Skocz do zawartości

[Zamknięty] E Sport League of legends


Logan13

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: E Sports League of Legends EU 

Spotkanie: Elements - Team Vitality

Typ: 2

Kurs: 1.44

Godz: Planowo 18:00 będą opóźnienia pewnie

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dwa nowe zespoły ale gracze w miare doświadczeni, według mnie wygra Team Vitality. Według mnie główną słabością Elements jest ich Midalner Jeremy " eika " Valdenaire, gra po prostu słabo i ździwiony jestem że jeszcze nie został wymieniony na tej pozycji, głównymi atutami natomiast jest ich Top laner Steve który w zeszłym sezonie grał słabo ale teraz widać nabrał doświadczenia i gra dobrze, oraz mrralez który ma już za sobą kilka sezonów i w każdym z nich grał w innym zespole. Elements ma bilans 3-3 ale dwa ostatnie spotkania przegrali. Zespół Vitality składa się z gwiazd Nuckeduck, Shook, Cabochard, Kasing i Hjarnan... Grają swietnie jako pojedyncze jednostki ale pojedynki drużynowe też wyglądają świetnie  Wygrali z Origen którzy są pretendentami do wygrania tego sezonu i przegrali z H2k Którzy są naprawde świetnie dopasowanym zespołem. Wyczuwam tutaj całkowitą dominacje Team Vitality

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: E sport league of legends

Spotkanie: Team liquid - Team Dignitas

Typ: 1

Kurs: 1.55

Godz: 22:00 planowo pewnie będą opóxnienia

Bukmacher: (Bet365

Analiza:

 

Team liquid to zespół średniej klasy z amerykańskiej sceny League of legends, jednak posiada w swoich szeregach doświadczonego marksmana Pigleta który rok temu został sprowadzony z Korei do Teamu Liquid jest to legenda na tej pozycjii, Team dignitas natomiast to legenda jeśli chodzi o ameryke ponieważ jest to zespół występujący na Sceny league of legends praktycznie od zawsze ale nigdy nie odnosili wielkich sukcesów w tej grze. Kolejnym atutem Liguid jest ich nowy jungler Dordoch w grze tego zawodnika można zauważyć że gra bardzo agresywnie wchodzi głeboko w jungle rywala i dominuje rywala na tej samej pozycji, dzięki czemu inni gracze mają łatwiej na swoich liniach. W zespole dignitas nie widze nic specjalnego to po prostu zespół średnich graczy o średnim zgraniu , nie pokazują niczego niesamowitego po prostu grają standartowe zagrania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: E sport Leauge of legends 

Spotkanie: Fnatic - Elements

Typ: Fnatic - 7,5 ( Handicap na zabójstwa)

Kurs: 1,9

Godz: 19:00 ale pewnie będzie później

Bukmacher: Bet365

Analiza

 

 

Zmiana w Fnatic za Noxiaka wchodzi znajomy Rekklesa który podobno jest świetny ale będzię to jego debiut na profesjonalnej scenie. To najważniejsza informajca teraz skupie się na Elements, już o nich raz pisałem i nie zmieniam zdania , dla mnie ich najsłabszym ogniwem jest midlaner Eika który gra po prostu bardzo słabo, Fnatic wygląda słabo przynajmiej więcej do nich oczeikawo po poprzednim niesamowitym sezonie, zmiany w składzie ale widać że powoli zawodnicy zgrywają się a świetny trener zespołu Fnatic im bardzo pomaga, Rekkles nie bardzo sprawdza się w roli shootcalera ale powli zaczyna to wyglądać dobrze. Dlatego spodziewam się łatwego zwycięstwa Fnatic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Esports  League of legends

Spotkanie: Team Liquid -  Renegades

Typ: Team Liquid

Kurs: 1.4

Godz: 00:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Kolejny mój typ z esportu, uważam że dzisiejszego wieczoru Team Liquid wygra z Renegades. Liquid miało ciężki początek seria przegranych ale ostatnio udało im sie wygrać kilka meczy, świetnie gra Piglet który jest legendą na pozycji Marksmana , zaskoczeniem jest postawa Matta który jest nowicjuszem a gra naprawde fenomenalnie na pozycji Supporta, razem z Pigletem tworzą wspaniały duet, co do Renegades gra w nim legenda europejskiego League of legeds Rosjanin Alex Ich, ale nie pokazuje On nieczego niesamowitego, Na początku na zespół Renegades był Hype ponieważ na pozycji supporta grała Kobieta, co nigdy jeszcze się nie zdarzyło ale odeszła od zespołu a w ekipie Renegades ciągle dochodzi do zmian przez co według mnie po tym seoznie odpadną Oni z Amerykańskich lcsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Esports League of legends
Spotkanie: Elements - Orgien
Typ: Która drużyna pierwsza zdobędzie 10 zabójstw? Orgien
Kurs: 1.50
Godz: 18:00 planowo
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Bet365 ciągle poszerze oferte na esporty a dziś wychaczyłem coś takiego, o grze elements już mówiłem wiele i praktycznie zawsze gram przeciwko nim bo według mnie grają po prostu słabo a ich najsłabszym elementem jest mildlaner Eika, i dalej nie widać po prawy w jego grze, Co do Orgien to przed sezonem ekseperci spodziewali się ICh całkowitej dominacji na europejskiej scenie jednak do tej pory było odwrotnie grali średnio mieli lepsze i gorsze momenty,teraz na stanowisko trenera wszedł Xpeke to zobaczymy jak mu pójdzie narazie bilans to 1-1 , kurs na Orgien to około 1.40, ale spodziewam się Ich całkowitej dominacji od początku i uważam że te 10 zabójst wejdzie jeszcze przed 15minutą, uważam że ponad dwa tygodnie pracy z xpeke powinny pomóc i w koncu Orgien powinno wygrać w dobrym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...