Skocz do zawartości

Liga Mistrzów 2015/2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: BATE Borisov - FC Barcelona

Typ: Rzut karny w meczu ? TAK
Kurs: 3.70
Bukmacher: Betsson
Godzina: 20:45

Analiza:

Na dziś wybrałem spotkanie z Ligii Mistrzów a konkretniej spotkanie między BATE Borisov a Barceloną.

Nie będę tutaj szukał kto ile strzeli bramek czy kto wygra ten mecz bo zapewne każdy uważa, że to Duma Katalonii wygra ten mecz i całkiem rozsądne myślenie. Ja typując to spotkanie skupiłem się na typie "Rzut karny"  Owy typ to wg. mnie na dziś najlepsze co można stawiać i to z całkiem przyzwoitym kursem. W ostatnim spotkaniu w Champions League 6.12.2011 Barcelona dostała rzut karny. Natomiast w ostatnich 5 spotkaniach jakie rozegrali patrząc na mecze z flashscore aż w trzech meczach był podyktowany rzut karny a w ostatnim meczu z Rayo Vallecano dla Barcelony podyktowane zostały aż 2 rzuty karne w przeciągu zaledwie 10min.

Tak więc wszystko przemawia dzisiaj za moim typem może analiza nie trzyma się dziś trochę kupy ale piszę to na szybko..

Polecam zagrać ten typ bo mam przeczucie, że karny tutaj padnie jak 6 w totolotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pilka nozna / Liga Mistrzów

Dynamo Kijów vs Chelsea Londyn

Typ - Chelsea DNB

Kurs - 1.98

Unibet

20.10.2015 / 20:45

 

Nie jestem jakims wielkim fanem Chelsea,to jednak patrzac na wystawione kursy na to spotkanie trzeba sprobowac zagrac....

Patrzac na obecna forme jednych i drugich faworytem wydaje sie byc Dynamo Kijow.

Wedlug mnie jednak,mimo tego,ze mecz odbedzie sie na Ukrainie to faworytem jest ekipa The Blues.

Druzyna z Kijowa w tym sezonie w 16 rozegranych meczach przegrala tylko dwa razy.

Te statystyki szalu jak dla mnie jednak nie robia,przede wszystkim dlatego,ze Dynamo gralo glownie mecze ligowe,a wiemy jaki poziom prezentuje liga ukrainska.

Tak naprawde od wielu juz lat o mistrza walcza tylko Szachtar z Dynamem,ostatnim razem inna druzyna wygrala lige w 1992 roku...Wowczas po trofeum siegla ekipa Tavriya Simferopol,od tamtego roku az do dzisiaj lige wygrywal Szachtar albo Dynamo.

Trzeba wiec powiedziec jasno,ze inne druzyny mimo,ze od czasu do czasu postaraja sie o jakas sensacje i zdobeda punkty z tymi "gigantami" ligi,to sa przynajmniej o jedna klase zespolami gorszymi.

Dynamo mialo okazje wykazac sie tak naprawde w 3 meczach w tym sezonie,najpierw na inauguracje grali mecz o Superpuchar Ukrainy,rywalem byl oczywiscie Szachtar Donieck.

Do 90 minuty utrzymywal sie bezbramkowy remis,wtedy tez czerwona kartke otrzymal bramkarz Dynama Shovkovsky a rzut karny na bramke zamienil Srna,w 94 minucie gola na 2:0 zdobyl Bernard dobijajac ekipe z Kijowa.

Kolejnym wymagajacym rywalem bylo FC Porto.

Dynamo przegrywalo 1:2,remis uratowali strzelajac bramke w 89 minucie.

Trzecia proba to ostatni ligowy klasyk ponownie z Szachtarem na wlasnym stadionie.

Dynamo bylo zespolem zdecydowanie gorszym i zasluzenie mecz przegralo az 0:3,z pewnoscia ciezko bedzie sie podniesc zawodnikom Dynama po takiej klesce w bardzo prestizowym meczu.

 

Chelsea natomiast gra w zupelnie innej lidze,na razie jest to obecny mistrz Anglii,jednak w tym sezonie raczej nie ma szans na powtorzenie tego wielkiego sukcesu.

Dopiero 12 lokata w tabeli pokazuje,ze do optymalnej formy podopiecznym Mourinho bardzo daleko.

W grupie G natomiast po 2 kolejkach prowadzi wlasnie Dynamo,ktore zremisowalo jak juz wspomnialem z FC Porto 2:2 a takze pokonalo na wyjezdzie najslabszy w grupie zespol Maccabi 2:0.

Chelsea wygrala z Maccabi u siebie 4:0 oraz przegrali na wyjezdzie z FC Porto 1:2.

Dzisiaj swoj mecz na 90% wygra Porto,to da im juz 7 punktow w grupie,jezeli Chelsea dzisiaj przegra,wowczas bedzie tracic juz 4 punkty do Dynama i Porto a to juz bedzie dosc spora strata,majac nawet na uwadze fakt,ze przed nami jeszcze spotkania rewanzowe.

 

Dzisiaj gospdoarze bez powaznych oslabien,goscie z kolei zagraja bez Ivanovicia,Pedro,Remy'ego oraz Courtoisa.

Szanse oceniam na jakies 40-60% na korzysc Chelsea,bedzie to trudny mecz,ze wzgledu tez na miejsce rozegrania spotkania - zimna Ukraina,jednak stawiam dzisiaj na druzyne Mourinho z zabezpieczeniem DNB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: D. Zagreb - Olympiakos Piraeus
Typ: Olympiakos DNB
Kurs: 1.93
Godz: 20.10.2015 20:45
Bukmacher: bet365

 

Wygląda na to, że Olympiakos wreszcie pokazuje grę na miarę swojej renomy. Ten sezon zaczęli znakomicie. Po 7 kolejkach prowadzą w tabeli z kompletem punktów. Ich ostatnie 13 spotkań to 12 wygranych. Dinamo też jest swojego rodzaju hegemonem w swojej lidze, choć częściej zdarzają im się wpadki, jednak pamiętajmy, że liga chorwacka a grecka to jednak różnica jednej klasy. Dodatkowo ważnym czynnikiem na korzyść gości jest.fakt, że w zespole z Zagrzebia zabraknie kluczowego pomocnika Arijana Ademi który został zawieszony za doping. Normalnie byłby to mecz 50 /50 ale w obliczu braku kluczowego zawodnika który trzyma w ryzach formację pomocy widzę faworyta w zespole gości. Trzymam kciuki za gości choć w tym spotkaniu over też nie wydaję się złym typem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów, wtorek, 20 października, godz. 20:45


FC Porto – Maccabi Tel Awiw, Typ: Porto -2, kurs 1.925 >> Bet365

 

(w przypadku wygranej Porto różnicą dwóch bramek nastąpi zwrot stawki)

 

Typ: Porto wygra do zera, kurs 1.57 >> Bet365

 

Maccabi Tel Awiw w grupie G robi za typowego dostarczyciela punktów i również w Porto ze swojego „zadania” wywiąże się wzorowo. 

