Skocz do zawartości

Rozgrywki młodzieżowe


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U-20

25.06.2013 20:00

Turcja - Kolumbia

typ: 2

kurs: 3.18

buk: Pinnacle

 

Drugie mecze w grupie C. Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie pomiędzy gospodarzami turnieju, Turcją, a mistrzem Ameryki Południowej Kolumbią.

Turcja w pierwszym spotkaniu po niezłym meczu Salvador 3:0. Trzeba jednak przyznać, że ich przeciwnicy nie należą do potęg w piłkarskim świecie, również w tej kategori wiekowej, więc rozmiary zwycięstwa dziwić nie mogą. Dobrze w tym spotkaniu zaprezentował się Sahin, strzelec dwóch bramek i to właśnie na tego piłkarza Kolumbijczycy muszą zwrócić szczególną uwagę. Przed mistrzostwami Turcy rozegrali tylko jeden sparing przegrany z Paragwajem 1:0.

Kolumbia jak już wcześniej pisałem to mistrz Ameryki Południowej. W pierwszym meczu niespodziewanie tylko zremisowali z Australią 1:1, strzelając bramkę na wyrówanie dopiero w 76 minucie. Mieli oni jednak w tym spotkaniu zdecydowaną przewagę, wystarczy nadmienić, że mieli 11 celnych strzałów na bramkę, przy 4 Kangurów. Przed mistrzostwami brali udział w turnieju w Tulonie, gdzie wygrali 2:1 z USA, 3:1 z Francją i 1:0 z DRK, a w finale ustąpili ekipie Brazylii, przegrywając 1:0. A tak wyglądają wyjściowe jedenastki:

 

Turcja: Ozer; Durmu, Calik, Ucan, Youkulu, Calhanolu, Cenk Ahn, Cumal, Ozturk, Ethem, Brahm

 

Kolumbia; Bonilla; Vergara, Balanta, Correa, Aguilar, Leudo, Cordoba, Quintero, Palmoeque, Perez, Renteria

 

Mimo wszystko wyżej cenie umiejętności graczy z Ameryki. Rozegrali więcej spotkań przed mistrzostwami i mają mimo wszystko więcej indywiduaności. Poza tym tak słaba skuteczność jak w poprzednim meczu nie powinna im się przydarzyć. Sądzę, że ściany nie pomogą gospodarzom i przegrają pierwszy mecz na tym turnieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina:Piłka nożna - Mistrzostwa Świata FIFA Under-20

Spotkanie: Meksyk U20 - Paragwaj U20

Typ: 1

Kurs: 2.00

Godz:17.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na mecz Mistrzostw Świata FIFA Under-20.

W grupie D zmierzy się Meksyk U20 oraz Paragwaj U20.

Drużyna Meksyku U20 przegrała swój pierwszy mecz w grupie z Grecją U20 1:2.

Paragwaj U20 zremisował w pierwszym swoim meczu na tych mistrzostwach 1:1 z Mali U20.

Mój typ to jedynka, Meksyk U20 miał w swoim pierwszym meczu trudniejszego rywala niż Paragwaj U20, Meksyk U20 powinien też wygrać ten mecz aby się liczyć o awans do dalszej rundy tych mistrzostw.

 

0:1

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Mistrzostwa Świata FIFA Under-20

Spotkanie: Chorwacja U20 - Uzbekistan U20

Typ: 1

Kurs: 1.91

Godz:20.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na kolejny mecz Mistrzostw Świata FIFA Under-20.

W meczu w grupie F zmierzą się ze sobą Chorwacja U20 oraz Uzbekistan U20.

Chorwacja U20 w pierwszym swoim meczu w tych mistrzostwach pokonała Urugwaj U20 w stosunku 0:1.

Uzbekistan U20 natomiast w swoim pierwszym meczu pokonał wysoko Nową Zelandię U20, wynik 0:3

W tym meczu raczej nie spodziewam się żadnych zmian w składach obu reprezentacji, obie wygrały swoje mecze a zwycięskich składów nie powinno się zmieniać.

Ja stawiam na jedynkę, Chorwacja U20 wygrała swój pierwszy mecz gdzie nie była faworytem z dobrym zespołem Urugwaj U20, natomiast Uzbekistan U20 nie miał rywala który postawiłby mu wysoko poprzeczkę dopiero Chorwacja U20 będzie tą drużyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Mistrzostwa Świata u-20

26.06.2013 20:00

Chorwacja - Uzbekistan

typ: 2

kurs: 3.75

buk: Expekt

 

Druga kolejka spotkań w grupie F i bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie Chorwacji z Uzbekistanem. Kursy na zespół z Azji idą w dół, choć cały czas są duże i ja chcę z tego skorzystać.

Chorwaci w pierwszym swoim spotkaniu po bramce Rebicia wygrali z Urugwajem 1:0. W tym spotkaniu to jednak zespół z Ameryki Południowej miał przewagę, lecz nie potrafił jej udokumentować mimo, iż na bramkę celnie strzelali aż 9 razy, przy 4 strzałach celnych zespołu ze Starego Kontynentu. Co ciekawe w tym spotkaniu, aż 4 obrońców otrzymało po żółtej kartce i na pewno dzisiaj nie będą grać tak agresywnie, bo to może ich wykluczyć z gry w następnym spotkaniu. Chorwaci przed mistrzostwami nie rozegrali ani jednego sparingu co może się na nich odbić, a jedyne mecze w tym roku były w lutym i kwietniu, wygrane odpowiednio z Włochami 3:1 i Słowenią 4:1.

Uzbekistan to dla mnie może być czarny koń tego turnieju. Może nie wygrają całego mundialu, ale są w stanie zagrozić każdej drużynie. Boleśnie przekonali się o tym w pierwszym spotkaniu Nowozelandczycy, którzy zostali rozbici 3:0 nie mając praktycznie nic do powiedzenia. Co warte odnotowania, Uzbecy w tym meczu oddali aż 14 celnych strzałów. Drużyna z tego kraju już na ostatnich mistrzostwach pokazała się z dobrej strony i widać, że ten rocznik jest również uzdolniony. Przed mundialem rozegrali sparing z Hiszpanią, który przegrali 3:2, tracąc bramkę w 90 minucie z rzutu karnego, a w kwietniu wygrali z Portugalią 2:0.

