Skocz do zawartości

[Zamknięty] NBA 2015/2016


Husarz

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie:  Toronto Raptors - LA Clippers
Typ:202,5pkt

Kurs: 1.90
Godz: 01.00
Bukmacher:bet365

Analiza:

Dzisiejszej nocy w USA dojdzie do spotkania w ramach pre-seasonu w najlepszej koszykarskiej lidze świata - NBA. Toronto Raptors zagra we własnej hali z LA Clippers, mój typ na to spotkanie to suma punktów powyżej 202,5. Drużyna z Los Angeles po zeszłorocznym niepowodzeniu i przegraniu praktycznie wygranej serii z Houston pozostawiła cały trzon zespołu, dodatkowo uzupełniając skład Paulem Piercem, Joshem Smithem i Lancem Stephensonem. Na papierze wyglądają bardzo mocno, już w zeszłym sezonie była to ekipa mocno overowa, teraz gdy wzmocnili skład i mają szerszą ławke, mogą grać na wyższej intensywności. W pierwszym spotkaniu pre-season zaaplikowali 103 drużynie Denver. W mojej opinii obrona Raptorsów jest słabsza niż Nuggets. Spodziewam się dziś ok. 110 punktów gości. Gospodarze mimo utraty Lou Williamsa dalej mają spore możliwości ofensywne. Dodatkowo to dopiero początek przed sezonu, zawodnicy i trenerzy nie będa mocno naciskali na taktykę. W spotkaniu będzie oddawana duża liczba rzutów, akcje będą szybkie i w mojej opinii linia 202,5 zostanie pokonana dlatego stawiam ten typ.

 

Wynik 93:73 Typ:  :minus:

Edytowane przez Husarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Portland - Sacramento

Typ:Under 196.0pkt - Azjan

Kurs: 1.90
Godz: 04.00

Bukmacher:bet365

Analiza: Ponownie zabieram się do typowania rozgrywek pre-seasonu ligi NBA. Wczoraj próbowałem pójść w stronę undera, niestety Clippersi zawiedli mnie całkowicie i typ okazał zły. Dziś natomiast spróbuje dla odmiany zagrać UNDERA. Spotkanie Portland z Sacramento zapowiada się jako rywalizacja w której padnie nie duża ilość punktów. Gospodarze są w trakcie baaardzo dużej przebudowy składy po odejściu z ich składu 4 z 5 podstawowych zawodników z zeszłego sezonu, z pierwszej piątki na miejscu został tylko rozgrywający D.Lillard. Okres przygotowaczy przepracują raczej na zgrywaniu się, nauce taktyki - trener na pewno będzie wymagał mocnego skupienia i pogrania agresywniej w obronie w celu udoskonalenia jej co będzie prowadziło do zmniejszonej ilości akcji a w konsekwencji mniejszej liczby punktów. Gościom w lecie udało się zatrzymać w swoich szeregach największą gwiazdę D.Cousina, na nim + na Belinnelim będzie opierało się zdobywanie punktów. Marco jest świeżo po Eurobaskecie i istnieje DUŻA SZANSA, że będzie grywał mało, DeMarcus jest zawodnikiem, który nie lubi spotkań bez stawki. Wydaje mi się, że nie powinniśmy miec tu strzelaniny dlatego daje under.

 

Wynik: 106:104 ( Nieszczęsna dogrywka ) Typ:  :minus:

Edytowane przez Husarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Detroit Pistons – Utah Jazz

Recommendation: Pistons ML

Odds: 2.04

Bookmaker: Pinnaclesports / Sportmarket

Stake: 1 unit (flat staking)


 Detroit destroyed Atlanta on the boards, having 59-40 advantage last night. Now it’s time for their home opener and it comes against one of the up-and-coming young West teams, Utah Jazz. Won’t spend too many words on Detroit, they need to show some consistency to make me believer, yet I have to admit I really liked their effort last night.

Utah are the 4th youngest team in the league and they really have abundance of talent in all lines. Frenchman Gobert recorded a remarkable season last year and kicked his Turkish counterpart Enes Kanter out of the starting role (and the team afterwards, he was traded to Oklahoma). Trey Burke is the star among a few other young, fast and explosive guards (but his game still needs a lot of polishing). Forward Gordon Hayward is the future franchise player without a doubt. He’s all around type of player and already shows good leadership on the court, I predict a bright future ahead of him.

Yet I can’t totally agree with oddsmakers who make Jazz a small fav in Detroit. It’s a small edge really as it should be a 50-50 type of game but I feel Pistons have better chance of continuing their good momentum after last night win and start the season 2-0 at home.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka>NBA

Spotkanie:  New Orleans Pelicans-Golden State Warriors
Typ:  podwójny wynik- GSW/GSW
Kurs: 1,95
Godz: 00:35
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

   W końcu wróciło NBA i możliwość dużych zysków! Wybrałem z dzisiejszej nocy typ na prowadzenie do przerwy i zwycięstwo w meczu Golden State Warriors- aktualnych mistrzów ligi. Powodów jest mnóstwo. Najlepszy skład jakim dysponuje ten zespół z całej ligi(moim skromnym zdaniem ), stabilizacja kadrowa(odszedł tylko z trzonu składu David Lee do Celtics), świetny start sezonu( ograli już Pelicany z tymże na własnym parkiecie oraz wygrali wczoraj rano w hicie z Houston(wyjazd). W świetnej formie strzeleckiej jest Steph Curry który rzuca trójki aż miło. Cały zespół jest zgrany i poukładany i mimo iż gośćie nie są zespołem przeciętnym w tym meczu są bez szans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Charlotte - Hawks