 

Maccabi przeszło przez kwalifikacje, niespodziewanie eliminując faworyzowaną ekipę z Bazylei, i to oczywiście zasługuje na uznanie. Nie ma co jednak zaginać rzeczywistości. Zespół z Izraela najpierw na Stamford Bridge przegrał 0:4 z Chelsea, a w drugim spotkaniu na własnym terenie nie zdołał przeciwstawić się drużynie z Kijowa i poległ 0:2.

 

Po dwóch porażkach i bilansie bramkowym 0:6 podopieczni Slavisy Jokanovicia jadą na Etadio Do Dragao, gdzie w szranki staną z Porto. Tym Porto, które przed własną widownią zdominowało The Blues. Tamten mecz skończył się wprawdzie tylko wynikiem 2:1, ale ci, którzy spotkanie oglądali, doskonale wiedzą, że Anglicy mogli dostać znacznie boleśniejszą lekcję.

 

Walka o awans w tej grupie powinna być bardzo wyrównana i toczyć się może nawet do ostatniej kolejki. Dlatego z tym najłatwiejszym rywalem „Smoki” nie mogą pozwolić sobie na błąd. Zresztą u siebie wygrali aż 19 kolejnych pojedynków o stawkę, tracąc w nich zaledwie cztery gole. Na tarczy z Porto wyjeżdżał nawet Bayern Monachium (3:1), więc z jakiej racji postawić miałoby się tutaj słabiutkie Maccabi.

 

Typ: Porto -2, kurs 1.925 >> Bet365

 

(w przypadku wygranej Porto różnicą dwóch bramek nastąpi zwrot stawki)

 

Typ: Porto wygra do zera, kurs 1.57 >> Bet365

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Data: 20.10.2015 r. 20:45
Spotkanie: BATE - Barcelona
Typ: Barcelona/Barcelona (Do przerwy/koniec)
Kurs: 1.79
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Barcelona nie zlekceważy mistrza Białorusi bo oni pokazali w meczu z Romą u siebie, że potrafią postawić się wyżej notowanemu rywalowi. Po 30 minutach prowadzili 3:0 a skończyło się 3:2. Barcelona w tym sezonie często miewa słabsze mecze i kontuzjowany jest Messi, ale świetnie rolę lidera przejął Neymar, który strzela bramkę za bramką ostatnio. Nie sądzę, że Barcelona nie poradzi sobie ze zdecydowanie słabszym rywalem bo białoruski klub jest swoje 5 minut miał z Romą i to będzie tyle z ich dorobku w tej edycji LM moim zdaniem. Ostatni mecz Blaugrany to wygrana w Primera Division 5:2 z Vallecano. Sądzę, że podobnie będzie wieczorem, że Barcelona bez problemu poradzi sobie z niżej notowanym rywalem i już w pierwszej połowie narzuci swój styl gry i szybko trafią gola, który ustawi pod nich mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Liga Mistrzów)
Mecz: Arsenal – Bayern Monachium

Typ: liczba bramek w meczu  – over 2,5

Kurs: 1,75

Bukmacher: Unibet

Data: 20.10.2015  godz: 20:45

 

Analiza:

 

W najciekawszym dzisiejszym spotkaniu Ligi Mistrzów Arsenal podejmie na Emirates Stadium Bayern Monachium. Gospodarze zaczęli rozgrywki fatalnie, po dwóch kolejkach mają zero punktów i dziś zagrają mecz ostatniej szansy. Z kolei Bayern odniósł już dwa zwycięstwa i może dziś znacząco przybliżyć się do awansu z grupy.

Typuję w tym meczu over 2,5 gola. Myślę, że nie będzie dziś kalkulacji i oba zespoły zagrają o wygraną. Arsenalowi remis nic nie daje, musi zaryzykować i zagrać o trzy punkty. Z kolei Bayern ma na tyle komfortową sytuację by zagrać na luzie i również poszukać wygranej.

Do tej pory oba zespoły rozgrywały w grupie mecze na over 2,5 – przy czym Arsenal oprócz strzelania goli dużo też tracił, natomiast Bayern wyłącznie imponował skutecznością wypracowując bilans bramek 8:0. Kanonierzy potrafią zachwycać w ofensywie, ich styl jest dobrze znany, jeśli będą mieli swój dzień to na pewno stać ich na strzelanie dziś goli. Nie jest też tajemnicą, że w meczach z mocniejszymi rywalami mają często problemy z defensywą, gdzie niezbyt zwrotny Mertesacker i chimeryczny Koscielny popełniają sporo błędów.

Bayern jest w tym sezonie rozpędzony, wygrywa wszystko i wszędzie. My cieszymy się dobrą formą Roberta Lewandowskiego, ale tak naprawdę wszyscy gracze ofensywni Bayernu są w gazie i stąd często wysokie wyniki. Ostatnio w Bremie Bawarczycy trochę się oszczędzali, ale myślę że to tylko zapowiedź dobrego występu dziś wieczorem.

W ostatnich latach zespoły dwukrotnie wpadały na siebie w fazie pucharowej i w Londynie dwukrotnie mieliśmy otwarte mecze i wygrane Bayernu: 3:1 i 2:0. Ten drugi wynik nieco niższy, ale też mylący bo oba zespoły zmarnowały po rzucie karnym. Myślę że dziś ta skuteczność będzie lepsza i przynajmniej trzy gole w meczu zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Nożna

Spotkanie:BATE - Barcelona 

Typ: Neymar strzeli 2 lub więcej gole

Kurs:4,0

Godz:20:45

Bukmacher: Expekt

Analiza:

 

 

Świetny mecz z Rayo! Zdobył cztery gole. Co prawda dwa po karnych, ale patrząc że sam je wywalczył te gole można zaliczyć jako stuprocentowo jego.

Oprócz czterech goli zaliczył także asystę. Miał też dobry strzał, ale Suarez był na spalonym a dotknął piłkę jako ostatni. Prawdopodobnie gdyby jej nie dotknął piłka i tak by wpadła do bramki. Zasłużył nawet na pięć goli.

Jeśli w meczu z BATE będzie jakiś karny dla Barcy to pod nieobecność Messiego zapewne Neymar będzie pierwszym wykonawcą, a więc kolejna okazja do strzelenia gola.

Ogólnie piłka go szukała. oprócz goli po karnych strzelił jednego po strzale Suareza i dobitce po tym jak bramkarz wybił przed siebie i innego na pustą bramkę, także dzięki Suarezowi.

