Skocz do zawartości

[Zamknięty] ATP - Szanghaj


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi


Data: 14.10.2016, przybliżona godzina: 14:05

Dyscyplina: Tenis - ATP Shanghai
Spotkanie: J. Sock - G. Simon
Typ: 0:2
Kurs: 2,9
Bukmacher: Unibet

 

Oglądałem mecz Simona z Wawrinką. Stan grał swój tenis na wysokim poziomie. Jednak Gilles często wyczuwał gdzie spod siatki uderzy Szwajcar i grał świetnie w obronie. Popełnił mało niewymuszonych błędów. Zobrazowanie po pierwszym secie trafiania uderzeń Simona bardzo wiele pokazało w tym spotkaniu. Francuz prawie wszystkie piłki skierował na ostatni metr. Jedną minimalnie wyrzucił, a kilka trafił w górną część siatki. Zasłużenie wygrał, Wawrinka imał się różnych sposobów na przełamanie serwisu, ale na przeciw takiej grze nie można za wiele zdziałać. Simon niestety jest chimerycznym zawodnikiem, gdyby grał cały czas tak jak w tym turnieju to, zajmowałby miejsce w pierwszej dziesiątce, a nie 32. Dlatego kurs 2.9 na 2:0 wgl mnie nie dziwi. Jednak taki kurs i to co pokazał w ostatnich paru dniach zachęca do gry. Co do Socka (25. ATP) jest to solidny zawodnik, zwłaszcza na twardej nawierzchni, takiej jak na tym turnieju. Amerykanin w US Open pokonał w 3 setach Cilica (11. ATP). w tym turnieju gra dobrze 2:1 z Feliciano Lopezem, tak samo wczoraj z Raonicem, z którym pierwszego seta przegrał 6:0. Nie spodziewam się tu takiego wyniku, raczej będzie to zacięty mecz, może nawet dojdzie do Tie-breakea.

Przed nami ciekawy pojedynek. Spodziewam się dobrego tenisa z obu stron. Jestem jednak pod wrażeniem gry Simona, w końcu pokonał Stana, który ostatnio nie przegrywa z byle kim. Spodziewam się długich wymian, gry na przewagi z czego Simon wyjdzie zwycięski w obu setach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...