Skocz do zawartości

Konsole


pershing

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie rozmawiamy o konsolach (PS2, PS3, Xbox360, Nint WF, etc.) Od 3 miesięcy jestem posiadaczem Xbox360 - idealny pakiet do pokera, a że prawdopodobnie zawsze będę dużym dzieckiem to jakie gry polecacie? Ogólnie szukam gier multiplayer, gdzie jest możliwość podziału monitora/telewizora na 2-4 części, czyli po prostu granie na jednej konsoli bez trybu LAN/Xbox Live, etc. Z takowych posiadam na razie:

 

PES09

WWE Smackdown vs Raw09

Street Fighter 4

UFC 09

Burnout Paradise The ultimate box

NBA 2k9

NHL2k9

Gears of Wars 2

Halo 3

 

Od razu poprosiłbym jeszcze o linki do rapidshare (wersja europejska - więc PAL oraz RF)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hejo.

Ze swojej strony mogę Ci polecić

 

Army of Two

Kane & Lynch

 

Z tego co wiem Resident Evil 5 tez ma tryb kooperacji.

Poza tym wszelkie sportówki typu Madden, Fifa. :)

Linków do rapida nie mam, ale jak będziesz chciał mogę Ci podrzucić hash'e do moorhunta na PW.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

poszukuje jednego pliku z gry monopoly xbox360 region free - konkretnie part 16, który zajmuje 95,37mb - najlepiej szukać pod "monopoly-cclx)

 

 

wyszukiwałem przez google - jakoś 20 pierwszych plików - efekt każdy offline :krzeslo: szał.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę trochę więcej, a mianowicie:

 

na pewno ciężko mi się wypowiedzieć obiektywnie, ponieważ posiadam tylko Xbox360 Elite, tak jak napisałem poprzednio głównie z racji tego iż można przerobić tą konsolę, a gry do tanich nie należą - od 50 - 200+

 

w czasie gdy kupowałem konsolę, najwięcej gier było dostępnych na xbox360, no i przede wszystkim gra online, tutaj microsoft miażdży :)) technicznie PS3 wygląda nieco lepiej, posiada czytnik BL, w pierwszych modelach Xbox360 pojawiały się pewne problemy techniczne, ale nowa seria - bez zarzutów :)) w PS3 masz możliwość odtworzenia gier z PS1 i PS2

 

natomiast Nintendo to inna bajka, ponieważ grywalność z kolegami przy piwie jest megaaaa, oczywiście dzięki kontrolerom, mało gier, typowa konsola rodzinna, gra dla towarzystwa, ale w niedługim czasie planuję zakupić takową :D grafika w porównaniu z PS3 oraz Xbox360 wypada słabiutko, ale tak jak napisałem, firma postawiła na grywalność z przyjaciółmi...

 

Moim zdaniem lepiej wypada Xbox360 w porównaniu z PS3 - grafika z deka lepsza na na PS3 (ale to nie jest reguła, zresztą to mini detale), ale do tego potrzeba naprawde dobry telewizor, liczba gier dla microsoftu, system Xbox live :piwo: chyba Xbox360 jest trochę, głośniejszy w pracy, ale to też decybelki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę nie wiadomo do końca jak to jest, w sieci spotkasz różne opinie, osobiście nie znam osoby która zostałaby zbanowana...

 

Przede wszystkim należy przestrzegać prostych zasad, sprawdzać gry czy są kompatybilne z iXtreme (np. programem Mulleter), na pewno nie grać w nowe gry przed oficjalną premierą, no i na wersji 1.4 dość często banują, 1.51 "bezpieczniejsze"

 

reasumując nigdy nie będziesz miał pewności czy dostaniesz bana, ale jak to mówią jest ryzyko, jest zabawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Witam :) Panowie miał ktoś może już do czynienia z konsolą Nintendo Wii? Jeżeli tak to czy próbowaliście ją skonfigurować czy cokolwiek z nią zrobić, żeby działały pirackie gry z netu? Z góry dzięki za odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo.

Ze swojej strony mogę Ci polecić

 

Army of Two

Kane & Lynch

 

Na chwilę grałem w Kane & Lynch, ale trochę to słabe, poziom dość mizerny, graficznie słabo, ale to bodajże gra 2007/2008 więc się nie czepiam, jakoś mnie szczególnie ta gra nie ujęła %-)

 

A po drugie chodziło mi o granie multiplayer splint screen, bez kampanii, etc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Panowie miał ktoś może już do czynienia z konsolą Nintendo Wii? Jeżeli tak to czy próbowaliście ją skonfigurować czy cokolwiek z nią zrobić, żeby działały pirackie gry z netu? Z góry dzięki za odpowiedź :D

 

Witam przedstawiciela w niedługim czasie drugiej ligi %-)

 

http://www.konsola.pl/forum/index.php?showtopic=26877 Ogólnie pytaj na tym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Co do wyboru to rzecz jasna, że PS3 :))

 

PS3 złamane ?

 

http://www.ps3news.com/PS3-Hacks/psjailbreak-playstation-3-jailbreak-for-ps3-consoles-arrives/

 

 

ciekawa sprawa, choć ciężko znaleźć oficjalne oświadczenie Sony (większość oświadczeń to fake)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile lat od premiery PS3 minelo ? 3-4 lata dlugo walcza nad tym blue rayem , ciekawe dosc dlaczego nei udaje sie zlamac , moze temu ze ruskie wola X360 %-):??: Albo poprostu zajebali MGS4 i GoW ze sklepow i pierdola %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo bo się postarali %-) nie to zacofany microshit :))

 

Zresztą według mnie to info o złamaniu to fake, bo ciągle jedno źródło jest podawane, filmy kiepskiej jakości, ktoś wyczuł łatwą kasę chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Grał już ktoś w Mafie 2 ??

 

Jestem w trakcie. Oczekujesz opinii? %-)

RDR po chuju - przynajmniej dla mnie, nie moja bajka

 

Nie takie zle, od dluzszego czasu utrzymuje sie w Top10, na razie u mnie lezy na polce, kiedys sie skusze (czyt. jesienno-zimowa pogoda)

 

Wkurzają mnie dzieciaki w Modern Warfare 2, wszystko widza, wszystko robia szybciej, a do tego spiewaja w przerwie, reasumujac nie te lata %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...