Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nozna Towarzyskie
Godzina : 20:45
Spotkanie Anglia-Australia
Typ: BTS
Kurs 2.10
Buk Bet365
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w którym przygotowująca się do Euro 2016 ekipa Anglii na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Australii, gospodarze oczywiście sa zdecydowanym faworytem do wygranej w tej rywalizacji z niżej notowanym rywalem, który czasem potrafi nas zaskakiwać nie tylko pozytywnie,ale i negatywnie na przykład porażką z zespołem z Jordanii, gospodarze na grając swoje ostatnie spotkania myli się rzadko poprzednie 20 meczy to tylko 2 porażki z Hiszpanią oraz Holandią, remisy z Irlandią włochami oraz Kostaryką , poza tym same wygrane a grali między innymi z takim ekipami jak : Nemcy , Francja oraz ostatnio Turcja, moim zdaniem w tym meczu zobaczymy sporo bramek dla Anglii, która przed turniejem będzie chciała podnieśc swoje morale, stawiam wiec na ich wysokie zwycięstwo , myślę że przyjezdni w tym meczu rownież co najmniej raz będą w stanie trafić do siatki swoich rywali, mój typ to wynik 4:1 dla Anglii po 90 minutach tego spotkania

 

http://obstawianie.com/topic/5058-spotkania-towarzyskie/page-17?do=findComment&comment=957380

 

 

 

 

:plus: 110

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: 3 Liga Austriacka, Piłka nożna

Sollenau - Wiener

Typ: Remis

Kurs: 3.75

Godzina: 27.05.2016, 18:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Witam serdecznie. Analiza na dzień 27 maja będzie spotkanie w 3 lidze Austriackiej a mianowicie Sollenau kontra Wiener. Na pewno od razu nasuwa się pytanie czemu szukam typu w tak amatorskiej lidze bo 3 liga Austriacka jest amatorska ale jest pewien haczyk tak jak w moich poprzednich typach. Mianowicie sytuacja jest taka: Solleanu zajmuje 11 miejsce i są już pewni utrzymania w 3 lidze na 2 kolejki przed końcem natomiast Wienerowi brakuje do utrzymania własnie tego jednego punkcika, więc myślę że tak samo jak 2 dni temu w Hiszpańskiej lidze piłki ręcznej oba kluby sie dogadają zagrają na remis i każdy będzie zadowolony. Nie mogłem nigdzie doczytać czy oba kluby są za sobą zaprzyjaźnione aczkolwiek znalazłem chyba jeszcze ciekawszą rzecz. Od 2012 roku na boisku Sollenau między tymi drużynami padał remis! Było tych spotkań aż 5 a wyniki to 3-3, 2-2, 1-1, 2-2, 1-1! Coś w takim razie musi być na rzeczy, jakaś umowa może miedzy obiema drużynami czy coś? No nwm, nie będę wchodził w szczegóły ale H2H wygląda wręcz cudowanie, Wiener potrzebuje remisu by się utrzymać i wydaję mi sie że Sollenau tutaj nie będzie robiło żadnych przeszkód i ten remis Wiener dostanie. Kolejny typ z typu "ustawki" , jak na razie skuteczność 2/2 i mysle ze ten również zakończy się plusem. Polecam i powodzenia

 

 

 

 

 

:plus: 250

:minus:  30(brak linku)

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga

Godzinna: 13:35

Spotkanie: Shanghai Shenhua - Tianjin Teda

Typ: over 3.5

Kurs: 3.25

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Gospodarze powoli łapią odpowiedni rytm by walczyć o podium bo aspirację tej ekipy są bardzo wysokie, zmiana trenera wychodzi im na dobre, widać progres w grze. To był zawsze zespół z dużą jakością w ofensywie która jeszcze poprawiła się wraz z przyjściem Martinsa, Demba Ba oraz Guarina, do tego jest Moreno kapitan od kilku lat ekipy – ta czwórka daje mnóstwo jakości i wariantów ofensywnych co szczególnie widać przed własną publicznością. Wiadomo takie gwiazdy w ataku to kibice wymagają ofensywnej piłki no i w 5 spotkaniach w domu zobaczyli 11 bramek tylko jeden mecz z remisem 0:0 z Luneng ale był to akurat dzień nieskuteczności obu ekip bo sytuacji całe mnóstwo.  Ostatnio roznieśli mocne Guangzhou R&F 5:1 a popis dały właśnie wspomniane gwiazdy a jest to warty uwagi wynik bo styl tej ekipy przypomina mi sposób gry Tianjin.

