Skocz do zawartości

Rozgrywki młodzieżowe


Rekomendowane odpowiedzi

pilka nożna, eliminacje U-21, godzina 18.00, 10.11.2011.

 

Austria - Bulgaria

X2

2,25

Bet365

 

Analiza:

 

Dzis o godzinie 18.00 zostanie rozegrane spotkanie pomiedzy Austrią a Bulgarią. Jest to mecz druzyn juniorskich w ramach eliminacji do Mistrozstw Europy. Gdyby graly to seniorskie reprezentacje to byłby to zapewne wyrowanny pojedynek...moim zdaniem podobnie jest u juniorów. Mimo ze bukmacherzy zdecydowanie faworyzują Austrie to ja uwazam ze Bulgaria w tym meczu wcale nie stoi na staconej pozycji. Te kraje rywalizują w ostatniej grupie, 10. Procz tych ekip w grupie są: Holandia , Szkocja i Luxemburg. Zdecydwanym faworytem w grupie jest reprezentacja pomaranczowych czyli Hilandia. Potwierdza sie to juz po 3 kolejkach, po ktorych Holandia ma komplet 9 punktów. 2 meijsce zajmuje Szkocja z dorobkiem 5 punktw. Austria jest 3 a Bulgaria 4..jednak obie ekipy mają po tyle samo punktów a dokladnie 4. Zarowno Austria i Bulgaria mają w grupie po 1 zwyciestwie, 1 remisie i jedenj porazce. Jest to wazny mecz dlaobu druzyn , poniewaz ewentualna strata punktów moze oznaczac koniec marzen o Mistrzostwach Europy. Uwazam ze to bedzie zaciety mecz, pelen walki, ambicji.MYsle ze kurs..4,33 na to ze Bulgaria wygra ale w przypadku remisu zwrot jest opłacalny i wart ryzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna, EUROPA: Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje

Spotkanie: Cypr U21 - Bośnia Hercegowina U21

Typ: 2

Kurs: 1.65

Bukmacher: Betsson

Godzina: 13:30

 

Analiza:

Za niespełna godzinę rozpocznie się jedyne dzisiejszego dnia spotkanie Kwalifikacji do Mistrzostw Europy U21. Na murawę stadionu Dasaki Achnas wyjdą drużyny z grupy pierwszej: Cypr podejmie Bośnię Hercegowinę. O gospodarzach nie da się powiedzieć zbyt wiele, a przynajmniej nie w superlatywach. Rozegrali do tej pory 5 spotkań. Udało im się zwyciężyć wyłącznie z najsłabszym w grupie San Marino, które nie strzeliło nawet jednego gola. Pozostałe 4 spotkania przegrali. Bilans ich bramek wynosi: 9:14.

Goście rozegrali 4 spotkania. 2 zwyciężyli, 1 przegrali i tyle samo zremisowali. Nie można powiedzieć o nich, że są jakoś niesamowicie mocną drużyną. Zdobyli jednak te 7 punktów. Zajmują 4 miejsce, zaraz za Grecją, która rozegrała już 5 spotkań i ma punktów 9. Dzisiejsze zwycięstwo dałoby Bośni 2-miejsce. Ewentualnie 3, w zależności od liczby zdobytych bramek. W każdym bądź razie mają jeszcze o co walczyć, mają szanse na wyjście z grupy i pokonanie drugiej Białorusi. Dlatego wydaje mi się, że tego meczu nie odpuszczą, tym bardziej, że ich przeicwnik do najmocniejszych nie należy. Przekonuje mnie do tego jeszcze bardziej ostatnie spotkanie Bośni z Cyprem, w którym to Bośnia pokonała u siebie Cypryjczyków wynikiem 5:1. Wydaje mi się, że w tym spotkaniu padnie kilka goli, a wynik będzie dla mnie satysfakcjonujący. Kurs zadowalający, jednak typ nieco ryzykowny.

 

 

__________

Na innych forach piszę jako paaaulina28 i refulgeo, więc siłą rzeczy niektóre analizy są takie same, proszę nie traktować ich jako plagiatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - SEA Games - Azja - U23

Data: 17.11.2011

Spotkanie: Laos U23 - Wietnam U23

Typ: Over 4.5

Kurs: 3.0

Bukmacher: Bet365

Godzina Rozoczęcia: 10:00

Analiza:

 

Ostatni mecz fazy grupowej w grupie B pomiędzy Laosem a Wietnam.Na boiskach w Indonezji kończy się już faza grupowa, Laos na razie na 4 miejscu, zaś Wietnam jest 2, zwycięstwo dzisiaj pozwoli uniknąć im gry z Indonezją w półfinale, prawdopodobnie zagrają z Malezją.Jak narazie w 4 meczach obie ekipy strzeliły 22 bramki i straciły 9. Laos ma bilans 9-8, zaś Wietnam 13-1.Każde zwycięstwo pozwala Wietnamowi zając pierwsze miejsce, bo Myanmar chociaż ma 3 punkty więcej ale jedną bramką ustępuje Wietnamowi a między nimi padł remis.Dodatkowym faktem na over jest iż w każdym meczu Laos traci co najmniej dwa gole z kim by nie grał, czy ze słabym Brunei które dostało lanie od Wietnamu czy z najlepszą jak narazie ekipą Myanmar.Dodatkowym smaczkiem jest to iż Laos ma najskuteczniejszego zawodnika turnieju Lamnao Singto który strzelił jak na razie 6 goli, a drugi w klasyfikacji zawodnik ma 4 bramki i gra dla Indonezji która już ma zapewnioną grę w półfinale własnej imprezy.Ekipa Wietnamu wygląda na rozluźnioną a zarazem pewną siebie, atmosfera wokół kadry jest rewelacyjna, zespół prowadzi niemiecki trener Falko Gotz, aczkolwiek tak rozluźniona ekipa może przy wysokim prowadzeniu się rozluźnić i stracić bramkę lub więcej goli.

