Skocz do zawartości

Azja -AFC Liga Mistrzów


Rekomendowane odpowiedzi

Naft Tehran (Irn) - Pakhtakor (Uzb) godz:16:30

typ:1

kurs: 2,07

Buk: Pinnacle

 

Jest to spotkanie w ramach azjatyckiej Ligi Mistrzów, w którym Irański Naft Tehran podejmię Uzbekistański Pakhtakor. Postanowiłem postawić na gospodarzy, którzy zajmuję pierwsze miejsce w tabeli. Do tej pory wygrali dwa mecze raz zremisowali i raz przegrali.

Dzisiejsze zwyciestwo pozwoli im na awans do dalszej fazy rozgrywkowej . Naft z dorobkiem 7 punktów wyprzedza drugi zespół o jeden punkt a dzisiejszego rywala będącego na trzeciej pozycji o 2 punkty. Do końca zostały dwie kolejki z dzisiejszą.Tak więc mając 10 punktów Naft ma pewny awans. Warto zaznaczyć ,że Irańscy piłkarze wygrali dwa ostatnie meczy w Lidze Mistrzów, natomiast zespół z Uzbekistanu nie wygrał trzech ostatnich meczy ,dwa remisując i raz przegrywając..

Oba zespoły spotkały się w pierwszej kolejce w Uzbekistanie,górą wtedy byli gospodarze,którzy wygrali 2-1 ,było to ich jedyne zwyciestwo. 

Natomiast dla Naftu była to jedyna porażka. Myślę,że dziś dojdzie do rewanżu i to gospodarze wygrają to spotkanie zapewniając sobie awans. 

Forma wskazuje na gospodarzy,własne boisko też może być dużym atutem dla Irańskich piłkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna - AFC Liga Mistrzów Kwalifikacje

Spotkanie: AL ITTIHAD JEDDAH VS. AL WIHDAT

Typ: 1  :plus:  (2-1)

Kurs: 1.40

Godz: 18:20

Bukmacher: Bwin

Analiza:

 

Mecz kwalifikacji Azjatyckiej Ligi Mistrzów pomiędzy saudyjskim Ittihad a jordańskim Wihdat. Faworyt jest jeden - gospodarze. Różnica jest ogromna. Saudyjczycy są w zdecydowanie silniejszej, bardziej medialnej lidze z piłkarzami, którzy są ściąganii na emeryturkę z Europy. Kilka ciekawych nazwisk w lidze się pojawia. Nie można całkowicie dyskredytować ligi Jordańskiej, ale różnica jest widoczna. Ittihad 3 miejsce z niewielką stratą w lidze to Ahli i Hillal, czyli potentatami, natomiast Wihdat na 4 miejscu również z niewielką stratą do czołówki. Jakościowo ekipa gospodarzy całkowicie silniejsza od gości. Oprócz tego warto dodać, że Ittihad AFC LM już wygrywało i to nie raz. W 2004 i 2005 zdobyli tytuł a w 2009 byli finalistami. Wygrywali też Azjatycki Puchar Zdobywców Pucharów w 1999 roku i w Superpucharze w 1999 byli finalistami. Co nie można powiedzieć o jordańczykach. Wihdat zaliczyło tylko 2 występy w tych rozgrywkach a najdalej w AFC LM byli rundach kwalifikacyjnych. Forma też lepsza u saudyjczyków - ostatnio wygrana w lidze 6-2 z Al Raed, gdzie Wihdat ledwie uporało się na wyjeździe 1-0 z Al Asalah (ostatnim w tabeli). Uważam, że taki mecz to dość duża promocja. Powodzenia.

Edytowane przez Technology
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dyscyplina: Piłka nożna - AFC Liga Mistrzów
Spotkanie: Seoul - Shandong Luneng
Typ: over 2,5
Kurs: 1.75
Godz: 12:30
Bukmacher: Betsson
Analiza:
 