Goście po trudnym zeszłym sezonie zanotowali niezły start zdobywając tyle samo punktów co dzisiejszy rywal.  Widać bardzo dobrą dyspozycję ekipy w ofensywie 13 bramek zdobytych to solidna zaliczka, jeszcze lepsza informacja jest taka że na wyjazdach bardzo otwarta gra – cztery spotkania aż 9 bramek strzelonych przy 8 straconych. Ostatni mecz wyjazdowy co prawda na zero w obu przypadkach ale to był rywal z gatunku nie szukających otwartych spotkań tak więc w trzech meczach taki bilans robi wrażenie a były to właśnie ekipy z potencjałem ofensywnym. Poprawa jakości wiąże się z dwójką  nowych graczy do ataku dołączyła para Diagne oraz Montero ten drugi ma już na koncie cztery trafienia. Brakuje jakości w defensywie bo stracili tyle samo co strzelili o wyniku wyjazdowym pisałem wyżej. Jak gdzieś szukać bramek tych ekip to na pewno w roli takiej jakiej dziś zagrają a więc gospodarze jak wspomniałem u siebie bardzo skuteczni, goście tym samym odpowiadają w delegacji.

http://obstawianie.com/topic/9125-ligi-azjatyckie/page-11?do=findComment&comment=957479

 

 

 

 

 

:plus: 225

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NBA  koszykówka


Spotkanie:GSW - OKC


Typ: OKC +1.5


Kurs: 3.4


Godz:03:00


Bukmacher: Bet365


Analiza:


 


Czy to będzie ostatni pojedynek pomiedzy GSW a OKC. Uważam że tak że ekipa z Oklahomy zakończy serie wynikiem 4;1 , duet Durant - Westbrook to po prostu coś niesamowitego. w ekipie wojowników drużyne ciągnie Curry jednak w ekipie gości widać jak Duet Westbrook- Durant są motorem napędowym tego zespolu. W ostatnich spotkania Oklahoma dominowała i ten duet grał naprawde niesamowicie, jednak teraz gramy na hali Wojowników, Grająć z Houston Rockets Warriorsie mieli słabsze momenty i w ostatniej kwarcie ratował ich Curry jednak teraz mamy duet Westbrook - Durant którzą są w stanie go powstrzymać i od  tego jak będzie im to wychodzić zależą losy tego spotkania


 


http://obstawianie.com/topic/32283-nba-20152016/page-11


 


 


 


 


:minus: 200


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:hokej NHL
Godzina:2:05
Mecz:Pittsburgh Penguins-Tampa Bay Lightning
Typ:Pittsburgh Penguins over 4 gole (4=zwrot)
Kurs:3.8
Buk:
Unibet

