogorskiem i Ufą), niż goście na wyjazdach (3 wygrane w 10 spotkaniach). Medvescak przerwał swoją passę zwycięstw w ostatnim meczu z Vladivostokiem, ale grali bez Genoweya, a wszyscy wiedzą że razem z Pare tych dwóch Kanadyjczyków ciągnie ekipę z Zagrzebia. Dziś pełny skład, powinni przepchnąć kolejne zwycięstwo. Możliwa dogrywka.

• 0

#355 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 09 styczeń 2017 - 21:47

-227- CSKA Moscow - SKA St. Petersburg over 4,5 1.81 :n: (2:2)

Jestem bardzo niepocieszony, bo ten mecz powinien zakończyć się 4:4 minimum. Co najmniej dwa razy był niewykorzystany podwójny (!) powerplay. Błagam, ekipy o takim potencjale powinny z zamkniętymi oczami wykorzystywać takie okazje. Bardzo dużo naprawdę ciekawych akcji, sytuacji było mnóstwo, a goli mało. 3 z nich w przewagach, ale patrząc na ilość przewinień to kropla w morzu. Było 14 minut na jednego gola od stanu 2:2 i nic :bz: Ostatecznie SKA po karnych.

-228- Medvescak Zagreb - Cherepovets 1 ML 1.80 :t: (2:1)

Przez większość czasu był remis 1:1, ale w trzeciej tercji po golu niezniszczalnego Pare gospodarze objęli prowadzenie, którego nie oddali do końca meczu. Bardzo wyrównany pojedynek, 36-34 w strzałach na bramkę. Mało kar i stąd ten marny under, ale ja tu się goli specjalnie nie spodziewałem ;)

• 0

#356 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 10 styczeń 2017 - 00:00

-229- New Jersey Devils - Florida Panthers P. Parenteau zdobędzie punkt 2.15

Devils powinni to spotkanie wygrać, ale patrzę na wyniki i Florida w dobrym stylu wygrała ostatnie dwa wyjazdy, z Colorado i Dallas, oraz wygrała ostatni mecz w hali Diabłów. Co prawda dziś mocno uszczuplona kadra Panter, nie gra Barkov, Bjugstad, jednak być może mam coś lepszego. Parenteau może nie jest najlepiej punktującym zawodnikiem gospodarzy, ale strzelał bramkę w ostatnich dwóch spotkaniach z Floridą w tym sezonie, ma najwięcej bramek na koncie i gra w jednej linii z Taylorem Hallem ;) A to jego pierwszy sezon w ekipie Devils, więc dorobek może mu tylko rosnąć. Za Diabłami przemawia również dyspozycja bramkarzy, Schneider kontra Luongo. Sam osobiście zagrałem jego bramkę w tym meczu, gdyż po to został ściągnięty do klubu, jako snajper ma strzelać gole, stąd niewielka ilość asyst przy nazwisku. Florida mu wyraźnie leży, więc warto spróbować.

-230- Winnipeg Jets - Calgary Flames 2 ML 2.18

Jets właśnie stracili swój skarb, młodego Laine'a, który doznał wstrząśnienia mózgu i przez jakiś czas będzie niedostępny. Nie jest on niezastąpiony, ale był jednym z głównych armat Winnipeg, odsuwając nieco na bok nawet samego Scheifele. Także ogromna strata dla drużyny. Calgary natomiast gra bardzo dobry hokej, tylko 4 porażki w 10 ostatnich wyjazdach robi wrażenie. Poza tym wygrali 4 z 5 ostatnich meczów h2h z Jets. Mają też zdecydowanie lepiej dysponowanego bramkarza, którego statsy biją na głowę Hellebuyck'a. Flames nie są faworytami buków, ale myślę że warto zagrać. Trochę śmierdzi dogrywką, a w tej powinni sobie poradzić lepiej od rywali.

-231- Los Angeles Kings - Dallas Stars J. Carter zdobędzie punkt 1.60

Kings u siebie to mocny zespół, jednak przeplatają dobre spotkania z kiepskimi. I tak ograli Sharks by wdupić z Red Wings nie strzelając nawet bramki. A trochę później ogrywają jedną z rewelacji tegoż sezonu - Minnesotę Wild :D Teoretycznie powinni ograć dziś Stars, w składzie którego zabraknie dziś znów Jamie Benn'a, czyli jednego z rozgrywających i drugiej połówki znakomitego duetu z Seguinem. Wyjazdy przychodzą im ciężko, więc marne szanse wg mnie na punkty dzisiaj. Pewniejsze moim zdaniem są punkty, a nawet gole najlepszego strzelca Kings - Cartera. Ma on już 22 gole na koncie i pod tym względem lepszy jest tylko Crosby z Pittsburgha (26), a w klasyfikacji kanadyjskiej to nr 17 w tym sezonie w NHL. Kurs rzędu 1.60 na niego to absolutne promo, zważywszy, że Kings będą tu dominować i prawdopodobnie strzelą kilka bramek, jako że Lehtonen, który na dobre wrócił do regularnego grania jest jeszcze bez formy. Carter ma punkty w 7 z 9 ostatnich meczów oraz gole w ostatnich dwóch meczach h2h z Dallas. Dziś będzie trzeci z rzędu ;)

