Skocz do zawartości

Ameryka Północna i Centralna - El. Mistrzostw Świata


Rekomendowane odpowiedzi


Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata (2 runda)
Spotkanie: Curacao - Kuba
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 2,0
Godz: 2:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

W drugiej rundzie eliminacji do Mistrzostw Świata Ameryki Północnej i Centralnej zmierzą się ze sobą drużyny Curacao i Kuby. Gospodarze tego meczu w pierwszej rundzie w dwumeczu mierzyli się z drużyną Montserrat. U siebie wygrali 2-1, natomiast na wyjeździe padł remis 2-2. Do tego w ostatnim meczu towarzyskim przed tym spotkaniem z Kubą, 20 Maja wygrali u siebie 3-2 z ekipą Surinamu. Z kolei Kuba od Pucharu Karaibów, który odbywał się w listopadzie zeszłego roku rozegrali dwa spotkania towarzyskie w tym roku. Mianowicie 25. Marca z Dominican Republic na wyjeździe wygrali 3-0 oraz 31 Marca polegli 0-3 z Jamajką na wyjeździe. Do tej pory obie reprezentacje spotkały się tylko raz w Pucharze Karaibów wyżej wspomnianym i padł wynik 3-2 dla Kuby. Upatruje w tym meczu dużo bramek, tak jak to było w ostatnich spotkaniach tych drużyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Dyscyplina Piłka nożna Kw.Mś
Spotkanie Urugwaj-Kolumbia
Typ: BTS
Kurs 2.20
Buk Bet 365
Godz: 14.10.2015 / 01:00
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w którym Urugwaj w ramach eliminacji do piłkarskich mistrzostw świata podejmował będzie przed swoją publicznością reprezentację Kolumbii. Dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu będą na pewno gospodarze, którzy już od kilku lat nie przegrali spotkania z Kolumbią, ostatnia ich porażka miała miejsce aż 16 lat temu, później oba zespoły spotykały się ze sobą jeszcze 5 razy , zawsze w tych spotkaniach wpadało sporo bramek ,ale gospodarze 3 razy wygrywali i 2 razy dzielili się punktami. W poprzednich kolejkach oba zespoły wygraly swoje spotkania po 2:0, Urugwaj wygrał wyjazdowe spotkanie w Boliwii, natomiast Kolumbia okazała się zespołem lepszym do Peru na własnym stadionie, myślę że Urugwaj może ostatnio nie radził sobie jakos rewelacyjnie,ale na własnym stadionie przegrywał niezwykle rzadko, natomiast Kolumbia nie jest tym samym zespołem w meczach na wyjazdach , więc myślę ze w dniu jutrzejszym gospodarze będą o tą jedną bramkę lepsi, mój typ 2:1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Kwalifikacje MŚ
Spotkanie: Peru - Chile
Typ: 2
Kurs: 2.25
Buk: Unibet
Godz: 14.10.2015 / 04:15

 

2 kolejka kwalifikacji do Mistrzostw Świata w wykonaniu Peru i Chile. Trudno na ten moment stawiać przeciwko najlepszej drużynie Ameryki jaką jest Chile. Wygrali Copa America w imponującym stylu na początku lipca. Pokonali w finale Argentyne, wcześniej to samo Peru (2:1), Ekwador, rozgromili Boliwie. Jedyne punkty stracili z Meksykiem remisując 3:3. Mimo wszystko jest to drużyna bardzo dobrze poukładana, grająca cierpliwie, z dala od obrony i bardzo skuteczna ofensywnie z gwiazdami w tej formacji. Ostatnio potwierdzili forme z Copa America łatwo pokonując Brazylię 2:0. Peru jest drużyną z niższej półki, coraz większą część ich drużyny stanowią zawodnicy ligowi, a nie europejscy jak w przypadku Chile. Gwiazdy już nie są w tak dobrej formie np Farfan. Peru z resztą nigdy nie sprawiało kłopotów Chile i w 17 meczach bezpośrednich wygrali z nimi tylko 3 razy. Mysle ze goscie maja bardzo dobrą szansę na podtrzymanie passy zwycięstw i pokazania że to oni są teraz najlepsi w tej strefie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna KW,MŚ
Spotkanie Ekwador-Urugwaj
Typ: under 0.5 do połowy spotkania
Kurs 2.30
Buk Sportingbet
Godz: 12.11.2015 / 22:00
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w ramach kwalifikacji strefy amryki południowej do piłkarskich mistrzostw swiata w którym to Ekwador podejmował będzie na swoim stadionie reprezentację Urugwaju. Faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym spotkaniu będzie ekipa gospodarzy , która na chwilę obecną jest wiceliderem rozgrywek , w tym meczu jednak moim zdaniem drużyna przyjezdnych prezentuje lepszy poziom piłkarski, oba zespoły wygrały po dwa spotkania bez straty chociażby jednego gola, na pewno widać że defensywy w tym spotkaniu odgrywały będą sporą rolę,ale goście są zespołem , który ma według mnie lepszy skład i to właśnie w ich strone słaniałbym się jeżeli miałbym typować zwyciezce tego spotkania, za ekipą Urugwaju przemawia tak że najśiweższa Historia meczy pomiędzy obiema ekipami 2 podziały punktów jedna wygrana ekwadoru oraz dwie wygrane zespołu z Urugwaju, tutaj stawiałbym na wygraną gości dokładnie 1 golem lub remis oraz podział punktów, myślę że w tym meczu wielu bramek nie obejrzymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna KW,MŚ
Spotkanie Argentyna Brazylia
Typ: over 1.5 gola do połowy
Kurs 3.25
Buk bet 365
Godz: 13.11.2015 / 01:00
Analiza: Spotkanie na pewno zapowiada nam się niezwykle ciekawie, faworytem delikatnym dla mnie jest Brazylia , która obecnie spisuję się znacznie lepiej, Argentyna nie może za bardzo złapać swojej formy co widać również po kilka spotkaniach w ramach eliminacji jak i tych towarzyskich, Argentyna ma swoim swoim koncie tylko 1 zdobyty punkt, Brazylia ma ich 3 po falstarcie z chile przyszła wygrana na swoich stadionach z zespołem z Wenezueli, Argentyna bez Messiego natomiast gra bardzo słabo , została nawet ograna u siebie w kraju przez średniaka z Ekwadoru, myślę że w tym spotkaniu szybo obejrzymy bramki, z takimi ofensywami jakie posiadaja obie ekipy nie powinno być żadnych kalkulacji i oba zespoły powinny skoncentrować się raczej na zdobywaniu bramek nie bronieniu dostępu do swojej, dlatego mama na ten mecz kilka ciekawych do zagrania typów, pierwszy to over 1.5 gola już do połowy spotkania, następnie wygraną gosci dokładnie 1 golem lub podział punktów,ale celowałbym ogólnie w sporą ilość bramek i jeśli ma to być remis to taki wynik 2:2 , myślę ze będzie mozliwy.