Na zwycięzce tego pojedynku czekają już w finale Rekiny, oba półfinały godnie reprezentowały cztery ekipy natomiast dzisiejszego finalistę wyłoni ostatni siódmy mecz.Dzisiaj ostatnie półfinałowe spotkanie odbędzie się w Pittsburghu, pojedynki półfinałowe między Błyskawicami i Pingwinami były bardzo zacięte i również przewrotne jak spotkania drugiej pary.Pingwiny miały sporo problemów z Błyskawicami u siebie, w pierwszym meczu przegrali 1-3, w kolejnym drugim z rzędu spotkaniu u siebie wyrównali stan rywalizacji jednak dopiero w OT, rozegrali u siebie jeszcze jedno spotkanie które przegrali również w OT także bilans półfinałowy Pingwinów na własnym terenie to 0-2-1 w regulaminowym czasie ale stan rywalizacji jest 3-3 2x pokonali pewnie TB na ich terenie (2-5, 2-4) i dzisiaj przynajmniej mam taką nadzieje że się zrehabilitują grając u siebie no bo już kolejnej okazji nie będzie, ten kto dzisiaj polegnie zapomni o Pucharze.
Mecz dzisiaj z pewnością o większym smaczku niż reszta, obie ekipy są pod toporem i nie będzie kalkulacji, osobiście widzę w finale Pingwiny i choć mogę się mylić bo taki jest sport myślę że zwycięzca pojedynku nabije dzisiaj sporo bramek, tak jak to miało miejsce w drugim meczu rozegranym dzisiejszej nocy.

 

http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/?p=957490

 

 

 

 

:minus: 200

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna, towarzyskie

Data, godzina: 27.05.2016 20-30

Spotkanie:  Chorwacja - Mołdawia

typ:  Chorwacja -2.5

kurs: 2.35

buk: Bet365

 

Analiza: 

No i zaczynamy operację Euro2016. W piątkowe popołudnie i wieczór swoje ostatnie szlify przed najważniejszą imprezą tego roku rozpoczną finalisci Euro - Irlandia, Irlandia Północna, Czechy oraz Chorwacja. Ci ostatni, którzy trafili do trudnej grupy z Czechami, Turcją i Hiszpanią swoje przygotowania zaczną od meczu z ekipą Mołdawii. W tym meczu zapewne wystąpi bardziej zbliżona jedenasta do tej, która wybiegnie przeciwko Turcji w pierwszym ich meczu na turnieju finałowym. Tak więc spodziewam sie na boisku takich graczy gospodarzy jak Mandzukic, Perisic, Modric, Rakitic, Kovacic, Brozovic, Srna czy Corluka. To gracze o bardzo uznanej marce w Europie i jak zawsze ekipę z Bałkanów ocenia sie jako czarnego konia każdego turnieju. Puki co największym sukcesem tej reprezentacji to trzecie miejsce w WorldCup 98' we Francji, natomiast w mistrzostwach Europy dwukrotnie meldowali się w ćwiećfinale ( w Anglii 96'  oraz w Austrii i Szwajcarii 08'). Ten turniej to dobra okazja dla osiągnięcia sukcesu, bo Chorwaci mają bardzo silną kadrę. Ale już na początek mają trudny egzamin, bo w grupie poza mającymi ostatnimi czasy świetny zespół Hiszpanami mają dwa nieobliczalne zespoły - Czechów i Turków, ktorzy w eliminacjach grali razem w grupie i nie pozwolili awansować do finałów Holandii, która jeszcze z ostatniego  World Cup w Brazylii przywiozła brązowy medal... Hiszpanie są chyba skazani na wyjscie z grupy, natomiast o pozostałe dwa miejsca dające wyjscie z grupy powalczą pozostałe ekipy, którym daje równe szanse. Chorwaci na dwa ostatnie sparingi wybrali teoretycznie łatwych sparingpartnerów, bo po Mołdawii zagrają jeszcze z San Marino, a więc oba te mecze mają na celu tylko zwiększenie pewności siebie i zwiększenia morali zespołu. Oba mecze Chorwaci powinni  wygrać pewnie i gładko. Mołdawianie od wielu lat grają fatalnie i zamiast grać coraz lepiej staczają sie na całkowite dno. W eliminacjach do tegorocznych mistrzostw zremisowali zaledwie dwa z dziesięciu meczy i w grupie zajeli ostatnie miejsce nawet za Liechtensteinem, z którym przegrali nawet u siebie. W całych eliminacjach zdobyli zaledwie cztery gole, co jest na poziomie Andorry, a mniej strzelały tylko reprezentacje Malty, Gibraltaru i San Marino... Jedynym graczem którego znam z obecnego składu Mołdawii to Ilie Cebanu, który swego czasu przez blisko trzy sezony był rezerwowym bramkarzem Wisły Kraków, ale w naszym kraju wielkiej kariery nie zrobił. Czy będą więc wstanie nawiazać dziś walkę z Chorwatami?? Moim zdaniem Chorwaci w swoim pierwszym sparingu pokażą niezły futbol. Spodziewam się ich pewnego zwycięstwa, ktore z pewnością dobrze wpłyną na zespoł jak i kibiców Chorwacji. Stawiam na pewną wygraną gospodarzy

