Skocz do zawartości

! BONUS 100 EUR !

BONUS 1500 PLN

BONUS 150 PLN

BEZ RYZYKA 200 PLN

BONUS 400 PLN

BONUS 600 PLN

DWA BONUSY 700 PLN

Betsson

BONUS 150 PLN

! BONUS 1750 PLN !

Dołączona grafika

Zdjęcie
- - - - -

Betsafe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
122 odpowiedzi w tym temacie

#51 odrzanski   

odrzanski

• 301 postów
  • 1 tematów

Napisano 26 listopad 2011 - 11:58

Dobre z nich chłopaki jesli chodzi o przelewy bankowe, kolo 24 godzinki i kasa jest na koncie. Ogólnie mi ten buk pasuje i jakos lubie tam grac, zreszta tam mam jakies dziwne szczescie :)
  • 0

#52 kaziu_boss   

kaziu_boss

• 5217 postów
  • 60 tematów

Napisano 01 grudzień 2011 - 09:27

5 darmowych spinów na Hall of Gods . Ogólnie to jest kalendarz świąteczny i każdego dnia jakaś niespodzianka.
  • 0

#53 kaziu_boss   

kaziu_boss

• 5217 postów
  • 60 tematów

Napisano 04 grudzień 2011 - 10:44

3 darmowe spiny na Devils Delight, oczywiście nic nie ugrałem.
  • 0

#54 bobsons   

bobsons

• 3 postów
  • 0 tematów

Napisano 10 grudzień 2011 - 21:24

kalendarz mają całkiem fajny, dziś za postawienie kuponu na el clasico i jeszcze jednego z primera d. za 20 zł dają w poniedziałek free kupon na 20 zeta. I to obojętnie czy się wygra czy nie. Bez żadnych kruczków
  • 0

#55 msiulo   

msiulo

• 15 postów
  • 1 tematów

Napisano 10 grudzień 2011 - 21:59

kalendarz mają całkiem fajny, dziś za postawienie kuponu na el clasico i jeszcze jednego z primera d. za 20 zł dają w poniedziałek free kupon na 20 zeta. I to obojętnie czy się wygra czy nie. Bez żadnych kruczków

Czy tak beż żadnych kruczków to bym się z Tobą pokłucił.
Po 1 bonus musi być obrucony 6x po 1.50 minimum (przed wypłatą)
Po 2 "Aby być uprawnionym do otrzymywania jaki kolwieg bonusów, należy zaakceptować newstler z naszej strony. W przeciwnym wypadku niema możliwości otrzymania bonusu"
Przeważnie niema nic za darmo:) Buki muszą na tym zarabiać Ty wpłacasz 20 zł ale nie musisz obracać:) oni dadzą ci 20 i to jest wiecej niż pewne że przegrasz:)
  • 0

#56 kaziu_boss   

kaziu_boss

• 5217 postów
  • 60 tematów

Napisano 11 luty 2012 - 11:22

Harmonogram Super Tygodnia

Piątek – bonus 50% aż do €10 w Kasynie Red!

Sobota – Quick Tip – graj o €500

Niedziela– 3 darmowe spiny w grze Fruit Shop.

Poniedziałek – Zakład bez ryzyka €5 w Kasynie Black! Kod bonusa “NORISK” uprawnia do zwrotu całej gotówki w przypadku przegranej w dniu dzisiejszym w grach video slotowych.

Wtorek – Złóż kupon na mecze Ligi Mistrzów i odbierz darmowy zakład wart 20 PLN!
Złóż kupon za dokładnie 20 PLN i odbierz darmowy zakład o wartości 20 PLN !

Środa– 100 darmowe spiny w zawodach King of Gonzo. Zdobądź 3 razy ‘free falls’ w grze Gonzo’s Quest i otrzymaj 100 darmowych spinów w grze Gonzo’s Quest.

Czwartek – Złóż zakład na mecze Ligi Europy i odbierz 25 darmowych spinów w grze Starburst.

Piątek – 3 darmowe spiny w grze Jack and the Beanstalk na drugie śniadanie pomiędzy 11:00 – 14:00 CET i solidny 50% reload bonus aż do €10 w godzinach wieczornych pomiędzy 19:00 – 21:00.
  • 0

#57 wojciechJ   

wojciechJ

• 79 postów
  • 2 tematów

Napisano 20 marzec 2012 - 23:22

Bukmacher bardzo przyjemny jeśli chodzi o bonusy ale oferta na zakłady Live to jakieś żarty...
  • 0

#58 chmielu   

chmielu

• 4248 postów
  • 106 tematów

Napisano 30 marzec 2012 - 17:04

Zmiany w regulaminie naszych Zakładów Sportowych od 2 kwietnia godz. 12:00

Witaj ___,

W poniedziałek o 12.00 CET uaktualniamy nasz regulamin w serwisie Zakładów Sportowych.