• 0

#357 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 10 styczeń 2017 - 14:51

-232- Tractor Chelyabinsk - Torpedo Nizhny Novgorod over 3,5 1.70

Obie ekipy underowe, ale h2h raczej bramki padają. Szczególnie Tractor ma dobrą serię u siebie. Trochę na przełamanie stereotypów %-) Poza tym to tylko 4 bramki.

• 0

#358 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 10 styczeń 2017 - 20:17

-229- New Jersey Devils - Florida Panthers P. Parenteau zdobędzie punkt 2.15 :n:

No to mi Luongo utarł nosa :/ Devils nie strzelili nawet jednej bramki i przegrali to spotkanie 0:3. A myślałem, że już kryzys mają za sobą... Warto dodać, że dwie bramki Panter były do pustej budy, gdy Diabły wycofały bramkarza.

-230- Winnipeg Jets - Calgary Flames 2 ML 2.18 :n: (2:0)

Winnipeg pokazał, że bez Laine'a również mogą grać na poziomie. Dobry mecz obu bramkarzy, zupełnie zawiodły mnie armaty Flames, jak Gaudreau czy Monahan.

-231- Los Angeles Kings - Dallas Stars J. Carter zdobędzie punkt 1.60 :t:

Tutaj akurat mecz-rzeźnia, 10 bramek i wygrana Stars 6:4, co jest sporym szokiem dla tych, którzy śledzą poczynania za oceanem. Przy jednej z bramek asystę zanotował Carter, także typ na plus. Dobrze, że odpuściłem 1x2 bo byłyby 3 mecze i 3 wtopy.

-232- Tractor Chelyabinsk - Torpedo Nizhny Novgorod over 3,5 1.70 :t: (2:3 SO)

W regulaminowym czasie gry 2:2, czego się w sumie spodziewałem. Przy dwóch underowych ekipach wynik raczej nie będzie wysoki, ale przy takim kursie próba na 4 gole i więcej miała bardzo dobre value. Po karnych mecz wygrali goście, którzy lekko przeważali, choć ich zdolność gry w przewadze to porażka. Niemniej bardzo wiele osób typowało tu dziś max 3 gole, więc jestem zadowolony, bo w końcu czujka siadła :ok:

• 0

#359 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 11 styczeń 2017 - 00:11

-233- Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings 1 1.95

W pojedynkach między tymi zespołami bardzo często zwycięża gospodarz, w 12 ostatnich pojedynkach tylko dwukrotnie tak się nie stało. Chicago wygrało 4 z 6 ostatnich pojedynków i  4 z 5 u siebie, a ostatnie 2 wysoko różnicą minimum 3 bramek. Hawks są drugim najlepiej grającym w swojej hali zespołem w lidze, Red Wings co ciekawe lepiej grają na wyjazdach niż u siebie, ale i tak plasują się w połowie stawki. Również przewaga gospodarzy w kwestii bramkarzy, Crawford ma statsy u siebie 2.06 GAA i .933 SV%, z kolei Mrazek z zespołem nie wygrał meczu od 17 grudnia i na wyjazdach prezentuje się zdecydowanie gorzej: 3.13 GAA i .900 SV%. Jak dla mnie zdecydowanie lepiej wygląda ekipa Blackhawks i powinna wygrać to spotkanie w regulaminowym czasie.

-234- St.Louis Blues - Boston Bruins over 5 1.68 (z dogr. i karnymi)

Zdecydowanie gram tu over, obie ekipy słabo sobie radzą ostatnio w grze obronnej, tracąc sporo goli. Zobaczymy dziś niemalże identyczne składy, łącznie z bramkarzami, którzy wystąpili w listopadowym meczu w Bostonie, wygranym przez Nutki 4:2. Trochę się zabezpieczam grając 5 bramek minimum z dogrywką bo możliwy jest tu wynik 2:2, ale mam wrażenie, że na tym licznik się dziś nie zatrzyma. Moim zdaniem 4:3 dla Blues.