 


 

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NBA  koszykówka

Spotkanie: GSW - OKC

Typ: under 221 pkt AH OT

Kurs: 1.88

Godz:03:00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Dziś wszystkie oczy skierowane na Oakland i szykuje się ciekawe spotkanie i chyba poszedłbym leciutko w stronę gospodarzy przed tym meczem. Ja jednak skupię się na lini wystawionej na tą konfrontację. W Oracle Arena były na razie dwa spotkania, które w game 1 102:108 wygrały Grzmoty i game 2 118:91 Wojownicy z Oakland. Stan rywalizacji 3:1 dla Thunder i mocna presja na podopiecznych Stephana Kerra. Wydaje mi się, że linia jest mocno przebita i bardzo cieżko będzie ją pokonać w regular time. Po pierwsze OKC nieźle bronią, każdy wie co ma robić, zadaniowcy skupieni i zwarci i nadrabiają braki zaangażowaniem i sytuacją ostatnich spotkań. Russell Westbrook fizycznie radzi sobie  w pojedynkach z Currym co odbija się na skuteczności "rewelacyjnego strzelca". Thompson w sumie też szału w tej konfrontacji nie robi i cieżko mu nabijać te pkt zza łuku jak w RSie. Green - ostatnie 2 spotkania żenujące w jego wykonaniu i jeśli chłop się nie obudzi w ofensywie to zobaczymy dziś ostatnie spotkanie. OKC raczej zagrają swoje, nic nie muszą zmieniać - mają przewagę i to Warriors teraz zmuszeni są do 3 zwyciestw z rzędu aby zagrać o pierścień.Kerr na pewno będzie chciał wyeliminować chaos i straty jakie notowali jego podopieczni w game 3 i 4. Game 1 przegrali przez przestój w 4Q gdzie pozwolili na run 10 pkt OKC. Myślę, że ta linia jest za wysoka, GSW u siebie w hali powinna dużo lepiej bronić. Ciężko będzie odciąć od pkt Duranta i Westbricka ale reszte można ograniczyć na co liczę. 



http://obstawianie.com/topic/32283-nba-20152016/page-11

 

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, Roland Garros

 

player_190787.jpgWTA-logo.pngplayer_310553.jpg

AUS.pngCZE.png

Spotkanie: Samantha Stosur - Lucie Safarova
Typ: DW 0:2

Kurs: 2,30
Data i godzina: 27.05.2016 12:30
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie 1/16 finału, wielkoszlemowego Roland Garrosa rozgrywanego na kortach ziemnych, we francuskim Paryżu, pomiędzy Samanthą Stosur a Lucie Safarovą. Lucie Safarova (WTA 13) po problemach zdrowotnych odzyskuje swój blask. W pierwszych rundach Rolanda Garrosa Czeszka oddała łącznie sześć gemów Rosjance Witalii Diaczenko i Szwajcarce Viktoriji Golubić. Wprawdzie to nie są rywalki, które mogłyby wyznacznikiem jej aktualnego stanu, ale finalistka paryskiej imprezy sprzed roku pokazała już wcześniej w Pradze (zdobyła tytuł), że powoli łapie swój rytm. Samantha Stosur (WTA 24) przegrała z Safarovą w finale w Pradze, a później zanotowała półfinał w w Madrycie. W stolicy Hiszpanii miały się zmierzyć ponownie, ale Safarova oddała to spotkanie walkowerem z powodu choroby żołądkowo-jelitowej. Będzie to konfrontacja dwóch finalistek Rolanda Garrosa. Stosur osiągnęła go w 2010 roku. W ostatnich dniach Australijka miała pewne problemy z pokonaniem Japonki Misaki Doi i Chinki Shuai Zhang. Ta pierwsza nawet urwała jej seta. Moim zdaniem górą będzie coraz solidniejsza Safarova, która podwyższy na 12-3 bilans meczów z Australijką. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 12:30.

