Skocz do zawartości

Refleksja - dodatkowy system poza zakładami.


Ombas

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, uznałem że w tym dziale może to pasować.



Myślał ktoś z Was o trochę innym sposobie zarabiania niż dzięki zakładom?
W razie, jeśli by ktoś uznał, że temat jest jakimś spamem - chętnie odpowiem na wszystkie pytania tutaj na forum i udowodnię, że nie jestem żadnym spamem/botem.


Poza tym zacząłem czytać ostatnio trochę tego forum i o podobnej, bukmacherskiej tematyce (kłaniam się :p), bo pomyślałem, że to może być dobry dodatkowy sposób na zarabianie, jak poniższy, który po prostu uznałem, że w miejscach, w których dużo kręci się wokół pieniądza znajdzie miejsce:





Zatrudnij sobie pracę!
Zainstaluj aplikację BuzzBee na smartphonie i wykonuj proste zadania w zamian za żywą gotówkę.

Najczęściej pojedyncze zadanie wygląda w ten sposób, że trzeba wyskoczyć do marketu/osiedlowego sklepu , zrobić zdjęcie jakiegoś produktu z ceną, wysłać je w aplikacji do weryfikacji poprawności.

Następnie na nasze konto wpada gotówka (jak wszystko ok), zwykle jakieś 5 - 6 - 10 zł za zadanie


System działa w następujący sposób:

schemat.png

(Najlepiej szczegóły sprawdzić za pośrednictwem i pobrać z www.buzzbee.pl, albo - co dowodzi rzetelności - przez sklep google play)


Buzzbee i firma, która to wymyśliła to grupa zapaleńców, która postanowiła dać chętnym posiadaczom smartfonów możliwość zarabiania za wykonywanie prostych zadań.
Polska firma, także poza tym też warto brać w całej inicjatywie udział.


Tak w ogóle to wszyscy, którzy wykonują zadania mają też swoje dość prężnie działające forum - można zawrzeć jakieś znajomości i w razie czego zadawac pytania :
link: support.buzzbee.pl




Jak mówiłem - moim zdaniem wyświadczam przysługę przekazując takie know-how i zapraszam do zadawania pytań, również tutaj.



Owocnych zakładów poza tym życzę icon_smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...