Tak więc w drodze do złotego medalu na SEA Games dla U23 Wietnam pozostaje trudnym,wymagającym trenerem Falko Götz spędzić maksymalnego stężenia w każdej chwili. Falko Götz trener powiedział: "Zawsze próbowałem wszelkich starań, aby osiągnąć najwyższą, ale najpierw upewnij się wygrać pierwsze miejsce. Tak więc, zanim myśleć o jakimkolwiek przeciwnikiem w półfinale gry przed nadchodzącym U23 Laos pozostaje najważniejszym. Chcę graczy mieć pewność i podekscytowany, ale wszystkie mają zachować swoje nogi na ziemi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Piłka nożna Euro U17

Słowenia U17 - Polska U17

Typ: 2

Kurs: 2.45

Data: 07.05.2012 godz: 20.15

Bet-at-home

 

 

Mistrzostwa Europy U17 to dla nas przedsmak przed zbliżającym się finałem Mistrzostw Europy którego jesteśmy współorganizatorami. W pierwszym spotkaniu naszej grupy po ciekawym meczu nasza reprezentacja była w stanie pokonać Belgię 1:0 po błędzie w defensywie rywali i dobrym zachowaniu młodego napastnika Mariusza Stępińskiego. Dzisiejszy rywal z którym musimy się zmierzyć w teorii jest właściwie najsłabszy, ale jako gospodarz turnieju na pewno łatwo skóry nie sprzeda. W swoim pierwszym meczu reprezentacja Słowenii od razu musiała wejść na "szerokie wody" i mierzyć się z Holendrami którzy dość spokojnie z nimi wygrali 3:1 przeważając w każdym aspekcie spotkania. Lecz czy to może być wyznacznik dla naszej reprezentacji? Według mnie tak, mamy lepszych zawodników w kadrze - szybkich, wybieganych, nie najgorszych technicznie a na szczególne wyróżnienie zasługuje pomocnik Karol Linetty z Lecha Poznań oraz najskuteczniejszy zawodnik naszej reprezentacji w eliminacjach Euro Mariusz Stępiński z Widzewa Łódź. W pierwszym meczu z dobrej strony pokazał się również bramkarz Oskar Pogorzelec.Warto też zwrócić uwagę na to że nasza młoda reprezentacja w ostatnich siedmiu spotkaniach przegrała tylko raz, notując sześć zwycięstw i tracąc tylko trzy bramki, a porażkę zanotowali nie z byle kim tylko z reprezentacją Hiszpanii która niespodziewanie nie awansowała do turnieju finałowego. Dla gospodarzy ten mecz jest o wszystko, dla nas o awans do półfinału i wydaje mi się że damy radę spokojnie ten mecz wygrać i stawiam tutaj na wynik 2:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U17 - Finał

Spotkanie: Niemcy U17 - Holandia U17

Typ: Niemcy U17

Kurs: 2.15

Bukmacher: Betclic

Godz. 18.00

Analiza:

 

Dziś o godzinie 18 rozegrany zostanie finał młodzieżowych mistrzostw Europy do lat 17. Moim faworytem jest tutaj reprezentacja Niemiec. Jest to drużyna, która nie straciła do tej pory bramki oraz wygrała wszystkie mecze na turnieju. Najważniejsze na co trzeba moim zdaniem zwrócic uwagę to fakt, że grają tutaj jak przystało na drużyny, które wygrywają mistrzostwa, mianowicie z meczu na mecz coraz lepiej. Ja wszyscy wiemy często druzyny, które mocno zaczynają nie kończą najlepiej. Najważniejsze to spokojne rozpoczęcie i zostawienie tego co ma się najlepsze na faze pucharową. To własnie uczyniła drużyna naszych zachodznich sąsiadów. Rozpoczynała z Gruzją. mecz ten był dośc wyrównany i jedni i drudzy mieli swoje okazje. Ostetenie Niemcy wygrały 1-0. Nie można powiedziec, aby zagrały po mistrzowsku, ale jak pisałem to pierwszy mecz, w którym jako faworyci mogli byc nie co zestresowani. Później była wygrana 1-0 z Islandią i 3-0 z francją, która walczyła o awansa, a została całkowicie zdominowana w tym meczu. W półfinale grali z naszymi chłopakami i zdominowali pierwszą połowę strzelając gola i grając bardzo mądrze i konsekwentnie. W drugiej połowie oddali nieco inicjatywę, ale świetnie prezentowali sie w obronie. Polacy nie mieli dużo okazji. Jedynie z rzutu wolnego mieliśmy świetną okazję, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce. Od tego momentu Niemcy poczuli, że mecz się jeszcze nie skończył i spokojnie kontrolowali przebieg meczu. Holendrzy wygrali swoją grupę, ale w moim odczuciu nie zachwycili. Tylko jedno zwycięstwo i 2 remisy. Ładnie grają piłką, ale tylko do pola karnego bramki przeciwników. Nie mają za bardzo pomysłu na tworzenie okazji. Pokazał to mecz z Polską, która swietnie była zorganizowana w obronie i Holendrzy nie mogli przebic się przez nasz mur. W półfinale pokonali świetnie spisującą się drużyną Gruzji 2-0, ale trzeba zaznaczyc, że już od 16 minuty Gruzini grali w osłabieniu, a Holendrzy bramki zdobyli w ostatnich minutach mecz. Niemcy mają świetny rok, w ostatnich 10 meczach tylko raz zremisowali z Portugalią a resztę meczy wygrali. Holendrzy za to z Portugalią w lutym przegrali 2-0 do tego zanotowali jeszcze kilka remisów. Wydaje się, że wszystkie argumenty są po stronie Niemiec i ja stawiam na nich w tym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna, EUROPA: Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje

01.06.2012

Spotkanie: Mołdawia U21 - Polska U21

Typ: 2

Kurs: 1.75

Bukmacher: Expekt

Godzina: 19.00

 

Po sukcesie młodszej reprezentacji U17 która zdobyła na Mistrzostwach Europy brązowy medal przyszła kolej na reprezentacje U21. Kursy w tym meczu są kuszące biorąc pod uwagę, że Polacy muszą wygrać jeśli chcą jeszcze marzyć o awansie chociażby z drugie miejsca. Trzeba zaznaczyć że z dziesięciu grup tylko cztery reprezentacje z drugich miejsc awansują, oczywiście te z najwyższym dorobkiem punktowym. Szczerze mówiąc mamy tak naprawdę marne szanse, obecnie po pięciu meczach jesteśmy trzeci w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów, z taką samą ilością rozegranych meczy ale jeden punkt więcej ma druga Portugalia, natomiast prowadzą Rosjanie z 12 punktami i tylko czterema rozegranymi spotkaniami. Dziś Portugalia u siebie podejmuje Rosję i jeśli w tym meczu gospodarze wygrają to jednak będzie nam ciężko cokolwiek zdziałać, a jesteśmy sobie sami winni skoro w ostatnim spotkaniu tych eliminacji podejmowaliśmy Mołdawię u siebie i niespodziewanie przegraliśmy 1:0, a gdybyśmy wtedy wygrali to teraz byśmy mieli 10 punktów i wszystko w swoich rękach. No ale to tylko spekulacje - reasumując wydaje mi się że jednak w tym meczu damy spokojnie radę wygrać i będziemy liczyć na stratę punktów przez Portugalię. Dodam tylko, że w pierwszym meczu między tymi zespołami nasi chłopcy grali lepiej ale po prostu nie potrafili tego udokumentować. Stawiam tutaj na wynik 0:2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna, EUROPA: Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje

06.09.2012

Spotkanie: Rosja U21 - Polska U21

Typ: ilość goli +2,5

Kurs: 1.86

Bukmacher: Pinnacle

Godzina: 16:00

Analiza:

 

 

Przed tym meczem w walce o awans liczą sie tylko 3 zespoły. sytuacja punktowa przedstawia sie nastepujaco:

M Z R P Pkt

1. Portugalia U21 7 4 2 1 15:6 14

2. Rosja U21 6 4 1 1 11:2 13

3. Polska U21 6 3 1 2 12:9 10

4. Albania U21 7 1 2 4 10:16 5

5. Mołdawia U21 6 1 0 5 6:21 3

Aby zachowac szanse na awans polsce w tym meczu potrzebny jest chociaz remis. jednak majac w perspektywie mecz z portugalia warto o zwyciestwo powalczyc ze slabsza rosja. nasi musza zagrac otwarty mecz. nie ma tu miejsca na kalkulacja. realnie patrzac remis przekresla szanse na awans. za to zwyciestwo daje mozliwosc myslenia nawet o pierwszym miejscu. co prawda rosja stracila tylko 2 bramki, ale nasi beda musieli zagrac ultra ofensywnie. albo strzela albo nadzieja sie na kontry. mysle, ze mecz bedzie obfitowal w wiele bramek. stawiam na 2:2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna,EUROPA: Mistrzostwa Europy U21 - Qualification, 06.09.2012 18:00

Spotkanie:Mołdawia U21 - Albania U21

Typ: 2- Remis Nie ma Zakładu

Kurs:2,50

Bukmacher:bet365

Analiza:

 

Dziś o godzinie 18:00 dojdzie do przed ostatniego spotkania w eliminacjach Mistrzostw Europy u21 piłkarzy nożnych Mołdawii oraz ostatniego dla Albanii. Oba zespoły straciły juz dawno szanse na wywalczenie awansu zdobywając odpowiednio 3 i 5pkt. Mołdawia z 1 zwycięstwem sensacyjnym nad Polską 1-0 oraz 5 porażkami tracąc w nich aż 21 bramek co daje nam średnią ponad 4,0 stracone gole na mecz. Albania zaś 1 zwycięstwo nad Macedonią właśnie aż 4-3 oraz 2 remisy i 4 porażki . Albańczycy pokazali się w kilku meczach z bardzo dobrej strony remisując w ostatnim - bardzo ważnym meczu dla Rosjan 0-0 czy z Portugalią 2-2 , ponadto wyrównany mecz z Polską przegrywając 3-4 czy pierwsze spotkanie z Rosjanami 0-1. Ogólnie bilans gości to 10 strzelonych bramek przy 16 straconych co na tle Mołdawii wygląda znacznie lepiej .Nie ma co się bardzo rozpisywać na temat obu drużyn, gdyż piłkarze z tych krajów nie podbijają europy jednak patrząc na ostatnie wyniki to Albańczycy pokazali lepszą piłkę osiągając co za tym stoi lepsze wyniki. Kurs na gości to aż 3,35 !!! Moim zdaniem to lekka przesada i warto spróbować, jednak ja zabezpieczam się zwrotem w przypadku remisu i gram 2 DNB po kursie 2,50 ;)POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Dyscyplina: EUROPA: Nextgen Series - Play Offy

Spotkanie: Olympiakos U19 -Anderlecht U19

Typ: Anderlecht U19

Kurs:3.50

Godz:18:00

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

Na dzisiaj potrzebowałam ogromnego Value i znalazłam w postaci meczu z serii w stylu LM do 19 lat .Kurs wystawiony przez bukmacherów jest tylko i wyłącznie do pobrania na drużyne Belgijską . Jak wiemy Belgijska młodzież obecnie zachwyca w Europie bo własnie z tamtych szkółek wywodzą się tacy zawodnicy jak Hazard . Kurs adekwatny to maksymalnego w konkursie a jest to spore value na zwycięstwo jak wiemy w takich meczach każdy zawodnik gryzie trawę aby pokazać się europejskich skautom . Ostatnio Anderlecht podczas turnieju towarzyskiego również zachwycił i wygrał z Milanem 0:3 w tabeli w swojej grupie zajęli 2 miejsce i nie przegrali z taką potęgą młodzieżówki jak Barceloną podwójny remis .Uważam że Anderlecht dzisiaj może pokazać pazur i zapewnic sobie pewną zaliczkę przed rewanżem u siebie . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, Europa - Nextgen Series - PlayOffy

Spotkanie: Tottenham U19 - Sporting U19

Typ: Remis HT

Kurs: 2.10

Godz: 20:00

Bukmacher: Betclic

 

Analiza: Europejskie rozgrywki młodzieżowe piłkarzy do lat 19. Tottenham podejmie na własnym boisku zespół z Portugalii - Sporting. Obie ekipy grają dobrze lecz wydaje się, że to drużyna gości ma lepszych zawodników. Sporting prezentuje się bardzo dobrze w meczach wyjazdowych. Cztery zwycięstwa w pięciu ostatnich spotkaniach robią wrażenie. Tottenham ostatnio prezentuje się trochę słabiej ale nadal jest silną drużyną. Moim zdaniem w tym meczu do przerwy możemy stawiać na remis. Jest to faza PlayOff także na pewno z początku zobaczymy trochę zachowawczości. Obie drużyny mają duże ambicje i będą starały się nie popełnić żadnych błędów na początku. Jako, że Tottenham wystąpi w roli gospodarza powinno mieć to niemały wpływ na ich grę - przy świetnie prezentującym się Sportingu w meczach wyjazdowych myślę, że wyrówna to szanse. Pierwsza połowa remis to dobra opcja na to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dyscyplina: Piłka Nożna (Eliminacje ME U19)

Mecz: Polska U19 – Hiszpania U19

Typ: liczba bramek w meczu – over 2,5

Kurs: 1,65

Bukmacher: Expekt

Data: 05.06.2013 godz: 18:00

 

W Polsce zostanie rozegrany turniej eliminacyjny do tegorocznych Mistrzostw Europy w kategorii U19. Udział w nim wezmą reprezentacje Polski, Hiszpanii, Chorwacji i Grecji a awans uzyska tylko zwycięzca. Już w pierwszym swoim meczu Polacy zmierzą się z faworytami turnieju – drużyną Hiszpanii. Ten kraj zdobył mistrzostwo Europy w tej kategorii wiekowej przed rokiem, choć z oczywistych względów skład jest już bardzo mocno zmieniony.