Przyznam się, że nie oglądałem meczu Chorwatów, za to widziałem w akcji graczy z Uzbekistanu i pozostawili oni po sobie bardzo dobre wrażenie. Myślę, że z taką grą są z całą pewnością wygrać dzisiejsze spotkanie i teoretycznie zapewnić sobie awans z grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Mistrzostwa Świata FIFA Under-20

Spotkanie: Chorwacja U20 - Uzbekistan U20

Typ: 1

Kurs: 1.91

Godz:20.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na kolejny mecz Mistrzostw Świata FIFA Under-20.

W meczu w grupie F zmierzą się ze sobą Chorwacja U20 oraz Uzbekistan U20.

Chorwacja U20 w pierwszym swoim meczu w tych mistrzostwach pokonała Urugwaj U20 w stosunku 0:1.

Uzbekistan U20 natomiast w swoim pierwszym meczu pokonał wysoko Nową Zelandię U20, wynik 0:3

W tym meczu raczej nie spodziewam się żadnych zmian w składach obu reprezentacji, obie wygrały swoje mecze a zwycięskich składów nie powinno się zmieniać.

Ja stawiam na jedynkę, Chorwacja U20 wygrała swój pierwszy mecz gdzie nie była faworytem z dobrym zespołem Urugwaj U20, natomiast Uzbekistan U20 nie miał rywala który postawiłby mu wysoko poprzeczkę dopiero Chorwacja U20 będzie tą drużyną.

 

1:1

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Mistrzostwa Świata U-20

28.06.2013 17:00

Meksyk - Mali

typ: 1

kurs: 2.05

buk: Pinnacle

 

Ostatnia kolejka spotkań w grupie D. Dosyć sensacyjne na ostatnim miejscu w tej grupie znajdują się Meksykanie i jutro zagrają mecz o życie z drużyną Mali.

Zespół z Ameryki to Mistrz Świata do lat 17 (to właśnie ten rocznik), a także Mistrz Olimpijski. Wszyscy uważali ten zespół jako jeden z kandydatów do medali, a tymczasem, po dwóch meczach mają oni 0 punktów i są na ostatnim miejscu w swojej grupie. Mają jednak jeszcze szansę na awans do fazy pucharowej, ale już nie wszystko zależy od nich. Muszą wygrać jak najwyżej i liczyć na dobry układ wyników w pozostałych grupach, a mogą dostać się jako 4 najlepsze drużyny z 3 miejsc. W pierwszym meczu grupowym przegrali oni 2:1 z Grecją, choć rozegrali bardzo dobry mecz i mieli przewagę przez całe spotkanie. W drugim pojedynku ulegli Paragwajowi 1:0. Ten mecz nie był już tak dobry w ich wykonaniu, ale mimo to, to oni mieli przewagę, ale zabrakło szczęścia.

Mali miało być w tej grupie dostarczycielem punktów, a tymczasem nie przegrali jeszcze żadnego meczu. W pierwszym swoim spotkaniu zremisowali 1:1 z Paragwajem, a w drugiej kolejce 0:0 z Grecją. W obu tych spotkaniach byli jednak zespołem gorszym, jednak ich waleczność pozwoliła im na wyrwanie punktów.

Dla mnie Meksyk posiada lepszych piłkarzy, ma większe indywidualności, i mimo wszystko potrafią grać zespołowo. Według mnie ich limit pecha już się wyczerpał i dzisiaj odniosą pewne zwycięstwo, tym samym zapewniając sobie dalszy udział w turnieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Mistrzostwa Świata U-20

29.06.2013 17:00

Uzbekistan - Urugwaj

typ: 1

kurs: 4.75

buk: Bet365

 

Ostatnio kolejka gier w fazach grupowych Mistrzostw Świata do lat 20. Dzisiaj zagra m.in. grupa F, a mnie najbardziej zaciekawiło spotkanie Uzbekistanu z Urugwajem.

Uzbecy na razie są liderem w swojej grupie. Zdobyli oni 4 punkty wygrywając z Nową Zelandia 3:0 i remisując z Chorwacją 1:1. W pierwszym meczu zagrali bardzo dobrze, natomiast drugie spotkanie może nie było już tak dobre, ale i tak podoba mi się ich gra jak do tej pory na tym Mundialu. Dla mnie jest to zespół, który może zostać ogłoszony "czarnym koniem" turnieju. W sparingach przed mistrzostwami wygrali 2:0 z Portugalią, czy napsuli sporo krwi Hiszpanom.

Gracze Urugwaju na razie znajdują się na 3 miejscu w tabeli. Przegrali oni 1:0 z Chorwatami i wygrali 2:0 z Nową Zelandią. Urusy mają kilku ciekawych zawodników, a mnie najbardziej podoba się Acevedo. Przed mistrzostwami rozegrali dwa sparingi z Chile i Paragwajem i oba przegrali.

Co do braków kadrowych to nie zagra tylko jeden zawodnik Uzbekistanu, lewy obrońca Fomin.

Dla mnie osobiście kursy na Uzbeków są zbyt wygórowane. Bukmacherzy dalej w nich nie wierzą, a oni grają naprawdę fajną piłkę. Myślę, że w tym meczu o pewny awans to zawodnicy z Azji wygrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata U20; g.20:00

Spotkanie: Francja - Turcja

Typ: Over 2.5

Kurs: 2.00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Chyba najciekawsze dzisiejsze spotkanie 1/8 finału Mistrzostw Świata. Turcja gospodarz turnieju podejmie mocną kadrową Francję z Paul Pogbą na czele. Faworytem tego starcia są Trójkolorowi jednak myślę, że Turcy łatwo tego spotkania nie oddadzą i będziemy świadkami naprawdę niezłego widowiska. Gdybym miał typować w tym meczu 1X2 to zapewne wytypowałbym zwycięstwo Francuzów, jednak myślę, że lepszą opcją na ten mecz jest over 2.5 goli. Do tej pory Francja notowała następujące wyniki: 3:1 Ghana, 1:1 USA i 1:2 z Hiszpanią. Turcja natomiast 3:0 wygrała z Salwadorem, przegrała 0:1 z Kolumbią i 2:1 wygrała z Australią. Według mnie jest to spotkanie w którym żadna z ekip nie odpuści. Najlepszym w kontekście mojego typu byłby szybko strzelony gol, który na pewno otworzyłby nam to spotkanie. W obu ekipach są zawodnicy, którzy potrafią zdobywać bramki. We Francji oprócz wspomnianego Pogby mamy Yaya Sanogo, Thibaut Vion, Jean-Christophe Bahebeck czy Geoffrey Kondogbia. Ponadto jeżeli jestem już przy ekipie Francuskiej to warto dodać, że za kartki pauzować musi podstawowy stoper Samuel Umtiti. Jeśli chodzi natomiast o Turków to z dobrej strony w ofensywie do tej pory pokazali się m.in. Enver Cenk Şahin (strzelec 2 goli w fazie grupowej) czy Hakan Çalhanoğlu, Okay Yokuşlu czy Sinan Bakış . Jest to spotkanie które na pewno dostarczy nam dużą dawkę emocji ja natomiast oprócz emocji mam nadzieje, że dostanę również kilka bramek. Według mnie szansę na over 2.5 są w tym meczu dość spore, a jak się okaże zobaczymy dziś wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Mistrzostwa Świata FIFA Under-20 - 1/8-finału