Liczę, że znów będzie go futbolówka szukać za wszelką cenę. A rywal taki że Neymar może z nich pachołki porobić, jak z gościa po którym został podyktowany jeden z karnych jak mu zasadził "siatkę" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Data: 21.10.2015 r. 20:45
Spotkanie: Atletico-Astna
Typ: over 1.5 gola do połowy
Kurs: 2.48
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem znów spotkanie z piłkarskiej Ligi Mistrzów w którym ekipa Atletico Madryt na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Kazachską Astana. Faworytem do zwycięstwa w tej kolejce na pewno jest drużyna ze stolicy Hiszpanii, która jak na razie jest na drugiej pozycji w swojej grupie z dorobkiem 3 punktów na swoim koncie po wygraniu meczu z Galatasaray na wyjeździe oraz niespodziewanej porażce na własnym stadionie z zespołem z Lizbony, tutaj goście według mnie nie mają żadnych atutów żeby chociażby spróbować zawalczyć o jakieś punkty, lub nawet bramki z dużo bardziej utytułowanym rywalem, na tym stadionie grało się nawet niezwykle cięzko zespołowi Madryckiego Realu, więc uważam że gościom łatwiej o punkty na pewno nie będzie. Atletico Madryt na swoim boisku myli się niezwykle rzadko a nastąpiło to już w poprzedniej kolejce ligi mistrzów gdzie doznali porażki, teraz będą musieli odkupić winy a jest dobra okazja na wysokie zwycięstwo, ponieważ rywale nie jest za bardzo wymagający. stawiam na wysoką wygrana zespołu ze stolicy Hiszpanii, oraz na dokładny wynik 3:0, oraz powyżej 1.5 gola już do połowy meczu.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa - Kolejka 3

Spotkanie: Dyn. Kiev     -              Chelsea

20.10.2015 20:45

Typ: X2

Kurs:  1.56

Bukmacher:  Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie w lidze mistrzów pomiędzy drużynami Dynama Kijów i Chelsea Londyn. Gospdoarze  z dorobkiem  4 punktów plasuje się na  1 pozycji w tabeli, natomiast goście z dorobkiem  3 punktu zajmują 3 pozycje. Zwycięzca tego pojedynku będzie miał niemal prostą drogę do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Dlatego dla obu ekip jest to bardzo ważne spotkanie i nie zabraknie w nim wielu pozytywnych emocji. Moim zdaniem ekipa Mourinho podejdzie do tego spotkania bardzo zmotywowana i za wszelką cenę, będą chcieli zdobyć komplet punktów. Ewentualne zwycięstwo pozwoli awansować na 2. pozycję z przewagą 2 oczek nad zespołem z Ukrainy, zaś porażka mocno skomplikuje sytuację wyjścia z 1-ego miejsca.Gospdoarze w dotychczasowych meczach ligi Mistrzów zdołali zremisować z Porto i wygrac z Macabi. Chelsea natomiast wygrała na inauguracje z Macabi i uległa na wyjeździe Porto. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobnym wynikiem w tym spotkaniu jest minimalne zwycięstwo gości po bardzo zaciętym i wyrównanym spotkaniu. Mój typ to 1:2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Grupa E

Spotkanie: Leverkusen – Roma

Typ:  over 2.5

Kurs:  1.79

Buk: Bet365

Godz. 20:45

Analiza:

Grupa E od samego początku miała swojego wielkiego faworyta czyli obrońcę tytułu ale dwie pierwszej kolejki pokazały że mistrz Hiszpanii łatwego zadania nie będzie miał, dużo tak naprawdę wyjaśnić w dzisiejszym starciu ich głównych rywali a więc Leverkusen kontra Roma. Bayer jak na razie nierówna forma, duże wahania formy – bardzo dobre mecze przelatają bardzo słabymi, stąd dopiero siódme miejsce w Bundeslidze.  Ten zespół ma jednak odpowiednią jakość by rywalizować na najwyższym poziomie co potwierdził w pierwszych dwóch kolejkach fazy grupowej Ligi Mistrzów. Co prawda przegrali na Camp Nou ale grali bardzo dobrze szczególnie z kontry przy prowadzeniu 0:1 mogli zdecydowanie podwyższyć wynik.  Bayer zawsze mi się kojarzył z ekipą grającą otwartą piłkę w ich spotkaniach szczególnie u siebie dużo się dzieje, podchodzą do rywala wysokim pressingiem przez co potrafią bardzo szybko przedostać się pod bramkę rywala z akcją. Nie zawsze to zdaje egzamin wówczas zostawiają sporo luk w defensywie, myślę że oba aspekty w tym spotkaniu wystąpią.  Roma patrząc na poprzednie sezony jest inną ekipą, przynajmniej ten początek na to wskazuje. Aktualnie grają zdecydowanie bardzo otwartą piłkę, z ogromną ilością błędów w defensywie jak na nich 10 bramek straconych w 8 spotkaniach Seria A jest na to dowodem, starcie z BATE przegrane 3:2 tylko mnie w tym utwierdziła. Z drugiej jednak strony coś gorzej funkcjonuje a coś lepiej a tym lepszym jest atak na koncie Seria świetny wynik bramkowy 20 razy piłka znajdowała drogę do bramki po ich strzałach.  Stałe fragmenty gry to mocne strony obu ekip w ofensywie a słabe w defensywie a trzeba o tym wspomnieć ze względu na fakt że zarówno po jednej i drugiej stronie specjaliści od tego typu zagrań: Calhanoglu kontra Pjanic.  Porażka Romy z BATE moim zdaniem sprawia że goście będą się starali tutaj szukać zwycięstwa, a przy postawie obu ekip w defensywie moim zdaniem ten mecz może być wobec tego otwartym widowiskiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OITnoY7n-tzP3ikc1.pngDyn. Kiev - Chelsea4rCw0wTc-rFykFAdl.png

EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa - Kolejka 3

20.10.2015 20:45

Typ: Chelsea

Kurs: 2.88

Buk:unibet

 

W 3 kolejce Ligi Mistrzów, drużyna Chelsea FC uda się na daleką podróż do Kijowa, na teren nieprzyjazny głównie z przyczyn pogodowych. Po pierwszych kolejkach Londyńczycy zdobyli tylko 3 punkty w meczu z Maccabi natomiast ich dzisiejszy rywal ma 4 punkty, również po wygranej z ekipą Maccabi plus oczko za remis z Porto. Dwu mecz pomiędzy tymi ekipami rozstrzygnie sprawę awansu do dalszej fazy rozgrywek i bardzo dobrze o tym wie Jose Mourinho, który jak każdy wie jest dobrym strategiem i w weekendowym meczu dał odpocząć Matic'owi oraz Hazardowi (obaj zagrali mniej niż 45min). Ukraińcy to dobra drużyna, aczkolwiek pod względem technicznym taktycznym sporo odstają nawet od pogrążonej w kryzysie drużynie CFC. W ostatni weekend Chelsea wygrała swoje spotkanie z Aston Villą, natomiast Dynamo przegrało szlagierowe spotkanie z Szachtarem 0-3 i uważam, że ta drużyna będzie dzisiaj bardziej zmęczona po weekendzie. Mimo nie sprzyjającej formie Londyńczyków, w mojej opinii nadal są faworytem w tym spotkaniu a kurs wystawiony przez bukmacherów jest nie adekwatny, ponieważ drużyna z Ukrainy nie jest to na ten moment drużyna topowa, która mogłaby ograć CFC, w najlepszym wypadku dziś zdobędą punkt.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Grupa D