 

http://obstawianie.com/topic/34021-roland-garros/?do=findComment&comment=957476

 

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ziemny, Roland Garros
Data, godzina: 27.05.2016 14:30
Spotkanie: Agnieszka Radwańska - Barbora Strycova
Typ: Strycova
Kurs: 3.55
Buk: Unibet
 
Analiza:
 

Przed Roland Garros było sporo obaw co do formy Radwańskiej. Na ceglanej mączce osiągnęła bowiem tylko półfinał w Stuttgarcie (a i tak w niespecjalnym stylu, gdyż Petkovic miała ją na widelcu), by następnie przegrać w pierwszym spotkaniu Mastersa w Madrycie z Cibulkovą. Inna sprawa, że clay nie jest ulubioną nawierzchnią, zaśw Paryżu poza jednym ćwierćfinałem nie osiągnęła tu nic spektakularnego. Jej dzisiejsza rywalka to zawodniczka niewygodna, stylowo bardzo podobna do Słowaczki, która ostatnio ograła Polkę. Niespecjalnie przykładałbym również uwagę do bilansu bezpośrednich spotkań, w któyrm Radwańska prowadzi 4-0, gdyż wszystkie wliczane doń starcia miały miejsce na nawierzchniach twardych. Strycova na pewno gra solidnie, ćwierćfinał w Rzymie jest tego doskonałym potwierdzeniem. Czeszka ostatnio jeśli już przegrywała to jedynie z mocno bijącą Keys i Stosur.

 

 
 
 
 
:minus: 200
Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Mecze Towarzyskie
Godzina : 15:00
Spotkanie: Kenia - Sudan
Typ: Poniżej 1,5 Gola
Kurs: 2,62
Buk: OddsRing


Analiza:

 

Na dzień dzisiejszy przygotowałem spotkanie towarzyskie pomiędzy Kenią a Sudanem które odbędzie się o godzinie 15:00. Są to drużyny które obecnie są na podobnym piłkarskim poziomie i niczym szczególnym się nie wyróżniają. Według mnie spotkanie zakończy się wynikiem bezbramkowym gdyż oba zespoły ustawione są bardzo defensywnie i jestem pewien że podczas tego spotkania żadna ze stron nie będzie tak bardzo zaangażowana żeby zdobyć bramkę , a jeśli już tak się stanie to uważam że będzie to góra jedna bramka dlatego typ który dzisiaj podaje poniżej 1,5 uważam bardziej za bezpieczny. Polecam osobiście zagranie za mniejsze pieniądze opcji x/x obecnie kurs 5,00 lub dokładnego wyniku po 0:0 który obecnie wynosi 9,00. Mecz na pewno  nie dostarczy wielu emocji piłkarskich ale za to może ucieszyć kieszenie. Ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami pokazują że dużo bramek w tych pojedynkach zazwyczaj nie pada bo aż 4/7 spotkań kończyło się wynikami poniżej 1,5 gola i dzisiaj nie zapowiada się na fajerwerki.