Spotkanie: Francja U20 ₋ Turcja U20

Typ: 1

Kurs: 2.10

Godz:20.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na mecz 1/8-finału Mistrzostw Świata FIFA Under-20.

W meczu spotkają się Francja U20 oraz Turcja U20.

Francja U20 grała w grupie A i awansowała z drugiego miejsca z czterema punktami na koncie, w tamtej grupie wygrała z Ghaną U20, zremisowała z USA U20 oraz przegrała z Hiszpanią U20.

Turcja U20 grała swoje mecze w grupie C i awansowała do 1/8-finału z drugiego miejsca z sześcioma punktami po wygranych z Salwadorem U20 i Australią U20 oraz porażce z Kolumbią U20.

Mój typ to jedynka, Francja U20 miała dużo trudniejszą grupę niż Turcja U20 a udało im się awansować i myślę że Turcję U20 tez dzisiaj pokonają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Mistrzostwa Świata FIFA Under-20 - 1/8-finału

Spotkanie: Francja U20 ₋ Turcja U20

Typ: 1

Kurs: 2.10

Godz:20.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na mecz 1/8-finału Mistrzostw Świata FIFA Under-20.

W meczu spotkają się Francja U20 oraz Turcja U20.

Francja U20 grała w grupie A i awansowała z drugiego miejsca z czterema punktami na koncie, w tamtej grupie wygrała z Ghaną U20, zremisowała z USA U20 oraz przegrała z Hiszpanią U20.

Turcja U20 grała swoje mecze w grupie C i awansowała do 1/8-finału z drugiego miejsca z sześcioma punktami po wygranych z Salwadorem U20 i Australią U20 oraz porażce z Kolumbią U20.

Mój typ to jedynka, Francja U20 miała dużo trudniejszą grupę niż Turcja U20 a udało im się awansować i myślę że Turcję U20 tez dzisiaj pokonają.

 

4:1

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Mistrzostwa Świata FIFA Under-20 - 1/8-finału

Spotkanie: Kolumbia U20 ₋ Korea Płd. U20

Typ: 1

Kurs: 1.61

Godz:20.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na mecz 1/8-finału Mistrzostw Świata FIFA Under-20.

W meczu spotkają się Kolumbia U20 przeciwko Korea Płd. U20.

Kolumbia U20 wygrała swoją grupę C po remisie z Australią U20 oraz po wygranych z Turcją U20 i Salwadorem U20.

Korea Płd. U20 zajęła w swojej grupie B trzecie miejsce po wygranej z Kubą U20, remisie z Portugalią U20 oraz porażce z Nigerią U20.

Mój typ to jedynka, Kolumbia U20 jest dużo lepszą drużyną niż Korea Płd. U20 i widać to było w meczach grupowych gdzie młodzi kolumbijczycy zajęli pierwsze miejsce a młodzi koreańczycy trzecie w swoich grupach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Mistrzostwa Świata FIFA Under-20 - 1/8-finału

Spotkanie: Kolumbia U20 ₋ Korea Płd. U20

Typ: 1

Kurs: 1.61

Godz:20.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na mecz 1/8-finału Mistrzostw Świata FIFA Under-20.

W meczu spotkają się Kolumbia U20 przeciwko Korea Płd. U20.

Kolumbia U20 wygrała swoją grupę C po remisie z Australią U20 oraz po wygranych z Turcją U20 i Salwadorem U20.

Korea Płd. U20 zajęła w swojej grupie B trzecie miejsce po wygranej z Kubą U20, remisie z Portugalią U20 oraz porażce z Nigerią U20.

Mój typ to jedynka, Kolumbia U20 jest dużo lepszą drużyną niż Korea Płd. U20 i widać to było w meczach grupowych gdzie młodzi kolumbijczycy zajęli pierwsze miejsce a młodzi koreańczycy trzecie w swoich grupach.

 

1:1

Karne 7:8

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja(-1,5 gola) - Uzbekistan 1 2.14 12bet/dafabet

Pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe mistrzostw świata do lat 20 rozgrywanych w Turcji, w którym zmierzą się Francja i Uzbekistan. Według mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Francja, zespół mocny fizycznie, który ma szansę na medal w tym turnieju. Jeśli chodzi o Uzbeków to osiągnęli tu spory sukces, wyszli z grupy wygrywając 3:0 z Nową Zelandią, remisując z Chorwacją 1:1 i przegrywając 0:4 z Urugwajem. Grupę mieli średnio mocną, wyjście z grupy to nie był wielki problem Nowa Zelandia to jeden z dwóch najsłabszych zespołów na tych mistrzostwach. Prawdziwą niespodzianką jest ogranie w 1/8 finału Greków, uśmiechnęło się trochę do nich szczęście, grali z przewagą zawodnika przez pół godziny i osiągnęli wspaniały sukces ogrywając ich 3:1. Francja miała dużo cięższą grupę, w której ograli 3:1 Ghanę, zremisowali 1:1 z USA i przegrali 1:2 z Hiszpanią. Zawiedli zwłaszcza w meczu z USA kiedy to nie potrafili utrzymać prowadzenia i stracili niespodziewanie dwa punkty. Jest to jednak silny zespół na czele z takimi piłkarzami jak Kondogbia i Sanogo, pokazali swą siłę w meczu 1/8 finału z Turkami ogrywając ich pewnie 4:1. Francuzi dziś zapewne to oni będą prowadzić grę a Uzbecy skupią się na kontrach, nie daję im większych szans w walce z silnymi fizycznie graczami trójkolorowych. Uzbecy to zespół złożony z zawodników grających tylko i wyłącznie we własnej Ojczyźnie, we wcześniejszych spotkaniach grali prawie jednakowym składem, a dziś nie wypada z tego składu aż trzech zawodników, dwóch zawieszonych obrońców: Borbourbek Yuldashov i Sardor Rakhmanov oraz kontuzjowany pomocnik Jamshid Iskanderov. Francja mogła pozwolić sobie na większe rotowanie składem, mają szerszy bardziej wyrównany skład, moim zdaniem są zdecydowanym faworytem, powinni pewnie wygrać to spotkanie, stawiam na wynik 2:0 lub 3:0.

