Skocz do zawartości

Konsole


pershing

Rekomendowane odpowiedzi

Gry w większości te same wychodzą, ale np. GT5, Uncharted, Heavy Rain, Killzone, LBP 1 i 2 itp. ;) na xkolcka slabo z exc Halo, Forza ? inne nieciekawe :p, Napęd, darmowa sieć, przeglądarka, ps3 ma lepsze pady :p (może to już kwestia przyzwyczajenia bo od ps1 identyczne). Nie wiem jak po przeróbce xklocka ale w ps3 dodatkowo dochodzą zaawansowane odtwarzacze multimedialne, emulatory starszych konsol itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pady wygodniejsze w iksie, xlive miazdzy tryb sieciowy w plejce, zgadza sie jest kilka gier na ps3 ktorych nie ma na iksa, ale za to biblioteka gier na iksa duzo wieksza wiec tym sobie to rekompensuje, wystarczy spojrzec na linki do gier na stronkach, cena, teraz kinect z czasem bedzie miazga, mniejsze zuzycie pradu ( :D ), ogolnie ceny akcesoriow duzo nizsze. Jak widac kazda konsola ma swoje plusy i minusy i pisanie, ze ta lub inna nie jest warta zakupu jest nie na miejscu, bo najwazniejszy jest fun podczas gry, a to akurat mamy zapewnione czy to grajac na ps3 czy na iksie. Poza tym to sie chwali co sie ma %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy spojrzec na linki do gier na stronkach

No dziwne, żeby było mało jak xklocek złamany został kupe czasu temu...

 

 

Poza tym to sie chwali co sie ma

Akurat mam to i to a teraz jak już sobie ps przerobiłem -> xbox :nara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slima z tego co wiem jeszcze nie da sie przerobic, ale to kwestia czasu, juz cos bodajze dzialali w zwiazku z przerobka. Cena pewnie bedzie porownywalna do przerobek eliteow, ja placilem 50zl w sklepie przerobili od razu przy zakupie, ale nie stracilem gwarancji dlatego taka cena :)

 

EDIT: Chyba tez jestem troche w tyle %-) :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...