Typ:Under 193.5

Kurs: 1.91
Godz: 20:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Obie ekipy spotkały się w poprzednim meczu ze sobą i wynik był 97-94 dla Hawks, którzy wtedy byli gospodarzami, dzisiaj gospodarzami są Charlotte i również spodziewam się niskiego wyniku. Charlotte z bilansem 0-3 na ten moment raczej muszą postawić się trochę bardziej w obronie, mecz o specyficznej godzinie według mnie mobilizuje bardziej do pogrania tego underu. Wiele spotkań rozgrywanych o tej porze, bo w Ameryce będzie to godzina po południowa kończy się niskim wynikiem, może to tylko przypadek, ale tak się zdarza. Gospodarze prawdopodobnie bez Lamba i Danielsa, a w Hawks może wrócić Korver. Powinien być to mecz rozegrany na spokojnie, bez bezmyślnego biegania do przodu. Czas musi grać tutaj w naszą stronę. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka NBA

Spotkanie:  Boston Celtics - San Antonio Spurs
Typ:  podwójny wynik- Spurs/Spurs
Kurs: 2.05
Godz: 21:35
Bukmacher: Bet365
Analiza :
Niedzielne spotkanie o takiej porze to świetna wiadomość dla wszystkich fanów NBA. Ja w tym spotkaniu upatruję jednak dodatkowego zarobku w postaci zwycięstwa drużyny gości. San Antonio przed sezonem dokonało dwóch znaczących wzmocnień i według mnie będa w tym sezonie bić się o mistrza ligi. W 1 spotkaniu zanotowali wpadkę z OKC jednak było to pierwsze spotkanie i solidny przeciwnik. W drugim ze spotkan zdemolowali na własnym parkiecie Brooklyn +30 punktami. Boston w obecnej chwili ma taki sam bilans jak Spursi jednak wygrali oni z outsiderem z Philadelphi. Upatruję w tym meczu zdecydowanego ataku gości od pierwszej kwarty i kontrolowania meczu. Analizując skład pierwszej 5 oraz głębie składu Ostrogi są dla mnie faworytem i to w kierunku wygrania przez nich 1 połowy jak i całego meczu będę obstawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Boston Celtics - San Antonio Spurs
Typ: SAS - 8,5pkt

Kurs: 2.30

Godz: 21.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiejszego wieczoru dojdzie do spotkania pomiędzy Boston Celtics a San Antonio Spurs. Moim typem na to spotkanie to wygrana gości różnicą co najmniej dziewięcioma punktami. Podopieczni G.Popovicha po zeszłorocznej porażce w pierwszej rundzie Play-off z LA Clippers wyraźnie wzmocnili swój skład i prawdopodobnie będą chcieli "zatańczyć swój ostatni taniec" i wygrać kolejne mistrzostwo. Do składu dołączyli świetni podkoszowi w postaci Aldridga i Westa, na obwodzie pod okiem Grega z sezonu na sezon rozwija się Leonard i Green. Dodatkowo zesłoroczni zawodnicy z końca ławki moga spokojnie na wyższym poziomie pograć więcej minut dzięki czemu doświadczenie zawodnicy tacy jak Diaw, Duncan, Ginobili czy Parker będą mogli bez strat odpoczywać w regular season. Dziś dopiero ich trzecie spotkanie więc to jeszcze nie moment na odpoczynek - Spurs zagrają dziś na pełnym zaangażowaniu tak aby wygrać drugie spotkanie. Zespół ten lubi od początku kontrolować rywalizację dlatego liczę, że mocno wejdą w mecz i będą prowadzili od pierwszego gwizdka. Boston to ekipa dopiero budująca swoją siłe, rok temu ledwo załapal się na PO na słabym wschodzie w mojej opinii nie powinni dziś zagrozić gościom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: La Lakers - Dallas Mavericks

