• Lokalizacja
    Rzeszów

belcio's Achievements

1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1 Arka Gdynia - Wisła Kraków X Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 1 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1 Term. Bruk-Bet Nieciecza - Cracovia Kraków 1 Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1 Piast Gliwice - Wisła Płock X Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk 2
  2. Portugalia - Walia Dokładny wynik -> 1-1 dokładna ilość goli w spotkaniu -> 2 Wynik do przerwy -> x ilość bramek 2.5 -> under ilość bramek 3.5 -> under żółte kartki 3.5 -> over zółte kartki 4.5 -> over Czy będzie czerwona kartka? -> tak Czy będzie rzut karny? -> nie Obie drużyny strzelą? -> tak Ronaldo strzeli? -> tak Bale strzeli? ->nie ilość rzutów rożnych 10.5 -> over ilość rzutów rożnych 12.5 -> over
  3. Niemcy - Francja Dokładny wynik -> 1-1 dokładna ilość goli w spotkaniu -> 2 Wynik do przerwy -> x ilość bramek 2.5 -> under ilość bramek 3.5 -> under żółte kartki 3.5 -> over zółte kartki 4.5 -> over Czy będzie czerwona kartka? -> nie Czy będzie rzut karny? -> nie Obie drużyny strzelą? -> tak Muller strzeli? -> nie Griezmann strzeli? ->nie ilość rzutów rożnych 10.5 -> over ilość rzutów rożnych 12.5 -> over
  4. belcio

Typy belcio

Querrey - Mahut 1(2,25) 6/10 unibet Kyrgios (+2.5 set) - Murray 1(1.67) 7/10 betsafe Gasquet - Tsonga 1(1.85) 7/10 betsafe Pavlyuchenkova (+1.5 set) - Vandeweghe 1(1.86) 6/10 Williams - Suarez-Navarro 2(2.1) 6/10 betsafe
  5. belcio

EURO 2016

Polska - Portugalia Portugalia powyżej 6.5 rożnych (1.9) betsafe 7/10 Portugalia w fazie grupowej notowała wysoką ilość rożnych 9,10,11 dopiero w 1/16 zagrała w inny sposób z Chorwacją blokując całkowicie drogę do bramki co przyłożyło się też na grę w ofensywie i tylko dwa rożne, w meczu z Polską dalej są faworytem i dalej ta ilość rożnych powinna być wysoka, przeciwko Polsce mocniejsze zespoły takie jak Niemcy czy Szwajcaria miały sporą ilość rożnych bo Niemcy 8 i Szwajcaria 13
  6. belcio

Typy belcio

7. Niemcy - Włochy Dokładny wynik -> 0-0 dokładna ilość goli w spotkaniu -> 0 Wynik do przerwy -> 1x2 / X ilość bramek 2.5 -> over/under / under ilość bramek 3.5 -> over/under / under żółte kartki 3.5 -> over/under / over zółte kartki 4.5 -> over/under / over Czy będzie czerwona kartka? -> tak/nie / nie Czy będzie rzut karny? -> tak/nie nie Obie drużyny strzelą? -> tak/nie / tak Muller strzeli? -> tak/nie / nie Eder strzeli? ->tak/nie / nie ilość rzutów rożnych 10.5 -> over/under / under ilość rzutów rożnych 12.5 -> over/under / under
  8. Polska - Portugalia Dokładny wynik -> 2-1 dokładna ilość goli w spotkaniu -> 3 Wynik do przerwy -> 1x2 / X ilość bramek 2.5 -> over/under / over ilość bramek 3.5 -> over/under / under żółte kartki 3.5 -> over/under / over zółte kartki 4.5 -> over/under / over Czy będzie czerwona kartka? -> tak/nie nie Czy będzie rzut karny? -> tak/nie / nie Obie drużyny strzelą? -> tak/nie / tak Milik strzeli? -> tak/nie / tak C.Ronaldo strzeli? ->tak/nie / tak ilość rzutów rożnych 10.5 -> over/under / over ilość rzutów rożnych 12.5 -> over/under / over
  9. belcio

Typy belcio

Walia - Irlandia Płn. over 4.5 żółtych kartek (2.15) 7/10 lsbet Najmniej spodziewana para 1/8 szczególnie patrząc na obecność Irlandii Płn. która od początku była skazywana na czwarte miejsce w grupie dopóki nie wygrali z Ukrainą, a Walia pozytywnie wszystkich zaskoczyła i zajęła zasłużone pierwsze miejsce w grupie. Nikt w tym meczu nie będzie nogi oddstawiał szczególnie że obie drużyny z wysp i są przyzwyczajone do twardej gry tylko czy sędzia się przyzwyczai, teraz faza pucharowa więc nie ma czasu na pomyłki i będzie walka na całego i dużo prawdopodobne ze skończy się duża ilością kartek.
  10. belcio

EURO 2016

Portugalia - Chorwacja obie strzelą 2.1 bet365/ 7/10 Chorwacja we wszystkich meczach grupowych strzelała przynajmniej jedną bramkę a w dwóch wchodził typ obie strzela tylko słaba Turcja nic nie strzeliła a Portugalia w dwóch meczach strzelała i w dwóch było obie strzelą a w ostatniej kolejce strzelili trzy tracąc zarazem trzy i to Islandia im wpakowała to czemu silna Chorwacja miała by nic nie strzelić. Portugalia ledwo co awansowała ale akcji w meczach tworzyli dość sporo tylko szczęścia brakowało a czasami bardziej zespołowej gry, Czechy strzeliły dwie to Portugalia powinna jedną ogarnąć.