Skocz do zawartości

[Zamknięty] Champions League sezon 2016/17


grzegorz223

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: hokej - Champions League
Godzina: 19.45
Spotkanie: Fribourg - Znojmo
Typ: 1 [hc 0:1,5]
Kurs: 2,1
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Hokejowa Liga Mistrzów, rozgrywki w grupie F. Na razie po rozegraniu 2 spotkań prowadzi zespół Fribourga. Wygrał u siebie 3:0 z niemieckim średniakiem Munchen. Czeskie Orli Znojmo ma na koncie porażkę u siebie z Munchen 3:4. Tak więc Munchen i Fribourg mają po 3 pkt., a Znojmo na razie bez punktów. Wracając do dzisiejszego meczu to według mnie wielkim faworytem pojedynku są gospodarze. Przez wielu znawców liga szwajcarska jest uznawana na naszym kontynencie za jedną z najlepszych. Fribourg co prawda w zeszłym sezonie spisał się słabo, bo odpadł już w 1 rundzie playoff, ale to chyba najbogatszy zespół w lidze. W tym roku duże wzmocnienia, Cervenka, Ritola, Gustafsson w ataku. Poza tym znani chyba wszystkim sympatykom hokeja Sprunger, czy Bykov, Picard, zawodnicy z kilkuset występami na koncie w NHL.

Przyjezdni już w pierwszym meczu z niemieckim zespołem pokazali, że sa jednak najsłabszym zespołem w grupie. Przegrali nisko 3:4, mieli też szanse nawet na remis, ale zdecydowaną przewagę mieli Niemcy, zresztą wystarczy spojrzeć na ilość strzałów 43:23 na korzyść Munchen.

Według mnie gospdoarze powinni spokojnie wypunktować rywali, 2 gole różnicy nie powinny być żadnym problemem dla tak mocnego składu, jaki ma w tym sezonie Fribourg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: hokej - Champions League
Godzina: 17.00
Spotkanie: Znojmo - Fribourg
Typ: 2 [z dogrywką i karnymi]
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365
Analiza: Hokejowa Liga Mistrzów, rozgrywki w grupie F. Powtarzam swój typ na zespół szwajcarski, który warto też przypomnieć jest jednym z założycieli hokejowej LM.  Na razie po rozegraniu 2 serii  spotkań prowadzi zespół Fribourga.HC Fribourg-Gottéron wygrał u siebie 3:0 z niemieckim średniakiem Munchen, 3 dni temu było czeskie Orli Znojmo i skończyło się na 5:2. Czesi oprócz tej porazki ma na koncie porażkę u siebie z Munchen 3:4. Tak więc Munchen ma 3 pkt., a Fribourg 6, Znojmo na razie bez punktów. Z kadej grupy do dalszej rywalizacji wychodzą po 2 zespoły.

Według mnie faworytem pojedynku są goście. W meczu we Fribourgu było 5:2, gospdoarze kontrolowali cały mecz, było 2:0, potem się zrobiło 3:2 w 47 minucie meczu, ale w ciągu kilkunastu sekund gospdoarze strzelili 2 gole i skończyło się na 5:2.W strzałach 40:36 dla gospodarzy, choć 3 tercja to aż 18 strzałów Czachów. Przez wielu znawców liga szwajcarska jest uznawana na naszym kontynencie za jedną z najlepszych, a już Fribourg jest bardzo bogatym zespołem i Znojmo raczej nie dorasta im do pięt pod względem funduszy. W tym roku duże wzmocnienia, Cervenka, Ritola, Gustafsson w ataku. Poza tym znani chyba wszystkim sympatykom hokeja Sprunger, czy Bykov, Picard, zawodnicy z kilkuset występami na koncie w NHL. Świetnie zagrał Neuenschwander z 3 ataku. Nie zagra tutaj Mauldin, który 3 dni temu złamał szczękę.

Znojmo będzie chciało ugrać tutaj dobry wynik, ale już w pierwszym meczu z niemieckim zespołem pokazali, że sa jednak najsłabszym zespołem w grupie. Przegrali nisko 3:4 (było już1:4), ale zdecydowaną przewagę mieli Niemcy, zresztą wystarczy spojrzeć na ilość strzałów 43:23 na korzyść Munchen. Nie zagra Wronka, który jest z reprezentacją Polski w Mińsku.

Według mnie goście powinni zagrać podobnie jak w pierwszym spotkaniu. Są ekipą lepszą i powinni to udowodnić na lodzie. Nie warto tracić punktów, bo mimo, że Fribourg jest liderem grupy to może jeszcze stracić awans w 2 kolejnych grach. Gram po niezłym kursie na wygranągości, nawet po przedłużonym czasie gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: hokej - Champions League
Godzina: 18.00
Spotkanie: KalPa - Vienna Capitals
Typ: 1 
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365 3-1  :plus:
  :plus:  :plus:  :plus: 

 