Typ: Lakers

Kurs: 2.70

Godz: 03.30

Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

W nocy w najlepszej koszykarskiej lidze świata dojdzie do spotkania między Los Angeles Lakers a Dallas Mavericks. Mój typ na ten mecz to wygrana gospodarzy. Podstawowym czynnikiem, dla którego gram taki typ to wysoki kurs wystawiony na to zdarzenie przez bukmacherów. Osobiście myślałem, że kurs na Lakers będzie oscylował wokół 2.20 - gdy zobaczyłem 2.70 nie zawahałem się i zagrałem. Lakersi w tym sezonie już nie mają zamiaru tankować i szukać picku w kolejnym drafcie. Ich celem będzie walka o faze play-off, jak wiemy zachód jest niesamowicie silny dlatego trzeba od początku sezonu wygrywać spotkania aby mieć dobry bilans. Jeziorowcy zaczeli od dwóch porażek i muszą wziąć się w garść. Dzisiejszy rywal Dallas to największy przegrany off-season - sytuacja z D. Jordana i jego ostatecznie pozostanie w LA Clippers bardzo zniszczyły plany tego zespołu. Po odejściu Chandlera mają wyraźnie braki pod koszem. Dirk już nie te lata. Zaczeli od zaskakując wygranej z Phoenix i pewnie dlatego kursy dziś są tak wysokie. Gospodarze mają kim straszyć - oczywiście Kobe, który jest w stanie wygrać każde spotkanie sam dodatkowo ściągnięci w lecie - T.Ross, R.Hibber czy wydraftowany D'Angelo Russel. W LA zawsze sie ciężko gra, liczę że gospodarze pokażą się z dobrej strony i odniosą pierwszą wygraną w obecnym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Miami Heat - Houston Rockets
Typ: Houston Rockets (+7,5 pkt.) , AH
Kurs: 1,54
Godz: 02.11.2015 0:05
Bukmacher: Unibet
Analiza: Houston Rockets dwa pierwsze mecze przegrali. Nie od dziś wiadomo, że Konferencja Zachodnia jest tak wyrównana, że nie można sobie pozwolić na przegranie kilku meczów pod rząd, to wtedy sytuacja może się bardzo skomplikować. Kandydatów do pierwszych ośmiu miejsc jest wiele i Houston musi zacząć odnosić zwycięstwa. Kurs na zespół gości jest wysoki, ponieważ zabraknie Dwighta Howarda. Nie zagra też Terrence Jones. Są to znaczące osłabienia, ale z drugiej strony patrząc na to jak zagrało Houston w meczach z Denver Nuggets i Golden State Warriors, to i tak trzeba coś pokombinować i dokonać zmian, bo wyglądały te mecze naprawdę kiepsko. Houston Rockets znaleźli się w finale konferencji w sezonie 2014/2015 i teraz też trzeba się z nimi liczyć i wymieniać ich jako jednego z faworytów. Nawet jeśli przystąpią do tego meczu bez Howarda i Jonesa, to i tak mają silną pakę. Miami Heat próbują się wzmacniać i powrócić do tego co było przed odejściem LeBrona Jamesa, ale to im się nie uda, co pokazał mecz z Cleveland Cavaliers, który Heat przegrali dziesięcioma punktami, a Cleveland grało bez Irvinga. Harden w końcu powinien zagrać na miarę swoich możliwości i dać swojej drużynie pierwsze zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA Minnesota Timberwolves – Portland Trailblazers

Recommendation: OVER 203

Odds: 1.925

Bookmaker: Pinnaclesports / Sportmarket



Rejuvenated Minny welcomes Portland in Traget Center tonight. I guess Wolves will get a close win and send their fans home happy with a stunning 3-0 start (well, they didn’t meet quite an opposition really). Anyway I much more like OVER here, it’s way ‘’surer’’ call in my humble opinion.

Minnesota showed decent game overall so far, bad opponents or not. They will hardly reach the play-offs of course, too weak defense, but at least offense is running and clicking under fresh Ricky Rubio distribution skills. Their Nr. 1 Draft pick, Karl-Anthony Towns, also showed a lot of promise with a fine display against Denver, shooting 11 from 19 for 28 points and adding 14 rebounds and 4 blocks to his tally!

Portland is a team in transition, I doubt anyone on the upper management levels or among the players believe they have what it takes to reach the play-offs this season, after dumping 4 starters from last year line-up. At least though Damian Lillard is the undisputed franchise player now and he seems delighted with his role on the rebuilding team. C.J. McCollum is a very nice compliment to Lillard in the backcourt too, this young fella definitely can score the ball and I envision bright future ahead of him too.

So what we have, 2 teams with clearly offensive mindsets (and personnel allowance) and total line of 203? Win or lose, I buy that, thank you very much, Vegas!
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie:  NO Pelicans - Orlando Magic
Typ: (1 kwarta powyżej 51.5 pkt)

Kurs: 1.85
Godz: 02.00
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

 

Oba zespoły zagrały w tym sezonie po 3 mecze. Orlando grało z Washinghton, Oklahomą i Chicago, a ich pierwsze kwarty wyglądały tak:

Orlando - Washinghton         29 - 31 łacznie 60 pkt

Orlando - Oklahoma             35 - 31 łącznie 66 pkt

Chicago - Orlando                29 - 26 łącznie 55 pkt

 

Natomiast Pelicany, rozegrały dwumecz z GSW i wyjazdowe spotkanie z Toronto.

GSW - Pelicans                    39 - 35 łącznie 74 pkt

Portland - Pelicans               43 - 18 łącznie 62 pkt

Pelicans - GSW                    28 - 31 łącznie 59 pkt

 

Sportingbet ustawił linie (51.5) jestem zdziwiony czemu taka niska, jak widać za każdym razem została pokryta z dużą przewagą. Jeżeli chodzi o oba zespoły to oglądałem Orlando z Oklahomą i był to mecz od kosza do kosza, Pelicany natomiast graja na zachodzie i oczywistą sprawa jest ich narzucanie szybkiej koszykówki. Myślę, że ten typ wejdzie bez większego problemu, a sam puszczę to trochę grubiej niż zwykle.

 

 

pre_1446597804__orlando.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Golden State Warriors - LA Clippers
Typ: 1/1 (podwójny wynik)

Kurs: 1.74
Godz: 04.35
Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

 

W dniu dzisiejszym zostanie rozegrany według mnie hit kolejki NBA. Zmierzą się obecnie najsilniejsze i stabilnie grające dwa zespoły obecnego sezonu 20015/2016.

