Skocz do zawartości

[Zamknięty] NHL 2015/2016


chmielu

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Montreal - Boston
Typ: 1ml + O5.5
Kurs: 3.20
Godz: 01:00
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Spotkanie Montreal Canadiens z Boston Bruins. Z dotychczasowych meczów które typowałem jesli chodzi o te dwie ekipy Montreal nigdy mnie nie zawiódł. Z Bostonem jest problem, poniewaz jest to klasowa ekipa ale maja sporo problemow w obronie. Na pewno dwie druzyny mocne w ataku, Montreal niezły w tyłach. Boston dobra ofensywa, słaba obrona. Widzi mi sie wynik na skraju 3:2, moze braknąć bramki ale warto zaryzykować. Canadiens są na ten moment najlepszą ekipą w NHL - przegrali tylko 3 z 15 spotkań (2 w regulaminowym czasie). Jeśli chodzi o overy są 3 ekipą z 5.8 bramkami na mecz. Na 1 miejscu... plasuje się Boston z 6.8 bramkami. To głównie wina defensywy, poniewaz maja 2 atak w tej konferencji właśnie za Montreal. Canadiens wciaz tez graja z rezerwowym bramkarzem, aczkolwiek w 4 ostatnich meczach nie tracili więcej niz 2 bramek. Dlatego ten wynik 3:2 tak mi chodzi po głowie. Boston z kolei od 7 spotkań nie wygrał z Canadiens i to też stoi w jakis sposob za gospodarzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Detroit Red Wings - Dallas Stars

typ: Dallas strzeli bramkę w 1. tercji 1.68 Betsafe :t: :t: :t:

08/11/2015 - 21:05, Joe Louis Arena

 

 

Dziś o 21 czasu polskiego zmierzą się ekipy Skrzydeł z Detroit oraz Gwiazd z Dallas. Dlaczego taki typ? Otóż kilka ostatnich kolejek NHL skłania do myślenia, czasem wyniki zaskakują nawet najwięszych fachowców. W tym chociażby spotkaniu kursy na zwycięstwo obu ekip są niezwykle zbliżone, bukmacherzy widzą co się dzieje. Jeszcze pare sezonów temu na gospodarzy nie dostalibyśmy w takim meczu kursu wyższego niż 2.00, dziś z kolei 2.50, i to wcale nie dlatego, że drużyna Detroit gra straszny piach, tylko dlatego, że faworyci dostają od dogów, jak wczorajszy mecz Sabres z Canucks. Ale do rzeczy...

 

Zauważyłem po prostu pewną konsekwencję jeżeli chodzi o Dallas, a mianowicie chłopaki zawsze zaczynają z wysokiego "c". Ostatnie 5 spotkań jakie rozegrali to 4 zwycięstwa i porażka z Toronto, strzelając 19 (!!) bramek, niemal 4 w meczu, w każdym z nich strzelając przynajmniej jednego gola w pierwszej tercji. Nawet gdy przegrali z Leafs 1:4 to tego jedynego gola ukłuli w pierwszej części spotkania. Oni tak mają, ruszają ostro do ataku, co zresztą nie dziwi w przypadku ekipy, która ma znacznie silniejszy atak niż defensywę. Różnie bywa potem, albo się rozkręcają, albo blokują. 

Ponadto w ostatnich 4 spotkaniach z Detroit Red Wings, ekipa z Dallas zdobywała gola w pierwszej tercji, nawet jak dostali 1:5 to gol po 20min mieli na koncie. 

 

A jest komu strzelać. W formie jest jak co roku absolutny kozak moim zdaniem Tyler Seguin, którego Bruins oddając zrobili największy błąd w życiu, co zresztą pokazują statsy chłopaka z ostatnich sezonów. Ma dopiero 23 lata i będzie jeszcze asem w talii trenera Kanady ;) Seguin póki co jest najlepszym podając w lidze, mając na koncie 13 asyst i jest liderem również w klasyfikacji kanadyjskiej (21pkt). Dzieła zniszczenia dokonuje często Jamie Benn, który również przoduje w tabeli skuteczności, 10 bramek to najlepszy strzelec ligi. Nie Crosby, nie Ovechkin, tylko właśnie Benn, który często jest niedoceniany. Stars mają jeszcze w składzie takie tuzy jak Jason Spezza (5g., 7a.) oraz nowy nabytek z Chicago Patrick Sharp (5g., 5a.), a ponadto genialny obrońca Klingberg, który już teraz ma na koncie 11 asyst i jeśli skończy sezon poniżej 30 asyst to się zdziwię, bardzo podoba mi się jak włącza się do akcji ofensywnych wspomagając kolegów w ofensywie.

Myślę, że dobrą informacją jest również wymiana Sharpa na Hemsky'ego w pierwszym składzie, duetowi Seguin-Benn przyda się doświadczony zawodnik przeciwko starym wygom Detroit.

 

Imponujący atak Dallas powinien dziś strzelić parę bramek drużynie Red Wings, chyba że Jimmy Howard stanie na wysokości zadania. Goalie Skrzydeł miał okazje stanąć naprzeciw drużynie Dallas, w 16 spotkaniach puścił 39 bramek, średnio 2.45 GAA, co nie jest najgorszym wynikiem, ale nie sugeruje murowanej bramki. Ponadto może mu brakować nieco ogrania gdyż w ostatnim meczu z Toronto zastąpił go Petr Mrazek...

 

Kurs może nie powala na kolana, ale wydaje się dość pewny. Obie ekipy wypoczęte, nie grali wczoraj, więc dziś powinni zagrać na maksa swoich możliwosci. 

 

 

Edit. Jak się spodziewałem Stars pewnie ruszyli do ataku od pierwszej minuty, a w pierwszej tercji zdołali strzelić nie jedną, a dwie bramki ;) Po 20 minutach prowadzili 2:1, a mecz zakończył się zwycięstwem ekipy z Dallas 4:1. Rośnie nam bardzo dobra ekipa, która może zagrozić najlepszym, ale chyba jeszcze nie w tym sezonie. 