Duża część dotychczasowych zasad pozostanie bez zmian, ale jest część zmian, które mogą dotyczyć Ciebie oraz innych graczy. Najważniejsze zmiany to:

Tenis: W zakładach dotyczących tenisa, nowy punkt regulaminu głosi, iż w zakładzie na zwycięzcę meczu, jeden set musi zostać rozegrany, aby zakład został uznany za prawidłowy. Jeśli ani jeden set nie zostanie zakończony, wszystkie zakłady na zwycięzcę meczu zostaną unieważnione.

Piłka nożna: Pierwszy/Ostatni/którykolwiek z kolei strzelec gola – Nowa zasada oznacza brak zwrotu środków pieniężnych w przypadku, gdy zawodnik nie rozpocznie meczu w pierwszym składzie.

Dla grajacych u tego buka takie zaklady bardzo istotna zmiana, radze wziac pod uwage :))
  • 0
Wszelkie proby "mojego" kontaktu z userami forum poprzez komunikatory i meile to oszustwo.
Wylacznie PW!! Nie dajcie sie nabrac!!

#59 goldberger   

goldberger

• 4303 postów
  • 362 tematów

Napisano 11 maj 2012 - 08:36

jeśli chodzi o ofertę to jest naprawdę solidnie, jedyne do czego można mieć zastrzeżenie to LIVE- śmiech na sali.

ale nie o tym chciałem pisać, mam pytanie odnośnie potwierdzania tożsamości, jest to 5 dzień w którym próbuje się z tym uporać, na początku przesłałem skany dowodu i zrzut z konta bankowego i mniemanie gdy podbiłem na czacie dowiedziałem się że nic nie doszło w tym samym dniu wysłałem jeszcze raz i w nocy ponownie a w następnym dniu to samo "nic nie doszło" w końcu założyłem nowego emaila i podczas rozmowy na czacie wysłałem jeszcze raz i dopiero teraz dokumenty szczęśliwie doszły XD minely 2 dni zero odzewu i tu w końcu moje pytanie ?

czy potwierdzanie tożsamości u tego buka było dla was równie przeje**** czy jestem wyjątkiem a jak tak to ile mniej więcej jeszcze muszę czekać na potwierdzenie tożsamości ?
  • 0
to jest słodkie jak wedel gdzie eden choć pod tym samym niebem nie każdemu bóg przyświeca.

#60 goldberger   

goldberger

• 4303 postów
  • 362 tematów

Napisano 15 maj 2012 - 18:55

Jeżeli dotychczas lubiłeś Betsafe.com, to teraz POKOCHASZ Betsafe.com! Chcielibyśmy z dumą poinformować że już niedługo doświadczenia zdobyte na naszej stronie staną się jeszcze bardziej emocjonujące, korzystanie ze strony stanie się o wiele prostsze, a bezpieczeństwo zostanie zwiększone dzięki aktualizacji systemu oraz odświeżeniu wyglądu strony, które odbęda się w najbliższym czasie.

Dzięki zebranym notatkom, a także komentarzom pozostawionym przez naszych graczy zespół Betsafe zbierał a nastepnie udoskonalał pomysły na nową stronę. Informacje które zebraliśmy od Wszystkich naszych użytkowników pozwoliły na stworzenie planu nowej strony Betsafe.com, która wprowadzi nas na zupełnie nowy poziom gry.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania w związku z działaniem nowej strony, skontaktuj się z Obsługą Klienta 24/7 support-en@betsafe.com .

Trzymaj oczy i uszy otwarte na nowe wiadomości aby niczego nie przegapić. Miesiąc maj, zostanie na zawsze wpisany w historię Betsafe.com

*Uruchomienie nowej strony jeszcze się nie rozpoczęło, stanie się to w ciągu najbliższych tygodni.

Miej oczy szeroko otwarte, maj przejdzie do historii serwisu Betsafe!

Z poważaniem,
Ekipa Betsafe

Bukmacher świeżo po modernizacji, z pierwszych oględzin wynika że zmiana na duży PLUS ale co najważniejsze ten wiele razy wspominany LIVEBET wygląda w tej chwili 100 razy lepiej. ;) ;) ;)
  • 0
to jest słodkie jak wedel gdzie eden choć pod tym samym niebem nie każdemu bóg przyświeca.

