Skocz do zawartości

Skrill czy Neteller?


Folari

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę założyć sobie jeden z tych dwóch e-portfeli ale nie wiem, który będzie lepszy, możecie mi coś doradzić?

Trochę się już naczytałem w necie i jestem bardziej skory do założenia Skrilla ale z drugiej strony Neteller to podobno większe bezpieczeństwo, tyle, że nie podoba mi się tam ten brak karty w polskiej walucie bo będę musiał za każdym razem bulić za to przewalutowanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bylo w przeszlosci wiele tematow na ten temat i ...

oba portfele maja swoje + i -. Ogolnie przyjelo sie sie tak, jesli dysponujesz mega hajsem i wyplacasz regularnie powyzej/w okolicach 1000$ bierz netka, jesli operujesz mniejszymi kwotami bierz Skrilla.

 

 

 

 


UWAGA! JEST TO PORÓWNANIE TYLKO PODSTAWOWYCH KONT. W OBU PORTFELACH MOŻEMY ZDOBYĆ STATUS VIP I UZYSKAĆ DODATKOWE KORZYŚCI.

1. Za kartę Neteller zapłacisz jednorazowo 10 €, za kartę Skrill jest to 10 € rocznie.
2. Za wypłaty z bankomatu płacimy odpowiednio 4 € w Neteller i 1,8 € Skrill.
3. W Neteller wypłacasz jednorazowo do 1000$ a Skrill do 250 €.
4 .Karta w Neteller nie ma waluty PLN, dlatego nie opłaca się mieć tam konta w PLN. Jeżeli jednak masz konta u buków w € czy GBP zakładaj konto w Neteller w takiej walucie i w tej samej bierz kartę, żeby uniknąć przewalutowania przy wypłatach. Wtedy wyjdzie taniej i wygodniej niż Skrill. Support i bezpieczeństwo na korzyść Neteller.


Upraszczając: Jak konta u buków mamy w złotówkach wybieramy skrill i prowadzimy konto w PLN. Jak mamy konta w GBP, USD, € czy innej walucie obsługiwanej przez kartę i konto Neteller to w Neteller będzie troszkę taniej.


Opłaty w obu portfelach:
https://www.skrill.com/pl/indywidualnie/oplaty/
http://www.neteller.com/pl/oplaty/

 

sciagniete z innego forum, mam nadzieje ze sie przyda.

Jako ciekawostke podam info ze wg https://www.neteller.com/pl/fees netka mozna zasilic skrillem :) (oba podmioty naleza do jednego holdingu)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają konkurencji i robią co chcą.

1.9% prowizji za transfery między netkiem a skrillem to śmiech. A teraz się dopierdzielili wypłat i jak ktoś wypłaca małe sumy to jest ok, ale teraz za wypłatę większych sum jest przebitka dwukrotna niż była. 1000 zł to 17.5 zł prowizji a wcześniej było bez względu na kwotę 1.8€ czyli ok. 8 zł

 

Tak samo ze statusami VIP, kiedyś na bronzie miałem free wypłaty kartą a teraz już od silvera dopiero. Mam nadzieję, że pojawi się jakiś nowy e-wallet i zrobi im konkurencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z głupiej myśli powiem tak; sam Skrill wziął pod opiekę paysafecard (i Skrill za to chyba nad rzucił wymianę kosztów Skrill vs psc;coby spłacić marketing )  a jakiś czas temu neteller - przejął skrila (i w te święta nie ma rzucania królikami   :green: ) silniejszy zawsze da do obgryzienia kość koledze i on nie zdechnie

polecam skrilla i neteller  i 10000000 wygranych

wiecej niż jednoz zwierze to?  lama? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...