Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

artur2012's Achievements

1. artur2012

KONKURS TOTO-GOL

1.EINTRACHT F-B.MGADBACH 2-2 2.CLUB BRUGGE-GENK 2-1 3.ANTWERP-ANDERLECHT 1-1 4.MOUSCRON-CERCLE BRUGGE 1-2 5.EXCELSIOR-EMMEN 3-1 6.GRASSHOPPERS-XAMAX 2-2
  2. artur2012

Lech Poznań - Legia Warszawa  [Wygraj PSC 50 PLN]

Lech Poznań - Legia Warszawa -1x2 x pewniak Lech Poznań - Legia Warszawa - Dokładny wynik 1-1 Lech Poznań - Legia Warszawa - 1x2 HT 2 Lech Poznań - Legia Warszawa - Dokładny wynik HT 0-1 Lech Poznań - Legia Warszawa - Under/over 2.5 under Lech Poznań - Legia Warszawa - Żółte kartki under/over 3.5 over Lech Poznań - Legia Warszawa - Obie strzelą ? tak Lech Poznań - Legia Warszawa - W której połowie padnie więcej bramek ? równo Lech Poznań - Legia Warszawa - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek parzysta Lech Poznań - Legia Warszawa - Kto więcej spalonych ? 2 Lech Poznań - Legia Warszawa - Czy będzie rzut karny ? nie Lech Poznań - Legia Warszawa - Czy będzie czerwona kartka ? nie Lech Poznań - Legia Warszawa - Liczba doliczonych minut do 1 połowy 3min. Lech Poznań - Legia Warszawa - Liczba doliczonych minut do 2 połowy 3 min Lech Poznań - Legia Warszawa - Rzuty rożne under/over 10.5 over Lech Poznań - Legia Warszawa - Faule under/over 20.5 over Lech Poznań - Legia Warszawa - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) Amaral Dodatkowy typ: Lech Poznań - Legia Warszawa - Minuta pierwszego gola*27 min.
  3. artur2012

Manchester Utd - Liverpool [Wygraj PSC 50 PLN]

Manchester UTD - Liverpool -1x2 x Manchester UTD - Liverpool - Dokładny wynik 2-2 Manchester UTD - Liverpool - 1x2 HT x Manchester UTD - Liverpool - Dokładny wynik HT 1-1 Manchester UTD - Liverpool - Under/over 2.5 over Manchester UTD - Liverpool - Żółte kartki under/over 3.5 over Manchester UTD - Liverpool - Obie strzelą ? tak pewniak Manchester UTD - Liverpool - W której połowie padnie więcej bramek ? równo Manchester UTD - Liverpool - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek parzysta Manchester UTD - Liverpool - Kto więcej spalonych ? 2 Manchester UTD - Liverpool - Czy będzie rzut karny ? nie Manchester UTD - Liverpool - Czy będzie czerwona kartka ? nie Manchester UTD - Liverpool - Liczba doliczonych minut do 1 połowy 3 min Manchester UTD - Liverpool - Liczba doliczonych minut do 2 połowy 3 min Manchester UTD - Liverpool - Rzuty rożne under/over 10.5 over Manchester UTD - Liverpool - Faule under/over 20.5 over Manchester UTD - Liverpool - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) Pogba Dodatkowy typ: Manchester UTD - Liverpool - Minuta pierwszego gola* 27 min
  4. artur2012

Tottenham - Manchester Utd [Wygraj PSC 50 PLN]

