Ostatnia wygrana Kodex w dniu 26 Styczeń 2016

Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Kodex's Achievements

1. Zagłębie Lubin (Pol) - Sonderjyske (Den) Dokładny wynik -> 2:1 Wynik do przerwy -> 1 ilość bramek 2.5 -> over ilość bramek 3.5 -> under żółte kartki 3.5 -> over zółte kartki 4.5 -> over Czy będzie czerwona kartka? -> nie Czy będzie rzut karny? -> nie Obie drużyny strzelą? -> tak K.Piatęk strzeli? -> nie Uhre strzeli? -> nie ilość rzutów rożnych 10.5 -> over ilość rzutów rożnych 12.5 -> over
  2. Trencin (Svk) - Legia Warszawa (Pol) Dokładny wynik -> 1:1 Wynik do przerwy -> X ilość bramek 2.5 -> under ilość bramek 3.5 -> under żółte kartki 3.5 -> over zółte kartki 4.5 -> under Czy będzie czerwona kartka? -> nie Czy będzie rzut karny? -> nie Obie drużyny strzelą? -> tak Nikolics strzeli? -> tak Janga strzeli? ->nie ilość rzutów rożnych 10.5 -> over ilość rzutów rożnych 12.5 -> under
  3. Rumunia - Szwajcaria Dokładny wynik -> 2:2 dokładna ilość goli w spotkaniu -> 4 Wynik do przerwy -> x ilość bramek 2.5 -> over ilość bramek 3.5 -> over żółte kartki 3.5 -> over zółte kartki 4.5 -> over Czy będzie czerwona kartka? -> nie Czy będzie rzut karny? -> nie Obie drużyny strzelą? -> tak Seferovic strzeli? -> nie Andone strzeli? ->nie ilość rzutów rożnych 10.5 -> over ilość rzutów rożnych 12.5 -> under
  4. Belgia - Włochy Dokładny wynik -> 0:1 dokładna ilość goli w spotkaniu -> 1 Wynik do przerwy -> 1x2 / X ilość bramek 2.5 -> over/under / under ilość bramek 3.5 -> over/under / under żółte kartki 3.5 -> over/under / under zółte kartki 4.5 -> over/under / under Czy będzie czerwona kartka? -> tak/nie / nie Czy będzie rzut karny? -> tak/nie / nie Obie drużyny strzelą? -> tak/nie / nie Lukaku strzeli? -> tak/nie / nie Zaza strzeli? ->tak/nie / nie ilość rzutów rożnych 10.5 -> over/under / over ilość rzutów rożnych 12.5 -> over/under / under
  5. Kodex

[Zamknięty] IEM Katowice CS GO - Wygraj bon 5E

12:20 EnVyUs vs. Astralis 1 12:20 E-frag.net vs. FaZe 1 13:40 Virtus.pro vs. Astralis 2 13:40 E-frag.net vs. Tempo Storm 2 15:00 EnVyUs vs. Virtus.pro 2 15:00 FaZe vs. Tempo Storm 1 16:20 EnVyUs vs. FaZe 1 16:20 E-frag.net vs. Astralis 1 17:40 Virtus.pro vs. Tempo Storm 2 17:40 FaZe vs. Astralis 2 19:00 E-frag.net vs. Virtus.pro 1 19:00 EnVyUs vs. Tempo Storm 2 20:20 Astralis vs. Tempo Storm 1 20:20 Virtus.pro vs. FaZe 1 20:20 EnVyUs vs E-frag.net 2
  6. Dokładny wynik -> 1:2 dokładna ilość goli w spotkaniu -> 3 Wynik do przerwy -> 2 ilość bramek 2.5 -> over ilość bramek 3.5 -> under żółte kartki 3.5 -> over zółte kartki 4.5 -> under Czy będzie czerwona kartka? -> nie Czy będzie rzut karny? -> nie Obie drużyny strzelą? -> tak Sturridge strzeli? -> nie Aguero strzeli? -> tak ilość rzutów rożnych 10.5 -> over ilość rzutów rożnych 12.5 -> under