Ciekawa sytuacja w grupie N hokejowej LM Kalpa oraz Capitals mają do rozegrania dwumecz na pierwszym miejscu pewna awansu Skeelleftea z 7 punktami na drugim z 5 pkt Capitals a na ostatnim miejscu bez punktu Kalpa która musi wygrać dwa mecze by awansować do fazy pucharowej !!
Kalpa to 8 drużyna poprzedniego sezonu fińskiej ekstraklasy w dotychczas rozegranych 2 spotkaniach fazy grupowej ulegli Skeelleftea 4-0 oraz 2-1 czyli drużynie która dwukrotnie została pokonana przez dzisiejszych gości z Wiednia !
Widziałem ostatnie spotkanie Vienny w Szwecji to mistrzowsko wyprowadzane kontry i zabójcza skuteczność do tego świetny  w bramce Lamouerux który musiał interweniować przy 57 strzałach!!!! Tylko dwukrotnie dając się pokonać  . Ciężka sytuacja jeżeli chodzi o Kalpe ale myślę że przynajmniej na własnym lodzie są w stanie pokonać zawodników z Austrii w końcu liga fińska według mnie jest o wiele silniejsza niż EBEL

Edytowane przez BartBetTypy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ice Hockey / Europe / Kick off: 10 Sep 2016, 18:00
JyP - GAP TYP Over 5.50   1.82  Unibet :minus: :minus:
  :minus:  

JyP - GAP TYP 1 -2.50(ah) 1.62  Unibet :plus: :plus:  :plus:  

Ostatnia kolejka rozgrywek w grupie K . Na czele Linkopings z 12 pkt za nimi na drugim miejscu Jyvaskala z 3 pkt po wygranej we Francji z GAP 4-1 . Dzisiaj nawet dogrywka daje finom pewne drugie miejsce myślę jednak że bez kalkulacji to jeden z ostatnich sprawdzianów przed rozgrywkami ligowymi i podobnie jak przed dwoma dniami w Szwecji gdzie GAP przegrało 6-1 podobnie będzie dzisiaj na lodowisku w Finlandii . W pierwszym meczu we Francji miażdżąca przewaga w strzałach po stronie finów 31-14 jeszcze gorzej było przed dwoma dniami w Szwecji gdzie GAP oddało tylko 9 strzałów przy 49 Linkopings!!! Widać wyraźnie różnicę klas mam nadzieję że Jyvaskala pokażę ją dzisiaj na lodzie!

 

Ice Hockey / Europe / Kick off: 10 Sep 2016, 15:00

Farjestad - MKS Cracovia TYP Over 5.50 1.45 Expekt :plus: :plus:  :plus:  

Farjestad - MKS Cracovia TYP Over 6.50 1.80 Expekt :plus: :plus:  :plus:  

Farjestad - MKS Cracovia TYP 1 -3.50(ah) 1.44 MarathonBet :plus: :plus:  :plus:  

Dzisiaj ostatnie spotkanie Cracovii w lidze mistrzów , dla naszych zawodników jest to mecz o zachowanie twarzy i w sumie poza wysoką porażką w pierwszym meczu 7-2 ze Sparta później było już nieco lepiej porażka z Farjestad 5-1 oraz 5-4 w Pradze na pewno wstydu nie przyniosło! Dzisiaj na pewno będzie trudniej gospodarze już praktycznie na starcie rozgrywek ligowych w optymalnej formie wygrana da im pierwsze miejsce w grupie tuż nad Sparta . W zespole Cracovii widać już mocne zmęczenie tym startem sezonu bo mecze LM do tego eliminacje IO jest kilka kontuzji do Szwecji pojechali bez Macieja Kruczka, Patryka Noworyty oraz Dawida Maciejewskiego. Dzisiaj z konieczności w obronie zagra napastnik Petr Sinagl. Liczę na wysoką wygraną Farjestad i że linie zostaną wypełnione !

Edytowane przez BartBetTypy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: hokej - Champions League
Godzina: 17.00
Spotkanie: Vitkovice - Nitra
Typ: under 5,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Hokejowa Liga Mistrzów wkracza w fazę playoff. Po grach grupowych tym razem tylko 2 mecze i gorszy z pary odpada, więc reguły twarde.

W Vitkovicach na Ostravar Arena zagrają miejscowe HC Vitkovice Ridera oraz mistrz ze Słowacji Nitra.

Gospodarze liczą na awans, ale Nitra bardzo ładnie zaprezentowała się w rozgrywkach grupowych. Zespół wygrał zmagania w grupie J, a w pokonanym polu zostawił m.in. reprezentanta z Czech Plzen oraz Norwegów ze Stavanger. Ponadto Nitra straciła w 4 grach tylko 6 goli więc defensywa przyjezdnych jak widać działa dobrze. W lidze słowackiej Nitra na razie 7 wygranych na 10 gier, ale początek ligi średni. Ostatnie 3 spotkania to jednak 3 wygrane, m.in. z Kosicami.

Gospodarze mają problemy przed dzisiejszym meczem, nieosiągalni bedą dwaj napastnicy Kveton oraz Kurovsky, którzy odnieśli kontuzje w ostatnim meczu ligowym. W fazie grupowej szło gospodarzom ciężko, przegrali 3 z 4 gier, ale zdołali wyprzedzić Krefeld i awansować. Poza zasięgiem był Karpat. W lidze 7 z 8 gier zakończyli z underem 5,5 gola. Poza tym 4 wygrane, w tym m.in. ze Spartą Praga.

Gram tutaj na under bramkowy. Gospodarze ofensywnie wyglądają blado, w lidze czeskiej na 8 gier tylko raz dociągnęli do 3 goli, w pozostałych grach 0-2 gole w meczu. Dzisiaj dodatkowo bez 2 podstawowych napastników. Goście w swojej lidze czasami się rozstrzelają, ale tutaj mamy CHL, a w tych rozgrywkach, w sytuacji, gdy są tylko 2 mecze raczej defesnywa będzie miała większe znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...