Skocz do zawartości

! BONUS 100 EUR !

BONUS 1500 PLN

BONUS 150 PLN

BEZ RYZYKA 200 PLN

BONUS 400 PLN

BONUS 600 PLN

DWA BONUSY 700 PLN

Betsson

BONUS 150 PLN

! BONUS 1750 PLN !

Dołączona grafika

Ruszamy z nową edycją Ligi Typerów. Kliknij TUTAJ i zapisz się już dziś.

Zdjęcie
- - - - -

Spiffx 10 euro ND

spiffx

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 parafraza   

parafraza

• 564 postów
  • 16 tematów

Napisano 24 luty 2015 - 11:40

Rejestrujemy się na stronie https://spiffx.com/wpisując w bonus code free10, po potwierdzeniu i aktywacji e-meila kasa na koncie.Bukmacher coś na podobe Betfair.

Użytkownik parafraza edytował ten post 24 luty 2015 - 11:57

• 0

#2 Brusiak   

Brusiak

• 701 postów
  • 17 tematów

Napisano 24 luty 2015 - 12:43

@parafraza działa tylko że nie z twojego linku a po kliknięciu na ich stronie free 10 $ dzięki :5:

Użytkownik Brusiak edytował ten post 24 luty 2015 - 12:45

• 0

#3 Brusiak   

Brusiak

• 701 postów
  • 17 tematów

Napisano 24 luty 2015 - 12:54

@parafraza to może wytłumacz w 3 zdaniach jak to działa %-) bo dziwne te zakłady 

• 0

#4 crachmel   

crachmel

• 824 postów
  • 102 tematów

Napisano 16 listopad 2016 - 02:24

dobra dobra ja z tych 10e zrobilem 70 i teraz pytanie jak to wypłacić ? %-)

• 0

#5 crachmel   

crachmel

• 824 postów
  • 102 tematów

Napisano 24 listopad 2016 - 22:24

Ponawiam pytanie. Wypłacał ktoś już stąd? Buka wypłacalny tylko nie mogę się połapać co i jak,odwdzięczę się finansowo :))

• 0

#6 SeeloweN   

SeeloweN

• 214 postów
  • 6 tematów

Napisano 24 listopad 2016 - 23:02

ja też szczerze powiedziawszy jestem tam zagubiony 

• 0

#7 crachmel   

crachmel

• 824 postów
  • 102 tematów

Napisano 24 listopad 2016 - 23:04

Nie ogarniam tam ani jak zrobić depo , a wszczegolnosci czym,ktoś pomoże mi wypłacić ten hajs to na pewno nie pożałuję  :piwo:

• 0

#8 orson   

orson

• 880 postów
  • 30 tematów

Napisano 25 listopad 2016 - 08:46

Też powoli ciułam tam kasę ale jeszcze nad wypłatą się nie zastanawiam. Z tego co wyczytałem, to trzeba zrobić wpłatę przelewem, żeby mogli zweryfikować właściciela konta. Jedyna szybka wpłata, z tego co widziałem, to kartą. Może napisz do nich czy tym sposobem też zweryfikują konto, bo przecież karta jest przypisana do konta. Natomiast zastanawia mnie pkt 4 warunków bonusu: wpłata i obrót musi być większy niż kwota wypłaty.

• 0

#9 crachmel   

crachmel

• 824 postów
  • 102 tematów

Napisano 25 listopad 2016 - 10:02

Tylko ze ja nie mogę wpłacić ani karta ani przelewem bankowym nie mam takiej możliwości online ,chyba ze pójdę do banku i tam zlecę wypłatę ,ogólnie niezły galimatias ,mogliby dać Skrilla i byloby git ale gdzies wyczytalem ze podobno maja w najbliższym czasie go wprowadzić
  • 0

#10 crachmel   

crachmel

• 824 postów
  • 102 tematów

Napisano 10 styczeń 2017 - 11:11

Wpłata karta nie zweryfikuje nam konta mimo iż jest podpięta do konta bankowego. Jedynie można zweryfikować swoje konto poprzez wpłatę przez przelew bankowy czyli min. 10 euro. Dzisiaj dostałem info , że możliwość wpłat i wypłat przez Skrill będzie dostępna w ciągu najbliższych kilku tygodni ,czekam na wiadomość czy będzie można jakoś to zweryfikować przez Skrilla. 

• 0

#11 BluesMan94   

BluesMan94

• 16 postów
  • 0 tematów

Napisano 10 styczeń 2017 - 21:59

Jeżeli w końcu będzie można przez Skrill to spoko, do tego czasu ani myślę tam zakładać konta, bo ogółem to ten buk zbiera dosyć średnie recenzje.

• 0

#12 crachmel   

crachmel

• 824 postów
  • 102 tematów

Napisano 10 styczeń 2017 - 22:34

ja tam odradzam zakładać wszystkim konto :k: sam z 10 euro freebonusu zrobiłem 300 i warto byłoby mi to wypłacić stwierdzilem

• 0

Similar Topics Collapse

Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: spiffx

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na forum!
Przeglądasz forum jako gość. Zachęcamy do
---> Rejestracji <---
Posiadając konto na forum uzyskasz dostęp do Shoutboxa oraz ukrytej przed gośćmi zawartości.
Ta strona korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Czytaj więcej o cookies. Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.