Spotkanie:  Manchester City – Sevilla

Typ: over 3 azjan

Kurs: 2.075

Buk: Bet365

Godz. 20:45

Analiza:

Grupa D była od samego początku uważana za grupę śmierci i trudno z tym stwierdzeniem się nie zgodzić.  Na czoło zdecydowanie wysunęła się ekipa Juventusu która ma na koncie dwa zwycięstwa z City na wyjeździe 1:2 oraz Sevillą u siebie 2:0. Właśnie przegrani tej rywalizacji z finalistą poprzedniej edycji zmierzą się dzisiejszego wieczoru w Manchesterze, to może być kluczowy mecz dla obu e kontekście dalszej gry w Lidze Mistrzów. Manchester City fantastycznie wystartował a Premier League, pięć zwycięstwa z rzędu bez straconej bramki to było coś fantastycznego do tego z niesamowitą skutecznością po bramką rywala.  Pierwszy mecz jednak z Juventusem zachwiał tą ekipą bo po tej porażce przyszły kolejne dwie w lidze z West Hamem 1:2, oraz „Kogutami” 4:1. No i defensywa przestała być ich atutem co mnie jednak nie dziwi bo jakoś nigdy nie uważałem ten zespół za mocny w tym aspekcie nawet z takimi graczami jakich ma w swych szeregach.  „Obywatele” to dla mnie osobiście specyficzna ekipa, potrafią notować fantastyczne serie i naprawdę wbijać bramkę za bramką czego dowodem są dwa ostatnie spotkania ligowe i uwaga 11 bramek zdobytych – 6:1 z Newcastle i 5:1 z Bournemouth. Dla mnie po prostu jest to ekipa stworzona do atakowania w momencie gdy próbują cokolwiek bronić od razu kończy są to źle dla defensywy i w konsekwencji porażką – dwa razy już przegrali prowadząc z Juve oraz Tottenhamem.  Dziś zabraknie kilku ważnych graczy na czele z Aguero ale ostatnie starcie pokazało że i bez Argentyńczyka można strzelać sporo bramek – ale czy to dziwne patrząc na to zestawienie: Toure, Fernandinho, de Bruyne, Sterling, Navas – Bony. Sevilla gdzieś nie może ustabilizować swoje formy od samego początku sezonu, chociaż powoli widać że wraca stara dobra Sevilla z poprzedniego sezonu.  W lidze po kilku katastrofalnych wynikach przyszło odblokowanie w  postaci zwycięstwa z Barceloną 2:1 to dało im kopa na następne starcie  znowu zakończone zwycięstwem 3:2 z Vallecano. Ciągle widać że te stabilizacji nie ma na równym wysokim poziomie a takiego meczu będą dziś potrzebować.  Problemem jest defensywa w  które jest za dużo prostych błędów, czystego spotkania w tej formacji to jeszcze w tym sezonie nie zagrali. Barcelona miała multum okazji ale na ich drodze stawała świetny tego dnia bramkarz lub poprzeczki i słupki, Vallecano też potrafiło wrócić do meczu ze stanu 2:0.  Po prostu oglądając mecze Sevilli a kilka widziałem to defensywa jest słaba a na tle City grającego u siebie będą mieli dziś mnóstwo problemów.  Kontra to będzie ich broń natomiast na gospodarzy bo w tym aspekcie nie zapomnieli jak się gra a do tego przyjście takich graczy jak Konoplyanka, N'Zonzi dało im jeszcze więcej szybkości ale także techniki.  Podsumowując jedni i drudzy najlepiej czują się gdy mecz jest otwarty i moim zdaniem może być tutaj wymiana ciosów.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Liga Mistrzów

Atletico Madryt vs Astana

Typ - Astana under 2.5 rzutów rożnych

Kurs - 1.83

Bet365

21.10.2015 / 20:45

 

Bardzo rzadko gram zaklady na rzuty rozne,dzisiaj jednak zrobie wyjatek.

Sytuacja w grupie C jest nastepujaca : 

Prowadzi Benfica,ktora jak na razie wygrala 2 mecze i ma 6 punktow,tuz za nia plasuje sie Atletico z 3 punktami,Galatasaray z jednym punktem i Astana rowniez z punktem na koncie.

Z grupy bez problemu wyjsc powinny Benfica i Atletico,pytanie tylko kto zasili szeregi LE,ja osobiscie trzymam kciuki za Astane,ktora w meczu z turkami zagrala naprawde bardzo dobry mecz,szkoda,ze go nie wygrali.

Faworytem tego meczu i to zdecydowanym sa oczywiscie gospodarze.

Patrzac jednak na obecny sezon,to Diego Simeone rotuje skladem tak,aby w kazdych rozgrywkach piac sie w gore.

Na razie wychodzi to jednak srednio,poniewaz Atletico zawiodlo przed wlasna publicznoscia przegrywajac z Benfica 1:2,w PD natomiast ekipa z Madrytu siedzi na ogonie czolowce.

Dlaczego taki typ?
Przede wszystkim zdecydowana przewage w posiadaniu pilki powinni miec gospodarze,nie sadze,zeby goscie mieli wiele okazji w tym meczu.

Atletico raczej nie bedzie forsowac tempa,beda na spokojnie realizowac swoj cel dlugo utrzymujac sie przy pilce,dzieki temu goscie nie beda mieli zbyt wielu okazji do wykazania sie pod bramka rywala.

Diego Simeone doskonale wie,ze juz za 4 dni bardzo wazny mecz w lidze z Valencia,ktora moze w koncu wrocila na odpowiednie tory.

 

W tym sezonie na Calderon statystyki rywali pod wzgledem uzyskanych rzutow roznych prezentuja sie nastepujaco :

 

Real Madryt - 1

Benfica - 1

Getafe - 1

Barca - 10

Las Palmas - 4

 

Astana skupi sie dzisiaj raczej tylko na defensywie,te 2 rozne jesli jakims przypadkiem zdobeda to bedzie to raczej max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna

Spotkanie:Manchester City - Sevilla 

Typ: 1 (2,5 ah)

Kurs: 4,5

Godz:20:45

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

W ten weekend City pokazało, że potrafi grać bez Aguero i Silvy.