Edytowane przez baku193
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Boliwia - Wenezuela

Typ: x2

Kurs:1,88

Godz: 21:00

Bukmacher: OddsRing

Analiza:

 

Boliwia ponad rok temu przemeblowała skład. Nadal nie są w optymalnej formie.

Na Copa America co prawda wyszli z grupy ale jak na moje to fartem. Pierwsy mecz to nudny mecz i remis 0-0 z Meksykiem, który tam nie grał swoją najlepszą kadrą (szybkowali się na Gold Cup na miesiac później). Kolejne spotkanie to wygrana 3-2 z Ekwadorem. Po pierwsze, Ekwador nie strzelił karnego, po drugie Ekwador nie zamienił na gole kilka dobrych sytuacji. Boliwia 5 strzałów, 4 celne, 3 gole. Nie można powiedzieć, że trzeba się ich bać bo są skuteczni. Co zresztą pokazali mecz później przegrywając 5-0 z Chile. I tam naprawdę nie mieli nic do powiedzenia!

Z grupy wyszli oczywiście z 2 miejsce. Dostali 1-3 od Peru, zdobywając dopiero tego czwartego gola - w 84 minucie (z karnego; słusznego ale po nieco niepotrzebnym faulu). Tzw honorowy gol. No i tam powinni dostać jeszcze większy łomot, bo Peru ładnie cisnęło, a samo ponad 20 strzałów na bramkę Boliwii mówi samo za siebie.

Jedynie Romel Quinonez - bramkarz tak grał dobrze. Dzięki niemu wyszli z grupy, dzięki niemu nie stracili więcej niż 3 gole z Peru.

Teraz troszkę o Wenezueli. Oni akurat z grupy nie wyszli. Ale mieli ją trudniejszą. Kolumbia, Brazylia i Peru, które przecież bez problemów ograło Boliwię.

Zajęli 4 miejsce, ale brakowało tylko punktu do Peru i tak samo Kolumbii. Dobrze rozpoczęli, bo ograli Kolumbię 1-0. Później przegrali 0-1 z Peru. Ale... jedna sprawa. Od 30 minuty grali w dziesiątkę (po głupim faulu na środku boiska; i to jeszcze przy linii bocznej).No i co mogli powiedzieć... a i tak radzili sobie w jednego mniej nawet nieźle. Na koniec spotkanie z osłabioną Brazylią (bez Neymara). Przegrała zasłużona. 1-2. Ale nie żeby byli jacyś słabi. Batów nie było.

Boliwia w kwalifikacjach do MŚ przegrała dwa mecze: 0-2 z Urugwajem i tyle samo z Ekwadorem. Z Ekwadorem mogą się modlić że tylko tyle! Z Urugwajem natomiast walczyli nieźle. Tylko w tamtej reprezentacji trochę się pozmieniało ostatnio. Ofensywę tworzył rezerwowy RSSS (Stuadni) i Hernandez z Hull (Championship) i bramki musieli strzelać obrońcy.

Wenezuela podobnie, też dwie porażki w tych kwalifikacjach. 0-1 z Paragajem. Gola stracili w 84 min. I na wyjeździe znów z Brazylią. Tym razem 3-1.

Jak na moje za mocnego faworyta dali drużynie, która od początku 2013 roku wygrała tylko 3 spotkania. W tym jedno z Haiti, drugie z Ekwadorem - fartem.

W 2014 roku - w listopadzie - Boliwia pokonala Wenezuelę 3-2, ale to był sparing. Trudno więc oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna KW,MŚ
Spotkanie Argentyna-Brazylia
Typ: suma kartek under 6,5

kurs 1,87

Godz: 13.11.2015 / 01:00

buk Betano

 

Mecz w którym będzie się wiele działo będzie dużo goli i kartek tyle że mam wątpliwości co do ilości kartoników .Latynoski temperament nakazuje spodziewać się twardej gry ale to nie oznacza że to musi się przełożyć na kartoniki.Mecze między tymi drużynami według statystyk pokazują że wcale tych kartek tak dużo nie ma i mam nadzieję że w tym meczu będzie podobnie.Faworyta tej konfrontacji trudno wskazać,wychodzi mi że będzie podział punktów ale to takie same wróżenie jak kartki w meczu.

Arbitrem tego spotkania będzie Paragwajski sędzia A. Arias który jest bardzo ostrożny w rozdawaniu kartoników partnerować będą mu na liniach panowie E. Cardozo oraz M. Saldívar.Sędzią technicznym będzie U. Mereles.

