Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi


#14 Górnik - Cracovia 1 2.50 WilliamHill :t:

#15 Lazio - Fiorentina over 2.5 2.00 Bet365 :t:

#16 Juventus - Sassuolo BTS - TAK 2.25 ComeON :n:

#17 United - Arsenal over 3.5 3.20 Unibet :n:

 

Niewiele brakowało co do typu #17 :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#18 Real - Schalke Real -1.5 1.60 Pinnacle :n:

#19 Porto - Basel 1 1.46 Pinnacle :t:

 

#20 AKO kurs 4,43 + to wszystko grane jako single :n:

#21 Konjuh - Hradecka over 21.5 gems 1.72 :n:

#22 Konta - Kozlova 2 1.40 :t:

#23 Hercog - Mestach 1 1.44 :t:

#24 Tsurenko - Peer 1 1.28 :t:

 

AKO i single wyżej to oczywiście Bet365

 

I dawka NBA ode mnie:

#25 Dallas - Cavs 2 1.54 Pinnacle :t:

#26 Indiana - Orlando 1 1.26 Pinnacle :t:

#27 SAS - Toronto 1 1.34 Pinnacle :t:

 

Marzec na papierze słaby w wykonaniu, a to dopiero 10 :bz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Puszczę ten marzec w zapomnienie... Dobrze, że u buka nie popłynąłem tak mocno - po przerwie wróciłem w czwartek do obstawiania i jakoś to idzie, ale w kwietniu ruszamy tutaj z tematem, statystyki i przemyślane typy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Kwiecień 2015!

 

#1 Cuevas - Bautista @ Bautista 1.57 WilliamHill

 

Co tu dużo mówić o tym spotkaniu - Bautista będzie miał za sobą dzisiaj publiczność, mecz z Thomazem na bardzo dobrym poziomie dał mu tylko jednego BP, którego ten nie wykorzystał. Cuevas przeciętne spotkanie z Carballesem, kurs zachęca do gry.

 

#2 Estrella - Klizan @ Klizan 1.50 Pinnacle

 

Kursy na Klizana rosną i mnie to cieszy, ja spróbuje mimo wszystko zagrać w jego stronę, wygrał turniej w Casablance, potem w Monte Carlo uległ już na początku z Troickim, ale tutaj znowu ma ochotę powalczyć, świetny comeback we wczorajszym spotkaniu z Monaco zrobił na mnie wrażenie. Estrella robi wrażenie, nie stracił tutaj seta, a miał Thiema i Cilica - wiele osób skłania się ku niemu, ale rozpędzony Klizan powinien go dzisiaj zatrzymać i wziąć rewanż za mecz w Quito

 

#3 Lopez - Andujar @ Andujar 1.90 Sportingbet

 

Sportingbet śpi! Kto ma konto niech tam łapie! Lopez męczył się niesamowicie z Marselem i jakby tamten miał trochę więcej w głowie to dzisiaj byłaby inna para. Andujar tak samo jak w meczu z Ramosem w meczu z Mayerem - jak wskoczył w mecz to już była bomba. Dzisiaj liczę na to samo

 

#4 Paire - Kolba @ Kolba 1.53 WilliamHill

 

Po pierwsze: Kolba to nie Gulbis - tutaj czeka ciężkie zadanie Paire, bo wczoraj miał za rywala "błazna", a i tak stracił seta. Niemiec powinien sobie dzisiaj poradzić z Francuzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to zasady zostały zmienione, więc w 7 dni nie uda mi się osiągnąć rangi...

 

000383GKXUHUSFSP-C116-F4.jpg

 

W dodatku limit został zwiększony do 30 typów....

 

za%C5%82amany%20damon.jpg

 

Więc cel na kwiecień to osiągnięcie 30 typów, które dadzą dodatni yield + wysoką skuteczność!

 

thumbs_impreza-szampan-i-dziewczyny-003.

 

Kwiecień 2015!

 

#5 Zenit - Sevilla // Zenit 1X 1.39 Bet365

#6 Zenit - Sevilla // Zenita DNB 1.69 Bet365

 

Bardzo asekuracyjnie podchodzę do tego spotkania i pobieram dwa bardzo malutkie kursy, ale to są kursy, które dadzą plus na pewno! Zenit tydzień temu w Hiszpanii był osłabiony, a zabrakło chwili skupienia, aby wywieźć remis, bo Sevilla dopiero w 88' zdobyła bramkę, która dała im wygraną. Teren w Rosji jak wiemy to bardzo trudny, a tak jak wspomniałem do składu wracają: Danny, Hulk, Domenico Criscito i Igor Smolnikow. Remis to jest maksimum co ekipa z Hiszpanii tutaj ugryzie dlatego podpieram się opcją DNB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień 2015!

 

#7

Fiorentina - Kijów @ Fiorentina 1.75 WilliamHill

 

Ostatnie moje dzisiejsze przemyślenie - Fiorentina, porażka w lidze usprawiedliwiona, bo był drugi garnitur, wszystkie siły postawione na LE i dzisiaj zobaczymy zupełnie inną drużynę niż w poniedziałek. Mecz na Ukrainie zremisowany na farcie, ale ta bramka była bardzo potrzebna - łatwiejsza droga do awansu. Dzisiaj powinni sobie poradzić

 

Na koniec dnia mam nadzieję, że będę szczęśliwy jak dziecko.

