Skocz do zawartości

! BONUS 100 EUR !

BONUS 1500 PLN

BONUS 150 PLN

BEZ RYZYKA 200 PLN

BONUS 400 PLN

BONUS 600 PLN

DWA BONUSY 700 PLN

Betsson

BONUS 150 PLN

! BONUS 1750 PLN !

Dołączona grafika

Ruszamy z nową edycją Ligi Typerów. Kliknij TUTAJ i zapisz się już dziś.

Zdjęcie
- - - - -

Betsafe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
122 odpowiedzi w tym temacie

#1 BePe   

BePe

• 26442 postów
  • 3234 tematów

Napisano 09 listopad 2008 - 19:59

-> Betsafe
  • 0

Masz problem z bukiem lub kasynem ? Postaramy się pomóc. Kliknij TUTAJ i wyślij zgłoszenie.

pre_1482078207__becik.jpg

#2 BePe   

BePe

• 26442 postów
  • 3234 tematów

Napisano 10 listopad 2008 - 12:08

Ciekawe czy prawda %-)

https://www.betsafe....nu=odds&lang=pl

Załączone pliki

• 0

Masz problem z bukiem lub kasynem ? Postaramy się pomóc. Kliknij TUTAJ i wyślij zgłoszenie.

#3 orson   

orson

• 880 postów
  • 30 tematów

Napisano 10 listopad 2008 - 12:42

Ciekawe za ile puścił ten kuponik.
  • 0

#4 strus   

strus

• 162 postów
  • 13 tematów

Napisano 10 listopad 2008 - 12:59

Jak dla mnie chwyt marketingowy :)
Juz kiedys dawnot emu podobna akcje widzialem u innego bukmachera, chyba w Betsson ale moge sie mylic.
Tez na glownej byl o dziwo polak ktory poprawnie wytypowal 10 spotkan na zasadzie 1polowa/2polowa bo niesamowitym kursie :)

Oczywiscie standardowo na koncu bylo dodane - moze Ty tez bedziesz mial dzisiaj szczescie ? :)
  • 0

#5 handicap   

handicap

• 1508 postów
  • 11 tematów

Napisano 10 listopad 2008 - 18:21

Ciekawe za ile puścił ten kuponik.

Nie puścił. To lipny chwyt mający za zadanie skłonić ludzi do grania podobnych tasiemców, bo z tego bukmacherzy żyją. Tak jak MPK żyje z bilecików za 1 i 2 zł, tak samo też bukmacherzy żyją wg zasady "ziarnko do ziarnka".
  • 0

#6 strus   

strus

• 162 postów
  • 13 tematów

Napisano 10 listopad 2008 - 18:48

Ale ogolnie bukmacher przypadl mi do gustu :)
Troche u nich pogram :)

I fajny ten support, 24 h na dobe 7 dni w tyg. Nie odpowiemy Ci w 15 min ? Dostaniesz 30 PLN :D

Osobiscie pisalem dzisiaj do nich 2 razy i obie odpowiedzi mialem po 5 min, bonusik przyznany mozna grac :)
  • 0

#7 RosteK   

RosteK

• 1753 postów
  • 38 tematów

Napisano 18 luty 2009 - 16:20

Mam pytanie.
Czy ktoś wie ile czasu trwa w Betsafe pierwsza wypłata?
  • 0
Yield RostKa
The King is only one
:uwaga: Zapraszam :uwaga:

#8 Pietaszek89   

Pietaszek89

FRAJER OD URODZENIA

• 3612 postów
  • 285 tematów

Napisano 18 luty 2009 - 16:24

Ja dostałem w ciągu dwóch dni.
  • 0

Jestem Pietaszek, mieszkam w Bytomiu i jestem złamanym chujem. Tylko u mnie szybkie pożyczki - Ty pożyczasz, a ja nie oddaje.