Stawiam na max 5 kartek i wynik 1-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – eliminacje MŚ
Spotkanie: Wenezuela-Ekwador
Typ: przedział bramek 2-3
Kurs: 2.05
Buk: Sportingbet
Godz. 22:00 / 17/11/2015
Analiza: Jutro spotkanie w którym Wenezuela podejmowała będzie na swoim stadionie reprezentację Ekwadoru, gospodarze na chwilę obecną zajmują ostatnią pozycję w klasyfikacji do tej pory w 3 spotkaniach zdobyli 3 bramki ,ale wszystkie spotkania przegrali i nie zdobyli ani jednego punkty, goście natomiast mają na swoim koncie komplet zwycięstw ,ale moim zdaniem w końcu zaczną tracić punkty, mieli już w tych eliminacjach bardzo dużo szcześcia, natomiast jutrzejsi gospodarze mieli bardzo dużo pechowych spotkań w których potrafili zdobywac bramki,ale ich gra w obronie wyglądała bardzo słabiutko, gospodarze moim zdaniem w tym meczu nie przegrają, historia spotkań pomiędzy obiema ekipa staje po stronie Wenezueli, która przed swoją publicznością w poprzednich latach aż 10-krotnie stawała na przeciwko ekipy z Ekwadoru z których 7 meczy wygrała 2 zremisowała i poniosła tylko 1 porażkę tu, stawiam na wygraną zespołu gospodarzy lub podział punktów w każdym razie myślę że bramki jakieś wpadną w tym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – eliminacje MŚ
Spotkanie: Urugwaj-Chile
Typ: Przedział Bramek 2-3
Kurs: 2.00
Buk: Sportingbet
Godz. 00:00 / 18/11/2015
Analiza: Jutro wybrałem spotkanie z Kwalifikacji do piłkarskich mistrzostw świata w którym to Urugwaj przed swoją publicznością podejmował ekipę Chile. Gospodarze sa moim faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie, ponieważ u siebie nie grają źle , właśnie tutaj punktują najczęsciej na wyjazdach natomiast ich gra wygląda niezwykle słabo, goscie natomiast w ostatnich 5 meczach zanotowali 4 porażki oraz jedną wygraną w ostatnim meczu na stadionie Peru,ale gospodarze grali od 23 minuty w osłabieniu jednego piłkarza goście i tak bardzo się męczyli stracili tam aż 3 bramki, zajmują drugą pozycję w tabeli, Urugwaj natomiast jest na miejscu 3 , ma jeden punkt mniej niż Chile, gospodarzom zawsze leżała ta drużyna na swoim stadionie często ich ogrywali w poprzednich latach , zagrali przeciwko sobie 28 razy na stadionach w Urugwaju , goście zanotowali w tym czasie tylko 1 zwycięstwo, padło 4 podziału punktów i aż 23 krotnie wygrywali gospodarze , myślę że dziś może gospodarze nie są w najwyższej formie,ale tego spotkania nie przegrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dyscyplina Piłka nożna KW,MŚ
Data: 25.03.2016 00:30

Spotkanie Chile - Argentyna
Typ: 2
Kurs 2,40
Buk bet 365
Analiza:

 

Podczas gdy w Europie toczą się towarzyskie boje międzynarodowe na kontynencie Ameryki Południowej odbędzie się kolejna seria spotkań eliminacyjnych do Mistrzostw Świata 2018. Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie ubiegłorocznych finalistów Copa America tym razem na polu eliminacyjnym. Obie ekipy raczej trudno sobie wyobrazić by zabrakło ich na mundialu i dlatego można się spodziewać ciekawego spotkania. Chile obecnie znajdują się na piątej pozycji w tabeli, po dobrym początku eliminacji i wygranych nad Brazylią (2:0) i nad Peru (4:3) później zanotowali remis z Kolumbią (1:1), a w ostatniej kolejce ulegli aż 0:3 ekipie Urugwaju. Teraz przyjeżdża do nich Messi i spółka, którzy po trzech meczach bez zwycięstwa dopiero w czwartej kolejce sięgnęli po pierwsze 3 punkty zdobyte na ciężkim terenie jaki jest Kolumbia. Goście ewidentnie rozkręcają się i lepiej im się gra z ekipami ze światowego topu. Zawodnicy Argentyny mają co udowodnić zespołowi Chile, będą chcieli za wszelką cenę zrewanżować się za porażkę finale Copa America.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje
Godzina: 00:35
Spotkanie: Chile-Argentyna
Typ: bts
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet 365
Analiza: Na ten dzień postanowiłem zagrać spotkanie kwalifikacyjne w którym ekipa Chile przed swoją publicznością podejmowąła będzie reprezentację Argentyny, obie drużyny potrzebują punktów, poniewaz obie zaliczyły falstart bowiem po 4 spotkaniach gospodarze mają tych punktów 7 i są na miejscu 5 co daje im baraże , goscie natomiast są jedną pozycję niżej i tych punktów na chwilę obecną zgromadzili 5 punktów , ich bilans bramkowy to 2:3 , jest najgorszym w całych kwalifikacjach a przeciez grają tam takie gwiazdy jak Messi, Di Maria,oraz Aguero czy chociazby Cavani oraz Higuain, moim zdaniem goscie sa faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu ponieważ jakoś nie mogą sobie wyobrazić mistrzostw bez reprezentacji Argentyny, która przecież z tak ogromnym potencjałem jest jednym z faworytów do zdobycia tego trofeum, tak wiec myślę że goscie w końcu się podniosą i zaczną zdobywać punkty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikację
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ekwador-Paragwaj
Typ: Gospodarze wygrają  1 połowe
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na jutro zagram spotkanie w którym ekipa Ekwadoru na swoim stadionie podejmowała będzie Paragwaj, gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie, grają bardzo dobrze w tych eliminacjach na 4 spotkania wygrali wszystkie 4 a mierzyli się już ze znacznie mocniejszymi rywalami aniżeli ekipa Paragwaju, która na chwilę obecną jest dopiero na 4 pozycji w tych kwalifikacji, gospodarze jak spojrzymy w spotkania z poprzednich lat z druzyną Paragwaju radzili sobie bardzo dobrze, zagrali ze sobą już spotkań, gospodarze mają bilans 9 : 3 :1 , jest to bardzo dobry wynik, Paragwaj ma spore problemy głównie z grą na wyjazdach, co prawda wygrał w Wenezueli ale to był moim zdaniem fart, tu gospodarze spokojnie po 90 minutach rozstrzygnąc spotkanie na swoją korzyśc i dopisac komplet punktów co pomoże im bez większych problemów awansować do mistrzostw świata, stawiam tu na dokładny wynik 2:0 dla Reprezentacji Ekwadoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna KW,MŚ
Data: 25.03.2016 00:30

Spotkanie Chile - Argentyna
Typ: Under 2.5 
Kurs 1.65
Buk bet 365
Analiza:

 