Hiszpanie co roku mają jednak bardzo dobre drużyny w kategoriach juniorskich i w tym roku pewnie też pokażą kilka nowych przyszłych gwiazd. Polakom będzie bardzo trudno o korzystny wynik, ale myślę że przynajmniej powalczą. Mamy w tej kategorii kilku ciekawych zawodników, którzy poznali już nawet smak ligowej walki, a w kategoriach juniorskich wywalczyli przed rokiem brązowy medal w Mistrzostwach Europy kategorii U17. Łukasz Kacprzycki, Konrad Nowak, Radosław Murawski, Dariusz Formella, Mariusz Stępiński to nazwiska już znane kibicom w Polsce i myślę że dające szansę na nawiązanie walki z Hiszpanami.

Ja spodziewam się ciekawego meczu z wieloma bramkami, ponieważ Hiszpanie z reguły w tych kategoriach wiekowych dysponują dużą siłą ognia i zdobywają wiele bramek, a nasz zespół też ma kim straszyć i zapewne jakiegoś gola dzisiaj strzeli. W tak młodych kategoriach wiekowych z reguły nie ma jeszcze takiego kunktatorstwa i wyrachowania, drużyny grają do przodu starają się strzelać gole i myślę że podobnie będzie też dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Eliminacje ME U21)

Mecz: Andora - Bułgaria

Typ: under 3,5

Kurs: 2,03

Bukmacher: Pinnacle

Data: 05.06.2013 godz: 17:00

 

Eliminacje do Euro U21 są zawsze bardzo ciekawe, bo te słabsze drużyny lubią robić psikusy w pewnym sensie - tzn. bardzo długo grać na czyste konto i przegrywać nieznacznie. W grupie drugiej jest Rosja, Bułgaria, Słowenia, Dania, Estonia i Andora. Obecnie Rosja ma 3pkt po wygranej 0:3 z Andorą, Bułgaria też wygrała z Andorą 3:0 ale u siebie i też ma 3 punkty. Dzisiaj kolejne spotkanie i to bardzo ważne bo może dać Bułgarii dobry start, aczkolwiek przed turniejem zakładano i tak, że 6 punktów w dwumeczu z Andorą jest konieczne. Tak więc awansują dwie ekipy, faworytami jest Rosja i... no właśnie: o drugie miejsce powalczą Bułgaria, Dania i chyba również Słowenia, bo Estonia też jest swoistym kopciuszkiem który będzie głównie dostarczał punkty. Zajrzałem na kilka stron, przejrzałem kadry obu zespołów i powiem krótko, że szału nie robi ta reprezentacja U21 Bułgarii w kontekście drużyn zawodników. Z drugiej jednak strony to może i dobrze, bo nie odbiła im sodówa i będą grać na 100%, a nazwiska czasami schodzą na dalszy plan o czym przekonać mogliśmy się wczoraj podczas meczu Polaków. Tak sobie patrzę na ostatnie mecze obu ekip i Bułgaria wcale nie ma takiej łatwości w strzelaniu, a raczej łatwiej jej się traci. Jednak nie sądzę by dziś coś stracili, a strzelić też nie powinni więcej niż trzech bramek. Nie jestem ekspertem od rozgrywek młodzieżowych, ale sporo spotkań w tym przedziale wiekowym widziałem i wydaje mi się, iż tutaj warto zagrać po kursie 2,03. GL!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 - Kwalifikacje - Druga runda

Spotkanie:Hiszpania U19 - Polska U19

05.06.2013 18:00

Typ: 1

Kurs: 1.47

Bukmacher: Pinnaclesports

Analiza: Dzisiaj o godzinie 18.00 odbędzie się mecz pomiędzy druzynami Hiszpani i Polski w kategorii do 19 lat. Faworytem w tym spotkaniu wydają się być Hiszpanie, jednak patrząc przez pryzmat tego, że cały turniej kwalifikacyjny odbywa się w Polsce, nadaje innego znaczenia. Kolejny fakt, mówiący o tym, że awans do turnieju finałowego zdobędzie tylko zwycięzca tegoż turnieju sprawi iż Hiszpanie podejdą na pewno mocno skoncentrowani do tego spotkania. Moim zdaniem mecz będzie bardzo interesujący i dopóki nie padnie pierwsza bramka dla Hiszpanów, możemy spodziewać się wyrównanej walki. Biorąc pod uwagę fakt iż Hiszpanie w poprzednim roku triumfowali w tym turnieju, brak zwycięzcy w turnieju finałowym byłby sporą niespodzianką. Moim zdaniem mecz wygrają Hiszpanie w stosunku 2:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna – ME U19

Spotkanie: Portugalia - Czechy

Typ: 1 (EH Portugalia -2)

Kurs: 2,87

Bukmacher: Bet365

06.06.2013 19:00

Analiza:

Kwalifikacje do ME U19 obie ekipy rozpoczęły (a właściwie rozpoczęły drugi etap) od zgoła odmiennych wyników. Portugalia rozgromiła Bułgarię 7:0, a Czesi dostali tęgie lanie od Duńczyków 5:0. W październiku Portugalczycy zajęli 2 miejsce w grupie w pierwszym etapie, mając taką samą liczbę punktów co pierwsza Francja. Młodzi Portugalczycy grają u siebie więc to ich dodatkowy atut. Myślę, że przedstawienie wyników pierwszych meczów mówi samo za siebie jak młode reprezentacje przygotowały się do kolejnego etapu. Z grupy wychodzi tylko jeden team więc mając na uwagę świetną dyspozycję Danii Portugalczycy powinni nastrzelać rywalom jak najwięcej bramek, bo to może zadecydować o kolejności w grupie. W poprzednim etapie właśnie tylko przez bilans bramkowy zajęli drugie miejsce, ale tam przechodziły 2 zespoły, tu już tylko jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, el. ME U19

Spotkanie: Dania - Bułgaria

Typ: 1 (AH -1,5)

Kurs: 1,83

Bukmacher: Bet365

 

Znów bez kursu w Betsson. Kwalifikacje ME U19 i grupa w której mamy dwie marki (Dania, Portugalia) i dwóch kelnerów (Czechy, Bułgaria). W pierwszej kolejce mieliśmy dwa pogromy: Portugalia wygrała 7:0 z Bułgarią, a Dania przejechała się 5:0 po Czechach. Dzisiaj zmieniamy kolejność i Duńczycy zagrają z Bułgarami a Portugalczycy z Czechami.

 

Aby udowodnić, że to nie przypadek przytoczę pięć ostatnich wyników Danii u siebie. Jest to kolejno: porażka 1:2 z Serbią i zwycięstwa 3:1 z Cyprem, 3:0 z Finlandią, 4:1 z Niemcami i 5:0 z Czechami. A Bułgaria na wyjeździe? Bezbramkowo z Finladią, kolejno porażka 3:0 z również z Finlandią, remis 1:1 z Węgrami, porażka 2:1 z Austrią i porażka 7:0 z Portugalią. Widziałem skróty obu spotkań z tej grupy i nie sądzę by tutaj mogła być niespodzianka.