-235- Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers R. O'Reilly zdobędzie punkt 1.75

Od powrotu do składu Ryan zanotował dwa punktowe mecze, zdobył 1 gola i 3-krotnie asystował przy bramkach kolegów. Punktował też w październikowym spotkaniu w hali Flyers, wygranym przez ówczesnych gospodarzy po karnych 4:3. Kilka goli bez wątpienia tu zobaczymy dziś, wg mnie przy jednym będzie miał wkład O'Reilly. Szczególnie, że widzę tu Sabres jako zwycięzców tego spotkania.

• 0

#360 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 11 styczeń 2017 - 09:30

-233- Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings 1 1.95 :n: (4:3 OT)

No wygrali Hawks, ale dopiero po dogrywce :/ Bardzo dużo sytuacji bramkowych w meczu, 43-36 w strzałach na bramkę dla Chicago. 7 kar dla Detroit w meczu i tylko 1 wykorzystany powerplay. Bezbramkowo w trzeciej tercji, a w dogrywce D.Keith ustala wynik spotkania i daje zwycięstwo ekipy z Chicago. Szkoda drugiej części meczu, gdzie gospodarze stracili aż 3 gole i byli zwyczajnie niszczeni, a raczej dali się zniszczyć. W końcu dobry mecz zagrał Panik, który ostatnio raczej słabo się spisywał.

-234- St.Louis Blues - Boston Bruins over 5 1.68 (z dogr. i karnymi) :t: (3:5)

Jednak Boston, brawo! Zagrali jeden z lepszych meczów  sezonie, i to na wyjeździe! Oddali 39 strzałów przy ledwie 17 Nutek, co za pogrom. 8 bramek w meczu, znów zbyt delikatnie podchodziłem do typu, trzeba było cisnąć over 5,5 za który płacili już 2.20 ;) Z drugiej strony to mogło się również inaczej skończyć ;) 

-235- Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers R. O'Reilly zdobędzie punkt 1.75 :t:

Znakomite spotkanie w wykonaniu Sabres, rozmontowali Flyers na części i wygrali to spotkanie zdecydowanie 4:1. Gwiazdą meczu Nilsson, któremu Lotnicy strzelili tylko 1 bramkę a 40-krotnie próbowali :)) Decydująca druga tercja, w której Buffalo ograło Philę 3:0, a przy dwóch bramkach miał swój udział Ryan O'Reilly. Był on kluczowym ogniwem i m.in. dzięki jego dokładnym dograniom gospodarze zapewnili sobie zwycięstwo. 

• 0

#361 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 11 styczeń 2017 - 09:56

-236- Metallurg Magnitogorsk - Sochi Obie ekipy strzelą minimum po 2 bramki 1.88

Taki może dziwny typ, ale stosowany przeze mnie zamiast overa 4,5 przy porównywalnym kursie nieraz uratował mi tyłek ;) Tutaj jednak jest nie ukrywam trochę czutką. Magnitka ma już awans z pierwszego miejsca do fazy playoff zapewniony bo nie wierzę, że Omsk czy Kazan są w stanie odrobić te 8-9 pkt i wyprzedzić lidera. To sprawia, że gospodarze mogą grać na luzie, nie muszą ryzykować, tylko swoje. Sochi z kolei ma zgoła odmienną sytuację. Sa na razie poza playoffami, tracą 3 pkt do ostatniej lokaty gwarantującej awans, więc że tak powiem muszą spinać poślady. Grają z liderem, na ich terenie, więc będzie ciężko, ale ostatnio jak tu grali mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla gospodarzy, którzy się porządnie namęczyli, by ograć Sochi. Postawa gości będzie tu kluczowa. Oni potrafią ograć bez mydła taki Barys, który u siebie miażdży, by potem przegrać mecz z Yugrą strzelając ledwie 1 gola. Typ podpierają mi średnie: Magnitogorsk traci u siebie średnio prawie 2 gole na mecz, a dokładnie 2 gole na mecz strzelają zawodnicy Sochi na wyjazdach. Myślę, że warte próby.

-237- Medvescak Zagreb - Barys Astana N. Dawes zdobędzie punkt 1.60

Jak przychodzi do typowania meczów Barysa, to zawsze patrzę na taki pick i zawsze warto spróbować zagrać punkty lidera zespołu, który punktuje w większości meczów gości. Dziś dużo bramek się nie spodziewam. Barys mały kryzys ostatnio, 1 bramka w 2 meczach (i asystował Dawes) to kiepski wynik, ale jestem przekonany, że to przejściowe. Bochenski i St.Pierre wspomogą Dawesa i punkty gwarantowane :ok:

-238- SKA St.Petersburg - Avangard Omsk Liczba goli zdobytych w przewadze over 1,5 1.85