Powyżej kolega napisał że widzi dość dużo bramek w meczu na szczycie w kwalifikacjach do Mundialu w Rosji i według mnie jest w dużym błędzie, ostatni mecz między tymi zespołami zakończył się bezbramkowym remisem 0-0 i dopiero po rzutach karnych Chile wygrało Copa America. Argentyna gra w obronie niesamowicie solidnie, ma dobrze zorganizowany monolit obronny na wysokim poziomie i według mnie w dniu dzisiejszym gra Argentyny będzie wyglądała podobnie. Jest jeszcze dużo meczów do rozegrania i Argentyna w tym meczu będzie polowała na tą jedną bramkę a jak ją już zdobędzie będzie ciężko jej coś strzelić, chodź nie jest to nie możliwe mając takie gwiazdy jak Vidal czy Alexis Sanczez w reprezentacji Chile. Zespół z Chile tak samo ma nieźle zorganizowaną obronę, ale pytanie jak zagra mecz po odejściu tak dobrego trenera, czy nadal to będzie wyglądało tak samo ? Na pewno nie zagrają ultra ofensywnie przewiwko tak dobrze grającemu zespołowi z wieloma gwiazdami jakie ma reprezentacja Argentyny. Ostatnie wyniki na wyjazdach Argentyny także sugerują nie dużą ilość bramek. Ostatnie pięć wyjazdów reprezentacji Argentyny to same undery :

17.11.15 MIS Kolumbia Argentyna 0 : 1 

14.10.15 MIS Paragwaj Argentyna 0 : 0 

04.07.15 COP Chile Argentyna 1 : 0

28.03.15 MEC Salwador Argentyna 0 : 2 

18.11.14 MEC Portugalia Argentyna 1 : 0  

 

Natomiast ostatnie 3 mecze Chile z wielkimi zespołami takimi jak Brazylia, Urugwaj czy Kolumbia to także same undery : 

 

04.07.15 COP Chile Argentyna 1 : 0

25.06.15 COP Chile Urugwaj 1 : 0   

09.10.15 MIS Chile Brazylia 2 : 0

13.11.15 MIS Chile Kolumbia 1 : 1

 

Wyniki meczy u siebie z wielkimi reprezentacjami jakie grała reprezentacja Chile pokazują że grają bardzo dobrze z tyłu, nastawiając się na szybkie kontry. Natomiast wyniki wyjazdowe reprezentacji Argentyny także sugerują dobrze zabezpieczone tyły z nastawieniem się na atak i późniejszym kontrolowaniem meczu, stąd według mnie w meczu na szczycie w kwalifikacjach do Mundialu w Rosji będzie under 2.5 a kto wygra mecz ? Ten kto wykorzysta pierwszy nadarzające się okazje bramkowe i zacznie kontrolować mecz.

Edytowane przez mathew222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - KMŚ
Godzina: 01:45
Spotkanie: Brazylia-Urugwaj
Typ: bts
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet 365
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrac spotkanie w którym Brazylia na swoim stadionie podejmowała będzie reprezentację Urugwaju, gospodarze moim zdaniem są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej serii spotkań, bowiem Canarinhos tylko tak mogą wyprzedzić w tabeli drużynę nieźle do tej pory radzącego sobie Urugwaju, Brazylia jest na pozycji numer 5 3 tabeli i zdobyła do tej pory 7 punktów w 4 rozegranych spotkaniach a goście mają pozycję wicelidera i tych punktów zgromadzili 9 na swoim koncie , ja upatruje tutaj przede wszystkim szans dla ekipy gospodarzy w tym iż na sowim stadionie Brazylia rzadko traci jakiekolwiek punkty natomiast goście słabo radzą sobie w meczach wyjazdowych co pokazali między innymi w starciu z zespołem Ekwadoru gdzie ponieśli porażke i byli zespołem znacznie słabszym, moim zdaniem w tym meczu Brazylia spokojnie powinna sobie poradzić z zespołem który jest daleki od swojej najlepszej dyspozycji , stawiam na wynik 2:1 dla Gospodarzy tego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - kwalifikacje
Godzina: 01:30
Spotkanie: Wenezuela-Chile
Typ: over 1.5 do połowy
Kurs: 3.05
Bukmacher: Unibet
Analiza : Na jutro postanowiłem wybrac spotkanie w którym ekipa Wenezueli na swoim stadionie podejmowała będzie drużyne Chile, ekipa gości jest obecnie na 6 pozycji , to miejsce nie daje im awansu do Mistrzostw świata , gospodarze natomiast są na ostatnim miejscu i mają na swoim koncie zaledwie jeden ugrany punkt po remisie w Peru, tu zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów będzie ekipa gości która na wyjeździe powinna sobie poradzić ze znacznie niżej notowanym rywalem, Wenezuela nie ma za bardzo szcześcia do punktowania na swoim stadionie z zespołem z Chile bowiem jeszcze nigdy z nimi nie zdołała wygrać, grali ze sobą już 9 krotnie i gospodarze byli znacznie słabsi bowiem 3 razy remisowali i aż 6 krotnie ponieśli porażkę, na tyle spotkań nie udało im się zanotować ani jednego zwycięstwa , goście na wyjazdach grają bardzo słabo i oprócz zwycięstwa z zespołem z Peru zanotowali także wysoką porażkę z zespołem Urugwaju, moim zdaniem tu jednak Chile spokojnie powinno sobie poradzić z najsłabszym zespołem tych kwalifikacji, stawiam że wygrają tutaj co najmniej dwiema brakami i że już do połowy spotkania będzie over 1.5 gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Kwalifikacje MŚ, Ameryka Południowa

Godz. 01:30

Spotkanie:  Argentyna – Boliwia

Typ: over 2.5 pierwsza połowa

Kurs: 3.70

Buk: Unibet

Analiza:

To są dwa różne światy jeśli chodzi o poziom tych reprezentacji, jeśli nic się nie wydarzy nadzwyczajnego tutaj powinno być wysoko. Bardziej skłaniam się ku opcji że już do przerwy będzie sprawa załatwiona, by w drugiej połowie się już te gwiazdy nie przemęczały.

Ofensywie Argentyna ma wystąpić w najmocniejszym zestawieniu Aguero, Messi, Di Maria i Lavezzi, a w obwodzie jeszcze Higuain oraz Lamela, zmiany będą w defensywie gdzie wypada dwóch podstawowych defensorów za kartki ale Argentyna dziś nie będzie broniła a atakowała.  Myślę że nie będzie tutaj odpuszczania i wolnego tempa w wykonaniu gospodarzy bo to przecież eliminacje bardzo trudne, zresztą niech świadczy o tym fakt że są po pięciu kolejkach na piątym miejscu.  Do tej pory rozegrali same trudne mecz to jest pierwszy rywal z którym mogą postrzelać. W 2015 roku dwa mecze towarzyskie i oba pogromy 5:0 i 7:0 z załatwioną sprawą już do przerwy.