Ostatni mecz pokazał że Golden State jest w wyśmienitej formie pokonując ekipę Memphis Grizzlies bardzo wysoko 119:69 głównym aktorem tego spotkania był niezastąpiony Stephen Curry który zdobył aż 30 punktów , natomiast LA Clippers wygrało u siebie po wyrównanym meczu z Phoenix Suns 102:96 gdzie pierwszoplanowe rolę odegrali Blake Griffin zdobywając 22 punkty oraz Chris Paul rzucając 17 punktów. Mecz zapewne będzie wyrównany ale Golden State Warriors nie przywykło przegrywać u siebie tym bardziej że ostanie mecze pomiędzy tymi ekipami kończyły się na korzyść GS Warriors. Jak widać poniżej LA Clippers udało się wygrać tylko raz na terenie Golden State a było to 25.04.2014 r. dalsze lata i obecny rok pokazują hegemonię Warriors dlatego uważam że pierwsza połowa/ wynik końcowy na Golden State Warriors jest jak najbardziej adekwatny.

 

21.10.15 NBA Los Angeles Clippers Golden State Warriors 130 : 95 01.04.15 NBA Los Angeles Clippers Golden State Warriors 106 : 110 08.03.15 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 106 : 98 26.12.14 NBA Los Angeles Clippers Golden State Warriors 100 : 86 06.11.14 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 121 : 104 22.10.14 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 125 : 107 08.10.14 NBA Los Angeles Clippers Golden State Warriors 94 : 112 04.05.14 NBA Los Angeles Clippers Golden State Warriors 126 : 121 02.05.14 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 100 : 99 30.04.14 NBA Los Angeles Clippers Golden State Warriors 113 : 103 27.04.14 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 118 : 97 25.04.14 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 96 : 98 22.04.14 NBA Los Angeles Clippers Golden State Warriors 138 : 98 19.04.14 NBA Los Angeles Clippers Golden State Warriors224); border-right-width: 0px; border-right-style: none; cursor: pointer;"> 100 : 99 30.04.14 NBA Los Angeles Clippers Golden State Warriors 113 : 103 27.04.14 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 118 : 97 25.04.14 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 96 : 98 22.04.14 NBA Los Angeles Clippers Golden State Warriors 138 : 98 19.04.14 NBA Los Angeles Clippers Golden State Warriors 105 : 109 13.03.14 NBA Los Angeles Clippers Golden State Warriors 111 : 98 31.01.14 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 111 : 92 26.12.13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie:  Oklahoma City Thunder-Toronto Raptors
Typ: Toronto +2,5

Kurs: 2,9
Godz: 02:00

bukmacher: Bet365

Analiza:

 

   Z dzisiejszej nocy ze spotkań nba jedno rzuciło mi się szczególnie w oczy- mianowicie starcie Thunder z Raptors. Bukmacherzy chyba zbyt pochopnie skreślili już przed meczem szanse na wygraną gości wyceniając kurs na ich wygraną w granicach 4,0. Wiadomo że  Thunder to pewniak do play offs ale Toronto bodaj 2 sezon z rzędu mnie zachwyca. De Rozan, Lowry oraz Scola który wzmocnił kadrę robią świetną robotę.  W ostatnich sześciu meczach wychodzili zwycięsko ogrywając takie tuzy jak Dallas czy Cleveland czy Wizards. Kurs na ich zwycięstwo wydaje się w tych warunkach niedorzeczny więc pobieram handicap +2,5 i zasiadam do oglądaniatego meczu. Tak przy okazji Raptors wygrali z Thunder 2z3 ostatnich meczy wyjazdowych co popiera moje myślenie . Go Raptors!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA Atlanta Hawks – Washington Wizards

Recommendation: OVER 203

Odds:  1.917

Bookmaker: Pinnaclesports / Sportmarket

 

Atlanta and Washington resume their rivalry in Southeast Division tonight. Hawks recorded a very nice 60-win regular season last year and saw Wizards out in 6 games during the Conference semifinals. It wasn’t as easy series for them as it sounds though, Washington kept most of the games close, especially the last ones. I very much suspect Hawks will continue their dominance over the opponent at home floor in Atlanta tonight but am much more interested in the total line bettingwise.

Hawks rediscovered their mojo after the disappointing loss against Detroit at home in the opener. They not only recorded 6 straight wins but really found their rhythm in offense, corresponding with the return of key sharpshooter Kyle Korver in play.  They still has the usual problems in rebounding the ball of course, that couldn’t be addressed easily but it’s just their way to win games with very good shooting percentage, thus lowering the weight of the rebounding factor smiley.gif

Wizards will be highly motivated to dethrone Atlanta from the top of the division on their turn. As I’ve mentioned last time when speaking of them, everything’s about the strong backcourt here, Bradley Beal and John Wall. These guys like to run, penetrate and score, competing with whomever the opponents guard player is, and competing between themselves for the franchise player honors too (in a good manner for now) !