 

Tak sobie tylko myślę, czy to nie przypadkiem Czesi byli tacy słabi i ten obraz gry Duńczyków mógł być lekko zamazany z tego powodu. No ale z drugiej strony poprzednie wyniki mnie zbiły z tego rozumowania więc zaryzykuję. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – ME U21, Izrael

Spotkanie: Hiszpania U21 – Rosja U21

Typ: Hiszpania U21 handicap azjan -1

Kurs: 1.81

Bukmacher: Pinnnacle

Godz. 18:00

Analiza:

Wczoraj rozpoczęliśmy w Izraelu rywalizację w Mistrzostwach Europy do lat 21-en. Dziś zagra grupa B które można zdecydowanie określić grupą śmierci Hiszpanie, Holendrzy, Niemcy i Rosjanie. Pierwsza trójka to kandydaci do tytułu. Kilka słów o rywalizacji Hiszpania i Rosji.

Hiszpania, wiadomo w każdej kategorii wiekowej jest piekielna mocna i rzecz jasna podobnie jest w tej. Są głównym kandydatem do końcowego sukcesu, ale nie ma co się dziwić jak w kadrze mamy takich graczy De Gea podstawowy bramkarz mistrza Anglii, w obronie min. Carvajal najlepszy prawy obrońca Bundesligi który wraca do Realu Madryt, Barta i Montoya już kilka występów w pierwszym zespole Barcelony. Pomoc wygląda świetnie Koke (Atlético Madryt), Asier Illarramendi (Real Sociedad), Thiago Alcantara (FC Barcelona), Isco (Malaga), Camacho (Málaga), Iker Muniain (Athletic), Pablo Sarabia (Getafe), Sergio Canales (Valencia) – wszyscy podstawowi zawodnicy swoich zespołów, w ataku to samo Alvaro Morata (Real Madryt), Cristian Tello (FC Barcelona), Rodrigo (Benfica), Álvaro Vázquez (Getafe).

Z taką kadrą finał to minimum. Tak jak wspomniałem trafili do grupy śmierci i od początku muszą grać na pełnych obrotach. Wszystko wskazuje na to że Rosjanie będą dostarczycielami punktów i dziś Hiszpanie będą grać na 100% bo tylko zwycięstwo się liczy i najlepiej wysokie po przy takie grupie to i bramki mogą ostatecznie decydować. Jeśli chodzi o ich ostatnie wyniki to meczu nie przegrali już bardzo dawno, przy okazji gromiąc niektórych rywali 6:0 z Chorwacją, 5:0 z Danią, 5:2 Norwegów.

Rosjanie mają pech trafić do takiej grypy nikt nie ukrywa w zespole że nie są tutaj na pewno faworytem. Kadar powołana prze trenera wygląda tak: http://www.transfery.info/57868,kadra-rosji-u-21-na-mistrzostwa-europy-dagojew-kokorin-i-czeryszew-maja-blyszczec

Jeśli zestawić to z Hiszpanami to wygląda to po prostu słabo. Ogólnie Rosjanie maja trochę szczęścia że znaleźli się w tym gronie wygrywając baraże z Czechami wcale nie będą lepszymi. Ostatnie spotkania to zwycięstwo z Andorą 0:3 i porażki z Włochami 2:0 i Norwegią 1:2. Nie tak dawno bo w marcu obie spotkały się w meczu towarzyskim górą buli Hiszpanie wygrywając 3:1 dziś liczę na powtórkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, EUROPA: Mistrzostwa Europy U21: Hiszpania - Rosja

06.06.2013 18:00

typ: suma goli Hiszpani +1.5

kurs 1.57

Bet365

 

Dzis zostaną rozegrane pierwsze mecze w grupie B. Faworytem tego meczu sa gospodarze którzy grając u siebie ostatnio deklasują rywali.

Hiszpanie w kwalifikacjach bardzo latwo zapewnili sobie awans zajmując 1 pozycje w grupie, na 8 rozegranych spotkan mieli imponujący bilans bramkowy 27 strzelonych bramek i tylko 2 stracone.

W grupie 5 mierzyli się jednak ze słabymi rywalami jak Estonia, Gruzja i Chorwacja razem z nimi z grupy wyszli Szwajcarzy. W obecnej grupie B oprócz Rosji mierzyc się będą z Holandia i Niemcami.

Hiszpania deklasowala rywali grając w grupie 5 , ostatnie ich spotkania u siebie to mecz z Norwegia wygrany 5-2 i z Rosja 3-1 dzisiejszym przeciwnikiem.

Starajac się od pierwszych meczy o jak najwyższe miejsce w grupie Hiszpanie powinni dzisiejszy mecz wygrac a przy tym strzelając powyżej jednej bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Mistrzostwa Europy U21)

Mecz: Hiszpania U21 – Rosja U21

Typ: liczba bramek Hiszpanii U21 – over 2,5

Kurs: 2,75

Bukmacher: Bet365

Data: 06.06.2013 godz: 18:00

 

Analiza:

 

W pierwszym spotkaniu grupy B Mistrzostw Europy U21 zmierzą się drużyny Hiszpanii i Rosji. Zdecydowanym faworytem tego meczu jak i całego turnieju są młodzi Hiszpanie. Wystarczy popatrzeć na ich skład w którym aż roi się od zawodników odgrywających czołowe role w rozgrywkach Primera Division, albo coraz pewniej walczących o miejsce w składzie potęg tej ligi. Isco, Muniain, Canales, Sarabia czy gracze rewelacyjnego Sociedad Illaramendi i Inigo Martinez. Do tego Montoya, Tello, Thiago Alcantara, Morata czy bardzo skuteczny gracz Benfiki Rodrigo. Bardzo wiele indywidualności, w dodatku dobrze już ze sobą zgranych w rozgrywkach juniorskich, świetnie wkomponowanych w hiszpański system gry. Moim zdaniem to będzie maszyna, która w tym turnieju rozgniecie wszystkich rywali, a mecz z Rosją może być jednym z łatwiejszych patrząc na skład tej grupy.

Dzisiaj spodziewam się mocnego wejścia Hiszpanów w turniej i odprawienia Rosjan z bagażem kilku bramek. Patrząc na potencjał ofensywny Hiszpanii nie powinno to być wielkim problemem. Zresztą wyniki gier eliminacyjnych też pokazują jak silna to ekipa. W grupie Hiszpanie wygrali siedem spotkań, raz tylko remisując i osiągając bilans bramek 27:2. Wygrane 6:0 z Chorwacją czy nawet 3:0 z solidną Szwajcarią muszą robić wrażenie.

