Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

w 1 brakło bramki, mecz towarzyski bez fajerwerek,w 2 spalił meksyk, 3 masło
  2. goldberger

w 1 kuponie brakło 1 bramki, w 2 wszystko masełko
  3. goldberger

jakarta spalona, levicki w kosza przed 4q prowadziło 25 pkt vancover - torono piach, węgry na minute przed końcem prowadząc 4:1 stracili bramkę...............
  4. goldberger

Jak wchodzi to wchodzi Belgia over 2.5 i bramka w 89 minucie bet90
  5. goldberger

Betrally i dzisijesza nocka. Argentyna na farcie bo w 31 minucie wynik 1:1
  6. goldberger

20 zł bonusu z okazji zwrotu z prmocji polubisz poniedziałki godzinka 5 betów na wirtualnych sportach i 1010 zł do wypłaty chyba serio polubię poniedziałki
  7. Inter - AS Roma - 1 Inter - AS Roma - 2:1 Inter - AS Roma - 1 HT Inter - AS Roma - 1:0 HT Inter - AS Roma - over 2.5 Inter - AS Roma - Żółte kartki over 3.5 Inter - AS Roma - Tak Inter - AS Roma - W drugiej Inter - AS Roma - Nieparzysta liczba bramek Inter - AS Roma - NIE Inter - AS Roma - NIE Inter - AS Roma - Rzuty rożne over 8.5 Ile bramek strzeli Icardi? (typ liczony jeżeli zagra od pierwszej minuty) 1 Dodatkowy typ:Inter - AS Roma - Minuta pierwszego gola* 17
  8. Pary do typowania: Chardy J.-Sandgren T. 1 Donaldson J.-Ramos A. 1 Donskoj J.-Mayer F. 2 Kukuszkin M.-Gojowczyk P. 2 Bouchard E.-Dodin O. 1 Querrey S.-Lopez F. 1 Davis L.-Cepelova J. 2 Mladenovic K.-Bogdan A. 1 Lucic-Baroni M.-Rogers S. 2 Pliskova Kr. - Radwańska A. 2 Safarova L.-Tomljanovic A. 1 Putincewa J.-Watson H. 2
  9. goldberger

[Zamknięty] Arsenal - Chelsea [wygraj bon 8€ BAH]

Arsenal - Chelsea - 1 Arsenal - Chelsea - 2:1 Arsenal - Chelsea 1 HT Arsenal - Chelsea - 1:0 HT Arsenal - Chelsea - over 2.5 Arsenal - Chelsea - Żółte kartki over 3.5 Arsenal - Chelsea - Tak Arsenal - Chelsea - W drugiej Arsenal - Chelsea - Nieparzysta liczba bramek Arsenal - Chelsea - Nie Arsenal - Chelsea - Nie Arsenal - Chelsea - Rzuty rożne over 8.5 Dodatkowy typ: Arsenal - Chelsea - 17 minuta
  10. Paris SG - Bayern Monachium - X Paris SG - Bayern Monachium - 2:2 Paris SG - Bayern Monachium - X HT Paris SG - Bayern Monachium - 1:1 HT Paris SG - Bayern Monachium- over 2.5 Paris SG - Bayern Monachium - Żółte kartki over 3.5 Paris SG - Bayern Monachium - Tak Paris SG - Bayern Monachium - Tyle samo Paris SG - Bayern Monachium- Parzysta liczba bramek Paris SG - Bayern Monachium - Tak Paris SG - Bayern Monachium - Nie Paris SG - Bayern Monachium - Rzuty rożne over 8.5 Dodatkowy typ: Paris SG - Bayern Monachium - 17 minuta