Skocz do zawartości

Temat komputerowy


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ok 1700 zł na jakiegos w miare dobrego laptopa . Mozecie polecic cos godnego uwagi? Najlepiej zeby to byla jakas propozycja dostepna w sklepach typu. Media markt, avans, komputronik itp. Mam nadzieje źe pomoźecie wybrać cos ciekawego i godnego uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam ok 1700 zł na jakiegos w miare dobrego laptopa . Mozecie polecic cos godnego uwagi? Najlepiej zeby to byla jakas propozycja dostepna w sklepach typu. Media markt, avans, komputronik itp. Mam nadzieje źe pomoźecie wybrać cos ciekawego i godnego uwagi.

 

tu polecam szukać

 

http://forum.pcformat.pl/Polecane-laptopy-netbooki-ultrabooki-%E2%80%93-Lipiec-2014-t

 

ogolnie dobre forum i sa jakies gotowce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie ile można wziąć za takiego lapka :

 

ASUS

 

Intel Core Duo CPU T2250 @ 1.73 GHz

1 GB RAM

Karta Graficzna ATI Mobility Radeon X2300

Karta sieciowa Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC

Dyskj 110 GB

Czytnik kart pamięci

WiFi/Bluetooth

 

Oryginalny windows xp home

 

 

 

Tylko dajcie jakąś taką rozsądną cenę za jaką można próbować handlować ten sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Pytanie szczególnie do osób ogarniętych w temacie co sądzicie o tej ofercie? Czy warto? http://allegro.pl/show_item.php?item=4825810780

Poprosiłem o więcej zdjęć i info z kiedy jest konsola i dlaczego właściciel jej nie używał (tak jak twierdzi w opisie) nie wiem w sumie o co jeszcze mógłbym zapytać.

Może jakieś rady? W sumie na święta i tą cholerną zimę fajnie było by się wyposażyć w PS :)

 

Pardą poprzednio zły link :p

Edytowane przez dwikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie szczególnie do osób ogarniętych w temacie co sądzicie o tej ofercie? Czy warto? http://allegro.pl/show_item.php?item=4825810780

Poprosiłem o więcej zdjęć i info z kiedy jest konsola i dlaczego właściciel jej nie używał (tak jak twierdzi w opisie) nie wiem w sumie o co jeszcze mógłbym zapytać.

Może jakieś rady? W sumie na święta i tą cholerną zimę fajnie było by się wyposażyć w PS :)

 

Pardą poprzednio zły link :p

 

 

najlepiej to sie zapytaj o numer seryjny konsoli jaki ma  no i ma jedna gierke to malo w c**j %-) ja kupilem za 800 zeta z 2 padami z gwarancja i 8 grami  to nie wiem czy to sie oplaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Używam aktualnie programu antywirusowego ESET Nod 32 Antywirus 8.

 

Ostatnio zauważyłem, że po wylogowaniu z poczty na o2.pl wyskakują dziwne powiadomienia o zablokowaniu strony przez ten program. Powiadomienia są takie jak na screenach:

 

pre_1420536243__2.jpgpre_1420536275__1.jpg

 

 

Wiecie co to może być ? za każdym razem ten numer po random= jest inny, i adres ip też jest różny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś Ad-blocker? Na o2 po wylogowaniu chyba jakieś reklamy lecą, więc może ktoś dodał do programu wyjątek i bloknął. A random i adres IP mogą sie odnosić do strony reklamodawcy. Niby ma sens, ale ręki za to nie dam %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Konwersja się kłania, bo 15-gigowy plik jest wrzutem na dupie. A przecież można go pojechać X.264 czy MKV i będzie niezauważalna utrata jakości a 5x mniej będzie zajmował ;) Programów do tego typu bajery jest multum. Osobiście nie korzystałem nigdy do tak dużych plików, ale kumpel który troszkę się tym bawił polecał mi VirtualDub w najnowszej wersji (stare się krzaczą czasem). Przy okazji można sobie troszkę podrasować filmik dodając efekty, intro czy usuwając jakieś szumy itp.