Co ciekawe drużyny Hiszpanii i Rosji spotkały się w marcu w meczu towarzyskim i Hiszpanie łatwo wygrali 3:1 Podczas tego samego zgrupowania rozbili jeszcze Norwegię 5:2, więc widać że można od nich oczekiwać popisów strzeleckich i na to też dzisiaj stawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Międzynarodowe - Mistrzostwa Europy U21

Spotkanie: Hiszpania U21 - Rosja U21

Typ: Hiszpania U21 do przerwy

Kurs: 1.95

Godz: 18:00

Bukmacher: WilliamHill

 

Analiza: Drugi dzień turnieju Mistrzostw Europy do lat 21 rozgrywanego w Izraelu. W spotkaniu Hiszpanów z Rosją zdecydowanym faworytem jest zespół Hiszpanów. W składzie młodzików Mistrzów Świata i Europy znajduje się bardzo dużo znanych nazwisk, są to piłkarze, którzy kreowani są na przyszłe gwiazdy dorosłej reprezentacji, między innymi Isco, Montoya, De Gea, Tello czy Thiago. Lista oczywiście jest znacznie dłuższa. Zawodnicy Ci grają ze sobą już od kilku lat przechodząc kolejno przez następne roczniki młodzieżowych drużyn reprezentując swój kraj także jest to zdecydowanie dużym plusem. Hiszpanie są faworyzowani do zwycięstwa w całym turnieju także z pewnością będą chcieli w pierwszym meczu to potwierdzić. Silna grupa, w której się znajdują wymaga zdobycia w dzisiejszym spotkaniu trzech punktów. H2H także jest zdecydowanie na korzyść Hiszpanii także dzisiaj uważam, że wynik już do przerwy będzie korzystny dla faworytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - El. ME U21 -

Spotkanie: Polska U21 - Malta U21

Typ: Druga połowa - Polska (-2)

Kurs: 4.20

Bukmacher: Wiliam Hill

Godzina : 20:45

Analiza

 

Ktoś z organizatorów konkursu w regulaminie napisał że nie chodzi tutaj o '' Ustrzel najwyższy kurs '' a o pewniak dnia. Powiem otwarcie że dziś można znaleźć dość pewniejsze typy od mojego jak na przykład czysta wygrana Polaków po marnym 1.10. Moje zdanie co do tego meczu jest następuje : Polacy ten mecz wygrają, pytanie tylko w jakich rozmiarach, ja uważam że w dużych. Przytoczę kilka meczy owych reprezentacji z ostatnich kilku miesięcy. Polacy pewnie wygrali z Łotwą oraz Litwą w stosunku 4:1 i 3:0. Nasi dzisiejsi rywale doznali dwóch dość owocnych porażek z mało znanymi potęgami w młodzieżowej piłce jakimi są Ukraińcy do spółki z Austriakami. Mecz będzie się odbywał pod dyktando naszych, to nie ulega wątpliwości i pozostaje zadać pytanie w jakim stosunku ten mecz wygramy. Wiadomo że jest to sport w którym zdarzyć może się wsyztsko, ale na pewno nikt nie postawi ani złotówki na wygranie Malty co było by niedorzeczne. Nie można za wiele powiedzieć o tym spotkaniu gdyż to mecz młodzieżówki a te spotkania rządzą się swoimi prawami. Ja jednak jestem przekonany że dziś zobaczymy wynik oscylujący w granicach 5:0 a przynajmniej 3 bramki dla gospodarzy padną w drugiej odsłonie kiedy to Maltańczykom powinno i zapewne zabraknie sił. To tyle jeśli chodzi o młodą reprezentacje, jutro postaram się przybliżyć argumenty za wygraną starszych kolegów - czyli pierwszej drużyny która podejmie na wyjeździe Macedonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - El. ME U21 -

Spotkanie: Polska U21 - Malta U21

Typ: Druga połowa - Polska (-2)

Kurs: 4.20

Bukmacher: Wiliam Hill

Godzina : 20:45

Analiza

 

Ktoś z organizatorów konkursu w regulaminie napisał że nie chodzi tutaj o '' Ustrzel najwyższy kurs '' a o pewniak dnia. Powiem otwarcie że dziś można znaleźć dość pewniejsze typy od mojego jak na przykład czysta wygrana Polaków po marnym 1.10. Moje zdanie co do tego meczu jest następuje : Polacy ten mecz wygrają, pytanie tylko w jakich rozmiarach, ja uważam że w dużych. Przytoczę kilka meczy owych reprezentacji z ostatnich kilku miesięcy. Polacy pewnie wygrali z Łotwą oraz Litwą w stosunku 4:1 i 3:0. Nasi dzisiejsi rywale doznali dwóch dość owocnych porażek z mało znanymi potęgami w młodzieżowej piłce jakimi są Ukraińcy do spółki z Austriakami. Mecz będzie się odbywał pod dyktando naszych, to nie ulega wątpliwości i pozostaje zadać pytanie w jakim stosunku ten mecz wygramy. Wiadomo że jest to sport w którym zdarzyć może się wsyztsko, ale na pewno nikt nie postawi ani złotówki na wygranie Malty co było by niedorzeczne. Nie można za wiele powiedzieć o tym spotkaniu gdyż to mecz młodzieżówki a te spotkania rządzą się swoimi prawami. Ja jednak jestem przekonany że dziś zobaczymy wynik oscylujący w granicach 5:0 a przynajmniej 3 bramki dla gospodarzy padną w drugiej odsłonie kiedy to Maltańczykom powinno i zapewne zabraknie sił. To tyle jeśli chodzi o młodą reprezentacje, jutro postaram się przybliżyć argumenty za wygraną starszych kolegów - czyli pierwszej drużyny która podejmie na wyjeździe Macedonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Turniej w Tulonie, godz. 17.30

Spotkanie: Kolumbia Młodz. ₋ Brazylia Młodz.

