Skocz do zawartości

Konsole


pershing

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie rozmawiamy o konsolach (PS2, PS3, Xbox360, Nint WF, etc.) Od 3 miesięcy jestem posiadaczem Xbox360 - idealny pakiet do pokera, a że prawdopodobnie zawsze będę dużym dzieckiem to jakie gry polecacie? Ogólnie szukam gier multiplayer, gdzie jest możliwość podziału monitora/telewizora na 2-4 części, czyli po prostu granie na jednej konsoli bez trybu LAN/Xbox Live, etc. Z takowych posiadam na razie:

 

PES09

WWE Smackdown vs Raw09

Street Fighter 4

UFC 09

Burnout Paradise The ultimate box

NBA 2k9

NHL2k9

Gears of Wars 2

Halo 3

 

Od razu poprosiłbym jeszcze o linki do rapidshare (wersja europejska - więc PAL oraz RF)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hejo.

Ze swojej strony mogę Ci polecić

 

Army of Two

Kane & Lynch

 

Z tego co wiem Resident Evil 5 tez ma tryb kooperacji.

Poza tym wszelkie sportówki typu Madden, Fifa. :)

Linków do rapida nie mam, ale jak będziesz chciał mogę Ci podrzucić hash'e do moorhunta na PW.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

poszukuje jednego pliku z gry monopoly xbox360 region free - konkretnie part 16, który zajmuje 95,37mb - najlepiej szukać pod "monopoly-cclx)

 

 

wyszukiwałem przez google - jakoś 20 pierwszych plików - efekt każdy offline :krzeslo: szał.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę trochę więcej, a mianowicie:

 

na pewno ciężko mi się wypowiedzieć obiektywnie, ponieważ posiadam tylko Xbox360 Elite, tak jak napisałem poprzednio głównie z racji tego iż można przerobić tą konsolę, a gry do tanich nie należą - od 50 - 200+

 

w czasie gdy kupowałem konsolę, najwięcej gier było dostępnych na xbox360, no i przede wszystkim gra online, tutaj microsoft miażdży :)) technicznie PS3 wygląda nieco lepiej, posiada czytnik BL, w pierwszych modelach Xbox360 pojawiały się pewne problemy techniczne, ale nowa seria - bez zarzutów :)) w PS3 masz możliwość odtworzenia gier z PS1 i PS2

 

natomiast Nintendo to inna bajka, ponieważ grywalność z kolegami przy piwie jest megaaaa, oczywiście dzięki kontrolerom, mało gier, typowa konsola rodzinna, gra dla towarzystwa, ale w niedługim czasie planuję zakupić takową :D grafika w porównaniu z PS3 oraz Xbox360 wypada słabiutko, ale tak jak napisałem, firma postawiła na grywalność z przyjaciółmi...

 

Moim zdaniem lepiej wypada Xbox360 w porównaniu z PS3 - grafika z deka lepsza na na PS3 (ale to nie jest reguła, zresztą to mini detale), ale do tego potrzeba naprawde dobry telewizor, liczba gier dla microsoftu, system Xbox live :piwo: chyba Xbox360 jest trochę, głośniejszy w pracy, ale to też decybelki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę nie wiadomo do końca jak to jest, w sieci spotkasz różne opinie, osobiście nie znam osoby która zostałaby zbanowana...

 

Przede wszystkim należy przestrzegać prostych zasad, sprawdzać gry czy są kompatybilne z iXtreme (np. programem Mulleter), na pewno nie grać w nowe gry przed oficjalną premierą, no i na wersji 1.4 dość często banują, 1.51 "bezpieczniejsze"

 

reasumując nigdy nie będziesz miał pewności czy dostaniesz bana, ale jak to mówią jest ryzyko, jest zabawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Witam :) Panowie miał ktoś może już do czynienia z konsolą Nintendo Wii? Jeżeli tak to czy próbowaliście ją skonfigurować czy cokolwiek z nią zrobić, żeby działały pirackie gry z netu? Z góry dzięki za odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo.

Ze swojej strony mogę Ci polecić

 

Army of Two

Kane & Lynch

 

Na chwilę grałem w Kane & Lynch, ale trochę to słabe, poziom dość mizerny, graficznie słabo, ale to bodajże gra 2007/2008 więc się nie czepiam, jakoś mnie szczególnie ta gra nie ujęła %-)

 

A po drugie chodziło mi o granie multiplayer splint screen, bez kampanii, etc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Panowie miał ktoś może już do czynienia z konsolą Nintendo Wii? Jeżeli tak to czy próbowaliście ją skonfigurować czy cokolwiek z nią zrobić, żeby działały pirackie gry z netu? Z góry dzięki za odpowiedź :D

 

Witam przedstawiciela w niedługim czasie drugiej ligi %-)

 

http://www.konsola.pl/forum/index.php?showtopic=26877 Ogólnie pytaj na tym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Co do wyboru to rzecz jasna, że PS3 :))

 

PS3 złamane ?

 

http://www.ps3news.com/PS3-Hacks/psjailbreak-playstation-3-jailbreak-for-ps3-consoles-arrives/

 

 

ciekawa sprawa, choć ciężko znaleźć oficjalne oświadczenie Sony (większość oświadczeń to fake)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile lat od premiery PS3 minelo ? 3-4 lata dlugo walcza nad tym blue rayem , ciekawe dosc dlaczego nei udaje sie zlamac , moze temu ze ruskie wola X360 %-):??: Albo poprostu zajebali MGS4 i GoW ze sklepow i pierdola %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo bo się postarali %-) nie to zacofany microshit :))

 

Zresztą według mnie to info o złamaniu to fake, bo ciągle jedno źródło jest podawane, filmy kiepskiej jakości, ktoś wyczuł łatwą kasę chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Grał już ktoś w Mafie 2 ??

 

Jestem w trakcie. Oczekujesz opinii? %-)

RDR po chuju - przynajmniej dla mnie, nie moja bajka

 

Nie takie zle, od dluzszego czasu utrzymuje sie w Top10, na razie u mnie lezy na polce, kiedys sie skusze (czyt. jesienno-zimowa pogoda)

 

Wkurzają mnie dzieciaki w Modern Warfare 2, wszystko widza, wszystko robia szybciej, a do tego spiewaja w przerwie, reasumujac nie te lata %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...