#9 chmielu   

chmielu

• 4264 postów
  • 106 tematów

Napisano 18 luty 2009 - 20:55

Na MB przyszlo po godzinie, ale chyba trafilem akurat na rozliczanie, bo nikt jeszcze tak szybko nie wyplacil :)) Za to ogromny plus dla nich. Na konto bankowe jeszcze nie wyplacalem.
Mnie rowniez buk sie spodobal. Szkoda tylko, ze kursy na strzelca bramki podaja dosc rzadko i bardzo pozno, czasem kilka h przed meczem :/
  • 0
Wszelkie proby "mojego" kontaktu z userami forum poprzez komunikatory i meile to oszustwo.
Wylacznie PW!! Nie dajcie sie nabrac!!

#10 pershing   

pershing

lubię ciasne

• 31575 postów
  • 2824 tematów

Napisano 14 styczeń 2010 - 08:57

Mam pytanie.
Czy ktoś wie ile czasu trwa w Betsafe pierwsza wypłata?

u mnie każda wypłata trwa do 15m na mb, nawet o drugiej w nocy etc. :)
  • 0

25a33205ae7df65f.jpg

"Rząd jest dobry w ściąganiu podatków, odbieraniu wolności i zabijaniu ludzi. To w sumie wszystko, w czym jest dobry." - Tom Clancy

"Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca, niż przemówić i rozwiać wszelki wątpliwości" - Abraham Lincoln

Nie narzekaj na swój los, pomyśl sobie jestem bos !!
http://www.youtube.c...h?v=ZOZPs4HSl0I
Otwórz oczy !!

#11 pershing   

pershing

lubię ciasne

• 31575 postów
  • 2824 tematów

Napisano 14 styczeń 2010 - 08:58

Mecz Dnia – nowy konkurs na blogu Betsafe!

Betsafe

Witajcie w nowym, niezwykle atrakcyjnym konkursie na blogu Betsafe! Mecz Dnia, to wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy lubią się bawić w typowanie wyniku i współzawodnictwo z innymi użytkownikami!

Ale o co chodzi? To bardzo proste! Trzeba jedynie wytypować poprawny wynik meczu, który codziennie, z samego rana, będzie proponowany do konkursu. Osoba, która poda prawidłowy wynik zgarnia 20 złotych. Pieniądze zostaną przelane na konto gracza Betsafe!

Zaczynamy!

Pierwszym meczem, który mamy do zaproponowania, to pojedynek w Pucharze narodów Afryki pomiędzy Mali, a Algierią. Będzie to drugi grupowy mecz tych drużyn. Ich pierwsze potyczki zakończyły się z różnym skutkiem.

Mali odniosło w pierwszym meczu zwycięski remis, kiedy to z 0-4 zdołali wyrównać na 4-4, z kolei Algieria niespodziewanie uległa Malawi aż 0-3. Która z tych drużyn będzie górą w dzisiejszym meczu?

Swoje propozycje wyniku meczu Mali – Algieria umieszczajcie pod tym postem. Dodatkowo, do każdego wyniku dopiszcie kto Waszym zdaniem będzie strzelcem pierwszej bramki w tym spotkaniu. To ułatwi nam wybór zwycięzcy, gdy pojawi się kilka takich samych wyników. Na Wasze typy czekamy do godziny 17.

Powodzenia!

Warunki:

1. Udział w zabawie mogą wziąć jedynie osoby, które mają konto w Betsafe.

2. Możesz złożyć tylko jedną propozycję wyniku na dany mecz.

3. Wystarczy, że wpiszesz wynik meczu. Na przykład 2-1, 0-3 (pierwsza cyfra zawsze jest liczbą goli gospodarzy). Pamiętaj o wpisaniu nazwiska piłkarza, który Twoim zdaniem strzeli pierwszą bramkę meczu.

4. Propozycje należy wpisywać KONIECZNIE z adresu mailowego zarejestrowanego na Twoim koncie gracza w Betsafe. Inne zostaną odrzucone.

