Ostatnia wygrana horba w dniu 28 Wrzesień 2017

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

horba's Achievements

1. horba

Liverpool - Tottenham [ wygraj 100 PLN ]

Liverpool - Tottenham -1x2 1 Liverpool - Tottenham - Dokładny wynik 2:1 Liverpool - Tottenham - 1x2 HT X Liverpool - Tottenham - Dokładny wynik HT 1:1 P Liverpool - Tottenham - Under/over 2.5 over Liverpool - Tottenham - Żółte kartki under/over 3.5 over Liverpool - Tottenham - Obie strzelą ? tak Liverpool - Tottenham - W której połowie padnie więcej bramek ? 1 Liverpool - Tottenham - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek nieprzysta Liverpool - Tottenham - Kto więcej spalonych ? 1 Liverpool - Tottenham - Czy będzie rzut karny ? nie Liverpool - Tottenham - Czy będzie czerwona kartka ? nie Liverpool - Tottenham - Liczba doliczonych minut do 1 połowy 2 Liverpool - Tottenham - Liczba doliczonych minut do 2 połowy 3 Liverpool - Tottenham - Rzuty rożne under/over 10.5 under Liverpool - Tottenham - Faule under/over 20.5 over Liverpool - Tottenham - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) Mane Dodatkowy typ: Liverpool - Tottenham - Minuta pierwszego gola* 17
  2. horba

Arsenal - Chelsea [ wygraj 100 PLN ]

Arsenal - Chelsea -1x2 X Arsenal - Chelsea - Dokładny wynik 0:0 Arsenal - Chelsea - 1x2 HT x Arsenal - Chelsea - Dokładny wynik HT 0:0 Arsenal - Chelsea - Under/over 2.5 under Arsenal - Chelsea - Żółte kartki under/over 3.5 over Arsenal - Chelsea - Obie strzelą ? nie Arsenal - Chelsea - W której połowie padnie więcej bramek ? 0 Arsenal - Chelsea - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek 0 Arsenal - Chelsea - Kto więcej spalonych ? Arsenal Arsenal - Chelsea - Czy będzie rzut karny ? nie Arsenal - Chelsea - Czy będzie czerwona kartka ? nie Arsenal - Chelsea - Liczba doliczonych minut do 1 połowy 1 Arsenal - Chelsea - Liczba doliczonych minut do 2 połowy 3 Arsenal - Chelsea - Rzuty rożne under/over 10.5 under Arsenal- Chelsea - Faule under/over 20.5 over Arsenal - Chelsea - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) 0 Dodatkowy typ: Arsenal - Chelsea - Minuta pierwszego gola* bez goli
  3. Tottenham - Manchester Utd -1x2 1 Tottenham - Manchester Utd - Dokładny wynik 2:0 Tottenham - Manchester Utd - 1x2 HT 1 Tottenham - Manchester Utd - Dokładny wynik HT 1:0 P Tottenham - Manchester Utd - Under/over 2.5 under Tottenham - Manchester Utd - Żółte kartki under/over 3.5 over Tottenham - Manchester Utd - Obie strzelą ? nie Tottenham - Manchester Utd - W której połowie padnie więcej bramek ? x Tottenham - Manchester Utd - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek parzysta Tottenham - Manchester Utd - Kto więcej spalonych ? 1 Tottenham - Manchester Utd - Czy będzie rzut karny ? nie Tottenham - Manchester Utd - Czy będzie czerwona kartka ? nie Tottenham - Manchester Utd - Liczba doliczonych minut do 1 połowy 1 Tottenham - Manchester Utd - Liczba doliczonych minut do 2 połowy 3 Tottenham - Manchester Utd - Rzuty rożne under/over 10.5 over Tottenham - Manchester Utd - Faule under/over 20.5 over Tottenham - Manchester Utd - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) Kane Dodatkowy typ: Tottenham - Manchester Utd - Minuta pierwszego gola* 19
  4. horba

Liverpool - Napoli [10 euro bah]

69
  5. horba

Manchester United - Arsenal

Manchester United - Arsenal -1x2 X Manchester United - Arsenal - Dokładny wynik 0:0 Manchester United - Arsenal - 1x2 HT X Manchester United - Arsenal - Dokładny wynik HT 0:0 P Manchester United - Arsenal - Under/over 2.5 under Manchester United - Arsenal - Żółte kartki under/over 3.5 over Manchester United - Arsenal - Obie strzelą ? nie Manchester United - Arsenal - W której połowie padnie więcej bramek ? x Manchester United - Arsenal - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek 0 Manchester United - Arsenal - Kto więcej spalonych ? 1 Manchester United - Arsenal - Czy będzie rzut karny ? nie Manchester United - Arsenal - Czy będzie czerwona kartka ? nie Manchester United - Arsenal - Liczba doliczonych minut do 1 połowy 2 Manchester United - Arsenal - Liczba doliczonych minut do 2 połowy 4 Manchester United - Arsenal - Rzuty rożne under/over 10.5 under Manchester United - Arsenal - Faule under/over 20.5 over Manchester United - Arsenal - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) brak Dodatkowy typ: Manchester United - Arsenal - Minuta pierwszego gola* brak
  6. horba

