Skocz do zawartości

[Zamknięty] Wyścigi konne z Walizeczką zysk pewniejszy niż podatki


Walizeczka

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadło już dzisiaj dobre info kto pograł ten zarobiony i wiele osób prosiło mnie na pw abym otworzył swój temat. No to lecimy dalej wszystko płaska stawka. 

 

Gonitwa w Lingfield 16:30

Footlight @4.33 5/10

 

Gonitwa w Sandown 16:35

Discours Dun Roi @5  5/10

Edytowane przez Walizeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wpadło już dzisiaj dobre info kto pograł ten zarobiony i wiele osób prosiło mnie na pw abym otworzył swój temat. No to lecimy dalej wszystko płaska stawka. 

 

Gonitwa w Lingfield 16:30

Footlight @4.33 5/10  :minus:

 

Gonitwa w Sandown 16:35

Discours Dun Roi @5  5/10  :minus:

 

No niestety zbyt duża presja i źle wytypowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izrael: Ligat ha'Al

Maccabi Petach Tikva - Hapoel Bnei Sakhnin over 2.5 @2.25 10/10

 

Pewne info od siostry dostałem, mieszka już kilka lat w Petach Tikwa bo wyszła za dzianego żyda i teraz jak są jakieś ustawki w Izraelskiej Premier League to tłumaczy umowy dla Chińczyków żeby mogli grubo pograć u azjatyckich bukmacherów. Dzisiaj drukneli umowę i od razu mi esa napisała żebym grał bo ustawka na over to ide grubo bo musze nowy helikopter se kupić.

Edytowane przez Walizeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Izrael: Ligat ha'Al
Maccabi Petach Tikva - Hapoel Bnei Sakhnin over 2.5 @2.25 10/10  :minus:
 
Pewne info od siostry dostałem, mieszka już kilka lat w Petach Tikwa bo wyszła za dzianego żyda i teraz jak są jakieś ustawki w Izraelskiej Premier League to tłumaczy umowy dla Chińczyków żeby mogli grubo pograć u azjatyckich bukmacherów. Dzisiaj drukneli umowę i od razu mi esa napisała żebym grał bo ustawka na over to ide grubo bo musze nowy helikopter se kupić.

 

Wtopiłem 700 tysi w podziemiu, a ta mi dzwoni i się tłumaczy, że umowa była na under i źle przetłumaczyła :fp: Teraz mi mówi żebym ją ukrywał bo ją Triada ściga, poje**o jej się w głowie u tych żydów.

 

 

Izrael: Ligat ha'Al

Bnei Yehuda Tel Aviv over 1.5 @2.6  10/10
 
Promo dnia, taka pewka, że nic tego nie zatopi. Ja już na to mojego Octopusa postawiłem bo i tak nim nie pływam.
Edytowane przez Walizeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...