Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

fifaraul's Achievements

1. Irlandia - Polska 0:2 39 minuta
  2. fifaraul

T-Mobile Ekstraklasa 10 Kolejka - Wygraj 30 EUR

Korona Kielce - Piast Gliwice 0:1 Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 1:0 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2:1 GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin 1:1 Legia Warszawa - Lech Poznań 2:0 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 2:0 Cracovia - Wisła Kraków 0:2 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie B-B 1:1
  3. fifaraul

MS siatkówka Polska - Brazylia Wygraj 30E

1. Kto wygra mecz? Polska 2. Dokładny wynik? 3:2 3. Kto wygra pierwszego seta? Brazylia 4. Kto wygra drugiego seta? Polska 5. Kto wygra trzeciego seta? Polska 6. Podaj wynik po dwóch setach? 1-1 7. Linia punktowa 185.5 over czy under? over 8. liczba setów 3.5 over czy under? over 9. liczba setów 4.5 over czy under? over 10. liczba punktów w pierwszym secie 46.5 over czy under? under 11. liczba punktów w drugim secie 47.5 over czy under? over 12. liczba punktów w trzecim secie 45.5 over czy under? over
  4. fifaraul

T-Mobile Ekstraklasa 9 Kolejka - Wygraj 30 EUR

Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok 0:1 Lech Poznań - Zawisza Bydgoszcz 1:1 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2:1 Piast Gliwice - Cracovia 1:1 Podbeskidzie B-B - Górnik Zabrze 2:0 Ruch Chorzów - GKS Bełchatów 1:0 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 2:0 Wisła Kraków - Legia Warszawa 3:1
  5. fifaraul

T-Mobile Ekstraklasa 8 Kolejka - Wygraj 30 EUR

Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków 2 0-2 Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 1 2-1 Cracovia - Górnik Łęczna X 1-1 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań X 1-1 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1 3-0 Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1 2-1 GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk 2 1-2 Korona Kielce - Podbeskidzie B-B 2 0-2
  6. fifaraul

Nasze wygrane\przegrane kupony

Gościu, nieudolnie przerabiasz kupon, żebyś zarobił na reklamie Brakuje kropki w zwrocie. Chyba na bana liczysz.
  7. fifaraul

T-Mobile Ekstraklasa 7 Kolejka - Wygraj 30 EUR

Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 0:1 Wisła Kraków - GKS Bełchatów 2:0 Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin 2:1 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 2:1 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1:1 Podbeskidzie B-B - Legia Warszawa 0:2 Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 2:0 Lech Poznań - Cracovia 2:1
  8. fifaraul

Bundesliga 1 Kolejka - Wygraj bon Bah 30 EUR

Bayern - Wolfsburg 2:1 Frankfurt - Freiburg 2:0 Hannover - Schalke 1:2 Hertha - Bremen 1:1 Hoffenheim - Augsburg 2:1 Köln - Hamburger 1:0 Dortmund - Leverkusen 3:1 Paderborn - Mainz 0-2 Moenchengladbach - Stuttgart 2:1
  9. fifaraul

T-Mobile Ekstraklasa 6 Kolejka - Wygraj 30 EUR

Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 2 1-3 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2 1-2 Cracovia - Podbeskidzie B-B 1 1-0 Górnik Zabrze - Górnik Łęczna 1 3-1 Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1 1-0 Legia Warszawa - Korona Kielce 1 2-0 Ruch Chorzów - Lech Poznań 2 0-2 GKS Bełchatów - Piast Gliwice 1 2-1
  10. fifaraul

T-Mobile Ekstraklasa 5 Kolejka - Wygraj 30 EUR

Korona Kielce - Górnik Zabrze 1:2 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:3 Górnik Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 1:1 Piast Gliwice - Ruch Chorzów 0:0 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2:1 Śląsk Wrocław - Cracovia 2:1 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2:1 Podbeskidzie B-B - GKS Bełchatów 1:2
  11. fifaraul

system 2z3-problem

Ja też Ci życzę wysokich wygranych:p. Od niedawna gram, dlatego pytam. blok C już mi nie wszedł teraz nadzieja na A i B Temat do zamknięcia
  12. fifaraul

Mozesz tyle ze nie masz tego spotkania na kuponie bo pani ci powiedziala ze sie zaczelo i nie mogla go wprowadzic wiec nie ma go w tym bloku w ktorym go chciales puscic Jesli dobrze rozumiem twoj problem Tak powiedziała,że się zaczęło. Czy to znczy że mogę odebra wygraną?? Znaczy się w bloku A sa 2 spotkania, a w B I C 3
  13. fifaraul

Witam, Wczoraj wysłałem kupon systemem blokowym w STS. Okazało się,że jedno ze spotkań które chciałem typowac juz sie zaczelo:/. Takim sposobem na kuponie mam 8 spotkań 2 z bloku A, 4 z B i 3 z C. Czy to oznacza że nie mogę odbera wygranej z bloków AB i AC??