Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Euro

Godz: 21;00

Spotkanie : Polska-Portugalia

Typ: 2

Kurs 2.25

Buk Bet 365

Analiza: Polska w tym spotkaniu zmierzy się z zespołem Portugalii , stawką tego spotkania jest półfinał mistrzostw Europy rozgrywanych obecnie we Francji, faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu będzie ekipa z Portugalii, która w tych mistrzostwach nie wygrała jeszcze ani jednego spotkania w regulaminowym czasie gry a już jest w ćwierćfinale, gdzie mierzyć się będzie z zespołem polski, która nie gra źle ,ale ostatnie spotkanie ze Szwajcarią pokazało iż to jest raczej koniec drogi naszej Reprezentacji bowiem około 60 minuty Polacy tracą siły i już nie mogą godnie na wysokim poziomie rywalizować z innymi ekipami, tak spotkanie wyglądało właśnie z drużyną Szwajcarii z która w dogrywce tylko się ograniczaliśmy do obrony, Portugalia pomimo iż zagrała praktycznie taką samą ilośc minut wyglądała na ekipę dużo bardziej świeżą niż my po tylu minutach, zresztą z Portugalią na wielkich imprezach w ostatnich latach nie szło nam za dobrze , myślę że ich atak w postaci Ronaldo , Quaresmy oraz Naniego może nieco sparaliżować naszych zawodników, dlatego myślę iż ekipa gości będzie w tym spotkaniu zespołem, który awansuje do kolejnych gier, stawiam na wynik 0:2 dla Portugalii oraz iż w drugiej połowie tego meczu zobaczymy co najmniej jednego gola.

 

http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/page-4?do=findComment&comment=961866

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Brazylia, Série A

 

1467235377-gremio.jpg 1467235858-vs.jpgSantos_Futebol_Clube_de_Santos-SP.png

 

Spotkanie: Gremio - Santos

Typ: Santos lub remis (X2)

Kurs: 1.80

Data i godzina: 30.06.2016 00:30

Bukmacher: Marathonbet

Analiza:

 

W 12 kolejce Brazylijskiej Serie A,Gremio zmierzy się z Santosem.Gospodarze zajmują 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów (5 zwycięstw,3 remisy i 3 porażki - bilans bramkowy 17:12).Santos zajmuje 3 pozycje i ma na koncie 19 punktów (6 zwycięstw,1 remis i 4 porażki - bilans bramkowy 18:9).Dziś idę w stronę gości,gdyż Gremio wychodzi na ten mecz osłabione.Gospodarze bez: Ramiro (6/0 m, suspended), Bruno Grassi (3/0 g), Douglas Friedrich (0/0 g), Bressan (6/1 d), Pedro Geromel (9/1 d), Wallace Reis (4/0 d), Maicon (8/0 m), Negueba (2/0 f), Henrique Almeida (2/0 f), Pedro Rocha (2/0 f), Miller Bolaños (2/0 f).Santos jest w formie i jak najbardziej mogą ten mecz wygrać zwłaszcza że w poprzedniej kolejce pokonali Sao Paulo aż 3:0.Pobieram typ X2 i mam nadzieję że Santos nie odpuści.Powodzenia !

 

http://obstawianie.com/topic/20441-brazylia-campeonato-brasileirocariocapaulista/?p=962319

 
 
:minus: 100
Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Peru

Godz: 22:30

Spotkanie : Alianza Atl. - Sporting Cristal

Typ: powyżej 2.5 gola w meczu

Kurs: 1.66

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 
 
 
Spotkanie Ligi Peruwiańskiej Alianza Atl. - Sporting Cristal. 
Mecz zapowiada się overowo, oba zespoły jak i cała liga skupiają się w głównej mierze na ataku. W ostatnich meczach,
 wyniki zespołów wyglądają następująco:
 
Alianza Atl.
 
- 2:1 Usan Martin
- 3:1 Cesar Vallejo
- 2:2 Union Comercio
- 0:1 A.Lima
- 3:1 Garcilasco
- 2:1 Unidos
- 2:1 Municipal
 
Sporting cristal:
 
- 1:3 Commerciantes Unidos
- 3:1 Garcilasco
- 2:1 Melgar
- 3:1 Huancayo
- 2:1 dEFENDOR lA bOCANA
 
 
 
 
Po wynikach widać że typ jest bardzo prawdopodobny, powiem szczerze ze nie siedzę w lidze peruwiańskiej
i kieruję się głównie statystykami oraz ogromnymi spadkami kursów. Wczoraj wieczorem na over 2.5 było jakieś 1.9
dziś mamy już około 1.66.
 
Spodziewam się że oba zespoły strzelą gola, a łącznie padnie powyżej 2.5 bramek. Typ oceniam na dość pewny, sam go nawet pograłem.
 
 
:minus: 100
Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...