Typ: X

Kurs: 3.25

Bukmacher: WilliamHill

Analiza: Finał turnieju młodzieżówek w Toulonie. Colombia zagrała fantastyczny turniej. 4 wygrane pod rząd: Korea 1-0, USA 2-1, France 3-1 i Congo 1-0. W ostatnim meczu w rezerwowym składzie. Finał więc dla tych graczy i w starciu z Brazylią to ten zespół powinien być faworytem a nie Brazylia. Brazylia zanotowała 3 wygrane i remis. Wygrane z Belgium 2-1, Mexico 1-0, 2-0 Portugal i remis z Nigeria 1-1. Zespół na pewno zbudowany z dobrych graczy, ale nie prezentują świetnego futbolu we Francji. Patrząc przez pryzmat całego turnieju to Kolumbia zaprezentowała się lepiej. Według mnie wszystko powinno zakończyć się remisem. Dodatkowo wiadomo, że mecze są rozgrywane po 80 minut, co tym bardziej będzie sprzyjało braku rozstrzygnięcia. Obie ekipy jak widać prezentują dobrą defensywę, tylko po 2 stracone gole w 4 grach. Ponadto turniej, szczególnie dla graczy z Kolumbii jest przetarciem przed przyszłą karierą w Europie, Brazylijczycy są na pewno lepiej rozpoznawani. Jakoś nie widzę w tym meczu wygranej Brazylii, Kolumbia też chyba nie jest na tyle silna, aby ograć canarinhos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Mistrzostwa Europy U21 – Izrael 2013

Data i godzina:12.06.2013, 18:00

Spotkanie: Hiszpania U-21 - Holandia U-21

Typ: 1 (0:1 –handicap europejski)

Kurs: 3,8

Bukmacher: Sportingbet

 

 

Dziś o 18:00 dojdzie do szlagierowego pojedynku pomiędzy młodzieżowymi ekipami Hiszpanii i Holandii. Obie ekipy z kompletem zwycięstw awansowały już do kolejnej rundy. Hiszpania w obu grupowych pojedynkach odniosła skromne zwycięstwa po 1-0 z Rosją i Niemcami. Holandia natomiast w tym turnieju jest bardziej skuteczna, gdyż z Niemcami wygrała 3-2 a z Rosją aż 5-1. Lepszy bilans bramkowy powoduje, iż to Holendrzy przewodzą w tabeli. Hiszpania w obu poprzednich meczach grała bardzo nerwowo i to tłumaczy poniekąd skromne wygrane. Teraz natomiast pewna awansu może pokazać pełnie swych możliwości. Hiszpanie są zdecydowanym faworytem tego turnieju. W swych szeregach mają wschodzące gwiazdy Primera Division, tj. Isco, Muniain, Thiago, Montoya, Tello, Morata czy ostoję bramki Manchesteru United Davida De Geę. Także w holenderskiej drużynie jest kilka nazwisk, które są już powszechnie znane w europejskiej piłce. Nie mniej jednak Hiszpania to zdecydowany faworyt nie tylko grupy, ale też całych mistrzostw dlatego w tym meczu powinni pokazać cały swój potencjał. Stawiam zatem na zdecydowane zwycięstwo handicapem młodych Hiszpanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, ME U21, godzina 18:00

Holandia - Hiszpania

Powyżej 3.5 gola

3.15

Unibet

 

Dzisiaj o 18:00 zostanie rozegrany mecz w ramach młodzieżowych Mistrzostw Europy, które od kilku dni odbywają się w Izraelu. W grupie B zmierzy się ze sobą Holandia i Hiszpania. Oba zespoły po 2 kolejkach mają na swoim koncie po 6 punktów i zapewniły sobie awans do półfinałów. Typuję w tym spotkaniu na over 3.5 gola.

Po pierwsze obie drużyny mają już zapewniony awans z grupy. Trenerzy powinni dać odpocząć najlepszym graczom i dać szanse dublerom. Ci z kolei będą chcieli się pokazać z dobrej strony i wskoczyć do 1 składu na mecze półfinałowe. Moim zdaniem to będzie sprzyjało otwartej ofensywnej grze. Po drugie wyniki obu drużyn w ostatnim czasie zdecydowanie przemawiają za typem over 3.5 gola. Ostatnie rezultaty reprezentacji Holandii to:

 

Holandia U21 Rosja U21 5 : 1

Holandia U21 Niemcy U21 3 : 2

Holandia U21 Australia U21 3 : 1

Holandia U21 Norwegia U21 4 : 1

 

Jak widać wszystkie ostatnie 4 mecze Pomarańczowi kończyli wynikiem 4 bramkowym lub wyższym, a więc padał wynik powyżej 3.5 gola. Również Hiszpanie w ostatnich 4 meczach zaliczali wynik over 3.5 gola. Ekipa z półwyspu iberyjskiego miała takie wyniki jak 3:1 z Rosją i 5:2 z Norwegią.

Moim zdaniem w dzisiejszym meczu młodzieżowych Mistrzostw Europy pomiędzy reprezentacją Hiszpanii i Holandii padnie wysoki wynik. Mój typ to remis 2:2 i powyżej 3.5 gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U21 (półfinał)

Data i godzina: 15.06.2013, 17:30

Spotkanie: Hiszpania U21 – Norwegia U21

Typ:1 (0:1) handicap europejski

Kurs:1,93

Bukmacher: Tobet

 

W pierwszym sobotnim meczu półfinałowym o 17:30 Hiszpania zmierzy się z Norwegią.

Hiszpania z kompletem punktów wygrała swoją grupę pokonując kolejno Rosję 1-0 oraz w takim samym stosunku Niemcy. W ostatnim meczu decydującym o tym kto zajmie 1 miejsce w grupie młodzi Hiszpanie nie dali szans innemu pretendentowi do wygrania tych mistrzostw, mianowicie Holandii pokonując ich gładko 3-0. Kadra Hiszpanii wygląda bardzo imponująco. Są w niej zawodnicy, którzy nie dość, że grają w czołowych hiszpańskich klubach to są ich realnym wzmocnienie, jak choćby Isco, Thiago, Muniain, czy powoli przebijający się do pierwszego składu Barcelony Montoya czy Tello. W bramce natomiast mający sporo do udowodnienia młody bramkarz Manchesteru United Dawid De Gea. Wszyscy więc są już marką eksportową hiszpańskiego futbolu. Takiego bogactwa nie mają natomiast Norwegowie, którzy awansowali z 2 miejsca w grupie-ale trzeba przyznać, iż nie była to zbyt wymagająca grupa. Norwegowie wygrali do tej pory tylko jeden mecz z Anglią 3-1 i zremisowali z Izraelem 2-2 i Włochami 1-1. W dwóch pierwszych meczach grupowych Hiszpania zagrała bardzo zachowawczo a pełnię swych możliwości pokazała w ostatnim meczu z mocnymi Holendrami. Norwegia to na pewno nie jest drużyna pokroju Holandii. Na papierze zdecydowanym faworytem jest Hiszpania, która powinna też o potwierdzić na boisku gładko wygrywając ze Skandynawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U21- Finał

Data i godzina: 18.06.2013, 18:00

Spotkanie: Włochy U21 - Hiszpania U21

Typ: 2

Kurs: 1,75

Bukmacher: Sportingbet

 

Już jutro o 18:00 zostanie rozegrany finał Mistrzostw Europy Under-21. faworytem tego pojedynku jest drużyna Hiszpanii.