Edytowane przez chmielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Chicago - Edmonton
Typ: 1ml + O5.5
Kurs: 3.45
Godz: 02:00
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Spotkanie Chicago Blackhawks z Edmonton Oilers. Niesamowity kurs na zwycięstwo gospodarzy bo potrafi sięgnąć nawet do 1.9. W normalnych okolicznościach ten kurs oscylowałby wokół 1.5-1.6, a w NHL to naprawdę niski kurs... i kompletnie nieopłacalny ponieważ zwykle tacy faworyci przegrywają. Blackhawks to drużyna ścisłego topu, Edmonton Oilers same doły NHL. Ale jednak na ten moment sezonu sytuacja jest dość skomplikowana. Oilers jak na siebie zajmują wysokie 23 miejsce (na 30 zespołów) i naprawdę nieźle spisują się w ofensywie. Choć przegrywają mecze to z reguły ich wyniki to np 3:4, 2:4, 4:7 (raz). 4 na ostatnie 5 meczów to były dla nich overy 5.5 razem 8 z 14. By zagrać over przekonuje także do tego Chicago, których ostatnie mecze to 2:4, 5:6, 4;2, 4:5. Wcześniej sporo underów dzięki dobrej defensywie i słabemu atakowi (2 wyniki po 1:0), ale coś się posypali w ostatnich dniach. 17 miejsce tej drużyny to naprawdę słaby wynik. Na pewno przyczynia sie do tego brak Keitha i Hossy (kontuzje) ale wielokrotny mistrz NHL nie powinien aż tak nonszalancko grać. Nie wierzę że przegrają 3 razy pod rząd i to na własnej tafli, dlatego jedynka. Co do overa to jeszcze spotkania bezpośrednie mówią nam o tym: 5 z ostatnich 6 meczów pomiędzy tymi drużynami kończyło się wynikami overowymi, a Chicago w 7 z ostatnich 10 strzelali co najmniej 4 bramki Oilers. Także tutaj też widzi mi się wynik w granicach 4:2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Hokej NHL
Spotkanie Dallas-Toronto
Typ: over 1.5 gola w 1 tercji
Kurs 1.87
Buk ComeOn
Godz: 11.11.2015 /02:30
Analiza: Na jutro jak nigdy postanowiłem zagrać spotkanie z NHL, ekipa Dallas Stars przed swoją publicznością podejmowała będzie ekipę Toronto Male Leafs, dla mnie faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu bedzie ekipa gospodarzy , która w tych rozgrywkach radzi sobie bardzo dobrze, przewodzi tabeli w Konferencji zachodniej z dorobkiem aż 24 punktów na swoim koncie , Dallas przegrało zaledwie 3 spotkania a wygrało ich 11 , u siebie zanotowali tylko jedną wpadkę z zespołem z Florydy aż 2:6 ,ale myślę że w tym meczu taka sytuację się nie powinna powtórzyć, goscie natomiast są na przed ostatniej pozycji w konferencji wschodniej i mają na swoim koncie tylko 8 punktów , z czego zaledwie 4 ugrali na lodowiskach swoich rywali, natomiast w poprzednich 9 meczach na wyjeździe ugrali tylko jedną wygraną i aż 8 razy schodzili z lodowiska jako ekipa pokonana, myślę że druzyne Dallas, stać będzie w dniu jutrzejszym na robicie zespołu z Toronto , stawiałbym na bramki zdobyte już po pierwszej tercji, oraz na wysoki wynik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Penguins - Montreal
Typ: 2ml
Kurs: 2.16
Godz: 01:30
Bukmacher:
Analiza:

 

Spotkanie Pittsburgh Penguins z Montreal Canadiens. Faworytem tego spotkania wg bukmacherów jest zespół gospodarzy. Być może zgodziłbym się z tym, ale tak 2 lata temu. Od jakiegoś czasu jednak Penguins mnie nie przekonują, by stawiać na nich nawet z średnimi drużynami, a co dopiero Canadiens. Pittsburgh przegrał chociażby ostatnio z Calgary Flames, którzy bądź co bądź ale w tym sezonie dołują i nie zapowiada się, że będą walczyć o play-offy powtarzając poprzedni sezon, w którym toczyli równe pojedynki z dużo lepszymi drużynami. Wcześniej ledwo pokonali Edmonton Oilers 2:1, a to też druzyna ze słabą defensywą. Łatwy terminarz Toronto i Buffalo. Ciężko stwierdzić jak będą wyglądali na tle lepszych rywali, a tu sądze że bedzie to ich pierwszy poważny test. Canadiens? Najlepiej punktująca druzyna tego sezonu (27 punktów na przeciw 18 Penguins) i najlepsza ofensywa - 59 bramek naprzeciw 31 Penguins. Co prawda z rezerwowym bramkarzem dziś, ale dla mnie nadal sa faworytem tego pojedynku. Z resztą dla mnie Montreal jest faworytem z każdym rywalem, także dopóki nie przydarzy im się dłuższa seria porażek będe na nich stawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Flyers - Capitals
Typ: 2ml + U5.5
Kurs: 3.15
Godz: 01:00
Bukmacher: marathonbet
Analiza:

 

Spotkanie Philadelphia Flyers z Washington Capitals. To był dla mnie pierwszy mecz po Nashville z Toronto który rzucił mi się w oczy z dzisiejszej oferty i choć sie zastanawiałem nad innymi typami, to zaufam intuicji. Przede wszystkim widzę to tak, że Flyers grają naprawdę źle od początku sezonu i w niczym nie przypominają do niedawna jednej z najbardziej ofensywnych drużyn NHL. Teraz ledwo zdobyli 13 punktów i 28 bramek, co przy 43 Washington Capitals jest sporą różnicą. Sporą, bo dopiero początek sezonu - po 14 i 15 granych meczów odpowiednio. Flyers na ostatnie 8 meczów wygrali tylko raz. Ciężko stawiać na nich w takiej sytuacji. Capitals też trochę podupadli w ostatnim czasie bo wygrali "tylko" 7 z ostatnich 10 meczów, ale męczyli się z Toronto (3-2) by pozniej nie trafić ani razu z Detroit. Dzis w bramce Flyers zagra Mason, ktorego nie widujemy często a ktory w ostatnich 3 meczach puszczał 3,3 i 4 bramki. Wbrew temu jednak stawiam under, bo Capitals też nie błyszczeli ostatnio w ofensywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Capitals - Calgary
Typ: Capitals ml + O5.5
Kurs: 3.20
Godz: 01:00
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Dziś czyli w przeciągu 2 dni kolejny raz stawiam na Washington Capitals, ale tym razem grają u siebie i z jeszcze słabszą ekipą niż wczoraj. Wczoraj sądziłem, że Capitals dadzą radę Flyers i tu się nie pomyliłem, ale nie sądziłem że z taką łatwością będą strzelać bramki. Mecz skonczył się wynikiem 5:2. Dzisiaj grają właśnie u siebie, gdzie gra im się zdecydowanie lepiej. Dwa, mają przerwę w graniu u siebie teraz dłuższą, więc myśle że dziś podejdą do meczu na "fulla". Ovechkin też nie strzelił bramki w ostatnich 2 meczach, więc tym razem mam nadzieje że sie przełamie. Capitals na ten moment zdobyli 22 punkty, a Calgary tylko połowę z tego. No i to o czym mówię, że optuje za overem czyli aż 66 bramek straconych przez gości. W tej konferencji nie ma słabszej ekipy. Dodatkowo historia jest całkiem przeciw Flames, którzy kompletnie sobie nie radzą z Capitals. Przegrali 13 z 17 granych meczów przeciw nim, a over padł w 4 z 5 ostatnich spotkań. Jedyny minus sądze, że to powrót z wyjazdu do domu back to back dla drużyny z Waszyngtonu i nie wiadomo jak sobie z tym poradzą. Ale jeśli zaczną dobrze 1 tercję to już dalej powinno pójść dobrze.

