Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Litwa

Spotkanie:Spyris Kaunas - Granitas

Typ: 1 (-1azjan)

Kurs:2,42

Godz:17:00

Bukmacher:Marathonbet

Analiza:

 

Dziwiły mnie mocne wzrosty kursów na Spyris w ostatnich meczach. M.in jak ten z Utenis (z 2,7 na 6,5!). Mecz okazał się wygranym 2-3.

Spyris może i nie gra jakoś świetnie, ale często dziwiły mnie te kursy.

Teraz jest na nich 1,7 i na niektórych bukach tym razem spada na Spyris.

Grają z przedostanią drużyną w tabeli. Gorzej wypada tylko Siauliai (choć z nimi akurat 2 razy remisowali w tym sezonie)

Obie ekipy są dokładnie na półmetku rozgrywek (po 18 spotkań). Zdecydowanie lepiej wypada Spyris z 28 punktami, podczas gdy Granitas tylko 14.

W bramkach -11 do -23. Różnica widoczna gołym okiem. Na boisku wygląda to sodyć podobnie.

Najwyższe porażki Spyris to: 1-4 ze Stumbras - derby oraz wyjazdowe 0-4 z Żalgiris, wyjazdowe 1-5 z Suduvą, czyli dwiema mocnymi ekipami.

Wysokie porażki Granitas to: 0-6 z Żalgiris, 0-5 z Trakai, 1-5 ze Stumbras i w sumie bym zaliczył 2-4 z Trakai gdzie zdobywali gole już przy 0-4 jak Trakai nieco odpuściło.

Niestety potrafią płatać figle. Mam nadzieję, że tym razem tak nie będzie. Wygrali na wyjeździe z mocnym Atlantas i to jak dotąd największa niespodzianka ligi. Potrafili też na wyjeździe pokonać Utenis 1-3.

Spyris z dolną częścią tabeli na ogół wygrywa. Wyjątkami 1-1 z najbliższym rywalem, czyli Granitas. Ale to wyjazdowy mecz. U siebie 0-2 z Kruoją oraz 1-4 ze Stumbras, ale to derby, a w nich różnie to bywa.

Nie podoba mi się drużyna Granitas i może głównie przez to stawiam przeciwko nim. Aczkolwiek Spyris swoje potrafi i trzymam za nich kciuki!

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TENIS - WIMBLEDON


STAKHOVSKY-CORIC


WTOREK 14:15


TYP – ilość gemów powyżej 35,5.


KURS- 1,9


BUK: Otobet


 


Mecz I rundy Wimbledonu, w którym Siergiej Stakhowsky z Ukrainy zagra z Chorwatem- Borną Coricem. Przyznam, że jestem zdziwiony dlaczego bukmacherzy, aż tak mocno faworyzują Stakhovskiego. 29-letni tenisista (49, ATP) w tym roku ma kiepski sezon, z ujemnym bilansem 16:17. Grę na kortach trawiastych rozpoczął od turnieju w Stuttgarcie, gdzie już w pierwszym meczu poddał spotkanie z Grothem z powodu kontuzji. Ponownie zagrał w Halle i tam odpadł już w I rundzie przegrywając z będącym bez formy Gulbisem. Trochę lepiej zaprezentował się w Nottingham, wygrał tam 2 mecze (z Johnsonem i Troickim), z turniejem pożegnał się po przegranej z Istominem. Stakhovsky zasłynął przed dwoma laty, kiedy to wyrzucił z Wimbledonu samego Rogera Federera.


Z kolei 18-latek z Zagrzebia Borna Coric już wspiął się na 40 miejsce w rankingu ATP i został w ubiegłym roku wybrany na największy talent w tourze ATP. Ten wybór jest jak najbardziej uzasadniony, w tamtym sezonie pokonał on Nadala, a w tym zaliczył już zwycięstwo nad Andy Murrayem. Miało to miejsce w Dubaju, gdzie młody Chorwat dotarł do półfinału, który przegrał z Federerem.


To będzie trzecia konfrontacja obu panów. Dwa razy spotkali się na korcie w tym sezonie. Najpierw w Zagrzebiu wygrał Stakhovsky (6:2,6:4), Coric wziął rewanż w Bukareszcie wygrywając 6:2,6:7,7:6. Myślę, że i tym razem będzie to wyrównany bój i nie sądzę, aby znalazł rozstrzygnięcie w 3 setach. Coric spokojnie jest w stanie wygrać jednego seta, a to będzie wystarczające do przekroczenia 35 gemów w meczu.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 (19:45) Siatkówka Plażowa - Mistrzostwa Świata FIVB


Suma Punktów: powyżej 77.5 punktów @ 1.91 (Marthonbet)


 