Boliwia zdobywa punkty tylko i wyłącznie gdy gra u siebie z prostej przyczyny ich atutem nie są umiejętności piłkarskie ale warunki atmosferyczne czyli gra na wysokości gdzie ciężko się oddycha.  Trzeba przyznać że piłkarsko są moim zdaniem coraz słabi bo nawet ten ogromny atut nie pomaga Urugwaj i Kolumbia wygrały tam swoje mecze  strzelając odpowiednio dwie i trzy bramki.  Do tego wszystkiego dochodzą przed dzisiejszym spotkanie problemy kadrowe a najważniejsza strat to kapitan i lider defensywy czyli formacji która będzie miała tutaj mnóstwo pracy. Bywały mecze takie że Boliwie nie traktowano poważnie i potrafili sprawić sensację ale Argentyna dorosła po ostatnich Mistrzostwach Świata i takiego lekceważenia nie będzie a wówczas Boliwia przegrywała wysoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna - CONMEBOL - Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina: 22:30
Spotkanie: Kolumbia - Wenezuela
Typ: Kolumbia -1,5
Kurs: 2,08
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Aż dziwne, że jeszcze nikt nie podał tego typu który wydaje się jeden z pewniejszych na dzisiaj a konkretnie chodzi mi o mecz kwalifikacji do Mistrzostw Świata Ameryki Południowej Kolumbia vs Wenezuela.
Kolumbia zajmuje 5 miejsce (premiowane barażami o awans) po słabym początku tzn. na 4 spotkania zdobyte tylko 4 oczka nabierają wiatr w żagle 2 zwycięstwa pod rząd i mają już 10 oczek, o 3 mniej od lidera Urugwaju i Ekwadoru, którzy mają mocnych rywali w tej kolejce i po meczach może być niesamowity ścisk (aż 6 drużyn może od 12-14 punktów). Kolumbia na samym początku wygrała u siebie z Peru 2:0 by potem mieć przestój 0:3 z Urugwajem, 1:1 z Chile i 0:1 z Argentyną co by nie mówić mieli mocnych rywali. Następnie przyszło przełamanie z Boliwią 3:2 na wyjeździe a wiadomo jak się tam trudno gra i zwycięstwo u siebie z Ekwadorem 3:1. Kolumbia występowała jeszcze w Copa Ameryka gdzie zajęli myślę bardzo dobre 3 miejsce pokonując tam w grupie 2:0 USA, 2:1 Paragwaj, mecz o nic i porażka 2:3 z Kostaryką, w ćwierćfinale pokonali Peru po karnych, w półfinale przegrali z Chile by w meczu o 3 miejsce wygrać z gospodarzami turnieju USA 1:0.
w Kolumbijskiej piłce nastały piękne czasy, mają świetnych piłkarzy młodych przede wszystkim utalentowanych mają naprawdę świetną perspektywę na dalsze lata. Między innymi są takie gwiazdy jak J. Rodriguez, C. Bacca, J. Cuadrado, D. Ospina, R. Falcao (lecz On jest kontuzjowany), czy młodziutka gwiazda Marlos Moreno.
Wenezuela zajmuje 10 - ostatnie miejsce z dorobkiem zaledwie 1 punkciku remis z Peru 2:2. 5 porażek i aż 15 bramek straconych. 0:1 z Paragwajem, 1:3 z Brazylią, 2:4 z Boliwią, 1:3 z Ekwadorem i 1:4 z Chile - 4 z tych 5 meczy kończyło sie porażkami minimum 2 goli. Tracą mnóstwo goli. W Copa Ameryka o dziwo wyszli z silnej grupy wyrzucając Urugwaj. 1:0 z Jamajką, 1:0 z Urugwajem i 1:1 z Meksykiem, w ćwierćfinale już dostali oklep od Argentyny 1:4.
Wenezuela nie ma w zespole takich gwiazd jak Kolumbia, jedynie S. Rondon z WBA i T. Rincon z Genoa są zawodnikami dobrymi lecz to nie wystarczy na mocną Kolumbię.
Reasumując Kolumbia u siebie jest piekielnie mocna za to Wenezuela grając na wyjeździe jest bardzo słaba co za tym idzie stawiam na Kolumbię, że wygra minimum 2 golami po dosyć przyjemnym kursie.
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje MŚ Ameryka północna oraz centralna
Godz: 21:30
Spotkanie Saint Vincent i Grenadyny-USA
Typ: over 1.5 gola  d połowy
Kurs 1.69
Buk Unibet
Analiza Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa USA pojedzie na wyjazdowe spotkanie do zespołu Saint Vincent i Grenadyny , goście są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym wyjazdowym spotkaniu , po 4 rozegranych kolejkach ma na swoim koncie 7 punktów niespodziewane wpadki z zespołem Trynidadu oraz Tobago i porażka z zespołem Gwatemali na pewno w tej sytuacji nie pomogła, tutaj goście pozwolić sobie na wpadkę i stratę ligowych punktów po prostu nie mogą bowiem grają ze zdecydowanie najgorszym zespołem , który w tych rozgrywkach nie zdołał zdobyć nawet jednego punktu a ich bilans bramkowy wynosi 3 do 19 co na pewno napawa optymizmem żeby również w tym meczu zagrać na wysokie zwycięstwo zespołu gości, którzy przecież na Copa America zaprezentowali się dosyć dobrze, w pierwszym meczu tych ekipa padł wynik 6:1 dla USA, myślę że over 5.5 gola jest jak najbardziej do pokrycia, stawiam na wygraną usa 3:0 po pierwszej połowie spotkania oraz aż 0:6 po 90 minutach, nie sądzę że goście zlekceważą rywali i dadzą sobie wbić bramkę na początku spotkania jak miało to miejsce w 1 meczu rozegranym na terenie USA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Ameryka Płd., eliminacje do MŚ 2018