Tottenham - Manchester Utd -1x2 1 Tottenham - Manchester Utd - Dokładny wynik 3-1 Tottenham - Manchester Utd - 1x2 HT 1 Tottenham - Manchester Utd - Dokładny wynik HT 2 -0 Tottenham - Manchester Utd - Under/over 2.5 over Tottenham - Manchester Utd - Żółte kartki under/over 3.5 over Tottenham - Manchester Utd - Obie strzelą ? tak Tottenham - Manchester Utd - W której połowie padnie więcej bramek ? równo Tottenham - Manchester Utd - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek parzysta Tottenham - Manchester Utd - Kto więcej spalonych ? MU Tottenham - Manchester Utd - Czy będzie rzut karny ? TAK Tottenham - Manchester Utd - Czy będzie czerwona kartka ? NIE Tottenham - Manchester Utd - Liczba doliczonych minut do 1 połowy 3 Tottenham - Manchester Utd - Liczba doliczonych minut do 2 połowy 3 Tottenham - Manchester Utd - Rzuty rożne under/over 10.5 OVER Tottenham - Manchester Utd - Faule under/over 20.5 OVER Tottenham - Manchester Utd - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) SISSOKO Dodatkowy typ: Tottenham - Manchester Utd - Minuta pierwszego gola* 17 MIN.
  5. artur2012

Wisła - Lech [Wygraj PSC 30 PLN]

Wisła - Lech 1x2 x Wisła - Lech - Dokładny wynik 1-1 Wisła - Lech- 1x2 HT 1 Wisła - Lech- Dokładny wynik HT 1-0 Wisła - Lech - Under/over 2.5 under Wisła - Lech - Żółte kartki under/over 3.5 over Wisła - Lech- Obie strzelą ? tak Wisła - Lech - W której połowie padnie więcej bramek ? równo Wisła - Lech - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek parzysta Wisła - Lech - Czy będzie rzut karny ? nie Wisła - Lech Czy będzie czerwona kartka ? nie Wisła - Lech Rzuty rożne under/10/over linia ->10 under Wisła - Lech Który zespół otrzyma więcej żółtych kartek? Lech Wisła - Lech Liczba fauli under/over 26.5 over Wisła - Lech Liczba spalonych under/over 4.5 over
  6. artur2012

Manchester United - Arsenal

Manchester United - Arsenal -1x2 x Manchester United - Arsenal - Dokładny wynik 1-1 P Manchester United - Arsenal - 1x2 HT x Manchester United - Arsenal - Dokładny wynik HT 0-0 Manchester United - Arsenal - Under/over 2.5 under Manchester United - Arsenal - Żółte kartki under/over 3.5 over Manchester United - Arsenal - Obie strzelą ? tak Manchester United - Arsenal - W której połowie padnie więcej bramek ? 2 Manchester United - Arsenal - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek parzysta Manchester United - Arsenal - Kto więcej spalonych ? Arsenal Manchester United - Arsenal - Czy będzie rzut karny ? nie Manchester United - Arsenal - Czy będzie czerwona kartka ? nie Manchester United - Arsenal - Liczba doliczonych minut do 1 połowy 2 min. Manchester United - Arsenal - Liczba doliczonych minut do 2 połowy 4 min. Manchester United - Arsenal - Rzuty rożne under/over 10.5 over Manchester United - Arsenal - Faule under/over 20.5 over Manchester United - Arsenal - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) Aubameyang Pierre-Emerick Dodatkowy typ: Manchester United - Arsenal - Minuta pierwszego gola* 57 min.
  7. artur2012

Portugalia - Polska

Portugalia - Polska -1x2 x Portugalia - Polska - Dokładny wynik 1-1 Portugalia - Polska - 1x2 HT x Portugalia - Polska - Dokładny wynik HT 0-0 Portugalia - Polska - Under/over 2.5 under Portugalia - Polska - Żółte kartki under/over 3.5 over Portugalia - Polska - Obie strzelą ? tak Portugalia - Polska - W której połowie padnie więcej bramek ? 2 Portugalia - Polska - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek parzysta Portugalia - Polska - Kto więcej spalonych ? 2 Portugalia - Polska - Czy będzie rzut karny ? nie Portugalia - Polska - Czy będzie czerwona kartka ? tak Portugalia - Polska- Liczba doliczonych minut do 1 połowy 2min Portugalia - Polska - Liczba doliczonych minut do 2 połowy 4min. Portugalia - Polska - Rzuty rożne under/over 10.5 under Portugalia - Polska - Faule under/over 20.5 over Portugalia - Polska - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) LEWANDOWSKI Portugalia - Polska Minuta pierwszej bramki - 57
  8. artur2012