Edytowane przez StanleyLevy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, NHL

large.pngnhl_shield.pnglarge.png

Spotkanie: Buffalo Sabres - San Jose Sharks

Typ: 1
Kurs: 2,91
Data i godzina: 15.11.2015 02:00
Bukmacher: MarathonBet
Analiza:


Zapraszam na spotkanie National Hockey League, pomiędzy Buffalo Sabres a San Jose Sharks. Jeżeli ktokolwiek stawiał ostatniej nocy w meczu z Detroit Red Wings na wygraną San Jose Shark, powinien uznać to za prezent bo Rekiny grały bardzo słabo. San Jose oddało zaledwie czternaście strzałów na bramkę, podczas gdy Detroit miało aż dwadzieścia osiem. Rzadko zdarza się, że zespół oddający dwa razy mniej strzałów wychodzi z konfrontacji zwycięsko. Dodatkowo Detroit miało przewagę w posiadaniu krążka w strefie ofensywnej 53% do 27%, co świadczy, że Rekiny grały na prawdę słabo. Ich gra była momentami wręcz fatalna. Jednakże mimo to wygrali i teraz są faworyzowani w meczu z Buffalo, co jak dla mnie jest totalną pomyłką. Bawoły wygrały ostatni mecz na wyjeździe 3:2 z Florida Panthers. W sumie trzy ostatnie ich mecze to, trzy zwycięstwa, dodatkowo na pięć ostatnich spotkań przegrali tylko raz. Na pewno są silnym zespołem i zapowiada się ciekawe widowisko. Dla Bawołów korzystną informacją jest, że w bramce Rekinów prawdopodobnie zajdzie zmiana i dziś zamiast Martina Jones’a zobaczymy Alexa Stalock’a. W pięciu ostatnich pojedynkach Buffalo Sabres z San Jose Shark na First Niagara Center, gospodarze wygrywali pięciokrotnie co moim zdaniem biorąc pod uwagę ich ostatnią formę oraz słabo grające w ataku Rekiny, podtrzymają tą tendencję i odniosą kolejne zwycięstwo. Mecz rozpocznie się o godzinie 01:00 czasu polskiego.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montreal Canadiens - Colorado Avalanche

typ: Montreal Canadiens 1.85 Unibet :n: :n: :n:

2015-11-15 - 01:05, Centre Bell

 

 

 

Co tu dużo pisać, od razu widać faworyta. Jedna z najlepszych obecnie ekip NHL podejmuje na własnym lodzie drużynę z dołu tabeli. Canadiens podobnie jak Rangersi okupują pierwsze miejsce w Konferencji Wschodniej, wyżej są dzięki lepszemu bilansowi. U siebie doznali w tym sezonie tylko jednej porażki z Senatorami po dogrywce. To również jedna z najlepiej wykorzystujących grę w przewadze ekip w lidze (27,1%), co niemal w każdym meczu przynosi im przynajmniej jedną bramkę. W składzie nieśmiertelni i genialni: Pacioretty (8G,7A), Plekanec (7G,9A), Subban (1G, 15A), Gallagher (7G,8A) no i mój ulubiony etatowy strzelec PPG Markov (w tym sezonie 2G, 13A), nieco gorsza kopia Webera z Nashville :D Ogólnie ekipa jest obok Dallas najbardziej bramkostrzelna w lidze, 62 bramki na 17 spotkań daje 3.2 gola na mecz. Dość nieoczekiwanie przegrali przedwczoraj ze średnio dysponowanymi Pingwinami po karnych 3:4.

 

Lawiny z kolei zgoła odmienne nastroje. Pozycja w lidze raczej nienajlepsza, 4 wygrane i 4 porażki na wyjazdach, z czego ostatnie dwa to zwycięstwa. Jeszcze ogrania Lotników można się było spodziewać, ale Miśki? Szok. Duża zasługa w tym najlepszego strzelca Colorado - M.Duchene. Dziś swoją karę zawieszenia zacznie odbywać G.Landeskog, co będzie ogromnym osłabieniem w składzie gości. 

 

Pod nieobecność kontuzjowanego Price'a między słupkami w ekipie gospodarzy zobaczymy Condona, który prezentuje się póki co bardzo dobrze, ze statystyką 1.73 GAA oraz SV% 0.936. Bramkarzem podstawowym w drużynie gości będzie dziś Berra, który ma jeszcze lepsze statsy niż goalie rywali: 1.58 GAA SV% 0.948. Postawa bramkarzy w obecnym sezonie sugeruje głęboki under w tym meczu, ja jednak nie oceniałbym tego po pozorach. Historia spotkań między obiema drużynami pokazuje, że różnie z bramkami bywało, jednak ostatnie 5 spotkań wygrywała ekipa Canadiens, raz po dogrywce. 

 

Na chwilę obecną lepiej zarówno na papierze, jak i w rzeczywistości rosterowo wyglądają gospodarze. Grają we własnej hali, gdzie rządzą, ewidentnie potrafią grać i wygrywać z Lawinami, którzy dziś wystąpią bez jednego z najważniejszych zawodników Landeskoga. Jeszcze taka ciekawa statystyka: Colorado w ostatnich 5 sytuacjach gdy wygrali mecz i mieli przynajmniej dzień odpoczynku przegrali kolejny mecz w 4 z nich, w skrócie nie jest to ekipa to wygrywania back-to-back. Jak dla mnie czysta "1" i wynik na oko 4:2 dla Canadiens.

