Skocz do zawartości

Jak dostać 10$ na Paypal


Metakwalon

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko za sprawą serwisu oneclass, który służy do dzielenia się notatkami z zajęć. Po zebraniu 800pkt, wchodzimy w zakładkę GIFT CARDS i mamy do wyboru nagrody:

 

vqp65f.jpg

Jak widać nie musimy koniecznie korzystać z paypala można dostać też karte podarunkową do Amazon i Starbucksa. Teraz jak zbierać te pkt, jest kilka metod można wrzucać tam te notatki i jakieś materiały za co dostajemy 25pkt, są tam też odznaki za które zbieramy po 25pkt, a w odznakach łatwo zebrać pkt wystarczą jakieś fejk konta fb/twitter przez które publikujemy i lajkujemy, zbierać poleconych z refa za jednego poleconego mamy 50pkt wieć wystarczy zebrać ich 15 i mamy 810pkt bo 60 dostajemy na start. Jednego można sobie zrobić przez jakieś proxy albo tora bo sam tak robiłem i przeszło. 

 

Mój ref: https://oneclass.com/a/1278666

Jak ktoś nie chce z refa to tutaj czysty: https://oneclass.com/

 

Swój reflink znajdziecie w zakładce Invite, przy zakładaniu konta wpisujecie tylko jakieś imię i meila, a później uzupełniacie profil podstawowymi informacjami, trzeba tam powpisywać do jakiej szkoły chodzicie i z jakich przedmiotów będziecie wrzucać notatki, jak będzie pole z podaniem nazwiska profesora to wpiszcie jakiegoś Mr. Nobody :)  Bardzo łatwy i przyjemny sposób na kilka dolców, w dzień można to spokojnie ogarnąc.

Powodzenia.

 

 

Edit:

Dostałem dwa pw, że wam czegoś nie nalicza więc sprawdzicie meila bo po założeniu konta trzeba potwierdzić rejestracje i aktywować konto przez meila, działa chyba tylko z gmaila.

Edytowane przez Cecrusher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...