 

co do drugiego spotkania nie polecam grania Hiszpanów, widziałem ich na tym turnieju i jakoś nie przekonują, podają podają podają i tak se podają i nie wiele z tego wynika. Dopisywało Hiszpanom szczęście już nie raz w tym turnieju i wygrali wszystkie spotkania, nie są tak mocni jak wskazują na to wyniki i kursy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Mistrzostwa Świata FIFA Under-20 - Półfinał

Spotkanie: Irak U20 - Urugwaj U20

Typ: 2

Kurs: 1.73

Godz:20.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na mecz półfinałowy Mistrzostwa Świata FIFA Under-20.

W meczu zmierzą się Irak U20 oraz Urugwaj U20.

Irak U20 wygrał swoja grupę E potem wyeliminował w kolejnej rundzie Paragwaj U20, a w ćwierćfinale Koreę Południową U20.

Urugwaj U20 zajął w swojej grupie F drugie miejsce, w 1/8 finału pokonał Nigerię U20 a w meczu o awans do półfinału odesłał do domu Hiszpanię U20.

Obie drużyny z tego meczu miały porównywalne grupy, jednak później to młodzi Urugwajczycy mieli dużo trudniejszych rywali i musieli sobie poradzić m.in. z bardzo dobrymi młodymi Hiszpanami dlatego mój typ na ten mecz to dwójka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Mistrzostwa Świata FIFA Under-20 - Półfinał

Spotkanie: Irak U20 - Urugwaj U20

Typ: 2

Kurs: 1.73

Godz:20.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na mecz półfinałowy Mistrzostwa Świata FIFA Under-20.

W meczu zmierzą się Irak U20 oraz Urugwaj U20.

Irak U20 wygrał swoja grupę E potem wyeliminował w kolejnej rundzie Paragwaj U20, a w ćwierćfinale Koreę Południową U20.

Urugwaj U20 zajął w swojej grupie F drugie miejsce, w 1/8 finału pokonał Nigerię U20 a w meczu o awans do półfinału odesłał do domu Hiszpanię U20.

Obie drużyny z tego meczu miały porównywalne grupy, jednak później to młodzi Urugwajczycy mieli dużo trudniejszych rywali i musieli sobie poradzić m.in. z bardzo dobrymi młodymi Hiszpanami dlatego mój typ na ten mecz to dwójka.

 

1:1

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zawody: Piłka nożna - Eliminacje do ME U21 09.09.2013 godz. 18:00

Wydarzenie: Luxemburg U21- Holandia U21 (HT/FT)

typ: 2/2

Kurs: 1.42

Bukmacher: Betclic

 

Na jutro mecz z Eliminacji do młodzieżowych Mistrzostw Europy. Wybrałem spotkanie pomiędzy Luxemburgiem, a Holandią czyli pojedynek Dawida z Goliatem. Stawiam oczywiście na Goliata bo tak można nazwać młodzieżówkę reprezentacji Holandii w meczu ze słabiutkim Luxemburgiem. Młodzi Holendrzy rozegrali dopiero jedno spotkanie w tych eliminacjach w czwartek wygrywając u siebie gładko ze Szkocją 4-0, natomiast ekipa Luxemburgu jest już po 3 meczach eliminacyjnych i zgodnie z przewidywaniami i siłą tego zespołu z dużym bagażem bramek po tych spotkaniach zajmuje ostatnie miejsce w grupie z 3 porażkami (na wyjeździe ze Szkocją 0:3 i dwóch u siebie ze Słowacją 1-7 oraz Gruzją 0:3). W tym meczu można sobie zadać tylko pytanie ile bramek wpuści młody golkiper gospodarzy Luca Ivesić. Biorąc pod uwagę kogo natarcie będzie musiał powstrzymać to można powiedzieć, że ten bagaż będzie spory. Holendrzy zapewne zagrają tak jak w spotkaniu z Gruzją w myśl powiedzenia, że zwycięskiego składu się nie zmienia czyli 4-3-3, a więc nastawienie tylko na atak ale z takim przeciwnikiem nie ma innej opcji. Zgranie w natarciu jest na pewno bo podstawę ofensywną młodzieżówki Holenderskiej tworzy trio Twente Enschede napastnik Luc Castaignos, skrzydłowy Quincy Promes oraz środkowy pomocnik Kyle Ebecilio, zawodnicy którzy również mają stałe miejsce w swojej klubowej jedenastce i w tym sezonie w trójkę zdobyli już 6 bramek na 11 strzelonych przez Twente. Dodając do tego trio środkowego pomocnika Marco van Ginkel-a, który po udanym tamtym sezonie przeszedł z Vitesse do Chelsea można spodziewać się szturmu Holandii z niezłym efektem. Moim zdaniem Holendrzy wygrają wysoko i typ że będą wygrywać do przerwy i na koniec meczu uważam w 99% pewny, pozostaje jeden procent i nim sugerujcie się czy stawiać ten typ czy nie ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgia U21 v Irlandia Północna U21(+1) HE

typ.1

kurs.1,57

buk.SportingBet

 

Analiza.