Już tłumaczę: w meczach na szczycie, a ten do takich w rzeczy samej należy, często dobre ofensywnie ekipy zdobywają gole właśnie w przewadze, gdyż osłabiona jest wtedy defensywa rywali. I tak jak SKA grała ostatnio z CSKA to 3 z 4 bramek padały w przewadze (obie swoje bramki tak strzeliła ekipa z Petersburga), zaś jak Omsk grał z Lokomotivem również 3 gole w przewagach zdobyte (2 przez Omsk) i to są ostatnie mecze tych drużyn. Obie ekipy ewidentnie potrafią wykorzystać przewagę zawodnika, obie będą czekać na taką sposobność. Buki wiedzą, co się kroi i kursy są, jak na takie zdarzenie, dość niskie, ale wg mnie pewne, jeśli tylko zagrają m.in. dobrze defensywnie, do czego np. Omsk nas przyzwyczaił ;) Lepsze to, niż ryzykować over 5 po takim samym kursie wg mnie. Ostatni mecz h2h w Omsku również obfitował w bramki zdobyte w przewadze, a było ich 3. Także dwie powinny paść na spokojnie.

• 0

#362 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 11 styczeń 2017 - 21:05

-236- Metallurg Magnitogorsk - Sochi Obie ekipy strzelą minimum po 2 bramki 1.88 :t: (3:5)

Dobra czuta była :)) Sochi wygrywa ten mecz, co bynajmniej nie jest szokujące. Oni mają motywację, muszą wygrywać aby wyrwać to miejsce premiowane awansem do posezonówki. A mając wolę walki można najlepsze ekipy ogrywać. Znakomity mecz, ograć Magnitogorsk na ich terenie to nielada wyczyn. Dobrze, że mają takiego Kostitsyna, który w każdym meczu gra maxa i często dzięki niemu Sochi wygrywa mecze. Gospodarze też swoje strzelili, można było jak widać grać też over ;)

-237- Medvescak Zagreb - Barys Astana N. Dawes zdobędzie punkt 1.60 :t:

Mecz jeszcze trwa, ale już teraz mogę napisać, że Dawes zdobył gola na początku trzeciej tercji i w drugiej asystował przy golu Bochenskiego, a Barys wygrywa obecnie 3:2. Do końca meczu 13 minut. Jak widać inwestycja w tego zawodnika bardzo się opłaca, dzięki niemu Barys jest tak wysoko w tabeli (3 miejsce w dywizji Chernyshev za Omskiem i Ufą). Warto próbować też próbować go jako strzelca, bo to główna armata w zespole i jedna z głównych w KHL :D

-238- SKA St.Petersburg - Avangard Omsk Liczba goli zdobytych w przewadze over 1,5 1.85 :t: (4)

No i dokładnie jak pisałem, samo SKA już w pierwszej tercji zdobyło 2 gole w przewadze :) W drugiej kolejne dwa doszły, po jednym dla każdej drużyny, w sumie 4 gole. Buki wiedziały co się święci i zamiast 2.20-2.40 mieliśmy kurs 1.85, ale dobre i to jeśli ma być promocją to wchodzę :D To jest częsty punkt spotkań o wysoką stawkę na szczycie, faule i bezlitosne gole w przewadze. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem SKA 5:3.

• 3

#363 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 12 styczeń 2017 - 15:01

-239- Dynamo Moskva - Neftekhimik Nizhnekamsk over 4,5 1.95

Dynamo ostatnio miażdży w ataku, są skuteczni i z każdym meczem mocniejsi. Plus do tego bardzo dobra defensywa (poniżej 100 bramek w sezonie straconych). W 5 ostatnich meczach u siebie strzelali minimum 3 gole, a nawet 6 dla takiego Jarosława, który słynie z defensywy! Zdecydowanie są tu faworytem. A goście do niedawna jedna z murowanych "overowo" zespołów ostatnie spotkania takie ubogie w bramki. Niemniej ich wyjazdy wciąż są efektowne i bogate w bramki, zarówno strzelone jak i stracone. Myślę, że obie ekipy trochę postrzelają, ale ostatecznie to Dynamo powinno tu wygrać, m.in. z uwagi na własną halę, gdzie w h2h ostatnio 4 mecze z rzędu są górą. Przy odrobinie szczęścia i skuteczności u obu ekip wynik może poszybować wysoko ;)

• 0

#364 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 13 styczeń 2017 - 12:02

-239- Dynamo Moskva - Neftekhimik Nizhnekamsk over 4,5 1.95 :n: (4:0)