#61 gromsky86   

gromsky86

• 2481 postów
  • 58 tematów

Napisano 07 czerwiec 2012 - 08:00

pytanko odnosnie wyplaty,bo widze wplaty nie zmienily się sa p24 i wszystkie,wszystkie inne, w kwestii wyplaty na czym polega ten cały Instant Bank?
  • 0

#62 gromsky86   

gromsky86

• 2481 postów
  • 58 tematów

Napisano 09 czerwiec 2012 - 11:37

polecam :)) wypłata na konto bankowe po 24h
  • 0

#63 b@rto   

b@rto

• 4172 postów
  • 350 tematów

Napisano 11 sierpień 2012 - 12:57

Serdecznie wszystkim ODRADZAM tego buka, jak rowniez firme, ktora ich przejela - czyli Betsson. Mianowicie - zagralem sobie kupon skladajacy sie z 3 zdarzen, zatwierdzilem, z konta "zeszly" pieniadze za kupon. Nastepnie gdy zostawal jeden mecz do wygrania wszedlem sobie na stronke zeby zobaczyc jak to wyglada, o tak sobie. Patrze - stan konta powrocil do stanu sprzed zagrania a kuponu NIE MA w zadnej historii. Kontakt z supportem konczy sie oczywiscie standardowa formulka ze moze nie zatwierdzilem, ze moze jakies problemy techniczne no i nie moga nic zrobic. Z tego co wiem rowniez w Betssonie niektorym osobom zdarzaja sie takie akcje. Od razu dopowiadam - jestem pewien ze kupon zostal zatwierdzony bo kasa zeszla. Takze nawet jesli bedziecie dalej tam grac, to polecam robic screen kazdego kuponu z numerem zakladu. W razie podobnych akcji przynajmniej bedzie jakas podstawa do reklamacji.
  • 0

#64 radomiak1910   

radomiak1910

• 3321 postów
  • 33 tematów

Napisano 11 sierpień 2012 - 14:24

tez w Betsafe mialem kiedys podobna akcje, ale jeszcze przed przejeciem przez Betsson, z tego co pamietam
  • 0

#65 BePe   

BePe

• 26431 postów
  • 3234 tematów

Napisano 11 październik 2012 - 16:35

-> Betsafe

• 0

Masz problem z bukiem lub kasynem ? Postaramy się pomóc. Kliknij TUTAJ i wyślij zgłoszenie.

pre_1482078207__becik.jpg

#66 Sebigi   

Sebigi

• 3880 postów
  • 99 tematów

Napisano 20 październik 2012 - 19:48

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0
ONLY UNITEDDDDDDD

#67 darak   

darak

Zbanowany

• 2192 postów
  • 36 tematów

Napisano 03 listopad 2012 - 11:06

Lipny bukmacher, co z tego, że oferują fajne bonusy od depozytu jak potem:
a) nie dochodzi wpłata i trzeba się użerać z livechatem + supportem meilowym kilka dni
b) wczorajszy przypadek: wpłata w celu uzyskania bonusu i standardowo błąd techniczny bonusu nie dodali i bujaj się znowu meilowo kilka dni
c) problemy z zakładami, co jakiś czas trzeba się przelogować albo sypnie się im system
d) livechat mało ogarnięty, każdy problem i tak trzeba załatwiać meilowo
  • 0

#68 exedron   

exedron

• 13 postów
  • 1 tematów

Napisano 16 luty 2013 - 09:58

Trochę uboga oferta LIVE. Jeśli ktoś jest początkującym to zdecydowanie polecam Bet365.
  • 0
tobeth tempiets

#69 Damian77777   

Damian77777

• 9 postów
  • 0 tematów

Napisano 02 marzec 2013 - 21:48

Uważajcie na Betsafe
Ostrzegam was.Ostatnio niezle mi szło wysyłali mi reklamy bonusów ligi angielskiej korystałem z nich i wygrałem pare złotych.
Nigdy nie grałem systemem więc wszedłem na czat by mi wyjaśniono na czym to polega.Podpuszcozno mnie OK nei wiedziałem że grająć 2 z 3 mamy jakby 3 kupony z których 1 przegrany oznacza 2 zepsute ale OK powiedzmy że to moja głupota.Słuchajcie Puściłem kupon nieswiadomie za 50 zł systemem 2 z 3 Portsmotuh-Milton New Keyness 1x,Sevilla-Atletico 1x i Derby County-Crystal Palace1x.
Słuchajcie 2 pierwsze zaklady wygrane i mimo że mnie podpuścili przez moją niewiedze by zagrać taki kupon.Było jasne dla mnie że jeżeli do przerwy Derby będzie przegrywać z Crystal Palace postawie na remis za 43 zł które juz dostałem z kuponu i będe miał gwarantoaną wygraną nie było szans na porażke.
Wiecie co zrobili ???????????Zablokowali mi tego dnia konto bym nie mógł wejść i w przerwie zagrać na Crystal Palacei odebrać pewną wygraną co za reklama firmy.
Ostrzegam was przed tą firmą to co zrobili to było poniżej pasa i nei wierze że jutro mi napiszą że to był przypadek że akurat serwwer był nieczynny czy coś to zwykli cwaniacy którzy nie potrafią przegrywać a mi ostatnio niezle szło zapewne musieli się mnei jakoś pozbyć.
To było żałosne doprawdy czy mieliście podobne historie na innych bukmacherach ???
Jestem tak zniesmaczony że nie wiem co dalej jestem wręcz załamany ich zachowaniem nie wierze że to był przypadek absolutnie było pewne że będe do przodu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#70 ŻYLETA   