Arsenal - Liverpool [wygraj bon 10 €]

Arsenal - Liverpool -1x2 2 Arsenal - Liverpool - Dokładny wynik 0:2 Arsenal - Liverpool - 1x2 HT 2 Arsenal - Liverpool - Dokładny wynik HT 0:1 P Arsenal - Liverpool - Under/over 2.5 under Arsenal - Liverpool - Żółte kartki under/over 3.5 over Arsenal - Liverpool - Obie strzelą ? nie Arsenal - Liverpool - W której połowie padnie więcej bramek ? x Arsenal - Liverpool - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek parzysta Arsenal - Liverpool - Kto więcej spalonych ? 2 Arsenal - Liverpool - Czy będzie rzut karny ? nie Arsenal - Liverpool - Czy będzie czerwona kartka ? nie Arsenal - Liverpool - Liczba doliczonych minut do 1 połowy 1 Arsenal - Liverpool - Liczba doliczonych minut do 2 połowy 3 Arsenal - Liverpool - Rzuty rożne under/over 10.5 under Arsenal - Liverpool - Faule under/over 20.5 over Arsenal - Liverpool - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) Salah Dodatkowy typ: Arsenal - Liverpool - Minuta pierwszego gola*17
  7. Lech Poznań - Lechia Gdańsk -1x2 1 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Dokładny wynik 2:0 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - 1x2 HT 1 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Dokładny wynik HT 1:0 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Under/over 2.5 under Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Żółte kartki under/over 3.5 under Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Obie strzelą ? nie Lech Poznań - Lechia Gdańsk - W której połowie padnie więcej bramek ? x Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek parzysta Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Kto więcej spalonych ? 1 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Czy będzie rzut karny ? nie Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Czy będzie czerwona kartka ? nie Lech Poznań - Lechia Gdańsk- Liczba doliczonych minut do 1 połowy 1 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Liczba doliczonych minut do 2 połowy 3 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Rzuty rożne under/over 10.5 under Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Faule under/over 20.5 over Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) Dodatkowy typ: Gytkjaer C Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Minuta pierwszego gola* 27
  8. horba

Tottenham - M.City [Wygraj PSC 20 PLN]

Tottenham - M.City 1x2 X Tottenham - M.City- Dokładny wynik 1:1 Tottenham - M.City- 1x2 HT 1 Tottenham - M.City- Dokładny wynik HT 1:0 P Tottenham - M.City - Under/over 2.5 under Tottenham - M.City - Żółte kartki under/over 3.5 under Tottenham - M.City- Obie strzelą ? tak Tottenham - M.City - W której połowie padnie więcej bramek ? X Tottenham - M.City - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek Tottenham - M.City - Czy będzie rzut karny ? nie Tottenham - M.City- Czy będzie czerwona kartka ? nie Tottenham - M.City Rzuty rożne under/10/over linia ->10 under Tottenham - M.City Który zespół otrzyma więcej żółtych kartek? 2 Tottenham - M.City Liczba fauli under/over 26.5 over Tottenham - M.City Liczba spalonych under/over 4.5 under
  9. horba

Legia - Wisła Kraków [Wygraj PSC 20 PLN]