Godzinna: 02:00

Spotkanie: Paragwaj – Chile

Typ: over 2.5

Kurs: 2.05

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Martwiłem się że Chile po odejściu Sampaoli zmieni swój styl gry i przestaną grać tym wysokim pressingiem, starając się zdominować rywala zresztą każdy chyba widział co ten trener próbuje stworzyć w Sevilli. Nowym opiekun reprezentacji podąża jednak tą samą drogą i ma na swym koncie kolejny wielki sukces jakim było wygrani Copa Amercia czyli bronienie tytułu.  Dalej tutaj mamy ogromne parcie, kreatywność, jakość w ofensywie i to się nie zmienia. Sytuacja w eliminacjach bardzo zacięta i nie będzie odpuszczania. Oczywiście potrafią być mega solidny w defensywie   w Copa nie stracili bramki z Meksykiem z którym jednak pokazali fantastyczną grę w ataku gromiąc rywala aż 0:7!!!, następnie Kolumbia oraz Argentyna nie znalazła sposobu ale to był turniej a teraz mamy eliminacje gdzie trzeba szukać zwycięstwa a jeśli popatrzymy na tabele to  są liderem jeśli chodzi o bramki strzelone 12 w 6 spotkaniach ale aż 10 straconych, szczególnie na wyjeździe ten bilans jest świetny 8:7 tracili bramki z Wenezuelom 1:4, Peru 2:3 oraz Urugwajem 3:0 – dwaj pierwsi to słabe ekipy tych eliminacji, jednak jakości w ataku ciągle nie brakuje. Paragwaj liczy się w eliminacjach do dzisiejszego rywala tracą tylko jedno oczko. Nie jest to tak silna ekipa jak jeszcze parę lat temu, ale ta przebudowa idzie w dobrym kierunku  a na pewno w ataku mają kim straszyć, pokazują to szczególnie przed własną publicznością gdzie potrafili zremisować 2:2 z Brazylią, 0:0 z Argentyną oraz wygrać z Boliwią 2:1. Trzeba będzie dziś być odważnym tak jak w starciu z Brazylią bo defensywnie solidnie na tle takiego rywala który ma wiele wariantów w ofensywie nie będzie i raczej czystego konta nie uda się zachować, zresztą taka odważna gra dała jak wspomniałem remis z Brazylią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina MŚ Kwalifikacje
Godz: o2:30
Spotkanie Chile-Boliwia
Typ: over 1.5 gola do połowy
Kurs 2.10
Buk bet 365
Analiza Chile w 8 kolejce Eliminacji zagra z zespołem Boliwii na swoim stadionie , gospodarze są w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, goście na wyjazdach przegrywają praktycznie w każdym spotkaniu, w 3 meczach wyjazdowych zdobyli tylko 1 gola stracili 6 i nie uzyskali żadnego punktu, gospodarze do tej pory na swoim stadionie zdobyli tylko 4 punkty w 3 meczach, nie jest to jakiś rewelacyjny wynik ,ale ich rywalami były już najmocniejsze ekipy Brazylii, Argentyny oraz Kolumbii, teraz gospodarze , którzy są dopiero na 7 pozycji w klasyfikacji powinni zacząć marsz w górę tabeli bowiem ich rywalem nie będzie groźna ekipa , do tej pory oba zespołu na stadionach w Chile spotykały się ze sobą 19 razy, Boliwia nigdy nie zdołała na tym terenie wygrać, zanotowała 4 remisy oraz 14 porażek, według mnie CHILE spokojnie powinno wygrać już do połowy jak i na koniec spotkania. Mój typ na to spotkanie to wynik 2:0 do połowy oraz 4:0 po 90 minutach tego meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Ameryka Południowa - Eliminacje do MŚ w Rosji
Godzina: 02:45
Spotkanie: Brazylia - Kolumbia
Typ: obie strzelą
Kurs: 2.17
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Przed nami hitowe starcie w eliminacjach do mistrzostw świata w Ameryce Południowej, 5 w tabeli Brazylia z dorobkiem 12 punktów zmierzy się na własnym stadionie z 3 w tabeli Kolumbią która ma 13 punktów. Ogólnie tabela jest bardzo ciasna gdyż 1 Argentyna ma 14 punktów a 6 Paragwaj ma 12 punktów a więc tylko 2 oczka różnicy jest między 6 zespołami. Dlatego to starcie jest bardzo ważne dla obu zespołów aby nie stracić kontaktu z czołówką.
Brazylia w tych eliminacjach grała już 3 mecze u siebie - 2 zwycięstwa i 1 remis, 3:1 z Wenezuelą, 3:0 z Peru i 2:2 z Urugwajem. Kolumbia zaś na wyjeździe rozegrała 3 mecze i bilans mają 1 zwycięstwo 1 remis i 1 porażka, 0:3 z Urugwajem, 1:1 z Chile i 3:2 z Boliwią. Ogólnie widać, że obie ekipy dużo strzelają goli, praktycznie w każdym meczu.
Brazylia w ostatnim czasie ma bardzo dobry atak, bardzo dobry i co ważne również bardzo młody, Neymar, Jesus i Willian potrafią strzelić nie jednego gola lecz obrona w ciągu dalszym jest słabym punktem, ostatnio odstawieni Silva i Luiz - dwaj podstawowi środkowi obrońcy z PSG zastępują ich Miranda z Interu oraz Marquinhos z PSG jeszcze nie do końca mogą być zgrani i tutaj upatruje szanse na strzelenie gola przez Kolumbię który w swoich szeregach ma również sporo gwiazd, takich jak. James z Realu, Bacca z Milanu, Cuadrado z Juventusu.
Ogólnie wydaje mi się, że będzie to bardzo zacięte spotkanie i o losach 3 punktów zapewne zaważy różnica 1 gola w jedną bądz drugą stronę. Dlatego moim zdaniem typ na obie strzelą wydaje się być bardzo prawdopodobny.
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Ameryka Południowa - Eliminacje do MŚ w Rosji
Godzina: 02:30
Spotkanie: Wenezuela- Brazylia
Typ: Brazylia wygra do połowy
Kurs: 1.92
Bukmacher: Unibet