 

Może się nie znam, ale wg mnie jakiego programem do dzielenia pliku byś nie użył, to nie stracisz na jakości. Ziomek kiedyś mówił, że takie rzeczy to nawet windowsowy edytor ogarnie, choć nie próbowałem %-) Sam używam Sony Vegas do wszystkiego związanego z filmami :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Wie ktos jak usunac te cholerne reklamy a mianowicie Crazy Score, wyskakuje z boku, na dole prawie pol monitora to gowno zajmuje jak sie wlaczy, a monitor duzy %-) wlaczylem adblocka w chrome, ale to gowno dało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mam problem z podłączeniem dwóch monitorów tej samej firmy (osobno każdy działa oraz w zestawie 1+1 z innym monitorem). Nie mam pojęcia gdzie jest problem, jedyna myśl jaka mi nachodzi, że dzieje się tak dlatego, gdyż są dwa monitory tej samej firmy - dokładnie takie same modele.) Wszystko mam dobrze ustawione (dualviev), ale na drugim "skurczybyku" nic nie ma, czarny ekran. Krew mnie zalewa od godziny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Potrzebuje nowego kompa stacjonarnego do ~2200 pln. Podajcie jakieś linki z allegro.

 

Komputer stacjonarny służy mi tylko:

- do pracy

- jedyna gra w jaką gram to CS:GO

- oglądania filmów/seriali

 

Karta graficzna ma być na dwa wejścia (DVI, może być HDMI)

wejście USB3.0 pod dysk zewnętrzny

fajnie jakby miał od razu windowsa 7.1 pełną wersję z płytą (nie triale 30-dniowe), nie chce win8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje nowego kompa stacjonarnego do ~2200 pln. Podajcie jakieś linki z allegro.

 

Komputer stacjonarny służy mi tylko:

- do pracy

- jedyna gra w jaką gram to CS:GO

- oglądania filmów/seriali

 

Karta graficzna ma być na dwa wejścia (DVI, może być HDMI)

wejście USB3.0 pod dysk zewnętrzny

fajnie jakby miał od razu windowsa 7.1 pełną wersję z płytą (nie triale 30-dniowe), nie chce win8

 

najwiekszy idiotyzm kupujacych, ja polecam od siebie tematy:

http://forum.itpc.net.pl/forum/9-komputery/

http://forum.pcformat.pl/Polecane-zestawy-komputerowe-Czerwiec-2015-t

 

albo zaloz tam temat + wymagania, nigdy nie kupuj na allegro gotowych zestawow w 90% przypadkow tylko sie rozczarujesz/przeplacisz

Edytowane przez Drizzd91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje nowego kompa stacjonarnego do ~2200 pln. Podajcie jakieś linki z allegro.

 

Komputer stacjonarny służy mi tylko:

- do pracy

- jedyna gra w jaką gram to CS:GO

- oglądania filmów/seriali

 

Karta graficzna ma być na dwa wejścia (DVI, może być HDMI)

wejście USB3.0 pod dysk zewnętrzny

fajnie jakby miał od razu windowsa 7.1 pełną wersję z płytą (nie triale 30-dniowe), nie chce win8

 

 

http://allegro.pl/gamer-msi-i5-4460-8gb-1600mhz-gtx750-2gb-1tb-gdata-i5021510808.html

 

Kupowałem ten zestaw na początku kwietnia, też szukałem sprzętu głównie pod CS:GO z przyzwoitą ceną, kumpel mi polecił ten zestaw, więc skoro sprawdzony to wziąłem.

Od kwietnia wszystko śmiga elegancko, kurierem paczka była w ciągu 2 dni. Niestety nie ma od razu zainstalowanego systemu, ale to można sobie samemu "dokupić".

 

Jeżeli chodzi o CS:GO to w granicach 220-300 stałe fps, w niektórych akcjach gdzie więcej smoke'ów czy mołotovów to spada do 170-180 fps ale niżej nie zauważyłem, gram już trochę w globala i jak najbardziej ten zestaw polecam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...