Dzisiaj króluje Liga Mistrzów w Europie ja jednak biorę pod lupę Azję i spotkanie w  pomiędzy drużynami Koreańskiego Seoulu i chińskiego Shandong Luneng. Gospodarze to pewny kandydat do awansu do następnej rundy po 3 kolejkach jest liderem z przewagą 3 punktów nad drugim Shandong i 6 oczek nad Sanfrecce Hiroshima. Wygrywając dzisiaj zapewni sobie awans do następnej rundy na 95% z pierwszego miejsca w grupie. Teraz trochę statystyk dotyczących obu drużyn Seoul w 2016 rozegrał 6 meczów z czego 5 zakończyło się overem. Natomiast Shandong w tym roku zagrał 8 meczów z czego 7 to overy. Teraz stasystyki dotyczące  over 3,5 Shandong pokrywał go 3 razy natomiast Seoul 5 razy. W lidze Shandong zawodzi zajmuje tylko 12 w stawce 16 drużyn. Seoul w lidze przegrał prestiżowe starcie z Jeonbuk i zajmuje 3 lokatę z 6 oczkami. Teraz trochę informacji o meczach w Lidze Mistrzów tym sezonie zacznę od gospodarzy:
Buriram - Seoul 0:6

Seoul - Sanfrecce 4:1

Shandong - Seoul 1:4

A teraz goście:

Shandong - Mohun 6:0

Adelaide - Shandong 1:2

Sanfrecce - Shandong 1:2

Shandong - Buriram 3:0

Shandong - Seoul 1:4

Wszystkie dotychczasowe mecze to overy warto zaryzykować bo obie drużyny grają ofensywnie i kurs jest bardzo przyzwoity. Inne typy które można popróbować to:

BTS @1,83

over 3,5 @2,80

Seoul over 1,5  @1,50

Seoul over 2,5 @2,50

Seoul i over 2,5 @2,05

Seoul win @1,50

Jedyne co może wtopić mój typ to skromna wygrana Seoulu np. 2:0, ale bądźmy dobrej myśli powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Mistrzów AFC

01.03.2017 godzina 11:00

Spotkanie : Gamba Osaka : Jeju Utd

Typ : Gamba win i over 2.5 gola w meczu

Kurs : 2.75

Bukmacher : Bet365

 

2 kolejka w AFC i mecz w grupie H pomiędzy Gambą a Jeju , Gamba lideruje po pewnym zwycięstwie w Australii nad Adelaide Utd 3:0 i jak dziś ugrają komplet pkt to raczej powinni przejść fazę grupową , goście jak na razie z zerowym kontem po porażce u siebie z Jiangsu Suning i chyba dziś nie powinni zagrożić dobrze grającym gospodarzom chociaż na pewno nie można ich skreślać po pierwszym meczu i liczę że dziś powinni powalczyć i zdobyć przynajmniej jakiegoś gola stąd tez mój typ na win Gamby i over 2.5 gola w meczu chyba że Gamba postara się o efektowne 3:0 ale na przynajmniej 3 bramki liczę w tym meczu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dyscyplina Piłka nożna Azjatycka LM
Godz: 12:30
Spotkanie Kawasaki-Eastern AA
Typ: Kawasaki -3.5
Kurs 1.80
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w ramach ostatniej kolejki Azjatyckiej Ligi Mistrzów grupy G w którym ekipa Kawasaki na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Eastern AA z Honk Kongu. Gospodarze naturalnie są tutaj stawiani w roli 100% faworyta do zdobycia kompletu punktów, grają na swoim stadionie z zespołem najgorszym w ich grupie, który do tej pory strzelił zaledwie 1 bramkę , stracił ich natomiast aż 20, jedynym punktem który udało im się do tej pory zdobyć był punkt, który ugrali na swoim stadionie właśnie z zespołem Kawasaki , padł tam remis po 1 a goście mieli ogromną przewagę w tamtym spotkaniu pomimo iż kończyli mecz w 9 a od 13 minuty grali w osłabieniu , stracili tam bramkę po rzucie karnym , tutaj gospodarze na pewno będą chcieli powetować sobie tamtą wpadkę tym bardziej że teraz to już rozgrywają się kwestie awansu, gospodarze są obecnie na 3 pozycji i remis tutaj im nic nie daje , muszą wygrać , myślę że zdołają to zrobić w bardzo dobrym stylu i jak tamto spotkanie zakończy się jakimkolwiek wynikiem gospodarze awansują do dalszych gier, stawiam na wynik miniumum 5:0 bowiem goście właśnie mnie więcej tyle bramek tracą na wyjazdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...