Ostatnia wygrana osendos w dniu 13 Październik 2015

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

osendos's Achievements

1. osendos

[Zamknięty] Typuj finał NBA - wygraj bon 6EUR BAH

1 mecz - GSW- Cavs 2 mecz - GSW- Cavs 3 mecz - Cavs - GSW 4 mecz - Cavs - GSW Wynik GSW 4:0 CAVS

4. osendos

Czy ako z 3, 5, czy 15 zdarzeniami to i tak zawsze "jeden od lat" 2:0 dla Isnera już było i poszło, klasycznie
  5. Borussia Dortmund - Legia Warszawa - 1 Borussia Dortmund - Legia Warszawa - 4:0 Borussia Dortmund - Legia Warszawa - 1 Borussia Dortmund - Legia Warszawa - 2:0 Borussia Dortmund - Legia Warszawa - over 2.5 Borussia Dortmund - Legia Warszawa - over 3.5 Borussia Dortmund - Legia Warszawa - Obie strzelą ? - NIE Borussia Dortmund - Legia Warszawa - W której połowie padnie więcej bramek ? - REMIS Borussia Dortmund - Legia Warszawa - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek - PARZYSTA Borussia Dortmund - Legia Warszawa - Czy będzie rzut karny ? - NIE Borussia Dortmund - Legia Warszawa - Czy będzie czerwona kartka ? - NIE Borussia Dortmund - Legia Warszawa - Liczba doliczonych minut do 1 połowy - 2 min Borussia Dortmund - Legia Warszawa - Liczba doliczonych minut do 2 połowy - 3 min Borussia Dortmund - Legia Warszawa - Rzuty rożne under/over 8.5 - Over Dodatkowy typ: Borussia Dortmund - Legia Warszawa - 13 min
  6. Legia Warszawa - Dortmund Dokładny wynik -> 1:1 Wynik do przerwy -> X ilość bramek 2.5 -> under ilość bramek 3.5 -> under żółte kartki 3.5 -> over zółte kartki 4.5 -> under Czy będzie czerwona kartka? -> nie Czy będzie rzut karny? -> nie Obie drużyny strzelą? -> tak Nikolics strzeli? -> nie Aubameyang strzeli? -> nie ilość rzutów rożnych 10.5 -> over ilość rzutów rożnych 12.5 -> under
  7. Kazachstan - Polska Dokładny wynik -> 0:2 Wynik do przerwy -> 2 ilość bramek 2.5 -> under ilość bramek 3.5 -> under żółte kartki 3.5 -> over zółte kartki 4.5 -> under Czy będzie czerwona kartka? -> nie Czy będzie rzut karny? -> nie Obie drużyny strzelą? -> nie Milik strzeli? -> tak Lewandowski strzeli? -> nie ilość rzutów rożnych 10.5 -> over ilość rzutów rożnych 12.5 -> under