You probably know by now where I’m leading you, OVER is the recommendation here.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: SA Spurs - Charlotte Hornets
Typ: SA Spurs / SA Spurs 1/1
Kurs: 1,62
Godz: 2:35
Bukmacher: Bet365 

Analiza: Dziś o godzinie 2:30 miejscowe San Antonio Spurs podejmuje ekipę Charlotte Hornets. Nie od dziś wiadomo, że Konferencja Zachodnia jest bardzo wyrównana dlatego przegranie kilku spotkań pod rząd może bardzo skomplikować sytuację w tabeli.. Kandydatów do pierwszych ośmiu miejsc jest wielu m.in Golden State Warriors, Los Angels Clippers, Portland Trail Blazers, Memphis, Houston Rockets,Dallas Mavericks itd. Kurs na zespół gospodarzy jest bardzo ciekawy, ponieważ to nie jest jeszcze te SA Spurs co w roku 2014 mimo to uważam że gładko wygrają z ekipą Hornets która ostanio pokonała bardzo dobre dwie ekipy m.in Dallas 94:108 oraz niespodziewanie wysokie zwycięstwo z Chicago 130:105 . Głównym czynnikiem który zadecydował o tym typie są bezpośrednie pojedynki pomiędzy dwoma drużynami gdzie zwycięsko wychodzi SA Spurs które od 2011 r. nie przegrało jeszcze na swoim parkiecie z ekipą Hornets. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Spotkanie: Cleveland Cavaliers-Indiana Pacers
Typ: 2
Kurs: 3,40
Godz: 21:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

 

Niedzielny wieczór i bardzo ciekawe spotkanie w konferencji wschodniej , Cleveland Cavaliers we własnej hali podejmowac beda ekipe Indiany Pacers. Cavs rozpoczęło sezon od porażki dwoma pkt z Chicago Bulls, teraz świetna seria zwycięstw , może nie są to okazałe wygrane wielką przewagą , ale wiadomo ze trzeba rotowac składem by najwazniejsi gracze zachowali siły,wtedy kiedy ich forsowac nie trzeba. Od czasu porażki z Bulsami , 5 wygranych z rzędu , a więc dlaczego dziś ma być inaczej? Po pierwsze Indiana to nie jest zespół do bicia, także seria 3 zwycięstw z rzedu i to nie z frajerami, bo wygrali przeciez z Detroit Pistons,Boston Celtics i Miami Heat. W znakomitej formie jest Paul Goerge , który w ostatnich 2 meczach rzucał 26 i 36 pkt . Drużyna Indiany jest dobrze zgrana, ławka także dość wyrównana i na niezłym poziomie. Drugim argumentem dlaczego dziś Cavs ma przegrac to stojący pod znakiem zapytania występ LeBrona Jamesa, który nie uczestniczyl w sobotnim treningu , ja wole nie czekac na oficjalne info bo wtedy kurs może bardzo spaść.  Jeśli Lebron dziś nie wystapi, lub wystapi tylko kilkanascie minut to jestem przekonany ze Cavs tego meczu nie wygra. Indiana to solidna drużyna w dodatku z bedacym w formie P.George dziś powinna ograc Cleveland!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers
Typ: Cleveland - Cleveland
Kurs: 1.76
Godz: 21:35
Bukmacher: Bet365

Analiza : Niedzielne spotkanie to mecz drużyn, które z pewnością mają inne aspiracje w tym sezonie. Gospodarze to jeden z główynych faworytów tego sezonu co udowodnili już na początku rozgrywek. Goście z Indianapolis mogą mieć duże problemy z załapaniem się do playoff. Szczerze mowiąc po Pacers spodziewałem się dużo,dużo więcej. Liczę po cichu, żę rozkręca się w trakcie sezonu jednak na razie nie można powiedzieć o nich, że są ekipą aspirującą do TOP8. Typuję dziś wygraną do przerwy oraz na koniec meczu Cavaliers. Nawet bez Irvinga, gospodarze dysponują dużo mocniejszym składem przede wszystkim jakościowo ale również ilościowo. Ławka oraz głębia składu Cavs na pewno wygląda zdecydowanie lepiej niż w ubiegłym roku. Mo Williams świetnie uzupełnia brak K.Irvinga natomiast powracający po kontuzjach zawodnicy Love oraz Varejao wyglądają już bardzo dobrze.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies

Recommendation: UNDER 199

Odds:  1.97

Bookmaker: Pinnaclesports / Sportmarket



Clippers and Memphis resume their hard-fought rivalry from the past 3-4 seasons tonight and I will be quite surprised if the game doesn’t have at least a pinch of play-off intensity and atmosphere in it, with the whole history between these 2 teams!

Clippers feel really sorry for themselves currently, after heavy close defeats against top rivals like Houston and GSW. Both games features some questionable situations and referee calls, gone mostly against Clipps, and Doc and his boys are angry at the world right now. So it will be fight for every ball from them but star point guard and floor general Chris Paul will likely miss the game again because of strained groin. His replacement is Doc’s son, the young Rivers, and he’s not up to the task really (albeit only a few players around the league could fill Paul’s boots in all honesty). So Clippers offense shouldn’t be so fluent tonight.

Memphis also has their share of problems, some of their performances were quite flat for a contending team. Rumours are flying in the air about possible Zach Randolph trade (he is questionable tonight btw) and the atmosphere in the team is not perfect according all reports. What can they do to turn it around? What else except relying to their trade mark, the grinding stuffing defense.