 

Dzisiaj kolejne mecze eliminacyjne U 21 i spotkanie pomiedzy druzynami Belgia U21 v Irlandia Północna U21.Typuje w tym meczu minimum dwu bramkowe zwyciestwo gospodarzy.Belgowie w czwartek na wyjezdzie pokonali Wlochow 3-1 a wczesniej u siebie Cypr 2-0.Tym sposobem prowadza w grupie 9 z dorobkiem 6 punktow i bramkami 5-1.Natomiast ich dzisiejsi rywale jak na razie sa na miejscu ostatnim i rozegrali tylko jedno spotkanie ulegajac na wyjezdzie Cyprowi 3-0.Skoro przegrywa sie na wyjezdzie z 3-0 z taka potega jak Cypr to dzisiaj wynik powinien byc podobny jak nie wieksze lanie.Irlandia ostatnio w spotkaniu towarzyskim przegrala z Dania 1-4 wiec widac,ze przegrywaja jak na razie ze wszystkimi...Tacy zawodnicy jak Batshuayi,Hazard,Bruno,Ferreira czy Mpoku spokojnie sa wstanie zrobic rosnice na kilka bramek,tym bardziej,ze pokonali na wyjezdzie znacznie mocniejszych Wlochow 3-1 i dzisiaj moga powiekszyc przewage w grupie.Typuje tutaj gladkie zwyciestwo gospodarzy.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Eliminacje ME U21)

Mecz: Belgia U21 – Irlandia Północna U21

Typ: liczba bramek gospodarzy (Belgia U21) – over 3,5

Kurs: 3,00

Bukmacher: Bet365

Data: 09.09.2013 godz: 20:00

 

Analiza:

 

W meczu eliminacji Mistrzostw Europy U21 spotkają się drużyny Belgii i Irlandii Północnej. Zdecydowanym faworytem wydają się być gospodarze, którzy moim zdaniem zdobędą w tym meczu co najmniej cztery bramki.

Nie jest tajemnicą że belgijski futbol znajduje się w świetnym momencie, bardzo dobre wyniki notuje pierwsza reprezentacja, jest też bardzo dużo młodych zdolnych zawodników, co widać też po wynikach drużyn młodzieżowych i juniorskich. Kadra U21 kilka dni temu wygrała na wyjeździe z Włochami 3:1 co pokazuje siłę tej ekipy. Młodszy Hazard, Mboku, Malanda i kilku innych graczy prezentuje dużą klasę i dzisiaj powinni łatwo rozprawić się z zespołem Irlandii Północnej.

Irlandczycy to jeden ze słabszych zespołów w Europie w tej kategorii wiekowej. W poprzednich eliminacjach punktowali tylko z Wyspami Owczymi, a obecne rozpoczęli od wysokiej porażki na Cyprze 3:0. Miesiąc temu przegrali mecz towarzyski z Danią u siebie 1:4, co tylko potwierdza słabość tego rocznika i pokazuje że również w Belgii może dojść do ostrego strzelania do irlandzkiej bramki.

Jeżeli młodzi Belgowie poważnie potraktują ten mecz to wygrają wysoko i jestem przekonany że over 3,5 gola z ich strony jest jak najbardziej realny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: El. ME U21

Data i godzina: 09.09.2013, 18:00

Spotkanie: Luksemburg U21 – Holandia U21

Typ: Holandia (handicap europejski Holandia – 4 bramki)

Kurs: 2,87

Bukmacher: William Hill

 

Zdecydowanym faworytem I to nie tylko w tym meczu ale i do wygrania całej grupy są młodzi Holendrzy, którzy od lat słyną z bardzo dobrej pracy z młodzieżą. Goście rozpoczęli eliminacje mocnym akcentem gromiąc Szkotów 4-0 przed własną publicznością. Inauguracja wypadła więc okazale. Myślę, że dziś wynik będzie jeszcze okazalszy. Luksemburg to bowiem zdecydowany outsider w tabeli, który przegrał wszystkie dotychczasowe mecze; ze Szkocją 3-0, ze Słowacją 7-1 u siebie i również u siebie z Gruzją 3-0. Jak na razie w grupie prowadzą Słowacy, ale dziś to powinno się zmienić po wysokim zwycięstwie nad Luksemburgiem. Myślę, że jak Szkoci, którzy byli w meczu z Holandią bezradni potrafili pokonać Luksemburczyków 3-0 to Holendrzy wygrają minimum z 5, 6 do 0 i to niezbyt dużym nakładem sił. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo młodych Holendrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - EUROPA: Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje

Spotkanie: Irlandia U21 - Niemcy U21

Typ: BTS :minus:

Kurs: 1,67 :nie:

Bukmacher: Bet365

09.09.2013 20:45

 

Analiza:

Spotkanie dwóch zespołów które swoje pierwsze mecze powygrywały.Różnica bramek na poziomie tzrech aczkolwiek grali z zespołem zajmującym ostatnie miejsce w tabeli i która jest dostarczycielem punktów dla innych.Dziś grają więc o miejsce pierwsze i jestem ciekawy co z tego wyniknie.kursy spadają na Niemców ja akurat nie był bym taki pewien że tak łatwo sobie młodzi piłkarze z Niemiec poradzą.Myślę że Irlandczycy stawią zacięty opór i możemy tutaj liczyć na bramki dla obu zespołów.Stawiam więc w tym spotkaniu na wynik BTS. Ostatnie spotkanie na terenie Irlandii zakończyło się wynikiem remisowym 1 do 1.było to trzy lata temu.ale dlaczego by historia nie miała się powtórzyć.oba zespoły z pewnością nie będą się oszczędzać a grać o pierwsze miejsce w grupie.punkty są ważne dla jednych i drugich więc myślę że dziś można liczyć na to że oba zespoły nie zagrają zachowawczo i będą strzelać bramki.Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka Nożna (Eliminacje Mistrzostw Europy U21)

Mecz: Portugalia U21 – Izrael U21

Typ: liczba bramek gospodarzy (Portugalia U21) – over 3,5

Kurs: 3,50

Bukmacher: Bet365

Data: 10.10.2013 godz: 19:15

 

Analiza:

 

W spotkaniu grupy 8 eliminacji młodzieżowych Mistrzostw Europy Portugalia podejmie dziś Izrael. Stawiam odważnie na to, że gospodarze zdobędą w tym meczu co najmniej cztery gole, ponieważ jestem pod dużym wrażeniem wyników uzyskiwanych w ostatnim czasie przez portugalską młodzieżówkę.

O sile tej drużyny przekonała się ostatnio w meczu towarzyskim nasza drużyna U21 prowadzona przez Marcina Dornę. Polacy przegrali w Portugalii aż 6:1, a według relacji z tego meczu mogli stracić o wiele więcej goli. Oprócz tego Portugalczycy rozbili u siebie solidne przecież zespoły Szwajcarii 5:2 i Norwegii 5:1. Jeżeli w trzech rozegranych w tym składzie meczach zdobywa się łącznie 16 bramek to nie może już być mowy o przypadku. Widać, że słynący z dobrej pracy z młodzieżą i z dobrych wyników w niższych kategoriach wiekowych Portugalczycy mają wyjątkowo dobry rocznik i gromią rywali jak chcą.