Analiza: Brazylia w swoim kolejnym spotkaniu eliminacyjnym pojedzie na stadion Wenezueli, gospodarze na pewno nie są faworytem do zdobycia kompletu punktów w starciu z zespołem znacznie lepszych od siebie Brazylijczyków pomimo iż grają na swoim stadionie, gospodarze po 9 kolejkach mają na swoim koncie zaledwie 2 ugrane punkty udało im się zremisować z zespołem Peru oraz Argentyny, co na pewno było niespodzianką, goście natomiast są wiceliderem w grupie , mają na swoim koncie 18 ugranych punktów, poczatku nie mieli najlepszego,ale po kilku spotkaniach ekipa się rozegrała i ostatnie 3 mecze to 3 zwycięstwa, nawet pokonanie Ekwadoru na wyjeździe 0:3 można uznać za spory sukces bowiem tam gra się niezwykle cięzko, teraz moim zdaniem Brazylia , która z zespołem Wenezueli wygrywała za każdym razem na ich terenie od roku 1969 nie powinna mieć problemów z ponownym ich pokonaniem , gospodarze grają słabo,a dla goście będzie to chyba jedno z łatwiejszych spotkań, tak więc postawię na wygraną zespołu gości dosyć wysoko, mój typ to 0:2 do połowy oraz 1:4 po 90 minutach tego spotkania, Brazylia bowiem na wyjazdach strzela sporo bramek, a gospodarze jak juz wcześniej wspomniałem bardzo im pod tym względem pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje MŚ 2018 - CONMEBOL
Godzina: 22:00
Spotkanie: Boliwia - Ekwador
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 3,60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Za nami półmetek eliminacji w strefie Ameryki Południowej, po 9 kolejkach liderem jest zespół Urugwaju z 19 punktami, zespół Ekwadoru zajmuje bardzo dobrą 3 pozycję ze stratą tylko 3 punktów do lidera, po 16 punktów mają jeszcze Kolumbia i Argentyna a 2 jest Brazylia z 18 punktami więc widać jaki jest ścisk w tabeli a przypomnę, że o dziwo odległą 7 lokatę zajmują Chilijczycy, zwycięzcy ostatniego Copa Ameryka (wychodzi 4 drużyny + 5 baraż). Zespół z Boliwii nie ma żadnych szans na awans, są zespołem dużo słabszym od Ekwadoru, zajmują Oni 9 - przedostatnią lokatę z dorobkiem 7 punktów, gorsi są jedynie Wenezuelczycy.
Boliwia gdyby nie to, że ich stadion jest położony bardzo wysoko nad poziomem morza i piekielnie trudno się gra u nich byli by "kopciuszkami" typu Malty czy Luxemburga. Ostatnio wypunktowała ich Brazylia 0:5.
Na własnym stadionie na 4 mecze - 2 zwycięstwa i 2 porażki, 0:2 z Urugwajem, 4:2 z Wenezuelą, 2:3 z Kolumbią i 2:0 z Peru.
Ekwador na wyjeździe identyczny wynik niż Boliwia u siebie, na 4 mecze - 2 zwycięstwa i 2 porażki, 2:0 z Argentyną, 3:1 z Wenezuelą, 1:3 z Kolumbią i 1:2 z Peru.
Oby dwie drużyny strzelają sporo goli dlatego w tym meczu wydaje mi się, że również obejrzymy minimum 3 bramki, stawiam jednak, że ten mecz wygra Ekwador który jest na fali po wygranej z Chile 3:0.
Mój typ to 2 i obie drużyny strzelą gola.
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Kwal MŚ
Godz: 21:30
Spotkanie Kolumbia -Chile
TyP: bts
Kurs 1.84
Buk bet 365
Analiza: Już jutro kolejne spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskich mistrzostw świata gdzie Kolumbia na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Chile, gospodarze po rozegraniu 10 serii spotkań zajmują 4 pozycję w tabeli i mają na swoim koncie 17 zdobytych punktów, goście natomiast mają 5 pozycję oraz jeden punkt mniej , patrząc w poprzednie spotkania pomiędzy tymi dwiema ekipami to goście radzili sobie znacznie lepiej na terenie Kolumbii, która od 2001 roku nie jest w stanie na swoim ternie ograc ekipy Chile. Kolumbia u siebie nie gra źle ,ale zdecydowanie brakuje tej ekipie skuteczności , chile w dwóch poprzednich spotkaniach wyjazdowych zanotowało dwie porażki więc myślę że będzie to spotkanie otwarte w którym bramki padnę dla obu stron, nikogo remis w tej sytuacji nie ratuje bowiem trzeba próbować punktować za 3 w każdym spotkaniu, spotkań już wiele im nie zostało a na ogonie siędzą takie ekipy jak Argentyna czy Paragwaj , mój typ na to spotkanie to remis oraz podział punktów, stawiam również iż obie ekipy strzelą w tym meczu co najmniej po jednej bramce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Kwal. MŚ, CONMEBOL
Godzina: 21:30
Spotkanie: Kolumbia - Chile
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 3,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Już dziś zaczynamy 11 kolejkę kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2018 w strefie Ameryki Południowej zwanej CONMEBOL. Póki co wyniki są niespodziewane i na dzień dzisiejszy Argentyna nie gra na mistrzostwach a Chile gra w barażach. Do końca zostało jeszcze 8 kolejek więc dużo może się zmienić ale czy po tej kolejce zmieni się? Nie sądze bo Chile jak i Argentyna nie są faworytami do wygrania meczów w tej kolejce.
Między Kolumbią a Chile jest tylko 1 punkt różnicy, więc jest to bardzo ważny mecz dla obu ekip, wiadomo jak bardzo ważną rolę odrywają mecze u siebie akurat w Ameryce i to jest plus dla Kolumbii, kolejnym plusem jest brak w tym meczu A. Sancheza najlepszego gracza w tym momencie w drużynie Chile, który jest można powiedzieć motorem napędowym w przodzie. Kolejnym plusem jest powrót do kadry po rocznej przerwie R. Falcao, który wraca po kontuzji do coraz lepszej gry a wiadomo jaki to lis na bramki.
Chile gra bardzo słabo na wyjazdach, w tych eliminacjach przegrywali już z Ekwadorem aż 0:3 gdzie nie mieli nic do powiedzenia, 1:2 z Paragwajem, 0:3 z Urugwajem wygrali 2 spotkania na wyjeździe 4:! z Wenezuelą tragiczną w tych eliminacjach i 4:3 z Peru. Nie wróży to najlepiej dla zwycięscy Copa Ameryka.