ŻYLETA

• 5780 postów
  • 48 tematów

Napisano 02 marzec 2013 - 23:33

kolego śmieszny jesteś...zablokowali cie bo chciałeś zagrać na remis za 43zl...ile ty masz lat?konto masz zweryfikowane?malo jeszcze chyba widziałeś...
  • 0
PA PA PA...iti PATATAJ

#71 OuLu   

OuLu

• 994 postów
  • 8 tematów

Napisano 02 marzec 2013 - 23:43

Poprostu serce sie kraja patrzac na negatywne komentarze pozytywnych firm... tyle w temacie...
  • 0

#72 ŻYLETA   

ŻYLETA

• 5780 postów
  • 48 tematów

Napisano 02 marzec 2013 - 23:54

OuLu, z ta pozytywna firma to gruba przesada ale syfek na pewno kolegę chciał wyruchać i nie dal mu sie zalogowac bo wygrałby ze 160zl a to przecież majątek jest do Skandynawów ten remis pewnie pomylili z jecpotem w kasynie :zaskoczony: ciekawe co powie kolega na takie firmy jak marton peddy pawer i OddsRing gdzie z góry ma limity na granie
  • 0
PA PA PA...iti PATATAJ

#73 Damian77777   

Damian77777

• 9 postów
  • 0 tematów

Napisano 03 marzec 2013 - 01:02

nie zrozumiales mnie.W przypadku remisu lub wygrania derby county mialbym łacznie 125 zl.
W związdku z tym że byl to zakład systemowy zwrocili mi po 2 wygranych zdarzeniach 43 zł z 50 obstawionych.Do przerwy jednak Derby przegrywało i było prawdopodobne że zdarzenie numer 3 nie wejdzie więc gdybym za 43 zł w przerwie postawił że Crystal Palace dowiezie wynik to jakkolwiek by nie patrzeć byłbym do przodu.Jestem pewny że to było zamierzone bo wygrałem już ktoryś raz z rzędu i firma na mnie nie zarabia zbytnio od jakiegoś czasu.
Nie rozumiem czemu za wszelką cene bronicie tych firm macie jakies profity że nie dajecie o nich zle pisać ???
Na innym forum o takiej tematyce wykasowano mój temat o tej sprawie i mnie wysmiano nie pozwolono bym ostrzegł innych graczy.Tutaj tez jeden temat został już wykasowany pytam się dlaczego ?????Ja pisze tylko prawde
  • 0

#74 ŻYLETA   

ŻYLETA

• 5780 postów
  • 48 tematów

Napisano 03 marzec 2013 - 02:17

człowieku ty chyba sam nie wiesz co piszesz.. ile tam wygrałeś 3 kupony na sumę 500zl i nie dali ci zagrać, może mieli jakieś problemy, o jakich ty profitach piszesz ?Duzo lepsze firmy przyjmowały zakłady i dawały zwroty bo złe linie wystawiały
  • 0
PA PA PA...iti PATATAJ

#75 Damian77777   

Damian77777

• 9 postów
  • 0 tematów

Napisano 03 marzec 2013 - 02:44

Chłopaku ogarnij się i to ty sie zastanów co piszesz.Jestem pewny że to było zamierzone i nie przypadkowe.Stary czytałem dzisiaj ze 3 godziny na google o akcjach jakie Betsafe i Betclick potrafi robić z graczami to mi włosy dęba staneły i nie chodziło o duże sumy łaszczyli się na małe kwoty.Na google nawet są pełne zapisy czatów z pracownikamii Betclicka to już mi się odechciało.Możliwe że jestes jednym z adminów tego forum i dlatego nie pozwalasz zle pisac o tych firmach tymbardziej że ich bannery tutaj widnieją u góry więc ich reklamujecie.
Możliwe że ten wpis będzie usunięty za to że jest prawdziwy ale jeżeli zostanie to niech ludzie którzy go czytają sami sobie odpowiedzą na pytanie czy faktycznie nie wiem co pisze jak to kolega "Zyleta"napisał
POZDRAWIAM
:nie:
  • 0

Similar Topics Collapse

Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na forum!
Przeglądasz forum jako gość. Zachęcamy do
---> Rejestracji <---
Posiadając konto na forum uzyskasz dostęp do Shoutboxa oraz ukrytej przed gośćmi zawartości.
Ta strona korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Czytaj więcej o cookies. Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.