Izrael z poważnych sprawdzianów rozegrał mecz eliminacyjny u siebie z Azerbejdżanem i wygrał aż 7:2. Wynik robi wrażenie, ale trudno poważnie traktować tego rywala. A i tak Izraelczycy dali sobie wbić dwa gole co pokazuje że gra w defensywie nie jest ich najmocniejszą stroną. Jeśli w Portugalii zdecydują się pójść na wymianę ciosów to efekt może być dla nich opłakany.

Myślę że Portugalia potwierdzi dziś wysoką formę z ostatnich spotkań, znów zagra na własnym boisku ofensywnie i wysoko pokona Izrael. Jeśli w miarę szybko uda się rozwiązać worek z bramkami to over 3,5 gola gospodarzy jest jak najbardziej realny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U17

Spotkanie: Wybrzeże Kości Słoniowej U17 - Włochy U17

Typ: Over 3.5

Kurs: 3.20

Godz: 18:00

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

 

Chyba najciekawsze (jak i również najbardziej wyrównane) spotkanie w dniu dzisiejszym na Mistrzostwach Świata U17. Zdobywca Pucharu Narodów Afryki U17 w tym roku Wybrzeże Kości Słoniowej zmierzy się z wicemistrzem Europy U17 również z tego roku czyli Włosi. Tuż przed tą imprezą obie te ekipy grały mecze kontrolne i tak Włosi odnieśli we wrześniu komplet zwycięstw: Anglia 2:1, Izrael 3:2, Niemcy 3:2 i Holandia 4:1. Wybrzeże Kości Słoniowej natomiast rozegrało jedynie tuż przed mistrzostwami mecz z Austrią - wygrana 1:0.

Wydaje się więc, że powinno to być spotkanie ekip wyrównanym między sobą jeśli chodzi o poziom. Ja jako, że jest to turniej Under 17 i w tych kategoriach wiekowych nie jest jeszcze tak ważna dyscyplina taktyczna, a piłkarzy często ponosi młodzieńcza fantazja postanowiłem zagrać over 3.5 goli.

W meczach kontrolnych Włochów jak już pokazałem padało sporo bramek, spodziewam się więc, że również dziś Włosi będą głownie starali się zdobywać bramki, co w meczach kontrolnych bardzo dobrze im wychodziło. Jeśli chodzi o WKS, to na stronie turnieju można wyczytać, że jest to reprezentacja dobrze grająca w defensywie, patrząc na PNA z tego roku można to niejako potwierdzić, ale nie jest tak, że jest to defensywa nie do przejścia. Myślę, że Włosi, którzy naprawdę nieźle wyglądają w ataku będą wstanie pokonać bramkarza Wybrzeża Kości Słoniowej, tym bardziej, że w ataku mają Włosi kilku ciekawych zawodników jak chociażby Alberto Cerri,Gennaro Tutino czy Vittorio Parigini.

Dlatego spodziewam się dobrego meczu z obu stron okraszonego bramkami. Jedni i drudzy wydają się mieć atuty do tego by te bramki zdobywać i mam nadzieje, że będą wstanie to wykorzystać. Kurs na over 3.5 jest dośc kuszący tym bardziej, że na pozostałem mecze są zdecydowanie niższe i myślę, że warto spróbować zagrać go właśnie w starciu Wybrzeża Kości Słoniowej z Włochami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna (MŚ U17)

Mecz: Szwecja U17 - Nigeria U17

Typ: Pierwsza połowa typ: 2

Kurs: 2,06

Bukmacher: Unibet

Data: 05.11.2013 godz: 17.00

 

Analiza:

 

Trwające w Amiratach Arabskich mistrzostwa świata w piłce nożnej do lat 17 dobiegaja powoli ku końcowi, mamy już połfinały. Obserwuje wyniki w tych rozgrywkach od jakiegoś czasu i jestem zdziwiony grą dwóch zespołów mowa tutaj o Nigerii na któą mam zamiar dziś postawić oraz Meksyku pierwszym finaliście tych mistrzostw. Nigeryjczycy mierzą sę w połfinaleze Szwedami,. ba zespoły już miały okazje grać ze sobą w tej imprezie gdzie mierzyli się w grupie, tam padł wynik remisowy 3-3. Po bardzo ekscytującym meczu. Co ciekawe jest do odnotowania 3 z 4 półfinalistów grało w tej samej grupie, grupie śmierci. Mowa tutaj o Szwecji, Nigerii oraz finaliście czyli Meksyk. Nigeria w grupie była nie do zatrzymania, pokonałą Meksyk 6-1, później był remis ze Szwedami oraz wygrana z Irakiem aż 5-0. Zajeli oni pierwszą lokate. Szwedzi natomiast z dorobkiem 4 oczek zajeli 3 miejsce wygrywajac jedynie z Irakiem 4-1. przegrali z Meksykiem 1-0. Droga do półfinałów była bardzo ciężka dla obu drużyn. Szwedzi najpierw w 1/8 pokonali Japonie 2-1, i w takim samym stosunku wygrali z zespołem Hondurasu. Nigeryjczycy natomiast w 1/8 uporali się z Iranem wygrywajac aż 4-1, a w ćwierćfinale pokonali równie mocny Urugwaj 2-0. Szwedzi będą musieli sobie radzić bez swojego pomocnika który jest zawieszony za kartki i dziś nie będzie mógł zagrać a mowa tutaj o V. Nordinie, natomiast Nigeryjczycy będą bez również zawieszonego A. Idowu. Jak dla mnie piłkarze z Afryki są dzisiaj faworytem i pokażą Szwedom dzisiaj dobry futbol walkę oraz zaangażowanie do gry ponieważ dla tych chłopców jest to życiowa szansa na jakikolwiek sukces w dorosłej piłce, wybicie sięz poza włąsnego kraju choćby do wielkiej europejskiej piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Dyscyplina - piłka nożna, mistrzostwa u17

2013.11.08, godz. 17-00

Spotkanie: Nigeria u17 - Meksyk u17

Typ: Nigeria -1

Kurs: 2,80

Buk: Unibet

 

Analiza:

