Skocz do zawartości

Co myślicie o tym sposobie gry?


Soplica

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jeszcze do niedawna grałem tasiemce w "STS". Wkurzało mnie jak jeden mecz zawalał mi kupon. Zacząłem wszystko dokładnie analizować, coś tchnęło mi do obstawiania meczów z wysokim kursem powyżej 2.00+, ale szybko się z tego wycofałem gdyż w większości tych meczów bardzo prawdopodobne są remisy toteż pomyślałem nad spróbowaniem obstawianiem remisów w singlach. Założyłem konto na jakimś darmowym typerze i zacząłem przez kilka dni puszczać tam kupony single z przeanalizowanymi przeze mnie meczami, gdzie może paść remis. Pomysł jest taki by na 9 meczów wytypować 3 remisy. Stawka każdego kuponu to 10zł, a EWK 30zł+. Na 9 meczy myślę, że nie jest trudno wytypować 3 remisy, grając na darmowym typerze na 9 meczów wchodziły mi 4 a nawet 5 remisów. Przy 3 remisach za stawkę hajs się zwraca, a przy 4 i 5 jest zarobek.

 

Oczywiście metodę tą zamierzam stosować już na internetowych bukmacherze, gdyż na kursy i podatek od wygranej powoduję, że jesteśmy albo na minusie albo wychodzimy na zero. Mimo wszystko kolega ostatnio poprosił mnie o wytypowanie 2 remisów w jednym kuponie i udało mi się to dzisiaj Ajax - Den Bosch i H.Tel Aviv - M.Haifa.

 

Myślę, że jest to metoda bezpieczna, oczywiście z każdym dniem zaliczonym na plus będę w każdym następnym stawiał większą stawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...