Niestety zupełnie zawiedli mnie goście. Dynamo zrobiło swoje, 4 gole w tym meczu pokazuje w jak dobrej formie są chłopaki, ale Nizhnekamsk to porażka w ataku, na początku sobie jeszcze jakoś radzili bez Sextona, ale jego przedłużająca się absencja niestety wyłazi drużynie bokiem. Ani Gynge, ani Brule nie grają tak, jak nas przyzwyczaili jeszcze w listopadzie i grudniu. Coraz mniejsze szanse na playoffy dla gości, a Dynamo z każdym meczem coraz wyżej ;)

-240- Metallurg Magnitogorsk - Spartak Moscow over 5 1.85

Sytuacja bardzo podobna do ostatnich moich typów. Gospodarze to potęga w ataku, swoje powinni tu strzelić. Goście ostatnio mało zwycięstw, ale ich spotkania obfitują w bramki. H2H różnie, choć Magnitogorsk wygrał 5 ostatnich spotkań u siebie i tylko raz, w 2015 roku padło mniej niż 5 goli (4). Ja tu widzę dominację gospodarzy, ale też jakieś bramki gości również powinny wpaść, jako że defensywa Metallurga ostatnio słabiej wygląda.

-241- Tractor Chelyabinsk - Sochi 2 ML 2.48

Gram tutaj doga, znów na Sochi, bo mam wrażenie, że są dobrze zmotywowani ostatnim zwycięstwem nad Magnitogorskiem na ich terenie. Pokazali kunszt i siłę w ataku. Tractor u siebie do tej pory grał naprawdę nieźle. Ale ogólnie forma spadła, tylko 1 wygrana w 5 ostatnich meczach. Sytuacja w tabeli jest dla nich spokojna na razie. Co innego Sochi, które musi teraz wygrywac jak najwięcej spotkań, by zapewnić sobie miejsce w playoffach. Jak zagrają jak z Magnitką, to powinni tu wygrać, teren trudny, co widać po kursach, mimo to spróbuję.

• 0

#365 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 13 styczeń 2017 - 18:02

-240- Metallurg Magnitogorsk - Spartak Moscow over 5 1.85 :t: (6:3)

Sobie postrzelali chłopcy ;) Spartak wygrywał już 3:0, żeby ostatecznie wtopić 3:6 %-) Nie wolno nie doceniać przeciwnika, szczególnie z takim arsenałem w składzie ;) Włączył się Mozyakin (2 gole), potem Kosov (2 gole) i już było z górki. Kluczowa dla typu druga tercja, która zatrzymała licznik goli na 5, a to dawało spore szanse na gola w trzeciej. W trzeciej wpadły aż 4, więc over pokryty aż zbyt dobrze %-)

-241- Tractor Chelyabinsk - Sochi 2 ML 2.48 :t: (1:2 SO)

Sochi było zdecydowanie lepsze, bardziej aktywne, oddało więcej strzałów i stwarzało wrażenie dominującej, ale to ostatnie akurat w meczach Tractora nie jest czymś dziwnym. Regulaminowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia (1:1), dogrywka również, a w karnych lepsi okazali się goście, którzy zasłużenie wygrali ten mecz. Obie ekipy pokazały kunszt w defensywie, ale po Sochi się tego nie spodziewałem ;) 

• 3

#366 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 14 styczeń 2017 - 18:24

-242- Colorado Avalanche - Nashville Predators over 5 1.81

Colorado chyba najgorsza obecnie ekipa NHL, a do bramki wrócił Varlamov, który nie gwarantuje absolutnie niczego %-) Tracą mnóstwo goli tak u siebie jak i na wyjazdach. 23 gole w plecy w 5 meczach, w tym po 6 od: Flames, Rangers i Leafs. Masakra. Nashville może nie jest jakimś ultra ofensywnym zespołem (powiedziałbym nawet, że bardziej defensywę uskuteczniają), ale potrafią grać ze słabszymi ekipami bardzo efektywnie. Wbili 15 goli w sumie Tampie, St.Louis i New Jersey i to były 3 efektowne zwycięstwa, potem dwukrotnie słabiej z Floridą 1:2 (grali b2b) oraz z Chicago, które jest jedną z najlepiej grających u siebie ekip w NHL. Można im to w jakimś stopniu wybaczyć. Bałem się o ch dyspozycję bez Neala, ale trzeba przyznać, że sobie radzą. Najlepsze jest h2h: ostatnie 5 meczów to grad goli w każdym i wyniki: 5:3, 5:1, 5:2, 3:5, 2:3. Stawiam na gole dziś i liczę na szczególnie dobrą dyspozycję Predatorów w starciu z Lawinami i Varlamovem na bramie.