No ale co się dziwić jak w ofensywie nadal ma się Sterlinga, De Bruyne, Navasa i Bony'ego, a w razie co jest jeszcze Nasri. Bournemouth może i nie jest jakąś klasową drużyną, ale patrząc na formę Sevilli to wcale takiej wielkiej przepaści nie ma w tym momeencie. 9 punktów na 8 spotkań. Przegrywają wysoko z Atletico, przegrywają z Celtą, z Las Palmas, tylko remisy z Eibar czy Levante, Malagą to też nie są powody do radości... Porażka 2-0 z Juventusem w drugiej kolejce po fatalnej grze! (tylko 1 strzał na bramkę przez całe 90 minut mówi sam za siebie). Wcześniej wygrana 3-0 z Monchengladbach, ale to było wtedy jak Niemiecka ekipa była w fatalnej kondycji - 0 punktów i 2-11 w bramkach. Dopiero od trzech kolejek zaczynają coś grać. Teraz pewnie Sevilla by sobie tak nie poradziła.

Skoro grają jak równy z równym z Eibar to czy z City mają jakieś szanse ?

City z Gladbach niezły mecz i wygrana 1-2 na wyjeździe. Co prawda rywal nie strzelił karnego, ale sami powinni też strzelić jedną więcej moim zdaniem. Za dużo marnowali sytuacji... W pierwszej kolejce porażka 1-2 z Juve. No i to w miarę zasłużony wynik. Ale swoje sytuacje mieli, a Sevilla z Juventusem niemal nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa - Kolejka 3

Spotkanie: CSKA Moscow           -              Manchester Utd

21.10.2015 20:45

Typ: X2

Kurs:  1.44

Bukmacher: OddsRing

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20,45 odbędzie się spotkanie w lidze mistrzów pomiędzy drużynami CSKA Moskwa i Manchesteru United. Gospdoarze  z dorobkiem  3 punktów plasuje się na  3 pozycji w tabeli, natomiast goście z dorobkiem  3 punktu zajmują 2 pozycje. Manchester United w obencym sezonie prezentuje się naprawdę dobrze i można rzecz, że rozpędzają się oni z meczu na mecz.  Chcąc spokojnie patrzeć w przyszłość i myśleć o awansie do czołowej 16 Manchester nie może w dzisiejszym spotkaniu stracić punktów. Uważam,że w dzisiejszym spotkaniu przed własną publicznością CSKA będzie chciało pokazać się z dobrej strony, jednak Anglicy są w bardzo dobrej dyspozycji i strzelenie im gola będzie już sporym sukcesem CSKA.  W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo emocjonujące  i nie zabraknie w nim wielu pozytywnych aspektów. W dotychczasowych dwóch spotkanaich pomiędzy tymi drużynami raz wygrali Anglicy i raz padł remis. Jak pokazują statystyki mecz ten będzie bardzo trudny dla CSKA. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobnym wynikiem w tym spotkaniu jest remis ze wskazaniem na przyjezdnych, stąd też mój typ na ten zakład to 1:2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz. 20:45

Spotkanie: PSG - Real Madryt

Typ: PSG (-1 HE)

Kurs: 3,85

Buk: Unibet

 

 

Analiza:

 

Przed nami szlagierowe spotkanie pomiędzy PSG, a Realem Madryt. Obie ekipy prowadzą w swoich ligach, a po dwóch kolejkach LM mają po dwa pewne zwycięstwa i obie jeszcze nie straciły bramki. Ogólnie w tym sezonie PSG jak i Real są bardzo skuteczne w ofensywie i defensywie. Gospodarze w Ligue 1  mają bilans bramkowy 21:5 w 10 spotkaniach, a Real w Primera Division 18:2 w 8 meczach. Mimo że obie ekipy w swoich ligach są liderami to dzisiaj stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy. PSG jest bardzo mocne przed własną publicznością. Są w świetnej formie. Duet Cavani - Ibrahimovic świetnie współpracuje i w zmaganiach ligowych mają po 6 bramek. Dzisiaj PSG zagra do tego praktycznie w najmocniejszym składzie. Zabraknie jedynie Davida Luiza. Real natomiast jakoś w ostatnim czasie nie zachwyca. Wygrywają mecze chociażby ostatnio z Levante 3:0, jednak pozostałe to minimalne wygrane przez "Królewskich" jedną bramką m.in z Athletic Bilbao czy Granadą, a do tego remisy z Malagą i Atletico Madryt. Na prawdę na przełomie ostatniego miesiąca nie grają dobrą piłkę. Jest to na pewno spowodowane kontuzjami w zespole. Dzisiaj zabraknie kilku kluczowych zawodników. Nie wystapią: Bale, Benzema, James Rodriguez, Carvajal i Pepe. Na ławce zacznie spotkanie Modric. Widzimy jaka ogromna strata w ofensywie. Trzech pierwszych graczy strzeliło razem 10 z 18 goli w Primera Division. Do tego główny kreator gry Realu czyli Luka siedzi na ławce. Ronaldo bez wsparcia w ataku nic nie zdziała, a zwłaszcza że ostatnio nie błyszczy. Moim zdaniem wobec tak osłabionego Realu gospodarze powinni spokojnie wygrać to spotkanie. Grają u siebie, prawie w najmocniejszym składzie, a do tego są w bardzo dobrej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Borussia Monchengladbach - Juventus
Typ: Borussia Monchengladbach ponad 1,5 gola w meczu
Kurs: 3,15
Godz: 03.11.2015 20:45
Bukmacher: Unibet
Analiza: Pomijając Bayern Monachium, to z niemieckich drużyn od jakiegoś czasu najlepsze wrażenie robi Borussia Monchengladbach. Po zmianie trenera spowodowanej pięcioma kolejnymi przegranymi meczami, Borussia Monchengladbach odniosła sześć kolejnych zwycięstw i już jest w pierwszej piątce Bundesligi. Każde z ich zwycięstw było różnicą co najmniej dwóch bramek. Przytoczę z kim odnieśli te zwycięstwa i dokładne wyniki tych spotkań: 4:2 Augsburg, 3:1 Stuttgart, 2:0 Wolfsburg, 5:1 Eintracht Frankfurt, 3:1 Schalke, 4:1 Hertha. Nawet Bayern Monachium w sześciu ostatnich meczach nie zbliżył się do ilości bramek jaką zdobyła Borussia Monchengladbach. Gorzej wygląda ich sytuacja w LM. W trzeciej kolejce udało im się zdobyć pierwszy punkt za remis w Turynie z Juventusem. Borussia postanowiła zagrać na bezbramkowy remis, bronili się przez cały mecz i wybronili remis. Pierwszy zdobyty punkt powinien dac im trochę więcej pewności siebie, podobnie jak świetne występy w Bundeslidze. Kolejny remis nic im nie da, a więc muszą zagrać o zwycięstwo. Juventus gra dużo gorzej na wyjazdach niż u siebie. Dwa gole na wyjeździe stracili w meczach z Romą i Napoli. Borussia ma możliwości, by zdobyć w tym meczu dwa gole, tylko muszą zagrać z wiarą we własne możliwości, tak jak grają w Bundeslidze. Ich forma jest na tyle dobra, że warto jeszcze powalczyć, żeby chociaż zająć trzecie miejsce i zagrać w Lidze Europy, ale konieczne będzie zwycięstwo z Juventusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie Benfica-Galatasaray
Typ: 1  połowa czasu
Kurs 2.10
BUk ComeOn
Godz: 03.11.2015 / 20:45
Analiza: W tym spotkaniu które wybrałem na dzień jutrzejszy ekipa Benfiki podejmowała będzie na swoim stadionie druzyne galatasaray, gospodarze muszą sobie wziąść rewanż za wpadkę w poprzedniej kolejce gdzie gospodarze wygrali na swoim stadionie 2 do 1 ,ale nie wiem czy do końca zasłużyli na to zwycięsto, ponieważ zawodnicy ze stolicy Portugalii stworzyli sobie też kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. benfica na swoim stadionie myli się niezwykle rzadko i moim zdaniem w tym spotkaniu nie może być innego wyniku aniżeli wygranej zespołu gospodarzy , myślę że słabe spotkanie Turków na wyjazdach w tym meczu też się momentalnie nie zmienią, nie potrafili ograć nawet słabej astany na wyjeździe więc wątpie żeby w tym spotkaniu byli w stanie powalczyć o ligowe punkty, myślę że gospodarze będą prowadzili już do połowy spotkania , tutaj jest to dla mnie 100% pewniak i nie stawiałbym czy Benfica na swoim stadionie pokona Galatarasary tylko ile zdoła strzelić bramek zespołowi z Turcji, dlatego postawiłbym na wynik 2:1 , moze 3:1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna LM