 

Edit. Tego właśnie nie lubię w NHL, tego jak dyspozycja bramkarzy może wpłynąć na przebieg spotkania. Montreal oddał 40 strzałów na bramkę Avs strzelając jedną bramkę - życiówka Reto Berry. Jeszcze go w takiej formie nie widziałem. Z kolei Colorado 24 strzały i 6 bramek :fp: Zarówno Condon (11 strzałów i 4 bramy puszczone) jak i Tokarski, który wszedł za niego jak sie posypały bramki , nie pokazali skilla. Tak to jest z tymi młodymi bramkarzami rezerwy. Price zagwarantowałby jakość, a tych dwóch pokazało, że ich miejsce jest na ławie rezerwowych. Jeszcze wygrana Colorado może tak bardzo nie dziwi, mógł im wyjść mecz i ograli Canadiens, ale 1:6 to jest rzeźnia. Całe NHL...

Edytowane przez chmielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: NJ Devils - Pittburgh Penguins
Typ: Devils ml + U5.5
Kurs: 3.20
Godz: 01:00
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

W pojedynku New Jersey Devils z Pittsburgh Penguins bukmacherzy nie widzą wyraźnego faworyta. Kurs na czyste zwycięstwo gospodarzy 2.80 zachęca przede wszystkim. Raz, że mają ułatwione zadanie bo goście wystawiają dziś rezerwowego bramkarza Zatkoffa, który dostaje bardzo mało szans i rzadko kiedy je wykorzystuje (częściej z dużo słabszymi rywalami). Penguins dodatkowo są na back to back, gdzie przegrali u siebie z słabymi Blue Jackets. Byli wyraznymi faworytami w tym meczu, a jednak ofensywa ich nie istniała. Na wyjezdzie będą mieli wg mnie trudniej, także jesli chodzi o samych Devils ponieważ grają jak na siebie naprawde twardo. Ostatnio udalo im sie w przeciagu tygodnia pokonac 2 razy Chicago Blackhawks, raz na wyjezdzie, raz u siebie co jest sporym osiagnieciem. Ba, dzięki temu jak na ten moment sezonu ofensywa Devils lepiej funkcjonuje niz Penguins. Gdyby ktos przed sezonem powiedział że w jakimkolwiek momencie sezonu tak będzie to co najwyzej złapałby sie za głowę. Bardzo wazna w tych meczach statystyką wydaje się ta, która mowi ze druzyna domowa wygrywa 23 z 28 spotkan. Devils u siebie wygrywali 16 z 21 spotkan. 18 z 26 to były undery. Rzadko sie zdarza w tych meczach wynik typu 5-3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Rangers - Toronto
Typ: Rangers ml + O5.5
Kurs: 3.19
Godz: 01:00
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Dzisiejszej nocy tylko dwa mecze w najlepszej lidze hokejowej świata - NHL. Pierwszym z nich jest mecz New York Rangers z Toronto Maple Leafs. Kilkanaście dni temu kurs na Rangersów w tym spotkaniu pewnie wynosiłby około 1.5, ponieważ przepaść pomiędzy tymi drużynami była ogromna. Toronto nie mogło się pozbierać od 1,5 roku kiedy zaczęli wielki zjazd i na ich przegranych można było zarabiać krocie, a Rangersi wygrali Puchar Prezydenta. Dwa bieguny tabeli. I tak też zaczął się ten sezon. Rangersi może ofensywnie nie szaleli, ale w domu są po prostu bestiami. 8 wygranych z 10 meczów, w tym raz po karnych. Bilans bramkowy 36:16 - najlepszy jeśli chodzi o ten sezon. Ostatnio odprawili 6:3 St Louis Blues (over), a goście to jednak druzyna dobrze poukładana w defensywie. Licze więc tutaj na sporo bramek. Maple Leafs z kolei pozbierali się i udało im się wygrać 3 ostatnie mecze tracąc nie więcej niz 2 bramki. Dzis nastepuje jednak po pierwsze zmiana bramkarza (u Rangersów też rezerwowy), a po drugie są back to back czyli na zmęczeniu. Jedynym problemem moze byc taktyka na ten mecz, bo kiedy dochodzi do grania rezerwowymi bramkarzami u obu ekip - wszycy spodziewają się overu, a druzyny grają bardzo zachowawczo by nie narażać sie na strzały. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Montreal - Vancouver
Typ: 1 ml + O5.5
Kurs: 3.20
Godz: 01:30
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