-243- Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins over 5,5 1.88

Również skuszony wynikami h2h zdecydowałem się grać linię goli, wystarczy spojrzeć co na przestrzeni ostatnich 2 lat wyrabiały obie ekipy: 5:3, 2:5, 4:2, 2:7, 6:3, 2:5, 2:7, 6:1, 1:5. Pens wygrali 4 z tych meczów, więc średnio, by opłacało się ryzykować na nich przy kursie > 2.00. Co prawda musi się tam gotować w szatni po 2 porażkach z rzędu Pingwinów na wyjazdach. W ostatnim genialnie zagrał Condon i zagwarantował dobrą postawą punkty Senatorom, zaś jeszcze wcześniej z Capitals zawiodło w zasadzie wszystko, choć wynik był wysoki (2:5). Dziś będą mocno zmotywowani i jeśli Detroit nie zagra twardo w obronie może się skończyć wysoko. Do tego na bramce Skrzydeł stanie dziś Coreau, którego statsy to: 3.14 GAA i .903 %SV. To świeżak w NHL i niestety chyba nie zagrzeje długo miejsca po takich występach. Detroit wraca dzis z turnee 7 wyjazdów, gdzie mieli swoje 5 minut, jak ogrywali chociażby Kings na ich lodzie 4:0, ale głownie przegrywali. Sądzę, że będą chceli się dobrze zaprezentować w domu i biorąc pod uwagę dość słabą dyspozycję hokeistów z Pittsburgha w obronie (w bramce prawdopodobnie Fleury, który puszcza średnio 3 gole na mecz), mogą strzelić tu 2-3 gole. Myślę, że warto.

• 0

#367 jacqu1916   

jacqu1916

• 1 postów
  • 0 tematów

Napisano 14 styczeń 2017 - 18:51

Na Betsafe kurs na colorado 2.25

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  • 0

#368 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 15 styczeń 2017 - 12:39

-242- Colorado Avalanche - Nashville Predators over 5 1.81 >> zwrot << (2:3)

Przebieg spotkania był dziwny. Colorado po dobrej grze w obronie prowadziło już 2:0, Preds ciągle atakowali, aż w końcu w drugiej tercji wbili kontaktową i w obronie Avs coś pękło. W trzeciej tercji już tylko goście strzelali 2-krotnie i to oni wygrali 3:2. Uwierzcie było milion okazji na więcej goli, ale zabrakło troszkę skuteczności, no i Varlamov zagrał zdecydowanie lepiej niż się po nim spodziewałem. 5 goli to zwrot, ale widziałem że kilku z Was grało over 4,5 - tym gratuluję zysku ;)

-243- Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins over 5,5 1.88 :t: (6:3)

I to jest książkowy przykład dlaczego nie powinno się stawiać na zwycięstwo gości przy kursie poniżej 2.00 - zbyt często zawodzą. Ale nie zawiedli jeśli chodzi o gole ;) Oglądałem pierwsze 25 minut meczu i tam były okazje na 3-4 gole, a wpadły tylko dwa dla Pingwinów. Położyłem się spać, a rano widzę, że Skrzydła wróciły z dalekiej podróży. Ten wynik to pogrom. Szczególnej urody jest bramka Athanasiou, polecam zerknąć - idealnie oddaje formę defensywy Pens w ostatnich meczach %-) Dużo goli i ta seria z h2h jest kontynuowana. Uczta dla kibiców - brawo!

• 2

#369 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 15 styczeń 2017 - 13:59

-244- SKA St.Petersburg - Sibir Novosibirsk Liczba goli zdobytych w przewadze over 1,5 1.75

Kurs na SKA, zdecydowanych faworytów jest bardzo niski i nieopłacalny, linia goli też mnie specjalnie nie przekonuje, choć h2h wyraźnie to sugeruje. Za to gole w przewadze powinniśmy zobaczyć. W meczach obu drużyn często takie padają, szczególnie SKA, które w każdym swoim meczu praktycznie taki gol zdobywa. H2H pokazuje, że gdy obie ekipy się spotykają często jest dużo fauli i szans w przewadze, i kilka z nich zawsze zawodnicy wykorzystują. Rzecz jasna liczę na Kovalchuka i Dadonova, którzy mają smykałkę w tej kwestii, ale i w ekipie gości jest paru speców, jak chociażby Shalunov ;) Kurs znowu niższy niż z reguły, więc buki czują pismo nosem, dlatego ja próbuję takiego picka ;)

• 0

#370 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 15 styczeń 2017 - 20:13

-244- SKA St.Petersburg - Sibir Novosibirsk Liczba goli zdobytych w przewadze over 1,5 1.75 :t: (2)

I znów się opłaciło, choć trzymali z tym w napięciu do ostatniej tercji. Dwa gole w przewadze zdobyte przez SKA upewniają mnie w przekonaniu, że taki typ w ich meczach zawsze ma value :)) Na początku chciałem dać over 5,5 ale coś mi nie pasowało, ale to również by siadło, jako że samo SKA strzeliło 6 bramek ;) Głowne role oczywiście Kovalchuk, Gusev i Dadonov oraz niesamowity w ostatnich spotkaniach Shipachyov, na którego punkty warto stawiać.