Spotkanie: Real Madryt - PSG

Typ: Real Madryt

Kurs: 1.80

Godz: 20:45

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Przed nami rewanżowe spotkanie pomiędzy piłkarzami Realu Madryt oraz Paris Saint-Germain. Dwa tygodnie temu padł bezbramkowy remis, a sam mecz jak na wynik, był dość ciekawy. Moim zdaniem był to remis ze wskazaniem na Real. Oba zespoły są liderami w swoich ligach, Real w primera division ma bilans 7-3-0 bramki 24:4, natomiast PSG 10-2-0 bramki 26:6. W lidze mistrzów również spisują się bardzo dobrze, mają po 2 zwycięstwa i wspomniany remis. Co ciekawe, oba zespoły nie straciły bramki w meczach z Malmoe oraz Szachtarem. Jakby nie patrzyć, jest to mecz o pierwsze miejsce i rozstawienie w fazie play-off. Dla Realu ważna jest wygrana w tym meczu, w przypadku bramkowego remisu, na pozycję lidera wysunie się PSG i ciężko sobie wyobrazić, żeby to miejsce oddali. Jeżeli chodzi o główny napęd paryżan czyli Ibrahimovicia, to bardzo ciężko mu się gra na Santiago-Bernabeu. Dotychczas napastnik odwiedzał stadion Realu Madryt z Juventusem (sezon 2004/05), reprezentacją Szwecji (2007/08) i Milanem (2010/11). Wszystkie trzy wizyty kończyły się porażkami, a jego zespoły nie zdobyły nawet gola. Obecnie znajduje się w słabszej formie, niż tej do której przyzwyczaił swoich fanów, na 12 spotkań ligowych strzelił raptem 7 goli, w lidze mistrzów nie zanotował trafienia. Jeżeli chodzi o gwiazdę Realu czyli Ronaldo, to w 10 meczach ligowych trafił do siatki 8-krotnie, a w lidze mistrzów zanotował 5 trafień. Obie drużyny mają bardzo dobrą obronę i tracą mało bramek, także spodziewałbym się underu 2.5. Ale wiele też zależy od  pierwszego kwadransu, gdyby Real strzelił gola na początku to może się skończyć nawet 3:1. Podsumowując, to uważam że real jest bardziej doświadczoną drużyną, w obecnym sezonie będzie to pierwszy ważny mecz u siebie z drużyną z topu i powinni to wygrać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna LM

Spotkanie: Astana - Atl. Madryt

Typ: DW (wiele opcji) 0:1, 0:2, lub 0:3

Kurs: 2.3

Godz: 20:45

Bukmacher: Bwin

Analiza:

 

Atletico Madryt przylatuje do Kazachstanu. Atletico jest znane z uwagi w obronie. 3 gole udało im się strzelić na wyjeździe w tym sezonie tylko raz, ale za to w 6-ciu meczach stracili tylko 2 gole. Tu teoretycznie powinno być łatwiej o te 3 bramki. Jednak Astana dostała się do Ligii Mistrzów, więc grać w piłkę potrafią, a że jest to zespół z gorącego Kazachstanu, to łatwo gościom nie będzie. Poprzedni mecz u siebie Astany w LM okraszony był aż 3 samobójami i wynikiem 2:2, więc nie biorę pod uwagę, że Astana coś strzeli. Atletico prawda, że jest co najmniej o klasę lepsze od rywala, jednak dla tego zespołu najważniejsze jest zagrać na 0 z tyłu. Dodając do tego, że Kazachowie przegrali w Hiszpanii w stosunku aż 4:0, gdzie Atletico właściwie się bawiło, nie będą ustawieni ofensywnie, atak jak w eliminacjach do tych rozgrywek. Tam Astana osiągała wyniki: 3:1 z Mariborem i 4:3 z HJK.

Zespół z Astany będzie chciał zagrać na 0:0 i próbować szczęścia w kontrach, w których są dość groźni. Hiszpanie, myślę, że będą chcieli szybko strzelić 2 gole a później spokojnie grać, może nawet dowieźć wynik do końca. Co prawda następny mecz w lidze grają z Gijon, więc nie muszą się specjalnie oszczędzać, dlatego zostawiłem sobie jeszcze margines nad linią 3 bramek gości z Madrytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Borussia Monchengladbach - Juventus
Typ: Borussia Monchengladbach
Kurs: 3,25
Godz: 03.11.2015 20:45
Bukmacher: Bet365

 

W świetnej formie jest ekipa z Niemiec, w swojej rodzimej lidze idą jak źli, każdy mecz pod ich warunki, nie ma problemu z przodu, defensywa czasami się zawaha i padają głupie gole, ale ogólnie to wszystko jak w szwajcarskim zegarku, ich dzisiejszym rywalem jest Juventus. Obie ekipy spotkały się dwa tygodnie temu w Turynie i tamten mecz zakończył się bezbramkowym remisem, mecz był raczej pod dyktando włoskiej ekipy, ale Gladbach też zaprezentowało się bardzo dobrze. Dzisiaj będą grali u siebie i mecz raczej powinien być bardziej dynamiczny i powinniśmy zobaczyć gole. Gladbach potrzebuje punktów, ponieważ w tym momencie, po trzech meczach zajmują ostatnią lokatę z dorobkiem 1 punktu.