 

1600782-wilk-z-wall-street.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień 2015!

 

#1 Cuevas - Bautista @ Bautista 1.57 WilliamHill :t:

 

Co tu dużo mówić o tym spotkaniu - Bautista będzie miał za sobą dzisiaj publiczność, mecz z Thomazem na bardzo dobrym poziomie dał mu tylko jednego BP, którego ten nie wykorzystał. Cuevas przeciętne spotkanie z Carballesem, kurs zachęca do gry.

 

#2 Estrella - Klizan @ Klizan 1.50 Pinnacle :t:

 

Kursy na Klizana rosną i mnie to cieszy, ja spróbuje mimo wszystko zagrać w jego stronę, wygrał turniej w Casablance, potem w Monte Carlo uległ już na początku z Troickim, ale tutaj znowu ma ochotę powalczyć, świetny comeback we wczorajszym spotkaniu z Monaco zrobił na mnie wrażenie. Estrella robi wrażenie, nie stracił tutaj seta, a miał Thiema i Cilica - wiele osób skłania się ku niemu, ale rozpędzony Klizan powinien go dzisiaj zatrzymać i wziąć rewanż za mecz w Quito

 

#3 Lopez - Andujar @ Andujar 1.90 Sportingbet :t:

 

Sportingbet śpi! Kto ma konto niech tam łapie! Lopez męczył się niesamowicie z Marselem i jakby tamten miał trochę więcej w głowie to dzisiaj byłaby inna para. Andujar tak samo jak w meczu z Ramosem w meczu z Mayerem - jak wskoczył w mecz to już była bomba. Dzisiaj liczę na to samo

 

#4 Paire - Kolba @ Kolba 1.53 WilliamHill :t:

 

Po pierwsze: Kolba to nie Gulbis - tutaj czeka ciężkie zadanie Paire, bo wczoraj miał za rywala "błazna", a i tak stracił seta. Niemiec powinien sobie dzisiaj poradzić z Francuzem.

 

Mocne cztery bety!!!

 

radosc-dziecka-kazda-chwila-....jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień 2015!

 

#5 Zenit - Sevilla // Zenit 1X 1.39 Bet365 :t:

#6 Zenit - Sevilla // Zenita DNB 1.69 Bet365 ZWROT

 

Bardzo asekuracyjnie podchodzę do tego spotkania i pobieram dwa bardzo malutkie kursy, ale to są kursy, które dadzą plus na pewno! Zenit tydzień temu w Hiszpanii był osłabiony, a zabrakło chwili skupienia, aby wywieźć remis, bo Sevilla dopiero w 88' zdobyła bramkę, która dała im wygraną. Teren w Rosji jak wiemy to bardzo trudny, a tak jak wspomniałem do składu wracają: Danny, Hulk, Domenico Criscito i Igor Smolnikow. Remis to jest maksimum co ekipa z Hiszpanii tutaj ugryzie dlatego podpieram się opcją DNB

 

Kwiecień 2015!

 

#7

Fiorentina - Kijów @ Fiorentina 1.75 WilliamHill :t:

 

Ostatnie moje dzisiejsze przemyślenie - Fiorentina, porażka w lidze usprawiedliwiona, bo był drugi garnitur, wszystkie siły postawione na LE i dzisiaj zobaczymy zupełnie inną drużynę niż w poniedziałek. Mecz na Ukrainie zremisowany na farcie, ale ta bramka była bardzo potrzebna - łatwiejsza droga do awansu. Dzisiaj powinni sobie poradzić

 

Wczoraj 6/6 + 1 zwrot

 

4t9it5.gif

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIĄTEK!!!

 

Kwiecień 2015

 

Dzisiejszy dzień tenisowy przebiegł bardzo fajnie... Na jutro widzę tylko jeden typ warty uwagi :bz: Oby mnie nie zawiódł!

 

#8 Andujar - Foginni @ Andujar 2.49 Pinnacle

 

dbca9e1c14ee7f6b3f22804d080930ff.gif

 

#9 Zawisza - Cracovia // Zawisza 2.28 Pinnacle

 

Na dzisiaj tylko dwa bety :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#10 Dwight Howard (Rockets) over 16.5 pkt @1.76 Bet365

#11 James Harden (Rockets) over 27.5 pkt @1.76 Bet365

#12 Monta Ellis (Dallas) over 22.5 pkt @1.76 Bet365

#13 Raptors - Wizards under 197.5 pkt @1.90 Bet365

#14 Rockets - Dallas Rockets @1.66 Bet365

#15 Raptors - Wizars Raptors @1.40 Bet365

 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#10 Dwight Howard (Rockets) over 16.5 pkt @1.76 Bet365 :n:

#11 James Harden (Rockets) over 27.5 pkt @1.76 Bet365 :n:

#12 Monta Ellis (Dallas) over 22.5 pkt @1.76 Bet365 :t:

#13 Raptors - Wizards under 197.5 pkt @1.90 Bet365 :n:

#14 Rockets - Dallas Rockets @1.66 Bet365 :n:

#15 Raptors - Wizards Wizards @1.40 Bet365 :t:

 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...