Skocz do zawartości

Wspolny abonament z platnego serwisu?


damianns

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

szukam osób do współpracy. Mam dostęp (każdy kto zapłaci ma :) ) do strony z płatnymi typami. Typują 2 lata bez 2 miesięcy i yield za ten czas wynosi 49% ... Zapewne wielu was w tym momencie przestanie czytać. No cóż, też kiedyś tak reagowałem, ale od stycznia gram ich typy i mogę potwierdzić tę skuteczność.

 

WAŻNE --> Dla każdego niezdecydowanego darmowy okres próbny w celu weryfikacji autentycznosci.

 

A dlaczego szukam współpracy? Bo pełny koszt (typy standardowe + USA + ruski hokej) to ponad 1500€ miesięcznie. Ile będzie wynosić składka? Zależy ile osób się zgłosi. Jak już wspomniałem jak ktoś jest zainteresowany proszę o PW. Wyślę nazwę strony itp oraz dogadamy się na temat darmowego testu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rzeczywiscie pisales PW, ale myslalem, ze odpowiedzialem :) Tak czy siak... ten serwis, o ktorym pisalem nie jest juz aktualny ponieważ stwierdziłem, że podrabiają archiwum. Wciąż jednak mam do dyspozycji kilka MONITOROWANYCH jakbyś był zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Przecież takie coś funkcjonuje od dawna i to bazując na serwisach z monitorowanymi archiwami: płatne-typy.info (serwis zamknięty) czy betgang.pl (serwis otwarty)

Tak więc osoby, które chcą uczestniczyć w zbiórkach nie mają z tym problemu.

Wg mnie nie sam problem zbiórek jest problemem, tylko to, żeby zebraną kasę mądrze zainwestować (czyli w sprawdzony serwis z bardzo dobrymi wynikami)

Przy czym wynik typu 49% to bajka i abstrakcja. Ktoś , kto podaje taki wynik w długim przedziale czasu po prostu kłamie. Wystarczy sprawdzić wyniki najlepszych serwisów na świecie:

http://www.sports-tipsters.co.uk/

aby zorientować się, jakie realne wyniki mogą osiągać serwisy oferujące płatne typy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam strone wygrane1x2.pl i gra typami jednym systemem :) jezeli ktos potrzebuje konkretnych informacji zapraszam na gg.

Gram od 2 lat typami z tej strony i moge powiedziecze jedyna profesjonalna Polska stronka z profesjonalnymi płatnymi typami kursy w granicach 2.10 2.50, jest arhiwum na tej stronie i kupony sa po koleji bez zadnego szwindlu.

Korzystałem z wielu płatnych serwisów ale w wiekszosci arhiwa były przerabiane o stronkach z f i x ami radze szybko zapomniec sa to strony zwykłych naciagaczy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Ja od 3 miesiecy gram typy jednego z serwisów.Jest on teoretycznie płatny ale kwota jaka sobie życzą w porównaniu z innymi stronami jest dość przyjemna bo 25zł za miesiąc do tego zawsze zapominaja "odłączyć dostęp" mnie raz odłączyli dopiero po ok 50 dniach;p. Typy mają dobre podają do tego stawki, gram ich typy i jak na razie każdy miesiąc na plus.Nie chce tu robić jakiejś "spam reklamy"więc jak ktoś chce linka to pisać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
mało które są prawdziwe i ja wole obstawiać sam ...

 

Co jest mało prawdziwe ? to co podał alter.vultus jest jak najbardziej prawdziwe. Z resztą jest wiele stron monitorujących, którym można zaufać. Nie mówię tu oczywiście o jakiś azjatyckich śmieciach, które to podają typy i same je sobie monitorują, ale o poważnych serwisach typu: betadvisor. blogabet i jeszcze kilka innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...