So we have two teams quite desperate for the win (or at least for a good stabile game to steady the ship), not really liking each other, to put it mildly. They’ve gone over this total line only 1 from 4 meetings last season and I strongly favour this trend to continue tonight.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: 76ers - Chicago
Typ: 76ers +12.5
Kurs: 1.70
Godz: 1:00
Bukmacher: Gamebookers

 

W spotkaniu Philadelphia 76ers z Chicago Bulls wyraznym faworytem wedlug bukow jest zespol gosci. Faktycznie goscie z Rosem i innymi gwiazdami na przeciw młokosom to musi byc niski kurs. Mimo wszystko z moich obserwacji wynika ze Chicago Bulls przede wszystkim od zmiany trenera cierpią w obronie. Byc moze mają klasowy atak i spokojnie w kazdym meczu rzucaja ok 100 i wiecej punktów, ale to wlasnie obrona jest ich kulą u nogi. Srednio rzucaja 100 punktow, a tracą 101-102, a na wyjazdach nawet 109. Najsłabsi Brooklyn Nets potrafili rzucić im 100 punktow (choc przegrali 15stoma). Dlatego 76ers nie są na straconej pozycji, jesli chodzi o tak wysoki handicap. Chcialem zaryzykowac nawet ten +8.5 po kursie powyzej 2, ale nadal mam na uwadze ze to jedna z najslabszych druzyn w NBA i czasami rywale potrafia im odjechac na 20 punktów - aczkolwiek wiekszosc przegrywaja w okolicach 10 punktow. Takze patrzac na problemy defensywne Chicago trzeba jedynie zyczyc sixersom skutecznosci i typ powinien fajnie wejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Washington Wizards - Oklahoma City Thunder
Typ: Russell Westbrook over 24.5 pkt
Kurs: 1.85
Godz: 1:00
Bukmacher: Unibet

Analiza : Dzisiejszym typem dnia będzie wg mnie overek punktowy rozgrywającego OKC Russela Westbrooka. Jak wszyscy wiedzą OKC to drużyna dwóch zawodników i gdy tylko jeden z nich ma słabszy dzień to porażka jest niemalże pewna. Jeśli popatrzymy na ostatnie spotkania Rusella to kręci oni wyniki poniżej wystawionej linii na granicach 22/24 punktów. Dziś upatruję pokrycia tej linii z dwóch czynników. Pierwszym jest fakt, że punktów w tym meczu będzie bardzo dużo o czym świadczy zarówno ofensywa obu zespołów oraz wystawiona linia na under/over. Drugim plusem tego typu jest broniący vis a vi Russela mianowicie John Wall. Jak wiadomo jest on pierwszorzędnym dyrygentem zespołu ze stolicy jednak jego gra w obronie pozostawia wiele do życzenia. Każdy wie do czego zdolny jest rozgrywiający Thunder, jeśli będzie miał swój dzień to będzie nie do zatrzymania a co za tym idzie z łatwością pokryje wystawioną linię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA Philadelphia 76ers - Toronto Raptors

Recommendation: Raptors - 8

Odds:  1.854

Bookmaker: Pinnaclesports / Sportmarket



 The spread seems a bit steep here at first sight, moreover the game is at Wells Fargo, Philly. Sixers will be the most pathetic team in the league for another season though (yes, even Lakers are better smiley.gif and this seems set in stone. Their coach Brett Brown still insist that his team can compete with anyone in the league (let’s take a minute and laugh at him) but when the talent and effort aren’t there, all is just wishful thinking. Sixers may welcome Nerlens Noel back in the squad tonight after injury but this doesn’t bother me too much, the guy is not showing any promise to fulfill his potential currently. Even the bright spot, rookie center Okafor, can’t help Philly too much. He records very nice stats for a rookie but this just doesn’t transfer directly in teams ratings.

Raptors suffered a setback after their shockingly good start to the season, or more like the reality hit them hard. It’s true though that Toronto’s last loss against Knicks was a bit harsh, coming after a very bad referee decision in the key possession (Carmelo Anthony was clearly out of bounds and it should have been Raptors ball). So Toronto will be angry mad and motivated on 100 % for victory, I just hope they escape some stupid backdoor cover. Carrol and Terence Ross are questionable again for tonight (both will likely miss the game in fact) but DeRozan and Kyle Lowry showed their old form against New York, so more of the same, please!
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA New York Knicks - Cleveland Cavaliers

Recommendation: Cavaliers – 6

Odds:  1.862

Bookmaker: Pinnaclesports / Sportmarket



 From the school of blindingly obvious, I like Cavs here. They’re in form, 7 straight wins after the single loss in the opener and I’m sure Bron will give many and much to follow Steph Curry winning streak as long as he can. The game is in MSG but LBJ doesn’t usually pay attention to such details. He’s still the most dominant player in the game (definitely not the one with best skill set) and will surely try to impose his will on Carmelo, the rest of the Knicks team (pretty mediocre, excluding the rookie Porzingis), referees and even Spike Lee, the most famous Knicks fan smiley.gif   Kevin Love is making way stronger season so far, reminding the old Love from Minny. Quite surprisingly, Mo Williams is fitting very well in Kyrie’s boots, making assists and providing scoring when needed.

Knicks recorded 4 wins from 9 games but primarily against moderate opponents. They already lost by 10 points in Cleveland in the first game in the series and I doubt something could really change tonight. Carmelo is hit or miss, ok, but even if he scores 35 tonight, Knicks could still find a way to lose badly. Porzingis is great talent for the future of course, just not a deciding factor now. Jose Calderon has his best years left long beside him in his career and the returning from injury Arron Afflalo is rusty.