Ciekawie zapowiada sie finał kończących sie dzis młodzieżowych mistrzostw świata do lat 17 rozgrywanych w Nigerii. Meksykanie bronią tytułu sprzed dwóch lat, ale w tym meczu nie są faworytami. Poprzednie mistrzostwa wygrali, ale trzeba zauważyć, ze wtedy byli gospodarzami i grało im się łatwiej. Nie ujmuje to oczywiście ich sukcesu, ale wiadomo jak własna publicznośc pomaga. Dzis staną na przeciw młodym Nigeryjczykom, ktorzy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich graja fenamenalnie. W dotychczasowych sześciu meczach tylko Szwedom w fazie grupowej udało im nie przegrać. Pozostałe mecze padły łupem Nigeryjczyków, w tym na uwagę zasługuje zwycięstwo przede wszystkim nad dzisiejszym rywalem na otwarcie mistrzostw aż 6-1 oraz mecze juz w fazie pucharowej - w ćwierfinale ograli Urugwaj 2-0 a w półfinale zdemolowali Szwedów 3-0. Nigeryjczycy wydają sie piekielnie mocni, co pokazuje na wcześniejsze wyniki. Na pewno są mocni z przodu bo strzelić 23 gole w szesciu meczach to wynik kapitalny. Liderami wsród strzelców są Awoniyi i lheanacho. Co ciekawe ten ostatni okazał się katem Meksykanów w pierwszym meczu strzelają im aż cztery gole. Awoniyi natomiast zaczynał mistrzostwa jako rezerwowy, jednak jak wskoczył juz do składu w meczu ze Szwecja miejsca juz nie oddał i nie zawodzi. Meksykanie po katastrofie na inauguracje wyraźnie się otrząsnęli i od tego czasu wygrali pozostałe mecze. Sporo problemów mieli zwłaszcza w ćwierfinale z Brazylijczykami, gdzie potrzebowali aż dwunastu serii rzutów karnych by awansować dalej. Czy dzis będą wstanie zmazać plamę po blamażu w pierwszym meczu?? Raczej nie spodzeiwam się aż takiej wysokiej porażki obrońców tytułu. Jeśli Nigeryjczycy odetną od podań najskuteczniejszego gracza z Ameryki Ochoa to jestem spokojny o to, ze mistrzem zostanie ekipa z Afryki. Stawiam na 2/3-0 dla młodzieżowców z Nigerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - piłka nożna, mistrzostwa u17

2013.11.08, godz. 17-00

Spotkanie: Nigeria u17 - Meksyk u17

Typ: over 2,5

Kurs: 1,72

Buk: Unibet

 

W finałowym spotkaniu Mistrzostw Świata do lat 17 spotkają się reprezentacje Nigerii i Meksyku. Co ciekawe obie ekipy spotkały się na tym czempionacie w rozgrywkach grupowych gdzie Nigeryjczycy zdemolowali wręcz Meksykanów wygrywając 6:1. Na szczęście dla Meksyku drużyna ta podniosła się z łopatek i z meczu na mecz rozgrywała coraz lepsze spotkania. Ostatecznie pokazali, że zasługują na finał eliminując na swojej drodze faworytów turnieju takich jak Brazylia, Argentyna czy Włochy. Nigeryjczycy prezentują radosny ofensywny futbol. Oddają średnio na mecz 20 strzałów w światło bramki. Są dynamiczni, atletyczni i co najważniejsze skuteczni. Nie mniej zdarzają im się błędy w ofensywie. W 6 rozegranych spotkaniach 5 zakończyło się wynikiem overowym. Spodziewam się otwartego spotkania, w którym wpadną co najmniej 3 bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina : Piłka Nożna

Spotkanie: Czarnogóra U21 - Irlandia U21

Typ: Czarnogóra U21

Kurs: 2,15

Bukmacher: Bet365

Data: 19.11.2013

Godzina spotkania: 17.00

 

Na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie, które zostanie rozegrane w ramach Eliminacje Mistrzostw Europy U21. Postanowiłem pograć typ na reprezentację Czarnogóry. Głównym powodem, dla jakiego postanowiłem to zagrać, są wyniki dotychczasowych w spotkań. Patrząc na tabelę można odnieść wrażanie, że zagrają bardzo wyrównane drużyny. Obydwie mają bowiem po 7 punktów. Jednak patrząc na to z kim zdobyli te punkty można wywnioskować, że Czarnogóra miała zdecydowanie trudniejsze zadanie. Gospodarze dzisiejszego meczu rozegrali 4 mecze, w tym dwa z Niemcami, którzy biją wszystkich. Czarnogórcy jako jedyni urwali im punkty remisując na własnym terenie 1:1, oprócz tego przegrali z Niemcami na wyjeździe 0:2 i odnieśli dwa zwycięstwa z Rumunią 3:2 oraz Wyspami Owczymi 3:0. Irlandia natomiast musiała rozegrać aż 5 spotkań, by zdobyć 7 punktów. Aż 6 ugrali w meczach z przesłabymi Wyspami Owczymi. W pozostałych ugrali tylko punkcik w Rumunii po remisie 0:0. Przegrali też u siebie z Rumunami 0:1 oraz dostali lanie od Niemców 0:4. Myślę, że fanatyczni kibice oraz gorący teren w Czarnogórze pomoże gospodarzom w walce o 3 punkty. O tym jak gra się w Czarnogórze przekonaliśmy się na własnej skórze, więc mam nadzieję, że dziś będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Eliminacje do Mistrzostw Europy U21

Spotkanie: Polska U21 – Grecja U21

Typ: 1

Kurs: 2,31

Buk: Pinnacle

Data i godzina: 19.11.13 17:30

 

Dziś o godz. 17:30 na Stadionie Cracovii odbędzie się mecz eliminacji mistrzostw Europy do lat 21 pomiędzy reprezentacjami Polski i Grecji. Biało-czerwoni są liderem grupy 7 z 12 punktami na koncie, piłkarze z Hellady z 9 „oczkami” zajmują trzecią pozycję. Aby mieć szansę na zachowanie miejsca w czołowej dwójce Polacy muszą to spotkanie wygrać.

 

Ostatnie dwa mecze eliminacyjne przyjdzie Biało-czerwonym rozegrać z Grekami. Pierwsze spotkanie, rozegrane na Stadionie Cracovii, zostanie rozegrane jeszcze w 2013 roku. Rewanżowe spotkanie zostanie rozegrane dopiero 9 września 2014 roku. Do tego momentu Polacy nie będą mieli wpływ na swoje losy w grupie, natomiast Grecy rozegrają spotkania z Turkami i Szwedami.

 

Grecy w tych eliminacjach pokonali dwukrotnie Maltę 5:0 oraz 4:0, przegrali z Turcją 0:1 oraz wygrali ze Szwedami 5:1.