• 1

#371 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 16 styczeń 2017 - 10:55

-245- Kunlun - Dinamo Riga C. Rau zdobędzie punkt 1.75

Po raz kolejny gram tu punkty Rau, bo jako jedyny albo przynajmniej jeden z niewielu, nie zawodzi w drużynie. Jak przegrywają mecze to on często strzela lub asystuje przy golach kontaktowych, jak wygrywają też często prowadzi swój zespół. Punktował w 4 z ostatnich 5 meczów gospodarzy a 8 listopada zeszłego roku w jedynym rozegranym w historii meczu z Dinamem (w Rydze) zdobył dwie bramki. Kunlun powinien tu wygrać, a Rau mieć duży udział w zdobyczy bramkowej.

-246- Barys Astana - Salavat Ufa N. Dawes zdobędzie punkt 1.60

Podobnie jak wyżej stawiam na punkty lidera drużyny gospodarzy i jak Rau jest po prostu najlepszym w swojej ekipie, Dawes jest jednym z najlepszych również w całej KHL. Pisałem ostatnio o nim, jest niesamowity i założę się, że w przyszłym sezonie będzie grał w lepszym klubie. W dwóch ostatnich rywalizacjach z Salavatem Dawes strzelił 3 gole, choć i tak jego zespół przegrywał i to dość wysoko. Punktował w 3 z 5 ostatnich meczów, szczególnie u siebie, w Astanie jest groźny i skuteczny. Ufa po masakrycznej porażce z Torpedo u siebie będzie chciało się podnieść, ale bez Hartikainena będzie ciężko. Niemniej czuję tu sporo bramek, jedną Dawesa ;)

-247- Dinamo Moscow - Bars Kazan over 3,5 1.60

4 gole po takim kursie? Biorę w ciemno. To co robi ostatnio Dynamo to masakra jakaś, nie dość że znakomicie w ofensywie, to i zero z tyłu dzięki genialnej i twardej defensywie. Bars z kolei jakiś mały kryzys dopadł, szczególnie na wyjazdach jest to mocno underowa ekipa, ale potrafi też zagrać mecz obfitujący w gole. To co tu będzie istotne to jak się zaprezentują goście, bo o gospodarzy się specjalnie nie boję, oni będą tu prowadzić mecz i z taką skutecznością jaką prezentują powinni strzelić tu ze 3 bramki. Bars z reguły coś dorzuca, więc 4 gole powinniśmy tu zobaczyć. H2H w tej hali każe wątpić w tak "wysoki" wynik (tylko raz na 5 spotkań minimum 4 gole) choć ogólnie tylko jeden under w 5 ostatnich meczach, ja mimo wszystko spróbuję. Warto pomyśleć również nad "1" na gospodarzy, bo kurs zacny i wciąż powyżej 2.00 :))

• 0

#372 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 16 styczeń 2017 - 20:19

-245- Kunlun - Dinamo Riga C. Rau zdobędzie punkt 1.75 :t:

Rau przypomniał sobie w ostatnich sekundach regulaminowego czasu gry, że jest paru ziomków w Polszy którzy liczą na jego punkty ;) 10 sekund przed końcem strzelił bramkę dającą remis :D Ale pół meczu tam z kolegami atakowali bramkę Dinama, zdecydowanie przeważali i tylko straszne błędy w obronie spowodowały wynik 0:3 po kilku minutach gry %-) Odrobili w trzeciej tercji, ale na karne lepsi goście. Rau z golem, wciąż nie zawodzi.

-246- Barys Astana - Salavat Ufa N. Dawes zdobędzie punkt 1.60 :t:

Nie wiem dlaczego nie dałem gola Dawesa, a strzelił ich chłopak aż dwie, a przy jednej asystował dodatkowo, tej dającej zwycięstwo w dogrywce. Absolutny rzeźnik, co tu pisać, była pewa - siedzi pewa :D

-247- Dinamo Moscow - Bars Kazan over 3,5 1.60 :n: (1:2)

Tu się bardzo zawiodłem na postawie Dynama. Dopiero w ostatniej minucie meczu strzelili gola kontaktowego, co jest ich najgorszym wynikiem od 22 grudnia, kiedy również strzelili tylko jedną bramkę. Oczywiście przeważali, ale co z tego, skoro to Bars, ten niepewny wg mnie Bars zagrał bajkę w obronie i strzelił dwie bramki, które dały im komplet punktów. Mam nauczkę, byłem świadomy dobrej defensywy gości z Kazania, a jednak się skusiłem, omamiony formą gospodarzy. Kiedyś to się musiało skończyć, prawda? :p