So this is it, LBJ having an OK night should get the job done here.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA Brooklyn Nets vs Atlanta Hawks

Recommendation: Hawks - 4

Odds:  1.862

Bookmaker: Pinnaclesports / Sportmarket



Surprise, surprise, I’m backing Atlanta here against Brooklyn. It’s more a play against miserable Nets of course than a super confidence in Atlanta after their last struggles. Brooklyn’s season is already over, even after only 10 games into the season. They’re 1-9 and if someone in the organization or among the fans still believes in something good for this season, he’s probably the biggest optimist in the world. It’s not about tanking of course, too early stage of the season but this will happen later on. Lack of motivation, skill and veteran age are more than enough troublemakers for Nets currently.

Atlanta will miss starting PG Jeff Teague but second string German teen Schroedder (remember that villain from Teenage Mutant Turtles, ha!) is a capable replacement, already showing great promise for his NBA career. Hawks will probably be outrebounded tonight, they’re around the bottom teams in the league in rebounding. I guess it will be the only category Nets could have an advantage. Moreover Nets make many silly turnovers and their offense is totally ineffective and inadequate at some points. Joe Johnson is way past the point where he was able to provide high class 1 to 1 isolation offensive production and Brook Lopez can’t do it all alone.

In a nutshell, Atlanta just need to have an average to good game and will win easily; they have full dominance in the series in recent years btw. Nets need quite a spectacular shooting night, in addition to Hawks bad one, to have a chance. The choice is clear.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA Memphis Grizzlies - Houston Rockets

Recommendation: OVER 201

Odds: 1.952

Bookmaker: Pinnaclesports / Sportmarket



Memphis are traditionally regarded as strong defensive grinding team. This won’t change overnight of course but I think their veteran players show more and more signs that age is starting to catch up with them. It goes for their core big men, Gasol and Zach Randolph. Yet Grizzlies will remain a very good team, even by West Conference standards, at least this season. They’ve found some offense lately indeed, stabilizing their season with 3 straight wins and scoring over 100 points in each of these games.

Houston fired Kevin McHale and I guess James Harden is finally happy, if judged by his body language and performance in last win over Portland. It was only an OT win and still much to be desired in terms of overall team attitude and gameplay. Rockets are decent team though with talent in all lines and I still presume they’ll get to the play-offs where inevitable miserable epic fail awaits them

What interests me more is tonight of course. Houston are among NBA most fast paced teams, they make many ball possessions and shot attempts (shot selection and percentage is totally other topic). I feel they will find enough shooting touch to keep this game close tonight, or vice versa, Memphis will strive to keep it close if Harden gets in rhythm and draw many fouls in penetration to the rim. All 4 meetings between them passed tonight’s total line last season, so I really can’t see any reason not to try it again.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Nba
Spotkanie:Memphis Grizzlies - Houston Rockets

Typ: Houston Rockets

Kurs:2,35
Godz:2:00
Bukmacher:bet365
Analiza:

Na pewno nie tak w obu organizacjach wyobrażano sobie początek sezonu regularnego NBA. Zwłaszcza dla Huston ten początek jest małym szokiem. Zespół budowany pod tylko i wyłącznie pod mistrzostwo zaliczył tak słaby start ,że już po 11 meczach pracę stracił trener. Bilans 5-7 dla zespołu w takim składzie to bardzo rozczarowujący początek. Jednak po zwolnieniu trenera jest szansa na mały restart i nowy początek pod wodzą dotychczasowych asystentów trenera. W pierwszym meczu po zmianie trenera zespół Huston podniósł się po słabym początku z Portland i odrobił bardzo dużą stratę ostatecznie wygrywając ostatecznie w dogrywce. To może być dla tego zespołu przełamanie na które wszyscy czekali. Drużyna gospodarzy również  zaliczyła bardzo średni początek sezonu jednak forma zespołu znacząco wzrosła i udało się wygrać 3 spotkania z rzędu. Jednak trzeba zaznaczyć ,że rywale byli w tych meczach znacząco osłabieni. Dzisiaj dla mnie faworytem jest zespół Huston ,który musi pokazać ,że kryzys jest już za nimi. Potencjał tego zespołu jest znacząco większy od popularnych miśków i jeśli rakiety zagrają z takim zaangażowaniem jak w drugiej części meczu z Portland to myślę ,że powinno im się to udać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Koszykówka NBA
Spotkanie Indiana-Milwaukee
Typ: Indiana -5.5
Kurs 1.98
Buk Unibet
Godz: 01:00
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie NBA pomiędzy drużynami Indiaca Pacers oraz Milwaukee Bucks, gospodarze są faworytem w tej rywalizacji pod wieloma względami, ich poprzednie spotkania napawają kibiców optymizmem, 10 rozegranych spotkań i tylko 3 porażki, w swojej hali natomiast 4 spotkania wygrane pod rząd, goście natomiast 3 porażki pod rząd na wyjazdach, nie idzie im ta gra zbyt dobrze i myślę że w tym meczu nie będą w stanie się przełamać, ponieważ obecnie Indiana jest mocnym zespołem , który w konferencji wschodniej zajmuje 6 pozycję goście są na miejscu 13 i ich poprzednie mecze nie wygladały zbyt dobrze pod żadnym wzgledem. Historia też zdecydowanie przemawia za zespołem gospodarzy, ponieważ ostatnie 8 meczów rozegranych w tej hali to aż y7 wygrancyhn zespołu z Indiany i tylko 1 porażka, tutaj myślę że będzie podobnie i handicap spokojnie zostanie pokryty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Koszykówka NBA
Spotkanie Miami - NY Knicks
Typ: Miami -6.5
Kurs 2.20
Buk Unibet
Godz: 01:30
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w którym Miami Heat we własnej hali podejmowało będzie druzynę NYKnicks, dla mnie gospodarze tego spotkania będa faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu, na swoim parkiecie bowiem w 10 poprzednich spotkaniach zanotowali tylko dwie wpadki, goście natomiast w poprzednich 4 meczach nie zanotowali żadnej porażki,ale co nie zmienia faktu że przecież szczeście takiej ekipy też kiedyś musi się zakończyć, myślę że jest bardzo dużo szansa iż nastapić to może już w tym spotkaniu , bowiem historia pokazywała że Miami w ostatnich 10 spotkaniach w tej hali gdzie ich rywalem była drużyna z Nowego Jorku mieli bardzo korzystny bilans 8 wygranych oraz dwóch porażek, gospodarze są również w wyżej w klasyfikacji konferencji wschodniej , zajmują bowiem 3 pozycję goście natomiast są na miejscu 8 , tutaj postawiłbym na pewną wygraną zespołu Miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA  Milwaukee Bucks - Detroit Pistons