W dniu dzisiejszym (choc u nas nocy) o 1:30 rozpocznie sie mecz Montreal Canadiens z Vancouver Canucks. Gram tutaj na przelamanie Canadiens, ktorzy przez ostatnie 2 porazki spadli z 1 miejsca w punktacji i aktualnie dziela sie drugim miejscem z Dallas Stars, a na 1 zawedrowali Rangersi ktorych wczoraj typowałem (i wygrali). Canadiens najpierw przegrali z Penguins 3:4 - choc do 15 minuty 3 tercji prowadzili 3:2, a pozniej (wczoraj) dostali baty od Colorado Avalanche przegrywajac 1:6. Bramkarz Condon nie mial dobrego dnia, a i Canadiens marnowali stuprocentowe szanse. Dzis moim zdaniem sobie odbębnią i przynajmniej 4 bramki strzelą - w bramce Canucks wystapi Markstrom ktory nie dostaje szans na grę poniewaz jest słaby. Goscie i bez niego tez sobie niezbyt radzą w punktowaniem, bo wygrali praktycznie połowę z tego co Montreal Canadiens i przegrali 5 z ostatnich 6 meczów. Takze przyjazdy do Montrealu im nie sluza bo przegrali 5 z 6 ostatnich pojedynkow bezposrednich. Z reguly jednak padały undery. Ja jednak stawiam na przeciw poniewaz licze na przełamanie i ze wezma sie szybko za strzelanie, a rezerwowy bramkarz gosci im w tym pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Buffalo - Dallas
Typ: 2 (-1)
Kurs: 2.67
Godz: 01:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Kontynuujemy granie na NHL, a dzisiejszej nocki pod lupą mecz Buffalo Sabres z Dallas Stars. Faworytem tego spotkania są goście, którzy liderują w tabeli konferencji zachodniej z 28 punktami. Na ten dorobek złożyło się 14 zwycięstw w 18 meczach. Zwycięstw co najmniej dwiema bramkami udało im się zaliczyć aż 10, także raczej słusznym będzie tu spórbowanie handicapu ze zwrotem. Stars przede wszystkim brylują w ofensywie. Fakt - czasami sie zacinają, ale zdarza im się to bardzo rzadko. Czy teraz sie zatną? Jest prawdopodobienstwo poniewaz Dallas jest public betem - raczej mało kto próbuje stawiac Sabres, którzy mimo wyniku ponad stan na ten sezon - jednak są jedną z najsłabszych druzyn NHL. Stars przeciwnie. Po transferze Sharpa tylko wzmocnili swoją już swietną ofensywę z Bennem czy Seguinem. 65 bramek to drugi wynik NHL za Canadiens, aczkolwiek Canadiens mają mecz rozegrany więcej. Dziś Dallas wystarczy że strzeli 3 bramki i wysuną się na prowadzenie. Także jeśli buki nie planują dziś namieszać i faworyt wygra, to raczej strzeli te 3-4 bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Jets - Canucks
Typ: 2 ML
Kurs: 2.05
Godz: 01:30
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Dzisiejszej nocy skromny wybór w NHL, bo tylko rozegrane zostaną trzy mecze. Tym razem analizuję mecz Winnipeg Jets z Vancouver Canucks. Tym razem faworyta widzę w przyjezdnych, ale o nich później. Druzyna Winnipeg Jets ma za sobą bardzo nieudany okres, choć w jakiejś części zrozumiały. Przegrali 7 z ostatnich 8 meczów, z czego 6 co najmniej dwoma bramkami. Dostali też bagaż bramek. Minnesota strzeliła im 5, Dallas 6, a Nashville 7 bramek. Na koniec przegrali z Blues 2:3 i teraz powracają do domu. Jasne, ze będą chcieli sobie u siebie odbębnić, ale z reguły druzyny wracające z podróży nie są w lepszej formie niż byli, a ta jest tragiczna przede wszystkim jeśli chodzi o obronę. Canucks nie mają o wiele lepszego bilansu punktowego bo to tylko 2 punkty więcej, ale zdecydowanie lepiej radzą sobie w obronie. W reszcie statystyk są też lepsi, choc juz tu roznica nie jest aż tak wielka. Do tego Canucks jako jedyni potrafili swietnie grac z Canadiens kiedy mieli najwyższą formę, a ostatnio przegrali z nimi dopiero po dogrywce 3:4 (typowałem ten mecz). Takze wydaje sie na ten moment ze goscie są lepiej poukładani i mimo ze przegrywają, to w tej parze mogą wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Capitals - Stars
Typ: 2 ml
Kurs: 2.15
Godz: 01:00
Bukmacher: marathonbet
Analiza:

 

Spotkanie Washington Capitals z Dallas Stars. 2 dni temu typowałem Dallas Stars w starciu z Buffalo. Mimo ze ten mecz wygrali 3-1 i typ wszedł, to jednak grali słabo i to był ten mecz w którym się "zacięli" ofensywnie. To najlepsza ekipa ofensywna NHL na ten moment, mimo tego slabszego meczu. Są też najlepsi na wyjazdach z 8 zwycięstwami w 10 meczach. Bramkowo stoją wysoko z 35 trafieniami, czyli powyżej 3 na mecz. Jeśli dziś strzelą co najmniej 3 to sądze że wygrają. Nie mogą mieć meczu przestojowego. Holtby w bramce Capitals nie jest bramkarzem który byłby w stanie zatrzymać ofensywe Dallas w dłuższym czasie. Poza tym Caps grali wczoraj na wyjezdzie z Red Wings, słaba skutecznosc, dogrywka, wynik 2:1 i powrót do domu. Jasne Caps mają Ovechkina i Kutznestova ale nadal ofensywa gości wydaje mi się lepsza. Mecze bezpośrednie też po stronie gości (14 z 17), więc jedyne co może zatrzymać Dallas to ich nieskuteczność która zdarza się rzadko.

Edytowane przez StanleyLevy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Carolina - Toronto
Typ: 2ml
Kurs: 2.10
Godz: 01:00
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Spotkanie Carolina Hurricanes z Toronto Maple Leafs. Pierwszy raz od chyba roku czasu stawiam na Toronto. Zespół ten po fali bardzo złych meczów, ogólnie słabego czasu gdzie przegrywali mecz za meczem - nagle jakby odżył. Co prawda te statystyki dalej nie wyglądają wybitnie ale wygrali 5 z ostatnich 10 meczów i 4 z ostatnich 5. 3 dni temu odprawili u siebie Colorado 5:1. Teraz są wypoczęci i pytanie jak zagrają? Druzyna wydaje sie byc odmieniona, bo i zaczęli strzelać, a i Reimer naprawde dobrze bronił (dziś też on w bramce) obniżając swoje statystyki traconych goli do około 2. A trzeba też przyznac ze Leafs nie mieli łatwego terminarza, bo Capitals, Stars, Nashville, Canucks, Rangers (ten przegrali po dogrywce dopiero) i właśnie Colorado. Także może czas zacząć w nich wierzyć? Hurricanes z kolei to słaba ekipa. Zawsze sie błąkają w dołach tabeli. Bardzo underowa, ponieważ nie grają dobrego hokeja, częściej jedynie przeszkadzają. Przegrali 6 z ostatnich 7 meczów. Zdecydowana większość jednak to są mecze zacięte (okolice 3:2 i dogrywek) - dlatego też stawiam ML. Under w meczach bezpośrednich padał 11 razy na 15 spotkań, także to jest tylko tego potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Florida - Rangers
Typ: 2ml + U5.5
Kurs: 3.15
Godz: 01:00
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Spotkanie Florida Panthers z New York Rangers. Ostatnio dobra passa w NHL. Mam nadzieje, że będzie kontynuowana i dziś. Faworytem tego spotkania są goście, którzy walczą o 1 miejsce jeśli chodzi o punktację na koniec sezonu, oczywiście takze beda grali o Stanley Cup, poniewaz jest to druzyna scisłego topu. Rangersi wczoraj grali z Tampa Bay Lightning na wyjezdzie i przegrali ten mecz 1:2. Totalnie zawodzila u nich skutecznosc. Często tak mają. Panthers maja niezła defensywe, dobrego bramkarza, a to drugi mecz wyjazdowy w przeciagu 2 dni wiec wielkiej skutecznosci tu tez nie oczekuję. Przed tą porażką Rangersi wygrali 9 spotkań z rzędu, więc traktuje to jako wypadek przy pracy. Panthers z kolei wygrali tylko 3 mecze na ostatnie 10 i jest to dla nich standardowa statystyka. Ten zespol moze powalczy o play-offy ale bedzie mial ciezko. Florida niezle broni u siebie, Rangersi sa najczesciej notującą undery ekipą wyjazdową. Dla mnie tutaj under, a kto wygra? W zacietym meczu Rangersi. Z reszta 6 ostatnich spotkan bezposrednich takze wygrywali oni.