 

DO4I0c7.jpg

 

Powinniśmy spodziewać się takiego składu. Gladbach w formie, Gladbach po trzy punkty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna -  Liga Mistrzów

Spotkanie: FC Barcelona - BATE Borysów

Typ: FC Barcelona -2   (Handicap europejski)

Kurs: 1.75

Godz: 20:45

Bukmacher: Betsson

Analiza:

 

W środowy wieczór na Camp Nou Barcelona podejmie BATE Borysów. Po trzech kolejkach fazy grupowej Barcelona zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów na które złożyły się dwa zwycięstwa, u siebie z Bayerem Levenkusen 2:1 i właśnie z Bate na wyjeździe przed dwoma tygodniami 0:2 i jeden remis z Romą 1:1. Natomiast BATE Borysów zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 3 punktów po zwycięstwie nad Romą 3:2 i porażkach z Bayerem Levenkusen 4:1 i Barceloną 0:2. W weekend obie drużyny grały mecze w swoich ligach i odniosły zwycięstwa, Bate wygrało na wyjeździe z Brest 0:1, natomiast Barcelona ograła na wyjeździe Getafe 0:2. Barcelona pomimo nieobecności Leo Messiego ograła Bate dwa tygodnie temu bez większych problemów na ich stadionie, więc uważam że przed własną publicznością również odniesie pewne zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna LM
Spotkanie: Real Madryt - PSG
Typ: 1 & Under 3.5

Kurs: 2,60
Godz: 20:45
Bukmacher: Betano
Analiza:

Od dzisiaj zaczyna się runda rewanżowa w LM.W pierwszym meczu tych drużyn padł wynik 0-0 i to warto dodać że po bardzo kiepskim meczu,defensywny Real i bezradne PSG.Dzisiaj wielkiego widowiska też raczej nie należy się spodziewać bo między tymi drużynami pada niewiele goli.Jak do tej pory w meczach grupowych obie drużyny nie straciły jeszcze gola a prowadzi Real tylko dzięki jednej bramce więcej strzelonej.Są to drużyny które pewnie wyjdą z grupy tyle że walka powinna się toczyć z którego miejsca bo przecież to jest bardzo istotne.faworytem jest Real z racji tego że gra u siebie i wydaje się że powinni wygrać ten mecz niewielką różnicą stąd typ na Real i under 3,5.

Obie ekipy w dzisiejszym meczu nie zagrają w najsilniejszych zestawieniach,napewno po stronie Realu nie zobaczymy Benzemy i Bale a w PSG nie zagra Pastore.

Real w ;idze hiszpańskiej na własnym boisku jest bardzo groźny wygrał 4 mecze i raz zremisował z Malagą co można uznać za wypadek przy pracy natomiast PSG na wyjazdach w swojej lidze ma 6 wygranych i jeden remis,warto zwrócić uwagę że stracili zaledwie dwa gole w tych meczach.

Tak więc zobaczymy dzisiaj jak real będzie się odbijał od defensywy rywali i gdzieś tam w końcu powinien strzelić tego jednego gola dającego im 3pkt i komfortową sytuację przed następnymi meczami w tej grupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Sevilla - Manchester City

Typ: Obie strzelą

Kurs:1,57

Godz: 20:45

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Ciekawy pierwszy mecz grupowy między nimi. Sevilla wtedy zagrała dobre spotkanie, mimo słabego początku sezonu. Liczę, że teraz będzie jeszcze lepiej. Mają problemy kadrowe w defensywie, ale ofensywa jest w dobrej kondycji. Tracą więc dużo goli i sporo zdobywają. Sądzę, że będzie to dosyć wyrównany mecz, i z golami. Może jakieś 2-2 ? Szkoda, że nie ma Aguero, bo szedłbym w to bardzo mocno!

Sevilla u siebie gra dobrze w odróżnieniu od wyjazdowych spotkań (może z wyjątkiem ostatniego meczu z City). W tej kolejce ligowej przegrali z Villarreal 2-1, ale to właśnie na wyjeździe. Wcześniej 5-0 z Getafe u siebie czy 2-1 z Barceloną. Może nie był to jakiś świetny mecz, ale na gola zasłużyli. Powinni i z City pyknąć, jeśli zagrają podobnie jak z Barcą czy z City w Anglii.

Co do gola City jestem spokojniejszy. Głównie przez te problemy kadrowe Sevillistas w defensywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Gent - Valencia

Typ:  Valencia - bez remisu

Kurs:1,5

Godz: 20:45

Bukmacher: Bet365

Analiza:


 

Valencia wreszcie zaczyna grać swoje po słabym początku sezonu.

Gent. Belgia. To nie jest jakiś szczególnie trudny teren jak Turcja czy Kazachstan, więc moim zdaniem można śmiało stawiać na gości.

Valencia ostatnio ograła w derbach Levante aż 3-0.

Wcześniej mieli trudny mecz z Atletico. Przegrali 2-1 i daleko było do zwycięstwa, bo to Atletico dyktowało warunki, ale myślę, że warto zwrócić uwagę na to jak 'Nietoperze' walczyli w środku pola. Postawili tam trudne warunki. Gorzej było w ofensywie. Nie stworzyli sobie za wiele sytuacji, a oddali tylko jeden strzał celny. Z karnego. Ich domeną w tej chwili jest defensywa. w lidze są na trzecim miejscu w straconych golach. Tylko 7. Biorąc pod uwagę, że to był ich słabszy moment sezonu to naprawdę mało. 3 Z Athletic i 2 z Atletico.

Dużo goli? Raczej nie, dlatego też nie idę w czyste zwycięstwo gości.

Gola stracić mogą, ale chyba nie więcej, a sami też zbyt wiele nie powinni wbić.

Edytowane przez ciampek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie Bayern -Arsenal
Typ: under 3.5
Kurs 1.64
Buk ComeOn
Godz: 04.11.2015 / 20:45
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Bayernu podejmowała będzie na swoim stadionie drużyne Londyńskiego Arsenalu, w pierwszym spotkaniu rozegranym w Londynie ekipa Arsenalu wygrała 2:0, pomimo iż Bayern miał swoje sytuację do zdobycia bramki,stworzył sobie nawet sporo więcej sytuacji do zdobycia bramki, ale nic nie chciało wpaść do siatki, teraz Bayern gra na swoim stadionie i żeby być praktycznie pewnym do wyjśćia z grupy musiałbym w tym meczu zdobyć komplet punktów, w ten sposób praktycznie blokuje też wyjscie z grupy Arsenalowi , który przed pierwszymi spotkaniami uznawany był za jednego z faworytów do wygrania tej grupy. Bayern na swoim stadionie myli się niezwykle rzadko zaliczył teraz aż 9 wygranych na swoim stadionie pod rząd, strzelając w tych spotkaniach 33 bramki a stracił tylko 3, arsenal natomiast ostatnio zaliczył sporą wpadkę w spotkaniu pucharowym z zespołem Sfeffield i myślę że tutaj może być kolejna wpadka, mój typ na to spotkanie to wygrana zespołu gospodarzy oraz wynik 2:1., myślę że wiecej bramek niż 3 w tym meczu nie obejrzymy, uważam iż warto pograc under 2.5 po dobrym kursie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa - Kolejka 4