 

http://obstawianie.com/topic/5058-spotkania-towarzyskie/page-17

 

P.S Mecz przełożony

 

 

 

 

:zwrot:  ZWROT

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: KSW 35
Godzina: 20:00
Mecz: Rafał Moks - Robert Radomski
Typ: 1
Kurs: 1.76
Bukmacher: Betsafe

Analiza:

Rafał Moks po dwóch porażkach mierzyć się będzie z Robertem Radomskim, który od 2014 roku nie stoczył walki w federacji. To brzmi trochę jak zastój i może faktycznie tak jest. Rafał po dwóch porażkach z naprawdę solidnymi zawodnikami - jednym z nich był Saidovem i przegrał po decyzji, jak i znokautował go Jim Wallhead. Natomiast jego płaszczyzną jest parter i tam przewiduję gilotynę bądź dźwignię na słabym parterowcu jakim jest Radomski. Moks jest zbyt mocno zmotywowany, aby odpuścić tę walkę, bowiem jakby nie patrzeć - 3 porażka z rzędu dawałaby włodarzom do myślenia. Dostaje średniaka, jakim jest Radomski i ten kurs spada z dnia na dzień.
 
 
 
 
 
:plus: 76
:minus: 30(brak linku)
Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Mecze Towarzyskie
Godzina : 15:00
Spotkanie: Togo - Zambia
Typ: Poniżej 1,5 Gola
Kurs: 2,28
Buk: Bet365


Analiza:

 

Na dzień dzisiejszy przygotowałem spotkanie towarzyskie pomiędzy Togo a Zambią które odbędzie się o godzinie 18:00. Są to drużyny które obecnie są na podobnym piłkarskim poziomie i niczym szczególnym się nie wyróżniają. Według mnie spotkanie zakończy się wynikiem bezbramkowym gdyż oba zespoły ustawione są bardzo defensywnie i jestem pewien że podczas tego spotkania żadna ze stron nie będzie tak bardzo zaangażowana żeby zdobyć bramkę , a jeśli już tak się stanie to uważam że będzie to góra jedna bramka dlatego typ który dzisiaj podaje poniżej 1,5 uważam bardziej za bezpieczny. Polecam osobiście zagranie za mniejsze pieniądze opcji x/x  lub dokładnego wyniku po 0:0 . Mecz na pewno  nie dostarczy wielu emocji piłkarskich ale za to może ucieszyć kieszenie. Ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami pokazują że dużo bramek w tych pojedynkach zazwyczaj nie pada bo aż 2/3 spotkań kończyło się wynikami poniżej 1,5 gola i dzisiaj nie zapowiada się na fajerwerki.

 
 
 
 
 
:plus: 128
Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania ACB

Data: 27.05.2016, godz. 21:15

Spotkanie: Real Madryt - UCAM Murcia

Typ: over 174.5 OT

Kurs: 1.81

Bukmacher: Pinnacle

 

Analiza:

 

Real Madryt rozpoczyna walkę o mistrzowski tytuł.W ćwierćfinale zmierzą się z ekipą UCAM Murcia.Real to czołowa ekipa ACB i finalista zeszłorocznej Euroligi,ale w tym sezonie nie bardzo im poszło i odpadli w serii 3-0 z Fenerbahce (które zresztą dotarło do finału Euroligi).W lidze radzą sobie bardzo dobrze,w sezonie regularnym odnotowali tylko 5 porażek i zajęli drugie miejsce w tabeli.Murcia zajęła 7 miejsce z bilansem 18:16.Dziś postanowiłem skupić się na ilości punktów które padną w tym meczu.Początkowo miałem grać handicap na ekipę z Madrytu ale nie da się ukryć że czasem "kuleją" w obronie i potrafią roztrwonić dużą przewagę,lecz nadrabiają to atakiem.W dwóch ostatnich meczach pomiędzy tymi ekipami padło ponad 180 punktów.Real u siebie to bardzo groźna ekipa i są w stanie wykręcić duże cyfry,więc mam nadzieję że i dziś tak też się stanie.Murcia posiada szeroki skład z zawodnikami którzy potrafią rzucać z dobrą skutecznością a kreowanie gry spoczywa na Facu Campazzo który ten sezon ma bardzo udany.W ekipie królewskich wszyscy są gotowi do gry z wyjątkiem Rudego Fernandeza,który przeszedł operację kręgosłupa i nie jest w stanie grać.Myślę że obie ekipy pójdą na wymianę ciosów i pokryją over który zaproponowałem.Powodzenia. 

 


 

 

 

 

 

 

:plus: 81

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...