Skocz do zawartości

Score Generator - program do prognozowania spotkań piłki nożnej


ScoreGen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od pewnego czasu zajmuję się tematyką zakładów bukmacherskich. Przy okazji, jako że jestem fanem wszystkiego co ze statystyką związane, postanowiłem połączyć ze sobą te dwie dziedziny icon_wink.gif
W rezultacie podjętych przeze mnie starań, powstał on "Score Generator", czyli program do analiz statystycznych spotkań piłki nożnej.
Zaczynając od prostej metodyki działania programu, opartej o podstawowe dane statystyczne, wraz z następującym czasem, program przekształcił się w " grubasa" pożerającego spore ilości danych icon_wink.gif

Postępy mojej pracy możecie śledzić na specjalnie utworzonej w tym celu stronie http://scoregenerator.eu.pn/home.html lub zaglądając na facebook'a i wyszukując frazę "Scoregenerator".

Aktualnie rozpoczęte są testy najnowszej wersji programu. Software " szarpie się" z liga naszych wschodnich sąsiadów. Za kilka tygodni dorzucę do tego ligę norweską.

Jeżeli ktoś miałby jakieś pytania, zachęcam do dyskusji icon_wink.gif



Pozdrawiam Adam

Edytowane przez ScoreGen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokonałem małych zmian w programie. Ale już ruszamy. Myślę o puli 75-100 typów. Później będziemy się zastanawiać co dalej z programem icon_smile.gif

Testuje wszystkie spotkania. Ale podaje wam tylko te z prawdopodobieństwem zajścia większym niż 70%. Faworytów pogrubiłem.

Finlandia:

VPS - Lahti
HJK - Kemi
KuPS - HIFK
Rovaniemi - Inter Turku

Norwegia:

Start - Bodo
Brann - Valerenga
Tromso - Haugesund
Odd - Aalesund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo wstrzymuje prace nad programem. Przyczyną jest to że wcześniej nie uwzględniłem tego że w lidze szwedzkiej, dopiero co zakończyła się przerwa w rozgrywkach, a to w mniejszym lub wiekszych stopniu zaburza prace programu. Poczekam z 2 tyg i wroce do testow.

 

W miedzyczasie wystartowalem z programem na under/over 2,5. Zapraszam:

 

Http://uo25.eu.pn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...