Edytowane przez StanleyLevy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Montreal - Islanders
Typ: 1 (-1)
Kurs: 2.95
Godz: 01:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Dziś tylko 2 spotkania NHL w nocy. Pierwszym z nich będzie spotkanie Montreal Canadiens z New York Islanders. Jest to taki można powiedzieć szybki rewanż, ponieważ te zespoły grały ze sobą 20 listopada, ale nie była to tafla Canadiens tylko Islanders. Tam wynik brzmiał 5:3 dla zawodników z Montrealu. Handicap osiągnięty na wyjeździe, aż 5 goli strzelonych. Czemu nie mieliby powtórzyć dziś tego wyniku? Przede wszystkim dziś drugi raz z rzędu po kontuzji wystąpi świetny bramkarz Carey Price. Ostatnio nie grał i Canadiens trochę meczów poprzegrywali. Ostatnio wpuścił 3 bramki, ale sądze że powoli będzie dochodził do formy i tutaj już nie strzelą mu więcej niż 2. Canadiens mimo ostatnich wpadek nadal mają najwięcej bezpośrednich zwycięstw w lidze (14 do 9 Islanders). Mają też najwięcej strzelonych bramek w swojej konferencji - 74 do 57 Islanders. To naprawde duza roznica na tym poziomie rozgrywek. Jeśli chodzi o obronę, obie druzyny mają podobne statystyki. Spotkania bezposrednie to 5 zwyciestw z rzędu gospodarzy. Wszystkie wygrane było co najmniej 2 bramkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Sabres - Blues
Typ: 2
Kurs: 2.05
Godz: 01:05
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Spotkanie dwóch drużyn z przeciwległych biegunów tabeli. Buffalo Sabres grają z St Louis Blues. Gospodarze to jedna z najsłabszych drużyn NHL, rok w rok okupująca najcześciej ostatnie lub przedostatnie miejsce w tabeli. W tym roku jednak grają trochę lepiej i udało im się zgromadzić 18 punktów, czyli było to 6 zwycięstw (4 w regulaminowym czasie gry). Nadal jednak mają ujemny bilans bramkowy (43:55) więc to mówi sporo, czy są potentatem czy jednak druzyną która będzie przegrywała. Ostatnio 4 porażki z rzędu. Blues z kolei grają różnie, ale zajmują 2 pozycje w swojej konferencji za Dallas Stars i to jest pozycja dla nich odpowiednia. Druzyna klasowa, choc moze nie tak przekonująca jak całkiem topowe druzyny. W play-off jednak z pewnością zagrają. Dzis do składu wraca jeden z lepszych strzelców druzyny Statsny, więc licze tu na jego szybkie przełamanie. Blues łatwo gra się z Sabres, bo bezpośrednio wygrali 15 z 17 ostatnich spotkań. Rzadko dochodzi do remisów. Pogromu moze tu nie będzie, ale powinni dać radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Wild - Vancouver
Typ: 1 ml + U5.5
Kurs: 3.13
Godz: 01:05
Bukmacher: marathonbet
Analiza:

 

Spotkanie Minnesota Wild z Vancouver Canucks. Powiem szczerze, ze obie druzyny mnie w tym sezonie nie przekonują. Minnesota odkad pozyskala Dubnyka na bramce grala swietnie, ale to byl poprzedni sezon. W tym graja naprawde roznie. Potrafia jak ostatnio rozstrzelac Nashville 4-0, by wczesniej i z Penguins i Bruins przegrac tracąc po 4 bramki. Ciezko wiec patrzec tu na ich gre defensywną, na to ze jednak nie bedzie overu. Ale nadal wierze w Dubnyka, ktory oczywiscie dzis zagra. Goscie maja gorzej, bo wygrali tylko 2 spotkania na ostatatnie 10. Nie ma juz tej druzyny ktora kilka lat temu wygrywala punktacje w pucharze prezydenta. Sedinowie trzymaja ta druzyne, ale jednak porazka goni porazke i tez tak tu sadze sie stanie. Najwiekszym problemem jest jednak to czy bedzie under czy over. Widze tu spokojnie wynik 3:2/4:2/4:3, ale Canucks ogolnie malo strzelaja na wyjazdach (zwykle do 2), więc jednak wciaz jestem za gospodarzami. Spotkania bezposrednie to 6 wygranych z 8 na korzysc Minnesoty. Z reguly jednak byly to overy. Jak pisalem jednak wierze w Dubnyka, ze dzis wybroni im zwyciestwo.