Recommendation: Bucks ML

Odds:  2.27

Bookmaker: Pinnaclesports / Sportmarket


 
Milwaukee so big underdog at home against Detroit just doesn’t feel right. It’s true Bucks are not playing well lately but they lost 3 road games where it was ‘’supposed’’ to lose – against Washington, Cleveland and Indiana. Before these 3 losses, they actually defeated Cavaliers here. Jason Kidd was a player I really admired and a coach to watch for the future. I’m sure he’ll make the needed defensive adjustments so his team return back to winning ways. Center Greg Monroe will be extra motivated for sure against his former team. The management decided to put the franchise in the hands of the younger Andre Drummond and he has bigger potential than Greg indeed, yet Monroe is not a big man to be easily dismissed.

Detroit have lost their momentum from early season on the road, 1-5 in their last 6 trips. Playing against the Bucks has proved to be a hard task for Detroit last season when they went only 1-3, so it should be at least 50-50 game tonight.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Miami - New York Knicks
Typ: 2 (New York Knicks + 5 pkt) (HA)
Kurs: 1.93
Godz: 01:30
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

 

Oglądałem Knicks w dwóch ostatnich meczach wyjazdowych z OKCT oraz Houston i powiem, że ich gra wygląda naprawdę dobrze. Knicks w tym sezonie na wyjazdach grali 7 meczy z czego wygrali 5. Taka typowa drużyna której lepiej się gra bez presji, na luzie.

 

pre_1448323210__knicks.png

 

Houston, Oklahoma, Washinghton, Toronto to nie są łatwe tereny, a mimo to Gracze z Nowego Jorku potrafili wygrać te mecze w bardzo dobrym stylu. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z Miami Heats czyli drużyną, która ma obecnie najlepsza obronę u siebie. Gościom pozwalają na zaledwie 93.5 pkt a jest to dość nisko. Ten mecz zapewne będzie underowy i tutaj pokuszę się pograć na nich z handicapem (+5) który zapewne może się przydać w końcówce (spodziewam się wygranej którejś z drużyn na styku). Dla Miami mecz z Knicks będzie 7 meczem u siebie z rzędu, wczoraj grali z Philadelphią. Ten mecz był bardzo ciekawy, bo do przerwy tracili 16 punktów, wiele rzeczy nie funkcjonowało, nie wiem z czego to wynikało zmęczenie czy zlekceważenie przeciwnika, ale ich zwycięstwo decydowało się do ostatnich minut. Tak naprawdę gdyby nie to że na ławce w 76-ers siedzę malarze to pewnie by ten mecz przegrali. Dzisiaj spotkają się z drużyną która z meczu na mecz wygląda coraz lepiej i spodziewam się wyrównanego meczu, w którym lepsi mogą okazać się goście. Jednak jeżeli przegrają to myślę max 5 punktami.

Edytowane przez Prorok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Koszykówka NBA
Spotkanie LA Clippers-Utah
Typ: Utah +6.5
Kurs 1.98
Buk Unibet
Godz: 04:30
Analiza: Na dzień jutrzejszy postanowiłem wybrac spotkanie z NBA, w którym ekipa Los Angeles Clippers podejmowało będzie we własnej hali drużynę Utah Jazz. Gospodarze będą dla mnie faworytem do zwycięstwa w tym meczu ponieważ we własnej hali radzili sobie do pewnego momentu bardzo dobrze a teraz zanotowali dwie wpadki przed swoja publicznością , dali się ograć Toronto Raptors, oraz Golden State warriors, goście natomiast z 5 ostatnich spotkań przegrało az 4 i zanotowali tylko jedną wygraną, moim zdaniem gospodarze co pokazuję historia spotkań na swoim Parkiecie, od 2012 La Clippers wygrywa za kazdym razem od tego czasu rozegrali pomiędzy sobą już 10 spotkań i według mnie tutaj gosćie nie będa w stanie zdobyć tutaj punktów, myślę ze gospodarze wygrają,ale nie bedzie to jakieś wielkie zwycięstwo zespołu La Clippers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...