Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

OuLu's Achievements

1. OuLu

Simple TV

Sa jakies programy co dzialaja?? Zalezy mi na Canal+ ,ma ktos link zeby obejzec Korone o 15:30?? Bo na meczyki roznie bywa....
  2. OuLu

[Zamknięty] Wygraj bon 30 PLN

96
  3. Manchester United - Manchester City - 1x2, 1 Manchester United - Manchester City - Dokładny wynik, 2-1 Manchester United - Manchester City- 1x2 HT, 2 Manchester United - Manchester City - Dokładny wynik HT, 0-1 Manchester United - Manchester City - Under/over 2.5, Over Manchester United - Manchester City - Żółte kartki under/over 3.5 , over Manchester United - Manchester City - Obie strzelą ? tak Manchester United - Manchester City - W której połowie padnie więcej bramek ? 2 Manchester United - Manchester City - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek, 2 Manchester United - Manchester City - Czy będzie rzut karny ? Nie Manchester United - Manchester City - Czy będzie czerwona kartka ? Nie Manchester United - Manchester City - Liczba doliczonych minut do 1 połowy , 1 Manchester United - Manchester City - Liczba doliczonych minut do 2 połowy, 3 Manchester United - Manchester City - Rzuty rożne under/over 8.5, Over Dodatkowy typ: Manchester United - Manchester City - Minuta pierwszego gola* , 14