Kto widział parę Gonzalez/Gomez ten wie, że jest to rewelacja tego turnieju. Świetne warunki fizyczne Kubańczyków poznali już doskonale nasi zawodnicy Kadzioła i Szałankiewicz (kurs na naszych wynosił chyba 1.01) którzy byli bezradni od momentu kiedy Gonzalez/Gomez weszli w swój rytm. Dzisiaj przed nimi para Nummerdor/Varenhorst, świetna para, doświadczona nie ma co z tym dyskutować. Ale G/G mają potencjał, kurs również już poleciał od nocy ale podobnie jak powyższy mecz, warty obejrzenia. Gram lekko na ich zwycięstwo, jak również trochę mocniej w overek, nawet przy porażce 2-0 może spokojnie wejść, 21-18, 21-18 i gra gitara. 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Brazylia
Spotkanie: Paysandu - Atleticogo
Typ: 1
Kurs: 1,60
Godz: 23:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

 

Zapraszam na spotkanie ligi brazyliskiej które odbędzie sie dzisiejszego wieczoru. Moim faworytem w tym spotkaniu są gospodarze. Według mnie są w o wiele lepszej formie od swoich dzisiejszych rywali. Payasandu u siebie na własnym  stadionie na 15 ostatnich meczy wygrało aż 14 i tylko raz odnieśli porażke. Atletico na wyjeździe to totalna tragedia na 8 ostatnich meczy przegrali oni 7 razy i tylko raz zremisowali co jest fatalnym bilansem tego zespołu w meczach wyjazdowych. Paysandu obecnie zajmuije drugie miejsce w tabeli i traci tylko punkt do lidera co jest naprawde dobrym zaskoczeniem ze strony tego zespoły. Atletico obecnie na przed ostatnim 19 miejscu w tabeli co jest fatalnym wynikiem i pokazuje w jak  słabej formie jest ten zespoł. Według mnie obecna forma Atletico nie pozwoli im zodbyć dzisiaj chociaż punktu

 

 

http://obstawianie.com/topic/20441-brazylia-campeonato-brasileirocariocapaulista/page-9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka nożna Copa America
Spotkanie Argentyna - Paragwaj
Typ: Argentyna
Kurs 1.40
Buk bet 365
Godz: 01:30
Analiza: Witam, na jutro postanowiłem wybrać drugie spotkanie półfinałowe w ramach rozgrywek Copa America rozgrywanego na boiskach w Chile,w tym meczu Argentyna mierzyć się będzie z reprezentacją Paragwaju, w tym spotkaniu faworytem do wyjścia jest ekipa Argentyny, która pod wzgledem piłkarskim jest według mnie znacznie lepszym zespołem od Paragwaju, który co prawda w tych rozgrywkach Copa America jeszcze nie przegrał,ale tutaj faworytem na pewno nie będzie, Argentyna wygrała w swoim poprzednim spotkaniu z silną kolumbią, co prawda dopiero po karnych,ale miała przewagę, natomiast Paragwaj wyeliminował Brazylię,ale Canarinhos powinni mieć pretensję tylko i wyłącznie do siebie ponieważ mieli okazję na 2:0 i było by już wtedy po meczu , Paragwaj by się z tego nie podniósł, teraz uważam że zespołem który zagra w finale jest Argentyna, całkiem niedawno obie ekipy spotkały się ze sobą w rozgrywkach grupowych tam padł remis po 2 ale Argentyna już do połowy prowadziła 2:0 , myślę że teraz będzie podobnie i Argentyńczycy nie popełnią takiego błedu po raz drugi, postawiłbym na wynik 2:0.

 

WKLEJCIE TO SPOTKANIE NA JUTRZEJSZY DZIEŃ !

 

http://obstawianie.com/topic/31682-copa-america/page-2?do=findComment&comment=901137

Edytowane przez baku193
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paysandu - Atletico GO godz. 23:30
typ: powyżej 0,5 1 połowa
kurs: 1,45
Buk: Bet-at-home

W jedynym dzisiejszym meczu Brazylijskiej serie B , drugi w tabeli Paysandu podejmię osiemnaste Atletico GO . Faworytem są tutaj gospodarze,krórzy są świetnej formie, wygrali 9/10 ostatnich meczy na własnym boisku. Jednak nie skreślałbym tutaj drużyny gości ,której bardzo potrzebne są punkty. Dlatego postanowiłem postawić,że w pierwszej połowie padnie choć jedna bramka. Wydaję mi się ta opcja dość realna. Zespół gospodarzy strzelił gola w każdym z ostatnich pięciu spotkań,myślę że również dziś znajdzie drogę do bramki rywala. Atletico strzeliło do tej pory zaledwie pięć goli , jednak zdarzało im się ostatnio trafić do siatki w pierwszej połowie. Co prawda w poprzednich dwóch meczach obu zespołów dwa lata temu padła tylko jedna bramka, to jednak dzisiaj liczę na bardziej bramkostrzelne spotkanie. Oba zespoły potzrebują punktów, gospodarze do wyprzedzenia Botafogo i objęcia lidera , goście natomiast do utrzymania i pnięcia się w górę tabeli. Tak więc myślę,że już w pierwszej połowie zacznie się strzelanie bramek w tym spotkaniu.

http://obstawianie.com/topic/20441-brazylia-campeonato-brasileirocariocapaulista/page-9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...