Kolumbia zaś u siebie przegrała tylko 1 mecz z Argentyną 0:1 gdzie nie była zespołem gorszym i śmiało mogła zremisować co najmniej, prócz tego wygrała 2:0 z Peru, 3:1 z Ekwadorem, 2:0 z Wenezuelą i remis 2:2 z Urugwajem.
Będzie to bardzo ciekawe widowisko bo jest sporo gwiazd w jednej i drugiej drużynie,
w Kolumbii to między innymi: J. Rodriguez, R. Falcao, C. Bacca, J. Cuadrado czy D. Ospina a w ekipie Chile to między innymi: A. Vidal, E. Vargas, M. Isla czy C. Bravo.
Wydaje mi się jednak, że to Kolumbia zdobędzie w tym meczu 3 punkty ale także zobaczymy sporo bramek bo przede wszystkim ofensywa to jest dobra strona obu drużyn. Stawiam na 2:1 dla Kolumbii czyli mój typ to zwycięstwo gospodarzy i obie drużyny strzelą gola.
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Kwlifikacje
Godz: 00:45
Spotkanie Brazylia-Argentyna
Typ: bts
Kurs 1.96
Buk OddsRing
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym Brazylia na swoim stadionie gościła będzie Argentynę w jakiejkolwiek formie obie ekipy obecnie by się nie znajdowały ich rywalizacja zawsze budzi wielkie emocje nie tylko w Ameryce Południowej,ale na całym swiecie. Może zacznijmy od drużyny gospodarzy którzy obecnie sa liderem tych rozgrywek i ich bilans po 10 kolejkach to 6 zwycięstw 3 remisy oraz zaledwie 1 porażka, bilans bramek to : 23 zdobyty i tylko 9 straconych , goście dopiero 6 pozycja w tabeli na ich koncie 16 zdobytych oczek i bilans 4 wygrane 4 remisy oraz 2 porażki, bilans bramek to 11:9 , gospodarze na swoim stadionie nie popełnili zbyt wielu wpadek ( tylko remis z Urugwajem ) goście natomiast pod wzgledem spotkań rozegranych na wyjeździe są na 1 pozycji w tabeli , więc myślę że nie bedzie to dla Brazylii spacerek ponieważ Argentyna bardzo punktów potrzebuję a ich porazka w tym spotkaniu mocno oddalą ich od awansu , ich bilans jest bardzo niekorzystny na terenach Brazylijskich więc myślę że będzie to bardzo ciekawe i nieprzewidywalne spotkanie, gospodarze u siebie praktycznie nigdy nie mieli problemów z ograniem swoich odwiecznych rywali , stawiałbym na wynik remisowy po 1 lub 2:1 dla zespołu gospodarzy , czuje bowiem iż goście co najmniej jednego gola tutaj zdołają strzelić , ponieważ Brazylia w obronie nie jest już tak mocna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje MŚ
Godz: 00:30
Spotkanie Argentyna - Kolumbia
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Analiza: Jutro obędzie się kolejne spotkanie Argentyny w kwalifikacjach do piłkarskich Mistrzostw Świata, gospodarze zmierzą się z zespołem Kolumbii, po rozegranych 11 kolejkach spotkań są dopiero na 6 pozycji w tabeli z dorobkiem 16 oczek na swoim koncie , jest to pozycja która nie daje im na chwilę obecną awansu do Mistrzostw świata co dla takiej ekipy jak Argentyna byłoby tragedią , gospodarze w tych kwalifikacjach mają bilans 4 wygranych 4 remisów oraz 3 porażek w bramkach 11:12 na swoją niekorzyść do tego ich ostatnie spotkania były niezwykle słabe po remisie po 2 z Wenezuelą potem przyszedł remis z zespołem Peru, i kolejna strata punktów potem doszło do dwóch porażek najpierw z zespołem Paragwaju następnie z Brazylią, Argentyna w tych dwóch spotkaniach nie zdobyła nawet jednej bramki, straciła ich natomiast aż 4 , goście są na 3 pozycji w tabeli mają na swoim koncie 2 punkty więcej niż gospodarze jutrzejszego meczu mają również lepszy bilans bramkowy bowiem 15:12 na swoją korzyśc, jutro jednak moim faworytem do zdobycia kompletu punktów będzie ekipa gospodarzy , która już nie może sobie pozwolić na porażkę bowiem może się to wiązać z tym iż Argentyna na World Cup nie zagra jeśli nie zacznie w końcu punktować , szczególnie na swoim stadionie, mój typ na ten mecz to wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy, dla których powinno to być dobre spotkanie na przebudzenie się z tych ostatnich słabiutkich wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata, CONMEBOL
Godzina: 21:00
Spotkanie: Kolumbia (-3,5) - Boliwia
Typ: 1
Kurs: 3,30
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W końcu nadeszły mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata, dziś jesteśmy w strefie Ameryki Południowej CONMBEOL.
Mecz pomiędzy 6 w tabeli Kolumbii z 9 Boliwii, różnica piłkarska jaka ich dzieli to jest przepaść i nie ma się co oszukiwać są o 3 klasy gorsi.
Kolumbia potrzebuje 3 punktów jak ryba wody, mają 18 punktów i jeśli wygrają to awansują na 3 miejsce z dorobkiem 21 punktów. Do końca pozostało 6 kolejek a drużyn do awansu jest aż 6 a i 7 i 8 Paragwaj i Peru także depczą po pięcie. Miejsc do awansu jest 4, 5 z kolei będzie grać w barażach.
Boliwia u siebie a na wyjeździe to 2 różne światy, u siebie jeszcze jako tako sobie radzą i od czasu do czasu wygrają jakieś spotkanie lecz na wyjazdach już są bezradni. W tych eliminacjach Boliwia rozegrała już 6 spotkań na wyjazdach i wszystkie 6 przegrali strzelili tylko 1 bramkę a stracili aż 19 goli.
Dodatkowo kadra Boliwii jest nieco odmieniona, odmłodzona także to jeszcze jest na niekorzyść tej drużyny. Po prostu trener nie wierzy w tym meczu chociaż 1 punkt dlatego daje szanse do rozgrywania się młodym piłkarzom.
Myślę, że tacy piłkarze jak James, Bacca czy Cuadrado rozbiją dziś rywala.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...