Legia - Wisła - 1x2 1 Legia - Wisła - Dokładny wynik 2:1 Legia - Wisła - HT/FT (czyli typujemy 1x2 do połowy i koniec spotkania) 1/1 Legia - Wisła - Jak padnie pierwsza bramka? (strzał z pola karnego, strzał spoza pola karnego, główka, rzut karny, rzut wolny, samobójcza, bez bramek)strzał z pola karnego Legia - Wisła - under/over 2.5 bramek over Legia - Wisła - under/over 3.5 bramek under Legia - Wisła - liczba goli do połowy under/over 1.5 bramek over Legia - Wisła - Legia strzeli over 1.5 tak/nie tak Legia - Wisła - Wisła strzeli over 0.5 tak/nie tak Legia - Wisła - 2:0, 0:2, 2:1, 1:1, 0:0 lub 1:2 Czy padnie jeden z tych wyników? tak/nie tak Legia - Wisła - rzuty rożne over/under 9.5 under Legia - Wisła - Legia rzuty rożne over/under 5.5 under Legia - Wisła - Wisła rzuty rożne over/under 3.5 under Legia - Wisła - Który zespół otrzyma więcej żółtych kartek? 1 Legia - Wisła - liczba spalonych over/under 3.5 under Legia - Wisła - Legia posiadanie piłki 59.5% over/under under P Legia - Wisła - Wisła posiadanie piłki 40.5 over/under over Legia - Wisła - Czy jakikolwiek z zespołów wygra obie połowy? tak/nie nie Legia - Wisła - Który zespół strzeli pierwszą bramkę? 1 Legia - Wisła - Liczba goli w spotkaniu? parzysta/nieparzysta nieparzysta Legia - Wisła - Czy jakikolwiek zawodnik w tym spotkaniu strzeli bramkę i zaliczy asystę? tak/nie nie
  10. horba

Polska - Włochy [Wygraj PSC 20 PLN]

Polska - Włochy 1x2 1 Polska - Włochy- Dokładny wynik 2:1 Polska - Włochy- 1x2 HT 1 Polska - Włochy- Dokładny wynik HT 1:1 Polska - Włochy - Under/over 2.5 over Polska - Włochy - Żółte kartki under/over 3.5 over Polska - Włochy- Obie strzelą ? tak Polska - Włochy - W której połowie padnie więcej bramek ? 1 Polska - Włochy - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek nieparzysta Polska - Włochy - Czy będzie rzut karny ? nie Polska - Włochy- Czy będzie czerwona kartka ? nie Polska - Włochy Rzuty rożne under/10/over linia ->10 under Polska - Włochy Który zespół otrzyma więcej żółtych kartek? 2 Polska - Włochy Liczba fauli under/over 26.5 under Polska - Włochy Liczba spalonych under/over 4.5 under
  11. horba

Polska - Portugalia [Wygraj PSC 20 PLN]

Polska - Portugalia - 1x2 X Polska - Portugalia - Dokładny wynik 1:1 Polska - Portugalia - HT/FT (czyli typujemy 1x2 do połowy i koniec spotkania) X/X Polska - Portugalia - Jak padnie pierwsza bramka? (strzał z pola karnego, strzał spoza pola karnego, główka, rzut karny, rzut wolny, samobójcza, bez bramek) strzał z pola karnego Polska - Portugalia - under/over 2.5 bramek under Polska - Portugalia - under/over 3.5 bramek under P Polska - Portugalia - liczba goli do połowy under/over 1.5 bramek under Polska - Portugalia - Polska strzeli over 0.5 tak/nie tak Polska - Portugalia - Portugalia strzeli over 1.5 tak/nie nie Polska - Portugalia - 2:0, 0:2, 2:1, 1:1, 0:0 lub 1:2 Czy padnie jeden z tych wyników? tak/nie tak Polska - Portugalia - rzuty rożne over/under 9.5 under Polska - Portugalia - Polska rzuty rożne over/under 4.5 under Polska - Portugalia - Portugalia rzuty rożne over/under 5.5 under Polska - Portugalia - Który zespół otrzyma więcej żółtych kartek? 2 Polska - Portugalia - liczba spalonych over/under 3.5 under Polska - Portugalia - Polska posiadanie piłki 42.5% over/under over Polska - Portugalia - Portugalia posiadanie piłki 59.5 over/under under Polska - Portugalia - Czy jakikolwiek z zespołów wygra obie połowy? tak/nie nie Polska - Portugalia - Który zespół strzeli pierwszą bramkę? 2 Polska - Portugalia - Liczba goli w spotkaniu? parzysta/nieparzysta parzysta Polska - Portugalia - Czy jakikolwiek zawodnik w tym spotkaniu strzeli bramkę i zaliczy asystę? tak/nie nie
  12. horba

ETOTO dla gracza | Bonus 200%

zauważyliśmy, że wczoraj mogłeś mieć trudności z postawieniem u nas zakładu, dlatego w ramach rekompensaty oferujemy Ci darmowy zakład na kwotę 50 zł. Możesz go odebrać do końca września, a wygraną od razu wypłacić. Dziękujemy, że jesteś z nami. Odbierz już teraz. Pozdrawiamy, Zespół ETOTO.
  13. horba

Chelsea - Arsenal [Wygraj PSC 50 PLN]