Spotkanie: Manchester Utd       -              CSKA Moscow

03.11.2015 20:45

Typ: 1

Kurs: 1,56

Bukmacher: Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20,45 odbędzie się spotkanie pomiędzy Manchesterem United, a CSKA w piłkarskiej Lidze Mistrzów.  Gospdoarze z dorobkiem 4 punktów zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli, natomiast goście z dorobkiem 4  punktów plasują się na 3 pozycji. Dla gospdoarzy, takie mecze z ekipami teoretycznie słabszymi u siebie muszą wygrywać jeśli myślą o awansie do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. W ostatnich trzech spotkaniach dzisiejsi gospdoarze zanotowali trzy remisy. Natomiast goście w ostatnich trzech spotkaniach zanotowali 2 zwycięstwa i jeden remis. Pierwsze spotkanie pomiędzy zespołami zakończyło się remisem. Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie bardzo bardzo zacięte i gospodarze przed własną publicznością będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i będą chcieli zagrać o  zwycięstwo. W mojej opinii tak się stanie i okazje, które wypracują sobie gospdoarze spokojnie wystarczą na pokonanie gości. Moim zdaniem dzisiaj komplet punktów zgarną gospdodarze Mój typ na to spotkanie to 3:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Grupa D

Spotkanie: Moenchengladbach – Juventus

Typ: over 2.5

Kurs:  2.18

Buk: Unibet

Godz. 20:45

Analiza:

Zeszłoroczny finalista Ligi Mistrzów już dziś może sobie zapewnić awans do dalszej fazy tych rozgrywek.  Cel jest prosty wygrana z Moenchengladbach które zamyka w tej grupie stawkę. Gospodarze tragicznie rozpoczęli sezon, pięć porażek z rzędu w Bundeslidze oraz jedna w Lidze Mistrzów  to był ich początek, oczywiście po wspólnej rozmowie trener postanowił odejść z zespołu dla jej dobra. To była mądra decyzja bo w tej chwili Borussia to całkiem inny zespół, zaczęli grać bardzo odważną piłkę która przekłada się na świetne wyniki na krajowym podwórku sześć zwycięstw z rzędu z fantastycznym bilansem bramkowym uwaga 21 bramek zdobyli w tych starciach!!, a stracili tylko cztery. Dowodem bardzo wysokiej formy jest też bezbramkowym remis w Turynie.   Sytuacja w tabeli jest taka że w grze o dalsza fazę pozostawi ich tylko zwycięstwo  i patrząc na postawę zespołu w ostatnim czasie oni dzisiaj niczego się nie przestraszą i zaatakują bardzo odważnie tego jestem pewien, a jak wspomniałem ofensywa tego zespołu jest w wybornej formie nie chodzi już o ilość bramek strzelonych ale widać w tych akcjach luz.  Goście bardzo dobrze wyglądali w Lidze Mistrzów pokonali już City na wyjeździe oraz Seville przed własną publicznością.  Jednak to nie jest Juventus z poprzedniego sezonu który potrafił świetnie bronić, mają wiele problemów na krajowym podwórku, na ten moment stracili już prawie tyle samo punktów co w całym poprzednim sezonie Seria A .  Problemem jest nie tylko słabsza postawa defensywy ale także atak marnuje bardzo dużo sytuacji bo personalnie to wyglądają nawet mocniej w tej formacji. Okazje są tylko nie chce to im wpadać pocieszającym faktem jest to że akurat w Lidze Mistrzów w tym aspekcie jest lepiej.  Dziś na dobrą sprawę może starczyć remis do celu ale myślę że tak nie zagrają będą tutaj starali się grać otwartą piłkę i po prostu to wygrać bo trzeba się też skupić na Seria gdzie jest sporo do odrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów

Spotkanie: Sevilla - Manchester City

Typ: 1 DNB

Kurs:  1,92

Buk: Unibet

Godz. 20:45

Analiza:

 

Mecz 4 kolejki poczatkujacy rewanze w fazie grupowej ligi mistrzow po miedzy trzecia sevilla a zajmujacym 2 lokate Manchesterem City. Bilans gospodarzy bardzo słaby:  1-0-2 bramki 4-4 ( tylko wygrana u siebie z niemcami z M'gladbach ) i dwie wyjazdowe porazki. Bilans MC 2-0-1 i bramki 5-4 ( w tym wygrana dosc szczesliwa wlasnie nad sevilla). satystki meczowe lekko na korzysc MC zarówno w ataku jak i obronie ale mecze pucharowe rzadza sie swoimi prawami i mysle ze w dniu dzisiejszym uznawany za faworyta MC tego meczu nie wygra. W obu ekipach szpital ale wydaje sie ze w MC wiekszy. Brakuje Aguero, Nasri, Clichy, Zabalety , Silvy natomiast u gospodarzy bedzie brakowac: Banega ( prawdopodobnie), Beto, Pareja i jeszcze dwóch mniej znaczacych garczy.  Sevilla chcac marzyc o awansie musi ten mecz co najmniej zremisowac poniewaz w przypadku porazki i wygranej Juve w zasadzie szanse na awans do dalszej fazy przepadną. Widzialem skrot pierwszego spotkania obu ekip i prawde mowiac mecz na remis a zwycieska bramka padla w doliczonym czasie gry. Sevilla u siebie pokonywala nie takich rywali i to nawet w tym sezonie gdzie w la liga na poczatku pazdziernika wyzszosc ich musiala uznac barcelona. Obie ekipy prezentuja podobne ustawienie tj.: 4-2-3-1.

Moj typ to 1 DNB poniewaz obawiam sie remisu a 1DNB po kursie 1,92 jeszcze ujdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Champions League Olympiakos - Dinamo Zagreb


Olympiakos have put themselves in a strong position to qualify behind Bayern Munich in this group and if they win tonight, might even be able to do so with a narrow loss a home to Arsenal on Matchday 6. They won on the road against the Gunners and in Zagreb two weeks ago in a hard fought 1-0 win, that has put Dinamo under pressure and they will have to look for the win this evening . I spoke ahead of their maych with Arsenal about how the lack of domestic competition worked against Dinamo in the CL and whilst they won that game, they rode their luck at times and have failed to score, conceding six in two CL starts since. Infact, this is a club in "crisis" having just lost back to back league games, which has had the stats men searching through the record books to find out the last time that happened ! They were unbeaten last season and were 51-19-2 over the previous two years, until the first of those recent defeats . They have a host of injuries to key players and have travelled with confidence at a very low ebb and if they fall behind tonight,  a collapse like we saw in Munich (four goals conceded in 15 minutes) is not out of question.

Olympiakos -1.5 ball 2.28 asian line/Sportmarket.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...