• 2

#373 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 16 styczeń 2017 - 20:57

-248- Detroit Red Wings - Montreal Canadiens over 2 w 2t. 2.35

Mecz się już zaczyna, ale długo kombinowałem co tu dać i ostatecznie po obserwacji szczególnie ostatnich meczów i wyników wymotałem takiego overa w 2 tercji. Wg mnie dwie bramki w takiej można powiedzieć decydującej tercji, albo bardziej takiej gdzie się wiele spraw roztrzyga, to na spokojnie. Red Wings albo sromotnie w dupę, albo miażdżą właśnie wtedy. Wszystko zależy od pierwszej tercji i ile tam padnie goli, ale myślę, że niewiele. Montreal postawi na obronę, która kulała na obie nogi z Minnesotą, od drugiej pójdą w atak. Zobaczymy co nam przyniesie moja kombinatoryka ;)

• 0

#374 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 16 styczeń 2017 - 21:21

-249- San Jose Sharks - Winnipeg Jets over 5 1.70 (z dogr. i karnymi)

Patrząc na postawę obu dzisiejszych bramkarzy (Jones oraz Hutchinson) i ich statsy, to dziś posypią się bramki w tym meczu. Co prawda Winnipeg bez Laine'a, ale są tam jeszcze grajki, którzy potrafią zmajstrować całkiem ciekawe akcje i zakończyć je bramką. W hali Rekinów to gospodarze jednak będą faworytami i choć ich ostatni mecz to była porażka (0:4 z Blues) jakiej dawno nie doznali (5 listopada 2016 dostali od Pens 0:5), dziś tu zobaczymy nieco inaczej nastawioną ekipę Rekinów. Nie pozwolą sobie na drugą z rzędu porażkę szczególnie, że poprzednia była dotkliwa. Wykorzystają słabą dyspozycję Jets na wyjazdach oraz Hutchinsona, który nie wygrał z drużyną meczu od 22 grudnia. H2H: ostatnie 5 spotkań to minimum 5 bramek w każdym, także spróbujemy. 1.90 na Sharks, ale ja bym odradzał stawiać na drużynę, która przegrała 5 z 7 ostatnich spotkań ;)

Użytkownik chmielu edytował ten post 16 styczeń 2017 - 21:21

• 1

#375 chmielu   

chmielu

• 4257 postów
  • 106 tematów

Napisano 17 styczeń 2017 - 14:06

-248- Detroit Red Wings - Montreal Canadiens over 2 w 2t. 2.35 :n: (1)

No to trochę przekombinowałem :p W drugiej tercji co prawda padło najwięcej goli ze wszystkich tercji, tylko że mecz skończył się wynikiem 1:0 dla Red Wings %-) Nie spodziewałem się tak niewielu bramek, Montreal bez gola mimo iż miał w bramce rywali Coreau, takża porażka okrutna. Montreal dawno takiej padliny nie grał, a Detroit z kolei gdy rywale nic nie grają, nie musiał się starać specjalnie by wygrać. Troszkę inny scenariusz rysował mi się w bańce, więc wtopa.

-249- San Jose Sharks - Winnipeg Jets over 5 1.70 (z dogr. i karnymi) :t: (5:2)

San Jose jednak bez problemów ograło Jets, po dwóch tercjach prowadzili 3:0 i trochę bałem się zachowawczej gry w trzeciej odsłonie meczu, ale poszli na wymianę ciosów na szczęście i overem się skończyło. Bramkarze, szczególnie Hutchinson, do którego umiejętności mam spore wątpliwości, znów swoje puścili, zgodnie z planem. Sharks myślę odbiją się dzięki temu zwycięstwu i będą teraz grać zdecydowanie lepiej, dobrze zagrała 2 i 3 linia Rekinów, to dobry prospekt. Tymczasem Jets jak słabo grali na wyjazdach, tak nic się nie zmieniło. Bez Laine'a są dla mnie drużyną niepełną i sam Scheifele nic tu nie zrobi :bz:

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mustang, wśród, maluchów, typy bukmacherskie, typy, pewniaki, darmowe typy bukmacherskie, forum bukmacherskie, pewne typy bukmacherskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

2 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych

chmielu, dwikiel
Witaj na forum!
Przeglądasz forum jako gość. Zachęcamy do
---> Rejestracji <---
Posiadając konto na forum uzyskasz dostęp do Shoutboxa oraz ukrytej przed gośćmi zawartości.
Ta strona korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Czytaj więcej o cookies. Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.