Edytowane przez StanleyLevy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Stars - Canucks
Typ: 1 (-1)
Kurs: 2.80
Godz: 2:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Po krótkiej przerwie powrót do NHL. Dziś o 2:30 spotykaja się Dallas Stars z Vancouver Canucks. Ostatnio goście zaskoczyli mnie wygrywając z Wild na wyjezdzie 3:2. Dzis mają trudniejszego przeciwnika do rozegrania i kolejny raz mecz wyjazdowy. Tym razem chyba im się tak nie poszczęści. Nie przekonuje mnie gra Canucks, a juz na pewno nie na wyjazdach. Sprawdzmy ich ostatnie wyniki poza wygraną z Wild. Tylko 2 wygrane z ostatnich 9 i to z raczej słabszymi zespołami: Blue Jackets i Arizona Coyotes. Stars są liderem swojej konferencji (34 punkty, czyli 3 więcej niż St Louis Blues oraz mecz zaległy), najlepszą ofensywą (78 bramek w 22 meczach), ale też mają wyśmienite statystyki gry bezpośredniej z goścmi. 8 do zera, plus większość to były pojedynki z sporą ilością bramek. Taka ofensywa powinna dziś znowu sobie postrzelać. W sumie nie ma statystyki ktora by optowała za goścmi. We wszystkich Dallas są lepsi. Jedynym zawodnikiem ktorego u gosci trzeba unieszkodliwic jest Daniel Sedin, ale to jest wiadome od lat. Stars mają zespół i dzis powinni kolejny raz wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Anaheim Ducks - Vancouver Canucks
Typ: Vancouver Canucks ML
Kurs: 2,19
Godz: 01.12.2015 4:00
Bukmacher: Marathonbet
Analiza: Pewne jest to, że będą duże emocje w tym meczu. Anaheim Ducks i Vancouver Canucks to są drużyny z tej samej dywizji. Patrząc na to jak wygląda tabela zachodniej konferencji, to bardzo możliwe jest, iż zespoły te będą rywalizowały ze sobą o fazę playoff. Stawka meczu jest duża, jest o co grać, nikt tutaj nie odpuści. Być może będzie to podobne spotkanie jak to miało miejsce na początku sezonu. Wtedy do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne, a w nich lepsi byli goście, czyli Vancouver Canucks. Nowy format dogrywki, czyli trzech na trzech bardzo nie pasuje drużynie Anaheim Ducks. Jeszcze nie było ani jednego meczu, kiedy Anaheim wygrali w dogrywce, a grali już kilka spotkań, gdzie ta dogrywka była. Cztery mecze Ducks przegrali w dogrywce i ani jednego meczu w tej dogrywce trzech na trzech nie wygrali. To jest ważne, bo trzy ostatnie mecze w Anaheim pomiędzy tymi drużynami kończyło się w dodatkowym czasie gry lub karnych. Kolejny remis zaskoczeniem nie będzie, bo powinno być to zacięte spotkanie i w przypadku remisu większe szanse w dogrywce powinni mieć Canucks. Może nawet wczesniej wygrają, bo ich forma rośnie. Vancouver zagrało dobre mecze z Chicago Blackhawks (6:3) oraz na wyjeździe z Minnesotą (3:2). Z Dallas Stars przegrali dopiero w dogrywce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Rangers - Hurricanes
Typ: 1 (-1)
Kurs: 2.5
Godz: 1:05
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

1 dnia grudnia jednym z pierwszych meczów NHL będzie spotkanie New York Rangers z Carolina Hurricanes. Ciężko przewidzieć jak się skończy ten mecz tylko dlatego, że Rangersi nagle opadli z formy i mają fatalną skuteczność. Jedna z najlepszych druzyn NHL, w ostatnim sezonie najlepiej punktująca, rok w rok okolice półfinału lub finału play-off, a teraz dostali bęcki (0-3) od słabych Flyers. Z Bostonem 3-4 (ten niezły mecz akurat), ale juz z Canadiens 1-5. Tego też nikt się nie spodziewał. Mimo tych 3 porażek Rangersi dalej są 3 ekipą konferencji wschodniej i dziś u siebie będą chcieli przerwac tą złą passę. A mogą, dlatego że Hurricanes to druzyna nawet słabsza niz Flyers (choc Flyers są tylko w złej formie), tragiczna na wyjazdach. nieskuteczna, a dodatkowo Rangersi mają wybitną historię z tą drużyną. 20 z 26 ostatnich spotkań to zwycięstwa Rangersów. Bardzo wiele z nich kończone handicapami. 4-1 bądź 4-2. Niestety padało też sporo remisów i jeśli dziś Rangersi nadal będą nieskuteczni to pewnie mecz będzie zacięty, ale licze na przełamanie i pokazanie ze te 3 porażki to wypadki przy pracy, bo i 2 z nich z mocnymi druzynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: New York Islanders - Colorado Avalanche
Typ: New York Islanders
Kurs: 2.05

Bukmacher: WilliamHill

 

Kursy na Islanders idą do góry, ale nie widzę w tym za dużo logiki. OK, na bramce zacznie Greiss, ale Niemiec broni naprawdę solidnie (tylko 9 puszczonych bramek w 5 poprzednich grach). W dodatku na własnym lodzie Wyspiarze grają naprawdę solidnie (7-2-4), zaś rok temu jeszcze w Nassau Colliseum rozjechali Lawiny 6-0. Avs ostatnio pokonywali jedynie słabych Jets, w przeciwieństwie do Isles, którzy ogarnęli na wyjeździe odradzających się Ducks oraz Bolts. W dodatku przyjezdni zagrają dzisiaj bez Mitchella, Landeskoga i Tanguay'a, zaś Warłamov w dwóch ostatnich grach nawet nie bronił 90% strzałów. Rozważałem opcje moneyline, ale Colorado na wyjazdach jeszcze nigdy nie grało dogrywki, zaś New York obydwie przegrało.

Edytowane przez Valverde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Los Angeles Kings - Vancouver Canucks

Typ: Los Angeles Kings [zwycięzca meczu w reg. czasie]

Kurs: 1.87

Buk: Expekt

 

