Skocz do zawartości

Zarabiaj 1-200$ dziennie z programem PaidVerts - Poradnik


Logan13

Rekomendowane odpowiedzi

Korzysta z tego ponad 100 tysięcy osób.. możecie tego nie usuwać? Nie jest to spam tylko jeden poradnik w żaden sposób nie łamie regulaminu a można sobie łatwo na kupon zarobić 
 

 

 

 

 
 
Strona jest wypłacalna i z pewnościa można zaufać adminowi ponieważ to nie jest jego pierwszy program zarobkowy a nie które mają już po kilka lat i cały czas rosną na rynki]
BAP - Punkty przyznawane za wykupowanie reklam 1 BAP = 0.0005$
W Paidverts mamy 16 grup i to ile mamy BAp zależy ile zarabiamy w danym dniu oto grupy. Wyższa grupa zarabia więcej przykładowa grupa 8 zarabia około 30-70$ dziennie zależy od dnia
 
 
339jafq.jpg
 
 
 
1.Jak zarabiać bez wkładu własnego
 
 
Ja zaczynałem tym sposobem ponieważ nie miałem żadnych środków na koncie więc nie miałem innego wyboru.
 
- Tworzymy konto
- Wchodzimy w zakładke Płatne reklamy
- Przepisujemy trzy linijki tekstu wygląda to tak:
 
34djsys.jpg
- Klikamy w " przejdź do strony reklamodawcy"
- Czekamy 30s i przepisujemy captche w prawym górnym rogu strony
- Punkty BAP lub $ przelana jest na nasze konto PaidVerts
 
jednak by zarobic naszego pierwszego dolara będziemy potrzebować około tygodnia potem jest z górki.. polecam drugi sposób bo naprawde warto.
 
 
Jeżeli mamy już tego dolara to najlepiej zainwestować w program i wykupić Kampanie reklamowową wydajemy na nią 1$ i otrzymujemy 3100BAP czyli mamy już zysk 0,5$ który otrzymamy w kilka dni w postaci reklam pienieżnych.
 
 
2. Sposób  Wpłacamy kilka $ i odrazu zarabiamy więcej
 
Tak jak napisałem wyżej czym wiecej inwestujemy tym więcej będziemy potem zarabiać. Polecam wpłacić klika dolarów bo na 100% wyjdziemy na swoje i zarobimy w przeciagu kilku następnych dni np
 
Wpłącamy 10$  wykupujemy Kampanie reklamowe mamy 31kBAp i jesteśmy w grupie 6 która zarabia po 3-10$ dziennie to zależy od dnia. To czy będziecie chcieli wypłącić pieniądze czy zarabiać w przyszłości więcej zależy tylko od was bo np grupy w których jest około 700kBAP zarabiają blisko 1k$ dziennie . Tylko trzeba inwestować
 
 
 
Podsumowanie:
 
Strona jest najlepszą według mnie do zarabiania w sieci. Inne sposoby polegają na całkowitym spamie ten polega na codziennym oglądaniu kilku reklam. Zapomniałem jeszcze dodać że kupując kampanie reklamową dostajemy 50 wejsc w ustalony link i dostajemy 0.02$ za każde wejść w strone. Dodatkowo mozemy promować swoje strony czy blogi
 
Zalety
 
-  świetna strona sprawdzona przez tysiące użytkowników 
- Admin jest zaufany wieć mamy pewnośc że nie zostaniemy oszukani
- Inwestująć kilka $ możemy sporo zarobić poświęcająć godzine dziennie 
- Możliwość promowania swojej strony internetowej/ bloga i zarabianiu na tym
- Strona od niedawna w języku Polskim.
- W siedzibie firmy jest sporo Polskich programistów
 
Wady:
By nic nie stracić musimy wejść na strone by nie stracić płatnych reklam
- Trzeba być cierpliwym by zacząć zarabiać jeżeli nie planujemy nic od siebie wpłacać.
 
 
Jeżeli ktoś by miał jakieś problemy z wykupowaniem kampani itp to zapraszam ale zalecam rejestrować się z mojego linku bo tak jak mówiłem i tak musimy w rejestracji wpisać kogoś nick 
 
Napisze wam w skrócie bo widze ze nie każdy chce to czytać
 
1 Klikamy codziennie reklamy za punkty BAP i $ ( na początku te reklamy są gówno warte po 0.001$ ale gdy dojdziemy do 1$ to już zaczynamy zarabiać.
2. Gdy mamy tego dolara Kupujemy kampanie reklamowa i dostajemy 3100BAP czyli zarabiamy 0,5$ bo 2000BAp = 1$ a 3100$ bap to ponad 1,5$
3. Inwestujemy dalej za zarobione bapy i wchodzimy do kolejnych grup zarobkowych gdzie zarabiamy o wiele wiecej
4. Większosc osób robi tak że dochodza do grup które zarabiają po około 40$ dziennie 30$ inwestuja dalej a 10$ przelewaja an konto i potem wychodza dalej i zarabiaja jeszcze wiecej Dowody wypłat :
 
21b4vh5.jpg
 
 
1zoynly.jpg
Edytowane przez Logan13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kup kampanie reklamowe > bulk ads> Wpisz adres strony ( obojetnie jaki nie jest to ważne , czekaj na akceptacje) omiń bannery itp.. > Dostajesz BAPY i potem dostajesz reklamy za $ które odejmują ci twoją liczbę BAP aż do zero 2000BAP = 1$ inwestując 10$ = 31000BAP = 15,5$  jakies prowizje więc będzie około 15$ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz zerować bapu i nic wpłącać. Jak już wpłacisz to 10$ to masz 31000BAP potem dostajeszreklamy za dolary i one odejmują BAP ale jak stracisz 2000bap to masz około dolca i jego odrazu możesz inwestować. a np przy 100k BAP dopiero przestać i wypłacić sobie 50$ można inwestować cały czas z tego co sie zarobiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym robił to systematycznie przy inwestycji około 20$, to w ciągu miesiąca i mógłbym "nastukać" dolarów ? Rozumiem, że nie są to kosmiczne kwoty, ale po prostu interesuje mnie ile musiałbym na start od siebie włożyć żeby gra była warta świeczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli inwestwałbyś 20$ i klikał codziennie wszystko i inwestował odrazu to myślę że około 70-80$ w miesiąć a potem tylko klikanie aż do 0 BAPU . Sporo czasu to zajmuje chyba że masz filtr ale on kosztuje 10$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest teraz Z Paypalem, nie działa na stronie tzn działa ale nie  można kupić reklam przez paypal pracują nad tym jak naprawią od razu wam napisze. Polecam bitcoin bo zero prowizji jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem Paypal nie mogę kupić reklam (konta też nie moge zasilić chyba z tego samego powodu żę mają problemy jakieś)a tego bitcoin nie ogarniam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

w gadancu postow raczej nie nabijesz %-)

 

:k:

 

Jak wam tam idzie bulionerzy, napiszcie efekty waszego działania z tą stronką :))

 

Na razie lipa może po 10 kwietnia coś ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...