Chelsea- Arsenal - 1x2 1 Chelsea- Arsenal - Dokładny wynik 2:0 Chelsea- Arsenal - HT/FT (czyli typujemy 1x2 do połowy i koniec spotkania) 1/1 Chelsea- Arsenal - Jak padnie pierwsza bramka? (strzał z pola karnego, strzał spoza pola karnego, główka, rzut karny, rzut wolny, samobójcza, bez bramek)strzał z pola karnego Chelsea- Arsenal - under/over 2.5 bramek under Chelsea- Arsenal - under/over 3.5 bramek under P Chelsea- Arsenal - liczba goli do połowy under/over 1.5 bramek under Chelsea- Arsenal - Chelsea strzeli over 1.5 tak/nie tak Chelsea- Arsenal - Arsenal strzeli over 0.5 tak/nie nie Chelsea- Arsenal - 2:0, 0:2, 2:1, 1:1, 0:0 lub 1:2 Czy padnie jeden z tych wyników? tak/nie tak Chelsea- Arsenal - rzuty rożne over/under 9.5 over Chelsea- Arsenal - Chelsea rzuty rożne over/under 6.5 under Chelsea- Arsenal - Arsenal rzuty rożne over/under 4.5 under Chelsea- Arsenal - Który zespół otrzyma więcej żółtych kartek? 1 Chelsea- Arsenal - liczba spalonych over/under 3.5 under Chelsea- Arsenal - Chelsea posiadanie piłki 53.5% over/under over Chelsea- Arsenal - Arsenal posiadanie piłki 46.5 over/under under Chelsea- Arsenal - Czy jakikolwiek z zespołów wygra obie połowy? tak/nie tak Chelsea- Arsenal - Który zespół strzeli pierwszą bramkę? 1 Chelsea- Arsenal - Liczba goli w spotkaniu? parzysta/nieparzysta parzysta Chelsea- Arsenal - Czy jakikolwiek zawodnik w tym spotkaniu strzeli bramkę i zaliczy asystę? tak/nie nie
  14. Francja- Chorwacja - 1x2 X Francja- Chorwacja - Dokładny wynik 1:1 Francja- Chorwacja - Jak padnie pierwsza bramka? (strzał z pola karnego, strzał spoza pola karnego, główka, rzut karny, rzut wolny, samobójcza, bez bramek) strzał z pola karnego Francja- Chorwacja - under/over 2.5 bramek under Francja- Chorwacja - FRA strzeli over 1.5 tak/nie nie Francja- Chorwacja - CHOR strzeli over 0.5 tak/nie tak Francja- Chorwacja - 2:0, 0:2, 2:1, 1:1, 0:0 lub 1:2 Czy padnie jeden z tych wyników? tak/nie tak Francja- Chorwacja - rzuty rożne over/under 9.5 over Francja- Chorwacja - FRA rzuty rożne over/under 5.5 over Francja- Chorwacja - CHOR rzuty rożne over/under 4.5 over Francja- Chorwacja - Który zespół otrzyma więcej żółtych kartek? 2 Francja- Chorwacja - Czy Vrsaljko otrzyma jakąkolwiek kartkę? nie Francja- Chorwacja - Czy Hernández, Lucas (France) otrzyma jakąkolwiek kartkę? nie Francja- Chorwacja - liczba spalonych over/under 2.5 over Francja- Chorwacja - FRA posiadanie piłki 54..5% over/under under Francja- Chorwacja - CHOR posiadanie piłki 50.5 over/under under Francja- Chorwacja - Czy Griezman strzeli bramkę? nie Francja- Chorwacja - Czy Mandzukic strzeli bramkę? nie Francja- Chorwacja Czy jakikolwiek zawodnik w tym spotkaniu strzeli bramkę i zaliczy asystę? tak/nie nie
  15. Belgia - Anglia 1x2 X Belgia - Anglia- Dokładny wynik 1:1 Belgia - Anglia- 1x2 HT X Belgia - Anglia - Dokładny wynik HT 0:0 Belgia - Anglia - Under/over 2.5 under Belgia - Anglia - Żółte kartki under/over 3.5 over Belgia - Anglia - Obie strzelą ? tak Belgia - Anglia- W której połowie padnie więcej bramek ? 2 Belgia - Anglia - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek parzysta Belgia - Anglia - Czy będzie rzut karny ? nie Belgia - Anglia- Czy będzie czerwona kartka ? nie Belgia - Anglia Rzuty rożne under/10/over linia ->10 under Kto strzeli więcej bramek? Kane czy Lukaku? (możliwa odpowiedź remis) X Ile bramek strzeli Lukaku? (typ liczony jeżeli zagra od pierwszej minuty) 0 Dodatkowy typ: Belgia - Anglia - Minuta pierwszego gola* 57