Dzisiaj z kolei łapię spadające kursy, jednakże argumenty ku temu zdecydowanie za mną przemawiają. Po pierwsze Canucks grają mecz po dniu, a w dodatku czwarty mecz road tripu, także czasu na regenerację będą mieć znacznie mniej od gospodarzy. Po drugie w bramce przyjezdnych zostanie wywieszony ręcznik tj. Jacob Markstrom. Szwed, którego pamiętam jeszcze z czasów gry w Brynas nie ma najlepszego okres. W ostatnich meczach broni ze średnią mocno poniżej 90%, co na tle takiego vis-a-vis jak Jonathan Quick wypada zdecydowanie słabo. Po trzecie Vancouver słabo radzą sobie z rywalami grającymi bardzo fizycznie, a do takich bezwzględnie należy zaliczyć ekipę z LA. Gościom nie pomogą również nowe absencje: do Huttona i Suttera dołączyli Virtanen oraz Higgins.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Calgary - Dallas
Typ: 2 (-1)
Kurs: 2.85
Godz: 3:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Około 3:00 polskiego czasu rozpocznie się mecz Calgary Flames z Dallas Stars. Jeszcze nie ma wystawionych składów, ale pod znakiem zapytania u gospodarzy stoją Gaudreau i Monahan, dwa ważne ogniwa Calgary. Ale i z nimi faworytem tego spotkania nie będą. Spotykają się ponieważ tutaj zespoły z przeciwległych biegunów tabeli. Najgorsza defensywa (Calgary - 87 bramek straconych) z najlepszą ofensywą (Dallas - 85 bramek strzelonych). Podobnie jeśli chodzi o punktację. Dallas zdobyło 38 punktów, a Calgary tylko 18. u nie ma przypadku. Jasne, nawet najwięksi faworyci miewają przestoje, ale dawno nie mieli meczu w którym by sobie postrzelali. Obstawiam że tym razem to będzie ten mecz i nawet uda im się wygrać z handicapem. Mieli wiele takich meczów w sezonie, a Calgary wielokrotnie dostawało bęcki. Na ostatnie 10 spotkan Calgary tylko 4 wygrane (2 w regulaminowym czasie gry). Dallas wygralo 8. Jeśli chodzi o spotkania bezpośrednie to głównie w Calgary padały overy, wygrywała druzyna wyjazdowa, a Dallas wygrało 5 z ostatnich 7. Takze Calgary raczej niespodzianki nie sprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Los Angeles Kings - Vancouver Canucks
Typ: Drużyna gospodarzy (Los Angeles Kings) zdobędzie gola we wszystkich trzech tercjach- TAK
Kurs: 3,55
Godz: 02.12.2015 4:35
Bukmacher: Betsson
Analiza: Vancouver Canucks grali teraz prawie wszystkie swoje mecze na wyjeździe. Z wyników zadowoleni być nie mogą, bo niewiele spotkań wygrali. Zwycięstwa z Minnesotą Wild i Columbus Blue Jackets to mało w porównaniu z tym ile meczów przegrali. Problemem jest duża ilość traconych bramek. Z Anaheim Ducks stracili aż cztery bramki. Nie brakuje meczów, w których Vancouver Canucks tracili bramkę w każdej z tercji. Tak było w meczach przeciwko Ottawa Senators, Toronto Maple Leafs, Winnipeg Jets. W meczu z Los Angeles Kings też może ich to spotkać zwłaszcza, że wczoraj grali mecz z Anaheim Ducks i będą zmęczeni tamtym spotkaniem. Nie tylko to może powodować zmęczenie, ale ogólnie bycie w ciągłej podróży, a taką sytuację mają teraz Canucks, na pewno jest męczące. Los Angeles Kings bardzo dobrze grają na swoim lodzie i są faworytem meczu. Szanse na bramkę Kings w każdej z trzech tercji są. Pomóc może im w tym to, że w Vancouver bronić będzie dość słaby bramkarz Markstrom i nie ma raczej co liczyć na jego wybitny występ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Edmonton - Boston
Typ: 2 (-1)
Kurs: 3.10
Godz: 3:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Tym razem analiza spotkania Edmonton Oilers z Boston Bruins. Ostatnio mnostwo niespodzianek. Niedawno był dzien gdzie odbywało sie 6 meczów i 5 z nich zakonczyło się po regulaminowym czasie gry (łącznie z duzymi faworytami typu Detroit z Buffalo gdzie było 4:4). Sam analizowałem ostatnio Rangers którzy prowadzili 4-1 by wygrać 4-3 oddając całą tercje Hurricanes. Wczoraj z kolei Dallas prowadziło 3-0 by w 3 tercji przestać grać i przegrać 3:4. Do 3 razy sztuka? Dzis Boston takze jest faworytem i choc nie tak duzym jak Dallas, to jednak Oilers nie mają wg mnie argumentów przeciwko tak klasowej druzynie. Oilers wracają z kilku wyjazdów pod rząd (5) gdzie przegrali 4 z nich strzelając ledwie 6 bramek. Teoretycznie ciekawa ofensywa, ale ostatnio w ogóle nie trybiła. Dzis tez kilka wykluczen bo dalej nie gra McDavid, Yakupov, ale tez pod znakiem zapytania stoją występy Klinkhammera i Letestu. Boston z kolei w formie. 8 zwycięstw w ostatnich 10 meczach, strzelają też sporo. No i historia. 13 do 3 dla Bruins.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winnipeg Jets - Toronto Maple Leafs
Typ: over 5.5 gola
Kurs: 2.08
Buk: Betsson

W bramkach obu ekip staną naprzeciw siebie bardzo zdolni aczkolwiek młodzi i niedoświadczeni bramkarze: Connor Hellebuyck GAA 1.00 SVS 93,3% oraz Garret Sparks GAA 0.00 SVS 100%. Jak z powyższych statsów wynika obaj zaliczyli więcej niż dobre debiuty więc oczekiwania bukmacherów co dzisiejszego spotkania są takie, że obaj panowie ponownie zamurują bramki i w meczu padnie mało bramek. Śmiem jednak twierdzić, że po początkowych rewelacjach obaj będą musieli nieco zejść na ziemię i zasmakować NHL-owej rzeczywistości. Ta potrafi być brutalna szczególności w sytuacji, gdy obie ekipy nie dysponują najszczelniejszymi defensywami, a i bramki strzelać potrafią. Obie ekipy po 5 razy w ostatnich 10 starciach pokrywały dzisiejszą linię, co jest wynikiem średnim. Jednak warto podkreślić, że w siedmiu ostatnich pojedynkach pomiędzy tymi ekipami zawsze padał over 5.5 bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Nashville - Florida
Typ: Nashville ml + U5.5
Kurs: 3.15
Godz: 2:00
Bukmacher: marathonbet
Analiza:
 

Spotkanie Nashville Predators z Florida Panthers. Nie za dobra passa ostatnio ani moja ani Nashville Predators, ale w koncu sie odkuli. Przegrali nawet ze slabymi Sabres u siebie. Razem 6 porazek w ostatnich 10 meczach. Jak na tak klasową druzyne to jedna wielka porażka. Obrona nie funkcjonowała, a atak po spektakularnym 7:0 z Winnipeg Jets zaciął się doszczętnie. Ale nadal Predators są 4 punkty nad Panthers. Nadal zajmują 4 miejsce w konferencji zachodniej i jeśli na dziś nawet nie są dużym faworytem, to jednak u siebie powinni wygrać. Panthers z kolei zaskakuje bo 3 mecze z rzędu wygrane i to ostatnio niespodzianka bo na wyjezdzie z Blues. Ale dalej jest to druzyna raczej połowy tabeli, a nawet troche nizej. Do play-off byc moze sie dostaną, ale raczej beda walczyc do konca o to. Poza tym druzyna malo skuteczna, ale z niezłą obroną. Statsytyki bezposrednie tu tez przywołują niemiłe spotkania gosciom bo nie wygrali w Nashville od 1999.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...