Lech Poznań - Lechia Gdańsk [wygraj bon 10 €]

Lech Poznań - Lechia Gdańsk -1x2 1 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Dokładny wynik 2-1 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - 1x2 HT 1 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Dokładny wynik HT 1-0 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Under/over 2.5 over Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Żółte kartki under/over 3.5 over Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Obie strzelą ? tak Lech Poznań - Lechia Gdańsk - W której połowie padnie więcej bramek ? 2 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek nieparzysta Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Kto więcej spalonych ? 2 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Czy będzie rzut karny ? nie Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Czy będzie czerwona kartka ? nie Lech Poznań - Lechia Gdańsk- Liczba doliczonych minut do 1 połowy 1min. Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Liczba doliczonych minut do 2 połowy 3min. Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Rzuty rożne under/over 10.5 over Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Faule under/over 20.5 over Gytkjaer C. Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) Gytkjaer C. Dodatkowy typ: Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Minuta pierwszego gola*11min.
  9. artur2012

Arsenal - Liverpool [wygraj bon 10 €]

Arsenal - Liverpool -1x2 Arsenal - Liverpool - Dokładny wynik1-1 Arsenal - Liverpool - 1x2 HTx Arsenal - Liverpool - Dokładny wynik HT0-0 Arsenal - Liverpool - Under/over 2.5under Arsenal - Liverpool - Żółte kartki under/over 3.5over Arsenal - Liverpool - Obie strzelą ?tak Arsenal - Liverpool - W której połowie padnie więcej bramek ?2 Arsenal - Liverpool - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek parzysta Arsenal - Liverpool - Kto więcej spalonych ? 2 Arsenal - Liverpool - Czy będzie rzut karny ?nie Arsenal - Liverpool - Czy będzie czerwona kartka ?nie Arsenal - Liverpool - Liczba doliczonych minut do 1 połowy 2min. Arsenal - Liverpool - Liczba doliczonych minut do 2 połowy 4min. Arsenal - Liverpool - Rzuty rożne under/over 10.5 over Arsenal - Liverpool - Faule under/over 20.5 over Arsenal - Liverpool - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) Lacazette A. Dodatkowy typ: Arsenal - Liverpool - Minuta pierwszego gola*17 min.
  10. artur2012

Polska - Włochy [Wygraj PSC 20 PLN]

Polska - Włochy 1x2 x Polska - Włochy- Dokładny wynik 1-1 Polska - Włochy- 1x2 HT x Polska - Włochy- Dokładny wynik HT 0-0 Polska - Włochy - Under/over 2.5 under Polska - Włochy - Żółte kartki under/over 3.5 over Polska - Włochy- Obie strzelą ? tak Polska - Włochy - W której połowie padnie więcej bramek ? 2 Polska - Włochy - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek parzysta Polska - Włochy - Czy będzie rzut karny ? nie Polska - Włochy- Czy będzie czerwona kartka ? nie Polska - Włochy Rzuty rożne under/10/over linia ->10 under Polska - Włochy Który zespół otrzyma więcej żółtych kartek? Polska Polska - Włochy Liczba fauli under/over 26.5 under Polska - Włochy Liczba spalonych under/over 4.5 over
  11. artur2012

Chelsea - Arsenal [Wygraj PSC 50 PLN]