 

Polacy dwukrotnie ograli Maltańczyków 2:0 oraz 5:1, wygrali z Turcją u siebie 3:1, na wyjeździe przegrali 0:1, wygrali ze Szwedami spotkanie domowe 2:0 i przegrali wyjazdowe spotkanie 3:1.

 

O sile ofensywy polskiego zespołu stanowią zawodnicy z lig zagranicznych m.in. zawodnik Augsburga Arkadiusz Milik, który zdobył w tych eliminacjach dla Biało-czerwonych aż 6 bramek, gracz Malagi Bartłomiej Pawłowski (gol z Turcją) oraz pomocnik Fiorentiny Rafał Wolski. W bramce naszej narodowej jedenastki stanie bramkarz Piasta Gliwice Jakub Szumski, w obronie ujrzymy Wojciecha Gollę, Rafała Janickiego oraz Adama Pazio, natomiast w pomocy zagra Dominik Furman, Michał Chrapek oraz Michał Żyro. W spotkaniu z Grecją nie wystąpi Bartosz Bereszyński, który opuścił drużynę z powodu kontuzji.

 

Grecy dysponują duetem napastników Diamantakos-Karelis – obaj zawodnicy zdobyli w eliminacjach po trzy bramki. O sile reprezentacji stanową głównie zawodnicy greckiej ekstraklasy, w przeważającej części piłkarze Panathinaikosu Ateny.

 

To spotkanie będzie kluczowe w walce o awans do ME, dlatego mobilizacja w polskim zespole będzie nadzwyczajna. Zwycięstwo przed własną publicznością pozwali zdystansować rywali, którzy będą zmuszeni zdobyć komplet punktów w czasie niemal dziesięciomiesięcznej przerwy Biało-czerwonych w eliminacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: 19 listopada Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy Kwalifikacje U 21 . 17:30

 

Polska u21 - Grecja u21

 

Typ: over 2.5

 

Kurs: 1.97

Pinnacle

 

Niecałe dwie godziny pozostało do rozpoczęcie bardzo ciekawie zapowiadającego się spotkania w ramach elminacji do ME u-21. Dla polskiego zespołu będzie to ostatnie spotkanie grupowe rozegrane na własnym boisku. Polacy na własnym terenie spisywali się w tych elminacjach świetnie. Wygrywali z silnymi reprezentacjami Turcji i Szwecji zdobywając odpowiednio trzy i dwie bramki. Inna sprawa, że w tych spotkaniach mieli mnóstwo problemów w obronie i zdecydowanie więcej powinni ich stracić. Dlatego też w tym spotkanie wielkim optymistą nie jestem i wydaje mi się, że over będzie dobrym betem. Grecy w dotychczasowych spotkaniach grali czterokrotnie i spisywali się dobrze. Wygrywali bardzo wysoko ze Szwedami i dwa razy z Maltą a w tych meczach padło 15 goli. Przegrali na wyjeździe z Turcją w takim samym stosunku jak nasi zawodnicy. Grecy grają głównie w swojej lidze, w Polsce zespół jest bardziej doświadczony. Dobrze byłoby gdyby nasza młoda kadra umiała to wykorzystać bo w przypadku wygranej awans będzie blisko. Polska w ofensywie z Milikiem, Zielińskim, Wszołkiem czy Pawłowskim na pewno coś ustrzeli a goście z Gracji nie przyjadą się tylko bronić, więc liczę na otwarty mecz z dużą ilością sytuacji i goli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna liga młodzieżowa UEFA

Spotkanie:Benfica u19 - barcelona u19

Typ: Over 2,5

Kurs: 1.60

Godz: 16:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie młodzieżowej ligi UEFA między Benficą i Barceloną. Typ jest oczywisty sprawdźmy ostatnie wyniki tych drużyn

 

Real Madryt - Benfica

0:4

 

Benfica - V. Guimaraes

3:1

 

Leixoes - Benfica

1:4

 

Benfica - Porto

1:0

 

Man City - Benfica

1:2

 

 

 

 

Schalke - Barcelona

0:1

 

Barcelona - Arsenal

4:2

 

 

Barcelona - Kopenhaga

4:1

 

Barcelona - Celtic

3:0

 

Ajax - Barcelona

0:4

 

 

W ostatnich 5 meczach obydwu drużyn tylko raz padł wynik poniżej 2,5gola. Obydwie drużyny są bardzo skuteczne w lidze UEFA, innego typu na ten mecz nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość lukkaz

Dyscyplina: Piłka Nożna – Kwalifikacje do ME U-21 2013/2014

Spotkanie: Chorwacja U21 – Ukraina U21

Typ: 1

Kurs: 1,68

Bukmacher: Pinnacle

Data i godzina: 28.05.14 19:00

Stawka: 4/10

 

Dziś o godz. 19:00 w Zagrzebiu zostanie rozegrany mecz eliminacyjny ME U-21 pomiędzy Chorwacja a Ukrainą. Chorwaci to liderzy grupy 5, wygrali 5 z 6 spotkań eliminacyjnych. Ukraińcy rozegrali 3 mecze z których wygrali 2. Pierwszy mecz między tymi ekipami skończył się wyjazdowym zwycięstwem Chorwatów 2:0 po bramkach Rebicia i Brozovicia.

 

Gospodarze w eliminacjach rozegrali 6 spotkań: wygrali ze Szwajcarią na wyjeździe 2:0, przegrali rewanż u siebie z Helwetami 2:0, wygrali z Ukrainą 2:0 na wyjeździe, z 2 razy ograli Liechtenstein (5:0 i 4:0) oraz wygrali z Łotwą 3:1. Jeśli piłkarze z Bałkanów wygrają to spotkanie to remis z Łotwą da im awans niezależnie od wyników Szwajcarów.

 

Ukraina wygrała na wyjeździe ze Szwajcarią 2:1, z Łotwą na wyjeździe 5:1 i przegrała u siebie z Chorwacją.

 

Najlepszym strzelcem gospodarzy jest pomocnik Dinama Zagrzeb Marcelo Brozović, który w 6 spotkaniach strzelił 7 bramek i zaliczył 4 asysty. Najlepszym graczem gości jest Pylyp Budkivskiy – wypożyczony z Szachtara do Zorji Ługańsk napastnik w 2 meczach strzelił 3 gole.

 

Stawiam na zwycięstwo gospodarzy, ponieważ swoja wysoką dyspozycję potwierdzają z każdym meczem. Ukrainę czeka trudne zadanie ograć Chorwatów na ich własnym terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...