5. Możliwe jest tylko jedno zgłoszenie na osobę, domostwo, adres IP, etc.

6. Jeśli pojawią się dwa takie same wyniki, zwycięży użytkownik, który trafnie poda strzelca pierwszej bramki. Jeśli tu również nie będzie rozwiązania, zwycięzca zostanie wylosowany. Nie ma zasady “kto pierwszy ten lepszy”.

7. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą e-mailową.

8. Zwycięzca otrzyma 20 złotych na zakłady, na swoje konto gracza w Betsafe.

9. Wygrana suma podlega trzykrotnemu obrotowi w naszym serwisie bukmacherskim, po minimalnym kursie jednego zdarzenia na kuponie wynoszącym 1,5.

10. Kwota bonusu musi być wykorzystana w naszym Serwisie Bukmacherskim, nie może być przetransferowana do konta Kasyna, lub konta Pokera.

Betsafe

Tutaj należy typować wynik danego spotkania poprzez komentarze:
http://almostanythin...gu-betsafe-com/
  • 0

25a33205ae7df65f.jpg

"Rząd jest dobry w ściąganiu podatków, odbieraniu wolności i zabijaniu ludzi. To w sumie wszystko, w czym jest dobry." - Tom Clancy

"Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca, niż przemówić i rozwiać wszelki wątpliwości" - Abraham Lincoln

Otwórz oczy !!

#12 pershing   

pershing

lubię ciasne

• 31575 postów
  • 2824 tematów

Napisano 11 luty 2010 - 22:12

Betsafe znów daje Ci możliwość wygrania koszulki Delekty Bydgoszcz z autografami siatkarzy. Tym razem za jeden konkurs! Oto warunki udziału:

1. Zagraj dowolny zakład na Mecz Gwiazd Plus Ligi i Plus Ligi Kobiet
2. W komentarzach do tego postu umieść swoją propozycję wyników OBU sobotnich spotkań ORAZ NUMER ID ZAWARTEGO ZAKŁADU
3. Koszulkę Delecty otrzyma użytkownik, który w komentarzu umieści numer ID zagranego zakładu i oczywiście trafi wyniki spotkań Meczu Gwiazd Plus Ligi i Plus Ligi Kobiet.4. W przypadku, gdy dwóch lub więcej użytkowników trafi oba wyniki, zwycięzca zostanie wylosowany.
5. Komentarze należy umieszczać pisząc z adresu e-mail zarejestrowanego na koncie gracza w Betsafe.
6. Możliwe jest tylko jedno zgłoszenie na użytkownika, adres IP, domostwo, itp.
7. Na zgłoszenia czekamy do soboty, 13 lutego, do godziny 13.00.

szczegóły
  • 0

25a33205ae7df65f.jpg

Otwórz oczy !!

#13 ggrzechuu   

ggrzechuu

• 930 postów
  • 17 tematów

Napisano 28 marzec 2010 - 17:51

Betsafe to pierd.. oszusci!!!

Wygrałem w ten weekend sporo kasy z darmowych spinów, zleciłem wypłate.... a ci zablokowali mi konto!!!! Hamstwo na maxa!!!
  • 0

#14 da silva   

da silva

• 105 postów
  • 3 tematów

Napisano 29 marzec 2010 - 11:31

to moze masztam 2 konta jak nieto napisz do nich
  • 0

#15 litersrake   

litersrake

• 3056 postów
  • 59 tematów

Napisano 29 marzec 2010 - 18:52

Czy tych pieniędzy nie trzeba przypadkiem obrócić żeby móc wypłacić ?
  • 0

Dołączona grafika
Major League Baseball

#16 akupoczek   

akupoczek

• 2970 postów
  • 71 tematów

Napisano 30 marzec 2010 - 12:16

ja dzis wplacilem kase za pomoca mopneybookers i do tej pory srodki nie sa zaksiegowane, Support mowi ze maja problemy z mb. %-) w ich histori to juz kolejne %-)
  • 0
Jezeli chce ktos pojedynek na YIELD niech pisze PW lub gg . Stawka to pochwala i 25 zl