Hiszpanie dość niemrawo rozpoczęli mistrzostwa bo od dwóch skromnych zwycięstw z Rosją oraz z Niemcami. Pełnię swych możliwości pokazali dopiero w meczu z Holandią, która obok Hiszpanii uważana była za faworyta tych mistrzów a którą młodzi Hiszpanie pokonali 3-0. Dzięki temu to piłkarze z Półwyspu Iberyjskiego wygrali grupę i w półfinale trafili na teoretycznie słabszą Norwegię. Z młodymi Skandynawami Hiszpania dość długo się męczyła, nie mogąc pokonać dobrze dysponowanego tego dnia bramkarza norweskiego. Udało się to dopiero w doliczonym czasie 1 połowy. Ostatecznie Hiszpanie wygrali 3-0. Co ciekawe na tych mistrzostwach młodzi Hiszpanie nie stracili jeszcze bramki. Włosi również wygrali swoją grupę, choć mieli nieco słabszych rywali (Norwegię, Anglię i Izrael). W półfinale natomiast niespodziewanie pokonali Holandię, mimo że to OranjeCasino miała przewagę w tym meczu. Hiszpania rozkręcała się z meczu na mecz i w tym finale powinni zaprezentować wszystkie swoje atuty. Patrząc na skład z Isco, Thiago, Tello, Koke oraz z De Geą w bramce oraz na formę w dwóch ostatnich pojedynkach z Holandią i Norwegią to śmiało można uznać Hiszpanów za zdecydowanego faworyta tego finału. Włosi na tych mistrzostwach nic szczególnego nie pokazali dlatego stawiam na pewne zwycięstwo Hiszpanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ U20

Spotkanie: Kolumbia - Australia

Typ: 1/1 HT/FT

Kurs: 2,25

Bukmacher: William Hill

Data (i godz): 22.06.2013 17:00

Analiza:

 

Rozpoczynamy Mistrzostwa Świata U20 w Turcji, które otworzy mecz między Kolumbią a Australią.

Kolumbijczycy są dopiero co po Turnieju w Tulonie, w którym wygrali swoją grupę z kompletem zwycięstw, a na pewno nie byli faworytem. W grupie oprócz Kolumbii: USA, Korea Płd., Francja i DR Kongo. Następnie był finał z Brazylią, której ulegli tylko 1:0. Kolumbia rozegrała jeszcze 16 czerwca towarzyski mecz z Francją. Znów nie przegrali z wyżej notowanymi Francuzami, padł wyniki 2:2. Młodzi Australijczycy rozegrali ostatnimi czasy bardzo mało oficjalnych spotkań. W 2012 tylko 2 razy i w tym roku raz. Wszystko to porażki. Najpierw 1:4 i 1:3 z Portugalią, i ostatnio 16 czerwca z Chile 1:3. Widać z mocniejszymi drużynami Australijczycy nie mają większych szans. Kolumbia natomiast ostatnio gra niezły futbol. Są w cyklu meczowym, czego nie można powiedzieć o ich dzisiejszych rywalach. Są od nich lepsi piłkarsko, no i co tu dużo mówić, każdy inny wynik niż wygrana Kolumbii będzie dużą niespodzianką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Piłka Nożna - Międzynarodowe - U20 Mistrzostwa Świata

Spotkanie.Hiszpania U20(-1,5) - Ghana U20

Typ.1

Kurs.1,85

Bukmacher.PinnacleSportsSports

Data.24.06.2013 g.20.00

 

Analiza.

 

Mistrzostwa Swiata U-20 rozgrywane w Turcji i znowu typ w strone mlodych Hiszpanow.Tym razem graja z Ghana i typuje,ze wygraja minimum dwoma golami.W pierwszych meczach grupowych Hiszpania pokonala USA 4-1 a bramki strzelali Deulofeu i Jese po 2...a sa jeszcze inne znane nazwiska w skladzie takie jak Suso czy Rubén García .Natomiast pilkarze Ghany w swoim pierwszym meczu przegrali z Francja 3-1 a bramke chonorowa strzelili dopiero w 85 minucie spotkania.Tutaj przewiduje popdobny scenariusz bo jak by nie bylo Hiszpanie uwazani sa za glownego faworyta imprezy i na pewno obok tego meczu nie przejda i beda chcieli pokazac kto rzadzi w tej grupie.Moim zdaniem mlodziez z Ghany nie ma co przeciwstawic mlodym Hiszpanom i obstawiam ,ze wynik bedzie na korzysc Hiszpanii minimum dwoma golami po bardzo fajnym kursie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania - Ghana 1 1.30

Hiszpania(-1,5 gola) - Ghana 1 1.73

Hiszpania(-2,5 gola) - Ghana 1 2.88

PaddyPower

 

Mistrzostwa Świata do lat 20, w grupie A Hiszpania o godzinie 20:00 podejmie Ghanę. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są Hiszpanie, którzy co prawda w tej kategorii wiekowej akurat wielkich sukcesów do tej pory nie mieli, jednak zespół który w tym roku występuje w mistrzostwach ma duże szanse na końcowe zwycięstwo. Prezentują styl gry znany nam z występów ich starszych rodaków, są świetnie wyszkoleni technicznie, potrafią grać wysoko pressingiem, a do tego dzięki dobremu początkowi turnieju, zwycięstwu 4:1 nad USA będą mogli spokojnie podejść do tego spotkania, a pamiętać trzeba że na poprzednich dwóch turniejach o mistrzostwo świata do lat 20 w fazie grupowej prezentowali się znakomicie wygrywając wszystkie mecze przynajmniej dwiema bramkami, a problemy mieli dopiero w fazie pucharowej. Nie inaczej powinno być dziś, to Ghana przygrywając pierwsze spotkanie z Francją 1:3 musi dziś liczyć na komplet punktów, nie może myśleć tylko o niestraceniu bramki. Hiszpanie w ofensywie pokazali się z bardzo dobrej strony, podstawowi napastnicy zdobyli po 2 bramki, natomiast Ghana została zdominowana przez Francuzów, którzy będą z Hiszpanami walczyć o pierwsze miejsce w grupie. Nie powinni mieć dzisiaj problemów, pewne spokojne 3:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Mistrzostwa Świata FIFA Under-20

Spotkanie: Meksyk U20 - Paragwaj U20

Typ: 1

Kurs: 2.00

Godz:17.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na mecz Mistrzostw Świata FIFA Under-20.

W grupie D zmierzy się Meksyk U20 oraz Paragwaj U20.

Drużyna Meksyku U20 przegrała swój pierwszy mecz w grupie z Grecją U20 1:2.

Paragwaj U20 zremisował w pierwszym swoim meczu na tych mistrzostwach 1:1 z Mali U20.

Mój typ to jedynka, Meksyk U20 miał w swoim pierwszym meczu trudniejszego rywala niż Paragwaj U20, Meksyk U20 powinien też wygrać ten mecz aby się liczyć o awans do dalszej rundy tych mistrzostw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...