Chelsea- Arsenal - 1x2 x Chelsea- Arsenal - Dokładny wynik 2-2 Chelsea- Arsenal - HT/FT (czyli typujemy 1x2 do połowy i koniec spotkania) xx Chelsea- Arsenal - Jak padnie pierwsza bramka? (strzał z pola karnego, strzał spoza pola karnego, główka, rzut karny, rzut wolny, samobójcza, bez bramek) główka Chelsea- Arsenal - under/over 2.5 bramek over Chelsea- Arsenal - under/over 3.5 bramek over Chelsea- Arsenal - liczba goli do połowy under/over 1.5 bramek over Chelsea- Arsenal - Chelsea strzeli over 1.5 tak/nie tak Chelsea- Arsenal - Arsenal strzeli over 0.5 tak/nie tak Chelsea- Arsenal - 2:0, 0:2, 2:1, 1:1, 0:0 lub 1:2 Czy padnie jeden z tych wyników? tak/nie nie Chelsea- Arsenal - rzuty rożne over/under 9.5 over Chelsea- Arsenal - Chelsea rzuty rożne over/under 6.5 under Chelsea- Arsenal - Arsenal rzuty rożne over/under 4.5 over Chelsea- Arsenal - Który zespół otrzyma więcej żółtych kartek? równo Chelsea- Arsenal - liczba spalonych over/under 3.5 over Chelsea- Arsenal - Chelsea posiadanie piłki 53.5% over/under under Chelsea- Arsenal - Arsenal posiadanie piłki 46.5 over/under over Chelsea- Arsenal - Czy jakikolwiek z zespołów wygra obie połowy? tak/nie nie Chelsea- Arsenal - Który zespół strzeli pierwszą bramkę? arsenal Chelsea- Arsenal - Liczba goli w spotkaniu? parzysta/nieparzysta parzysta Chelsea- Arsenal - Czy jakikolwiek zawodnik w tym spotkaniu strzeli bramkę i zaliczy asystę? tak/nie tak
  12. artur2012

Sevilla - Manchester United [700 PLN w puli]

Sevilla - Manchester United - 1x2 1 Sevilla - Manchester United - Dokładny wynik 3-2 Sevilla - Manchester United - 1x2 HT 1 Sevilla - Manchester United Dokładny wynik HT 2-1 Sevilla - Manchester United - Under/over 2.5 ver 2,5 Sevilla - Manchester United - Żółte kartki under/over 3.5 over 3,5 Sevilla - Manchester United - Obie strzelą ? tak Sevilla - Manchester United - W której połowie padnie więcej bramek ? 1 poł. Sevilla - Manchester United - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek nieparzysta Sevilla - Manchester United - Czy będzie rzut karny ? tak Sevilla - Manchester United - Czy będzie czerwona kartka ? nie Sevilla - Manchester United - Liczba doliczonych minut do 1 połowy 2 min. Sevilla - Manchester United - Liczba doliczonych minut do 2 połowy 3 min. Sevilla - Manchester United - Rzuty rożne under/over 8.5 over 8,5 Sevilla - Manchester United - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) SARABIA PABLO Dodatkowy typ: Sevilla - Manchester United - Minuta pierwszego gola* 11 MIN
  13. Real Madryt - FC Barcelona - 1 Real Madryt - FC Barcelona - Dokładny wynik3-2 Real Madryt - FC Barcelona- 1x2 HT1 Real Madryt - FC Barcelona - Dokładny wynik HT2-1 Real Madryt - FC Barcelona - Under/over 2.5over2,5 Real Madryt - FC Barcelona - Żółte kartki under/over 3.5over3,5 Real Madryt - FC Barcelona - Obie strzelą ?tak Real Madryt - FC Barcelona - W której połowie padnie więcej bramek ?1 Real Madryt - FC Barcelona - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek nieparzysta Real Madryt - FC Barcelona - Czy będzie rzut karny ?tak Real Madryt - FC Barcelona - Czy będzie czerwona kartka ?nie Real Madryt - FC Barcelona - Rzuty rożne under/over 8.5 over8,5 Dodatkowy typ: Real Madryt - FC Barcelona - Minuta pierwszego gola*12 min.