#17 pershing   

pershing

lubię ciasne

• 31575 postów
  • 2824 tematów

Napisano 30 marzec 2010 - 17:53

ja dzis wplacilem kase za pomoca mopneybookers i do tej pory srodki nie sa zaksiegowane, Support mowi ze maja problemy z mb. %-) w ich histori to juz kolejne %-)

Robiłem dzisiaj depozyt do pewnego poker roomu, również mieli problemy techniczne z Moneybookers, wg portfela internetowego wpłata była zaksięgowana, a na koncie gracza "w trakcie" , więc w tym problemie z Moneybookers coś jest :)

Wygrałem w ten weekend sporo kasy z darmowych spinów, zleciłem wypłate.... a ci zablokowali mi konto!!!! Hamstwo na maxa!!!

Nikt bez powodu nie zablokuje konta

Czy tych pieniędzy nie trzeba przypadkiem obrócić żeby móc
wypłacić ?

trzeba, ale to raczej nie powód banu :)
  • 0

25a33205ae7df65f.jpg

Otwórz oczy !!

#18 ggrzechuu   

ggrzechuu

• 930 postów
  • 17 tematów

Napisano 31 marzec 2010 - 09:16

Bana dostalem za to ze z mojego ip zostalo utworzone wiecej kont.
Niestety moj dostawca netu daje to samo IP dla polowy osiedla...
  • 0

#19 pershing   

pershing

lubię ciasne

• 31575 postów
  • 2824 tematów

Napisano 31 marzec 2010 - 15:07

Yep, z adresami IP często bywa lipa, niestety tego nic nie zmieni, bo jakby nie było to jest złamanie regulaminu, oczywiście dla Nas w sposób nieumyślny, ale nie dla ich systemu bezpieczeństwa =)
  • 0

25a33205ae7df65f.jpg

Otwórz oczy !!

#20 akupoczek   

akupoczek

• 2970 postów
  • 71 tematów

Napisano 31 marzec 2010 - 18:19

jestes ich supporterem? %-)
  • 0
Jezeli chce ktos pojedynek na YIELD niech pisze PW lub gg . Stawka to pochwala i 25 zl

#21 pershing   

pershing

lubię ciasne

• 31575 postów
  • 2824 tematów

Napisano 31 marzec 2010 - 21:48

nie =)
  • 0

25a33205ae7df65f.jpg

Otwórz oczy !!

#22 Dziduszko1   

Dziduszko1

• 169 postów
  • 5 tematów

Napisano 19 maj 2010 - 15:24

polecam bardzo dobry buk : na blogu konkursy o kase minimalna stawka 50 groszy itd..
  • 0

#23 BePe   

BePe

• 26442 postów
  • 3234 tematów

Napisano 09 czerwiec 2010 - 15:28

• 0

#24 Rogal   

Rogal

• 1648 postów
  • 20 tematów

Napisano 09 czerwiec 2010 - 17:07

a ja dostalem 20eu od depo :D , ciekawe czy jakbym wplacil 40 to bym dostal 40 %-)

edit , nie dosc ze zabrali 20eu to jeszcze nie dali bonusa %-)

edit 2: Moneybookers nie uczestniczy w bonusie , c**j IM W DUPE stracilem czas %-)
  • 0

#25 BePe   

BePe

• 26442 postów
  • 3234 tematów

Napisano 09 czerwiec 2010 - 22:40

U większości buków wpłaty poprzez MB nie uprawniają do otrzymania bonusu ;)
  • 0

Similar Topics Collapse

Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na forum!
Przeglądasz forum jako gość. Zachęcamy do
---> Rejestracji <---
Posiadając konto na forum uzyskasz dostęp do Shoutboxa oraz ukrytej przed gośćmi zawartości.
Ta strona korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Czytaj więcej o cookies. Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.